Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.km | # | 10.km | # | 25.km | # | 29.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1030 | KOZISEK Dusan | 1983 | - | 1. / H21-FT | 1:29:15.1 | 0:00:00.0 | 0:01:42.2 | 3 | 16:58.9 | 1 | 0:49:48.3 | 1 | 1:25:21.3 | 2 | |
2 | diplom | 1009 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Subaru Racing Team | 2. / H21-FT | 1:29:16.1 | 0:00:00.9 | 0:01:46.6 | 17 | 17:01.9 | 4 | 0:49:49.1 | 2 | 1:25:21.1 | 1 | |
3 | diplom | 1003 | NOVOTNY Viktor | 1982 | Fischer Subaru Racing Team | 3. / H21-FT | 1:30:45.1 | 0:01:29.9 | 0:01:46.5 | 16 | 17:37.8 | 9 | 0:49:50.3 | 3 | 1:27:12.0 | 5 | |
4 | diplom | 1032 | KÜHN Johannes | 1991 | WSV Reit im Winkl | 4. / H21-FT | 1:30:49.7 | 0:01:34.5 | 0:01:42.9 | 4 | 17:00.0 | 2 | 0:49:51.2 | 4 | 1:27:10.6 | 3 | |
5 | diplom | 1002 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Subaru Racing Team | 5. / H21-FT | 1:31:07.6 | 0:01:52.4 | 0:01:44.7 | 10 | 17:00.9 | 3 | 0:49:52.3 | 5 | 1:27:11.4 | 4 | |
6 | diplom | 3010 | HOFFMANN Peter | 1989 | SSV Altenberg | 6. / H21-FT | 1:33:19.7 | 0:04:04.5 | 0:01:51.4 | 25 | 17:32.0 | 5 | 0:50:40.9 | 6 | 1:29:21.4 | 6 | |
7 | diplom | 1024 | ONDRÁŠEK Pavel | 1992 | TEREX-FUCHS | 1. / Jun-FT | 1:33:33.9 | 0:04:18.7 | 0:01:43.3 | 6 | 17:50.1 | 10 | 0:52:57.7 | 11 | 1:29:40.3 | 7 | |
8 | diplom | 1013 | BRUNNER Lorenz | 1965 | Salomon Team Schweiz | 1. / H46-FT | 1:33:59.7 | 0:04:44.5 | 0:01:58.3 | 42 | 18:03.8 | 11 | 0:52:26.7 | 7 | 1:29:53.7 | 8 | |
9 | diplom | 1031 | HÄNEL Erik | 1984 | Fischer Subaru Racing Team | 7. / H21-FT | 1:34:45.9 | 0:05:30.7 | 0:01:44.0 | 7 | 18:08.9 | 13 | 0:53:56.4 | 18 | 1:30:48.9 | 9 | |
10 | diplom | 1026 | SIKORA Jakub | 1985 | Czech Ski Team | 8. / H21-FT | 1:35:24.8 | 0:06:09.6 | 0:01:44.8 | 11 | 17:33.8 | 6 | 0:52:44.9 | 8 | 1:30:53.0 | 10 | |
11 | diplom | 1005 | FRATSCHER Lucas | 1992 | WSV Oberhof | 2. / Jun-FT | 1:36:09.3 | 0:06:54.1 | 0:01:48.3 | 19 | 18:05.2 | 12 | 0:53:10.9 | 12 | 1:32:07.1 | 11 | |
12 | diplom | 1159 | HOCHREITER Christian | 1992 | Eisenärzt | 3. / Jun-FT | 1:36:13.3 | 0:06:58.1 | 0:01:44.0 | 7 | 18:12.1 | 16 | 0:53:54.2 | 17 | 1:32:07.8 | 12 | |
13 | diplom | 3006 | HÄNEL Lars | 1985 | Fischer Subaru Racing Team | 9. / H21-FT | 1:36:17.8 | 0:07:02.6 | 0:01:48.2 | 18 | 18:09.8 | 14 | 0:53:59.0 | 21 | 1:32:08.3 | 13 | |
14 | diplom | 1010 | JANKE Maximilian | 1992 | WSV Oberhof | 4. / Jun-FT | 1:36:24.1 | 0:07:08.9 | 0:01:48.6 | 20 | 18:45.8 | 25 | 0:53:57.1 | 19 | 1:32:18.8 | 15 | |
15 | diplom | 1008 | HOLLANDT Florian | 1992 | WSV Oberhof | 5. / Jun-FT | 1:36:30.7 | 0:07:15.6 | 0:01:57.9 | 41 | 18:57.8 | 26 | 0:53:58.1 | 20 | 1:32:18.1 | 14 | |
16 | diplom | 1190 | METZLAFF Michél | 1992 | Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal | 6. / Jun-FT | 1:36:34.4 | 0:07:19.2 | 0:02:11.9 | 73 | 19:05.2 | 31 | 0:54:34.9 | 24 | 1:32:32.0 | 16 | |
17 | diplom | 1191 | CIHA Daniel | 1992 | Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal | 7. / Jun-FT | 1:36:36.7 | 0:07:21.5 | 0:02:08.1 | 67 | 19:04.2 | 30 | 0:54:35.5 | 25 | 1:32:32.5 | 17 | |
18 | diplom | 3015 | HOPF Sebastian | 1985 | Rhöner WSV | 10. / H21-FT | 1:36:38.8 | 0:07:23.6 | 0:01:55.8 | 38 | 19:01.5 | 28 | 0:54:39.1 | 28 | 1:32:34.2 | 20 | |
19 | diplom | 1457 | SANNIKAVA Alena | 1980 | National Team | 1. / D31-FT | 1:36:52.7 | 0:07:37.5 | 0:02:06.0 | 60 | 18:41.5 | 22 | 0:53:33.8 | 16 | 1:33:05.5 | 22 | |
20 | diplom | 3048 | RASCHKE Korbinian | 1992 | SC Bergen | 8. / Jun-FT | 1:36:56.1 | 0:07:40.9 | 0:01:46.1 | 14 | 17:37.6 | 8 | 0:52:47.7 | 10 | 1:32:33.4 | 18 | |
21 | diplom | 1027 | ALBRECHT Matthias | 1988 | Atomic Ski Team/WSV Oberhof 05 e.V. | 11. / H21-FT | 1:37:06.3 | 0:07:51.1 | 0:01:44.6 | 9 | 17:36.6 | 7 | 0:52:46.7 | 9 | 1:32:33.8 | 19 | |
22 | diplom | 1449 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Czech Ski Team | 1. / D21-FT | 1:37:12.4 | 0:07:57.2 | 0:02:09.5 | 70 | 18:42.3 | 23 | 0:53:32.6 | 15 | 1:33:04.9 | 21 | |
23 | diplom | 1035 | SCHODER Jörg | 1978 | SV Friedenweiler | 1. / H31-FT | 1:37:40.2 | 0:08:25.0 | 0:01:50.4 | 23 | 18:44.6 | 24 | 0:55:01.2 | 35 | 1:33:21.8 | 23 | |
24 | diplom | 1448 | LINGL Regina | 1978 | SCMK Hirschau / Craft Women | 2. / D31-FT | 1:38:01.4 | 0:08:46.2 | 0:02:18.7 | 92 | 19:18.6 | 39 | 0:54:44.0 | 32 | 1:33:39.2 | 25 | |
25 | diplom | 1021 | DEBERTIN Dirk | 1967 | eintracht braunschweig | 1. / H41-FT | 1:38:07.4 | 0:08:52.3 | 0:01:51.6 | 27 | 19:03.2 | 29 | 0:54:36.6 | 26 | 1:33:37.9 | 24 | |
26 | diplom | 3044 | VOLKAU Aliaksandr | 1992 | National Team | 9. / Jun-FT | 1:38:18.3 | 0:09:03.1 | 0:02:00.5 | 44 | 19:15.7 | 38 | 0:55:20.2 | 38 | 1:34:20.2 | 27 | |
27 | diplom | 1240 | FREYER Gerald | 1958 | BW Neuhausen | 1. / H51-FT | 1:38:19.9 | 0:09:04.7 | 0:02:02.1 | 48 | 19:14.7 | 37 | 0:55:19.5 | 36 | 1:34:19.8 | 26 | |
28 | diplom | 1171 | BELAU Robin | 1989 | SV Frankenhain | 12. / H21-FT | 1:39:12.1 | 0:09:56.9 | 0:01:54.6 | 33 | 19:09.2 | 33 | 0:54:51.6 | 33 | 1:34:55.2 | 28 | |
29 | diplom | 1023 | HASEK Jan | 1991 | Czech Ski Team | 13. / H21-FT | 1:39:24.4 | 0:10:09.2 | 0:01:39.4 | 2 | 20:04.1 | 55 | 0:55:37.2 | 40 | 1:35:20.0 | 30 | |
30 | diplom | 1028 | NEUBER Jens | 1971 | SC Norweger Annaberg | 2. / H41-FT | 1:39:27.2 | 0:10:12.0 | 0:01:46.1 | 14 | 19:13.7 | 36 | 0:56:03.2 | 44 | 1:35:28.1 | 32 | |
31 | diplom | 1113 | LANGER Thomas | 1969 | TSV Mindelheim | 3. / H41-FT | 1:39:40.0 | 0:10:24.8 | 0:02:01.8 | 47 | 19:12.4 | 35 | 0:54:43.2 | 31 | 1:35:17.7 | 29 | |
32 | diplom | 1140 | HUBER Maxi | 1992 | TSV Siegsdorf | 10. / Jun-FT | 1:39:42.9 | 0:10:27.7 | 0:01:53.0 | 31 | 18:22.8 | 17 | 0:54:59.6 | 34 | 1:35:25.3 | 31 | |
33 | diplom | 1014 | PUMP Carsten | 1976 | Salomon-Leki-Racingteam | 1. / H36FT | 1:39:54.7 | 0:10:39.5 | 0:01:44.9 | 12 | 18:24.5 | 18 | 0:54:38.0 | 27 | 1:35:38.9 | 33 | |
34 | diplom | 1029 | ADLER Steffen | 1974 | Salomon-Leki-Racingteam | 2. / H36FT | 1:40:08.1 | 0:10:52.9 | 0:01:55.5 | 37 | 19:29.4 | 46 | 0:56:36.4 | 50 | 1:36:04.9 | 37 | |
35 | diplom | 1079 | REICHELT Arne | 1993 | Bundesstützpunkt Skilanglauf Oberwiesenthal | 11. / Jun-FT | 1:40:12.9 | 0:10:57.7 | 0:02:03.6 | 51 | 19:06.0 | 32 | 0:54:40.9 | 29 | 1:35:49.6 | 35 | |
36 | diplom | 1154 | HEINZ Kristian | 1992 | Atomic Racing Team / SC Motor Zella-Mehlis | 12. / Jun-FT | 1:40:31.2 | 0:11:16.0 | 0:01:52.4 | 29 | 19:20.2 | 41 | 0:55:19.8 | 37 | 1:35:57.3 | 36 | |
37 | diplom | 1001 | KIEL Robin | 1987 | SV Frankenhain | 14. / H21-FT | 1:40:41.7 | 0:11:26.5 | 0:01:51.8 | 28 | 19:40.4 | 51 | 0:57:05.5 | 53 | 1:36:43.4 | 40 | |
38 | diplom | 1185 | SCHRÖTTER Sebastian | 1990 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 15. / H21-FT | 1:40:51.1 | 0:11:35.9 | 0:01:51.1 | 24 | 18:10.8 | 15 | 0:54:00.7 | 22 | 1:35:48.2 | 34 | |
39 | diplom | 1146 | HACHMANN Andreas | 1965 | SC Siedlinghausen / Cadomotus | 2. / H46-FT | 1:40:51.3 | 0:11:36.1 | 0:01:56.4 | 39 | 19:00.4 | 27 | 0:54:42.2 | 30 | 1:36:19.2 | 38 | |
40 | diplom | 1206 | DANNER Franz | 1960 | SC Gaißach | 2. / H51-FT | 1:41:02.4 | 0:11:47.2 | 0:02:04.3 | 56 | 20:28.5 | 61 | 0:56:27.5 | 47 | 1:36:33.5 | 39 | |
41 | diplom | 1034 | FRANC Jan | 1991 | LK Slovan Karlovy Vari | 16. / H21-FT | 1:41:04.7 | 0:11:49.5 | 0:01:49.3 | 22 | 19:30.4 | 47 | 0:56:00.0 | 42 | 1:36:52.9 | 43 | |
42 | diplom | 3036 | RÄß Christian | 1978 | Fischer Subaru Racing Team | 2. / H31-FT | 1:41:11.9 | 0:11:56.7 | 0:02:19.8 | 100 | 19:23.4 | 42 | 0:55:44.8 | 41 | 1:36:50.1 | 42 | |
43 | diplom | 1193 | SCHWEBE Felix | 1993 | Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal | 13. / Jun-FT | 1:41:12.1 | 0:11:56.9 | 0:02:03.8 | 52 | 19:19.0 | 40 | 0:56:19.0 | 46 | 1:36:45.1 | 41 | |
44 | diplom | 1192 | ROMBOCK Niklas | 1993 | Bundesstützpunkt Skilanglauf Oberwiesenthal | 14. / Jun-FT | 1:41:35.4 | 0:12:20.2 | 0:02:17.3 | 87 | 19:12.3 | 34 | 0:56:37.5 | 51 | 1:37:16.4 | 44 | |
45 | diplom | 3026 | KELLERER Nick | 1992 | RSC Kehlheim | 15. / Jun-FT | 1:41:39.9 | 0:12:24.7 | 0:02:18.2 | 90 | 19:25.8 | 43 | 0:56:33.1 | 48 | 1:37:23.5 | 46 | |
46 | diplom | 1015 | HOEMKE Meiko | 1974 | eintracht braunschweig | 3. / H36FT | 1:41:40.4 | 0:12:25.2 | 0:01:51.5 | 26 | 19:34.2 | 48 | 0:56:34.8 | 49 | 1:37:25.5 | 47 | |
47 | diplom | 1018 | HOPPE Mario | 1972 | TSV- Leuna | 4. / H36FT | 1:41:57.4 | 0:12:42.2 | 0:02:04.1 | 55 | 19:26.9 | 44 | 0:56:07.6 | 45 | 1:37:19.6 | 45 | |
48 | diplom | 1453 | MUTSCHELLER Sigrid | 1976 | Fischer Subaru Racing Team | 1. / D36-FT | 1:42:15.0 | 0:12:59.8 | 0:02:18.5 | 91 | 20:18.9 | 57 | 0:57:33.6 | 55 | 1:37:50.4 | 49 | |
49 | diplom | 1277 | WALCHER Heinz | 1961 | WSV Ramsau | 3. / H51-FT | 1:42:31.1 | 0:13:15.9 | 0:02:03.0 | 50 | 20:26.4 | 59 | 0:58:00.5 | 57 | 1:38:00.9 | 50 | |
50 | diplom | 1011 | ESCHER Rene | 1992 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 16. / Jun-FT | 1:42:31.8 | 0:13:16.6 | 0:01:43.1 | 5 | 18:26.5 | 19 | 0:54:06.7 | 23 | 1:37:49.1 | 48 | |
51 | diplom | 1223 | KRALLER Ferdinand | 1951 | SG Katek Grassau | 1. / H61-FT | 1:42:55.0 | 0:13:39.8 | 0:02:05.8 | 59 | 20:27.6 | 60 | 0:57:18.1 | 54 | 1:38:22.2 | 53 | |
52 | diplom | 1233 | EGGERSBERGER Sepp | 1956 | SV Waakirchen | 1. / H56FT | 1:42:59.6 | 0:13:44.4 | 0:02:04.8 | 58 | 20:02.3 | 53 | 0:57:01.4 | 52 | 1:38:17.4 | 52 | |
53 | diplom | 1107 | HOLZBECHER Jens | 1973 | SG Klotzsche e.V. | 5. / H36FT | 1:43:21.0 | 0:14:05.8 | 0:02:11.9 | 73 | 19:38.2 | 50 | 0:56:02.0 | 43 | 1:38:16.5 | 51 | |
54 | diplom | 1012 | KUFFNER Philipp | 1990 | Salomon-Leki-Racingteam | 17. / H21-FT | 1:43:58.8 | 0:14:43.6 | 0:01:45.7 | 13 | 18:32.6 | 21 | 0:53:22.7 | 13 | 1:39:08.5 | 54 | |
55 | diplom | 1459 | GOLZOW Alina | 1988 | LBC Banfetal | 2. / D21-FT | 1:44:04.8 | 0:14:49.6 | 0:02:10.4 | 72 | 19:57.3 | 52 | 0:57:37.2 | 56 | 1:39:33.4 | 55 | |
56 | diplom | 1025 | ROGGE Richard | 1963 | SKG Gersfeld | 3. / H46-FT | 1:44:27.8 | 0:15:12.6 | 0:02:01.6 | 46 | 21:11.5 | 77 | 0:59:20.1 | 63 | 1:40:03.3 | 56 | |
57 | diplom | 1125 | FLADE Matthias | 1979 | Ski-Club Münchberg e.V. | 3. / H31-FT | 1:44:47.8 | 0:15:32.6 | 0:02:25.6 | 120 | 20:45.0 | 66 | 0:59:04.6 | 59 | 1:40:23.4 | 57 | |
58 | diplom | 1019 | REUß Philipp | 1992 | WSV Scheibe-Alsbach | 17. / Jun-FT | 1:45:01.8 | 0:15:46.6 | 0:01:49.2 | 21 | 20:11.3 | 56 | 0:59:26.7 | 66 | 1:40:46.1 | 59 | |
59 | diplom | 1455 | BIRNBÖCK Silvia | 1977 | FC Rinchnach | 3. / D31-FT | 1:45:08.4 | 0:15:53.2 | 0:02:19.5 | 96 | 20:40.8 | 63 | 0:58:48.0 | 58 | 1:40:26.7 | 58 | |
60 | diplom | 1173 | NÜRNBERGER Philipp | 1992 | WSV Scheibe-Alsbach | 18. / Jun-FT | 1:45:14.6 | 0:15:59.4 | 0:02:48.9 | 217 | 21:56.3 | 94 | 0:59:45.1 | 71 | 1:40:46.1 | 59 | |
61 | diplom | 3040 | ANTOKHIN Yury | 1966 | Orsha Ski-Marathon | 4. / H46-FT | 1:45:26.2 | 0:16:11.0 | 0:02:02.3 | 49 | 20:25.4 | 58 | 0:59:18.5 | 62 | 1:40:48.4 | 61 | |
62 | diplom | 1262 | SALLER Ludwig | 1956 | SV Kollnburg | 2. / H56FT | 1:46:01.9 | 0:16:46.7 | 0:02:04.7 | 57 | 20:45.5 | 67 | 0:59:37.9 | 70 | 1:41:19.5 | 63 | |
63 | diplom | 1051 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 5. / H46-FT | 1:46:11.5 | 0:16:56.3 | 0:02:45.9 | 203 | 21:18.0 | 81 | 0:59:15.8 | 60 | 1:41:18.5 | 62 | |
64 | diplom | 1148 | NEUBERT Felix | 1987 | Kirchberg | 18. / H21-FT | 1:46:16.6 | 0:17:01.4 | 0:02:07.6 | 66 | 19:35.5 | 49 | 0:59:21.8 | 64 | 1:41:54.4 | 64 | |
65 | diplom | 1063 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | 4. / H31-FT | 1:46:24.1 | 0:17:08.9 | 0:02:01.5 | 45 | 20:59.4 | 71 | 1:00:32.2 | 77 | 1:41:55.9 | 65 | |
66 | diplom | 3049 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 6. / H36FT | 1:46:31.4 | 0:17:16.2 | 0:01:54.6 | 33 | 20:02.9 | 54 | 0:59:31.4 | 69 | 1:41:57.8 | 66 | |
67 | diplom | 3002 | SABRANSKY Christof | 1989 | LRC Lienzer Dolomiten | 19. / H21-FT | 1:46:35.7 | 0:17:20.5 | 0:02:09.4 | 69 | 20:57.3 | 70 | 0:59:17.2 | 61 | 1:42:16.1 | 67 | |
68 | diplom | 1163 | WEIß Michael | 1975 | SC Altenau | 7. / H36FT | 1:46:57.9 | 0:17:42.7 | 0:02:16.3 | 83 | 21:10.2 | 76 | 0:59:27.1 | 67 | 1:42:19.9 | 68 | |
69 | diplom | 1122 | EGGEBRECHT Harald | 1971 | Kaufbeurren | 4. / H41-FT | 1:47:05.6 | 0:17:50.4 | 0:02:30.7 | 142 | 21:50.4 | 91 | 1:00:30.4 | 76 | 1:42:36.3 | 70 | |
70 | diplom | 1090 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 6. / H46-FT | 1:47:11.8 | 0:17:56.6 | 0:02:22.3 | 104 | 21:13.3 | 78 | 1:00:01.4 | 73 | 1:42:35.4 | 69 | |
71 | diplom | 1016 | KERN Patrick | 1977 | Bad Wildbad | 5. / H31-FT | 1:47:26.0 | 0:18:10.8 | 0:01:54.3 | 32 | 21:35.4 | 86 | 1:01:11.6 | 86 | 1:42:53.6 | 71 | |
72 | diplom | 1017 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER | 8. / H36FT | 1:47:45.3 | 0:18:30.1 | 0:01:57.3 | 40 | 20:32.6 | 62 | 0:59:49.7 | 72 | 1:43:00.9 | 72 | |
73 | diplom | 1251 | SEELK Konrad | 1961 | tus mitterteich | 4. / H51-FT | 1:47:52.0 | 0:18:36.8 | 0:02:06.2 | 62 | 20:44.6 | 65 | 1:00:40.3 | 80 | 1:43:13.2 | 73 | |
74 | diplom | 3012 | PÖPPEL Swen | 1974 | SK Wunderthausen | 9. / H36FT | 1:47:59.9 | 0:18:44.7 | 0:02:39.6 | 182 | 22:24.2 | 109 | 1:00:59.7 | 84 | 1:43:13.4 | 74 | |
75 | diplom | 1282 | SCHERRER Peter | 1958 | Skatingschule .de | 5. / H51-FT | 1:48:15.0 | 0:18:59.8 | 0:02:06.1 | 61 | 21:45.0 | 88 | 1:00:51.4 | 82 | 1:43:20.7 | 75 | |
76 | diplom | 1177 | ALBERT Toni | 1993 | TSG Bau Hammerbrücke | 19. / Jun-FT | 1:48:40.9 | 0:19:25.7 | 0:02:15.7 | 81 | 21:17.0 | 80 | 0:59:28.3 | 68 | 1:44:01.6 | 78 | |
77 | diplom | 3000 | TRISKA Jaroslav | 1976 | - | 10. / H36FT | 1:48:41.2 | 0:19:26.0 | 0:02:23.4 | 111 | 21:02.6 | 73 | 1:00:04.4 | 74 | 1:43:52.7 | 76 | |
78 | diplom | 1111 | KURDE Mario | 1969 | Harzer Ski Team | 5. / H41-FT | 1:48:51.9 | 0:19:36.7 | 0:02:28.8 | 134 | 21:18.2 | 82 | 0:59:25.6 | 65 | 1:44:00.7 | 77 | |
79 | diplom | 1183 | GEHMACHER Franz | 1962 | SC Bergen | 7. / H46-FT | 1:48:57.5 | 0:19:42.3 | 0:02:30.6 | 141 | 21:21.7 | 84 | 1:01:03.7 | 85 | 1:44:11.8 | 79 | |
80 | diplom | 3033 | NIEWIAK Martin | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 20. / H21-FT | 1:49:05.5 | 0:19:50.3 | 0:02:24.9 | 117 | 21:39.7 | 87 | 1:00:38.3 | 79 | 1:44:26.1 | 80 | |
81 | diplom | 1433 | HEINRICH Marie | 1992 | SV Großbreitenbach | 1. / JunD-FT | 1:49:08.3 | 0:19:53.1 | 0:02:37.4 | 168 | 21:49.9 | 90 | 1:01:26.3 | 88 | 1:44:34.9 | 81 | |
82 | diplom | 1187 | NEUBER Philipp | 1987 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 21. / H21-FT | 1:49:14.6 | 0:19:59.4 | 0:02:16.8 | 85 | 21:04.4 | 74 | 1:00:29.2 | 75 | 1:44:37.1 | 83 | |
83 | diplom | 1264 | SCHWEINBERG Manfred | 1960 | SC Füssen | 6. / H51-FT | 1:49:27.0 | 0:20:11.8 | 0:02:08.1 | 67 | 21:10.0 | 75 | 1:00:41.7 | 81 | 1:44:36.4 | 82 | |
84 | diplom | 1235 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 7. / H51-FT | 1:49:29.7 | 0:20:14.5 | 0:02:16.6 | 84 | 22:35.1 | 121 | 1:01:50.6 | 93 | 1:44:44.4 | 85 | |
85 | diplom | 1137 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 6. / H41-FT | 1:49:30.5 | 0:20:15.3 | 0:02:22.6 | 107 | 21:25.3 | 85 | 1:00:34.3 | 78 | 1:44:39.2 | 84 | |
86 | diplom | 1126 | ABL Volker | 1968 | BERTSDORFER SV | 7. / H41-FT | 1:49:35.9 | 0:20:20.7 | 0:02:52.7 | 234 | 22:44.8 | 129 | 1:01:49.7 | 92 | 1:44:50.7 | 86 | |
87 | diplom | 1210 | ZEFFERER Julius | 1957 | Gröbming | 8. / H51-FT | 1:50:03.1 | 0:20:47.9 | 0:02:06.7 | 64 | 21:58.6 | 95 | 1:02:05.5 | 96 | 1:45:22.4 | 88 | |
88 | diplom | 1098 | SIMANOWSKI Rainer | 1964 | Meitingen | 8. / H46-FT | 1:50:05.7 | 0:20:50.5 | 0:02:40.1 | 186 | 22:43.2 | 127 | 1:02:22.9 | 98 | 1:45:13.7 | 87 | |
89 | diplom | 1020 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 8. / H41-FT | 1:50:12.4 | 0:20:57.2 | 0:02:03.8 | 52 | 20:56.4 | 68 | 1:01:38.3 | 89 | 1:45:22.5 | 89 | |
90 | diplom | 1087 | EIGNER Florian | 1992 | Einsiedler Skiverein | 20. / Jun-FT | 1:50:23.5 | 0:21:08.3 | 0:02:04.0 | 54 | 22:22.9 | 108 | 1:02:04.9 | 95 | 1:45:42.8 | 93 | |
91 | diplom | 3043 | DRAHUN Siarhei | 1986 | Vita Beg | 22. / H21-FT | 1:50:28.0 | 0:21:12.8 | 0:02:25.1 | 118 | 22:24.9 | 110 | 1:02:52.1 | 106 | 1:45:43.9 | 94 | |
92 | diplom | 1081 | FUCHS Thomas | 1971 | SV Finsterau | 9. / H41-FT | 1:50:28.3 | 0:21:13.1 | 0:02:12.8 | 75 | 21:00.7 | 72 | 1:00:53.4 | 83 | 1:45:36.6 | 91 | |
93 | diplom | 1092 | AASAN Viljar | 1974 | Team Intersport Beitostoelen | 11. / H36FT | 1:50:43.4 | 0:21:28.2 | 0:02:50.1 | 222 | 22:53.9 | 135 | 1:02:16.7 | 97 | 1:45:34.0 | 90 | |
94 | diplom | 1219 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | Rettenberg | 9. / H51-FT | 1:50:44.3 | 0:21:29.1 | 0:02:19.3 | 95 | 22:00.0 | 96 | 1:01:21.2 | 87 | 1:45:53.1 | 95 | |
95 | diplom | 1118 | KLIX Fabian | 1991 | SC Kottmar | 23. / H21-FT | 1:50:48.8 | 0:21:33.6 | 0:01:54.8 | 35 | 19:27.5 | 45 | 0:55:27.6 | 39 | 1:45:42.7 | 92 | |
96 | diplom | 1276 | MÜLLHOFER Wilhelm | 1952 | SC TSV Pleystein | 3. / H56FT | 1:50:49.8 | 0:21:34.6 | 0:02:22.3 | 104 | 22:32.2 | 119 | 1:02:55.6 | 108 | 1:46:08.8 | 99 | |
97 | diplom | 1244 | FRIEDEMANN Ullrich | 1946 | SV 05 AUerbach | 1. / H66-FT | 1:50:51.0 | 0:21:35.8 | 0:02:24.3 | 115 | 23:02.8 | 140 | 1:02:47.9 | 104 | 1:46:04.6 | 97 | |
98 | diplom | 1443 | SCHRÖTTER Christina | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 2. / JunD-FT | 1:50:55.2 | 0:21:40.0 | 0:02:23.3 | 110 | 20:42.2 | 64 | 1:01:47.2 | 91 | 1:46:02.4 | 96 | |
99 | diplom | 1144 | KRAUTLOHER Simon | 1993 | RSC Waldkirchen | 21. / Jun-FT | 1:50:58.4 | 0:21:43.2 | 0:02:29.0 | 136 | 22:45.7 | 130 | 1:03:07.6 | 110 | 1:46:05.9 | 98 | |
100 | diplom | 3032 | KAMARYT Tomas | 1988 | LK Slovan Kalovy Vary | 24. / H21-FT | 1:51:02.7 | 0:21:47.5 | 0:01:54.9 | 36 | 22:00.6 | 97 | 1:03:02.5 | 109 | 1:46:30.9 | 101 |