Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1576 | SEIFERT Benjamin | 1982 | Fischer Subaru Racing Team | 1. / H21-FT | 0:36:24.8 | 0:00:00.0 | 0:24:49.5 | 1 | |
2 | diplom | 1539 | ŠRAIL Jan | 1990 | Sušice | 2. / H21-FT | 0:36:26.3 | 0:00:01.4 | 0:24:50.3 | 2 | |
3 | diplom | 1620 | MILDE Marco | 1995 | SCMK Hirschau | 1. / J17m | 0:36:39.4 | 0:00:14.5 | 0:25:23.5 | 6 | |
4 | diplom | 1639 | SCHALLER Rico | 1976 | Fischer Subaru Racing Team | 1. / H36FT | 0:36:39.9 | 0:00:15.0 | 0:25:14.1 | 4 | |
5 | diplom | 1568 | PFAB Johannes | 1990 | SCMK Hirschau | 3. / H21-FT | 0:36:55.1 | 0:00:30.2 | 0:25:25.0 | 7 | |
6 | diplom | 1569 | SCHWAB Peter | 1993 | SCMK Hirschau | 1. / Jun-FT | 0:37:12.2 | 0:00:47.3 | 0:25:07.1 | 3 | |
7 | diplom | 1578 | KRSKA Jan | 1986 | Fischer Subaru Racing Team | 4. / H21-FT | 0:37:43.0 | 0:01:18.1 | 0:25:21.1 | 5 | |
8 | diplom | 1541 | OLEX Max | 1989 | Salomon-Leki-Racingteam | 5. / H21-FT | 0:37:58.0 | 0:01:33.1 | 0:25:46.4 | 8 | |
9 | diplom | 1588 | RYPL Miroslav | 1992 | Sokol Stachy | 2. / Jun-FT | 0:38:28.9 | 0:02:04.0 | 0:25:50.7 | 9 | |
10 | diplom | 1655 | BIDMON Jiří | 1993 | SK Nové Město na Moravě | 3. / Jun-FT | 0:39:25.8 | 0:03:00.9 | 0:26:52.7 | 10 | |
11 | diplom | 1615 | ESCHER Tobias | 1994 | SV Neudorf | 2. / J17m | 0:40:04.4 | 0:03:39.5 | 0:27:22.7 | 11 | |
12 | diplom | 1646 | PROPP Jurij | 1980 | Salomon-Leki-Racing Team | 1. / H31-FT | 0:40:21.7 | 0:03:56.8 | 0:27:44.7 | 12 | |
13 | diplom | 1564 | MÖSE Andreas | 1980 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 2. / H31-FT | 0:40:35.6 | 0:04:10.7 | 0:27:52.3 | 13 | |
14 | diplom | 1624 | ELLERBECK Benjamin | 1995 | FC Langdorf/CJD | 3. / J17m | 0:41:00.5 | 0:04:35.6 | 0:28:13.1 | 14 | |
15 | diplom | 1623 | LAUERER Elias | 1996 | SCMK Hirschau | 1. / J16m | 0:41:16.4 | 0:04:51.5 | 0:28:48.8 | 20 | |
16 | diplom | 1540 | SCHÖNBERGER Matthias | 1987 | Salomon-Leki-Racingteam | 6. / H21-FT | 0:41:25.6 | 0:05:00.7 | 0:29:09.4 | 22 | |
17 | diplom | 1601 | WALLER Vincent | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2. / J16m | 0:41:31.5 | 0:05:06.6 | 0:28:47.7 | 19 | |
18 | diplom | 1649 | ONDRUSKA Vojtech | 1994 | Fortex ski Moravsey Beroun | 4. / J17m | 0:41:35.3 | 0:05:10.4 | 0:28:43.2 | 18 | |
19 | diplom | 1617 | SPIELBAUER Tobias | 1996 | Langdorf | 3. / J16m | 0:41:41.6 | 0:05:16.7 | 0:28:22.3 | 15 | |
20 | diplom | 1609 | KOCH Paul | 1996 | ESV Nassau | 4. / J16m | 0:41:53.2 | 0:05:28.4 | 0:28:33.4 | 17 | |
21 | diplom | 1532 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 1. / H46-FT | 0:41:59.5 | 0:05:34.6 | 0:28:31.1 | 16 | |
22 | diplom | 1599 | GROß Lukas | 1995 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 5. / J17m | 0:42:21.9 | 0:05:57.0 | 0:29:30.6 | 25 | |
23 | diplom | 1596 | PÜSCHMANN Sven | 1996 | SG Klotzsche e.V. | 5. / J16m | 0:42:25.4 | 0:06:00.5 | 0:28:58.5 | 21 | |
24 | diplom | 1563 | THAMM Marco | 1971 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 1. / H41-FT | 0:42:32.4 | 0:06:07.5 | 0:29:21.3 | 23 | |
25 | diplom | 1664 | ANDRITZKE Denny | 1988 | Salomon LEki Racing Team | 7. / H21-FT | 0:42:43.2 | 0:06:18.3 | 0:29:42.4 | 27 | |
26 | diplom | 1656 | WIRTH Jessica | 1994 | FC Wüstenselbitz-BPOL | 1. / J17w | 0:42:45.0 | 0:06:20.1 | 0:29:48.2 | 28 | |
27 | diplom | 1648 | HAIM Mark | 1971 | WSV Vomp | 2. / H41-FT | 0:42:46.7 | 0:06:21.8 | 0:29:49.5 | 29 | |
28 | diplom | 1534 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 4. / Jun-FT | 0:43:14.8 | 0:06:49.9 | 0:29:27.5 | 24 | |
29 | diplom | 1583 | HOJDEKR Martin | 1995 | Ski klub Šumava | 6. / J17m | 0:43:56.6 | 0:07:31.7 | 0:29:40.0 | 26 | |
30 | diplom | 1616 | HEIDRICH-MEISNER Ruth | 1996 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / J16w | 0:44:28.9 | 0:08:04.0 | 0:30:15.6 | 30 | |
31 | diplom | 1629 | LETTL Julia | 1995 | Lettl Family Sports e.V. | 2. / J17w | 0:44:32.2 | 0:08:07.3 | 0:30:19.5 | 31 | |
32 | diplom | 1582 | STURSOVA Martina | 1979 | Policka | 1. / D31-FT | 0:44:57.3 | 0:08:32.4 | 0:31:13.1 | 35 | |
33 | diplom | 1613 | HOFFMANN Paul | 1995 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / J17m | 0:44:58.3 | 0:08:33.4 | 0:30:58.0 | 33 | |
34 | diplom | 1610 | WEIGELT Lucy | 1995 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 3. / J17w | 0:45:20.2 | 0:08:55.3 | 0:31:12.1 | 34 | |
35 | diplom | 1633 | GROß Korbinian | 1996 | Ski klub Furth im Wald | 6. / J16m | 0:45:20.5 | 0:08:55.6 | 0:30:33.9 | 32 | |
36 | diplom | 1575 | SVOBODA Alexandra | 1993 | SC Ruhpolding | 1. / JunD-FT | 0:45:41.0 | 0:09:16.1 | 0:31:40.3 | 36 | |
37 | diplom | 1524 | SCHNEIDER Silvio | 1969 | BERTSDORFER SV | 3. / H41-FT | 0:45:53.2 | 0:09:28.3 | 0:31:50.3 | 38 | |
38 | diplom | 1545 | VOIGT Lisa | 1988 | Atomic Racing Team | 1. / D21-FT | 0:46:11.0 | 0:09:46.1 | 0:31:42.8 | 37 | |
39 | diplom | 1654 | WOLF Andre | 1978 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 3. / H31-FT | 0:46:55.4 | 0:10:30.5 | 0:32:07.1 | 39 | |
40 | diplom | 1562 | FELGENHAUER Mario | 1980 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 4. / H31-FT | 0:46:59.5 | 0:10:34.6 | 0:32:59.5 | 43 | |
41 | diplom | 1657 | KASBERGER Josef | 1967 | Frauenau | 4. / H41-FT | 0:47:02.6 | 0:10:37.7 | 0:32:48.6 | 42 | |
42 | diplom | 1602 | MANN Jenny | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2. / J16w | 0:47:12.8 | 0:10:47.9 | 0:33:04.6 | 45 | |
43 | diplom | 1554 | KUBALÍK Jan | 1978 | Salomon Atomic Nordic Team CZE | 5. / H31-FT | 0:47:22.3 | 0:10:57.4 | 0:32:33.3 | 41 | |
44 | diplom | 1529 | RICHTER Jens | 1966 | BSG FSV WAldheim | 2. / H46-FT | 0:47:36.2 | 0:11:11.3 | 0:33:26.2 | 49 | |
45 | diplom | 1637 | LANG Katharina | 1996 | SC Bodenmais | 3. / J16w | 0:47:41.8 | 0:11:16.9 | 0:32:28.4 | 40 | |
46 | diplom | 1500 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 1. / H51-FT | 0:47:49.6 | 0:11:24.7 | 0:33:07.3 | 46 | |
47 | diplom | 1505 | KLAUSCH Sebastian | 1982 | BERTSDORFER SV | 8. / H21-FT | 0:47:57.1 | 0:11:32.3 | 0:33:03.3 | 44 | |
48 | diplom | 1574 | HEMETSBERGER Franz | 1950 | - | 1. / H61-FT | 0:48:04.1 | 0:11:39.2 | 0:33:24.6 | 48 | |
49 | diplom | 1618 | HEINDL Katharina | 1994 | TSG-SZ Leutkirch | 4. / J17w | 0:48:41.5 | 0:12:16.6 | 0:33:22.8 | 47 | |
50 | diplom | 1508 | BRÖEML Volkmar | 1955 | SV Tautenhain | 1. / H56FT | 0:49:19.2 | 0:12:54.3 | 0:34:39.7 | 56 | |
51 | diplom | 1660 | TOSNER Michal | 1978 | LK Slovan Kalovy Vary | 6. / H31-FT | 0:49:27.1 | 0:13:02.2 | 0:34:37.9 | 55 | |
52 | diplom | 1659 | SCHRENK Michael | 1967 | TSV Oberweißenbrunn | 5. / H41-FT | 0:49:36.5 | 0:13:11.6 | 0:34:06.8 | 50 | |
53 | diplom | 1565 | MÖLLER Rene | 1970 | WSV Brotterode | 6. / H41-FT | 0:49:40.9 | 0:13:16.0 | 0:34:14.6 | 51 | |
54 | diplom | 1635 | HIERSTETTER Christina | 1994 | Ski club Furth im Wald | 5. / J17w | 0:49:51.5 | 0:13:26.6 | 0:34:28.4 | 53 | |
55 | diplom | 1525 | CZECZINE Mike | 1973 | BERTSDORFER SV | 2. / H36FT | 0:50:04.0 | 0:13:39.1 | 0:34:17.6 | 52 | |
56 | diplom | 1665 | STROBEL Rainer | 1966 | Werdau | 3. / H46-FT | 0:50:20.7 | 0:13:55.8 | 0:35:25.6 | 59 | |
57 | diplom | 1597 | MÜNCH Phillip | 1996 | SC Buntenbock | 7. / J16m | 0:50:25.8 | 0:14:00.9 | 0:34:36.6 | 54 | |
58 | diplom | 1515 | JÄGER Wolfgang | 1965 | Sparkasse im Landkreis Cham | 4. / H46-FT | 0:50:34.9 | 0:14:10.0 | 0:35:08.7 | 57 | |
59 | diplom | 1603 | STRAßBERGER Theresa | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 4. / J16w | 0:51:36.2 | 0:15:11.3 | 0:35:09.8 | 58 | |
60 | diplom | 1631 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | Seesen | 2. / H56FT | 0:52:00.3 | 0:15:35.4 | 0:36:19.2 | 61 | |
61 | diplom | 1559 | MÜLLER Thomas | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 3. / H36FT | 0:52:15.7 | 0:15:50.8 | 0:36:16.6 | 60 | |
62 | diplom | 1661 | WAGLER Lutz | 1957 | LJW Racing Team | 2. / H51-FT | 0:52:21.4 | 0:15:56.5 | 0:36:44.3 | 65 | |
63 | diplom | 1537 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün-Weiß Pirna | 1. / D41-FT | 0:52:32.7 | 0:16:07.8 | 0:36:37.4 | 63 | |
64 | diplom | 1600 | ABT Jenny | 1995 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 6. / J17w | 0:52:34.9 | 0:16:10.0 | 0:36:46.5 | 66 | |
65 | diplom | 1535 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / H41-FT | 0:52:43.5 | 0:16:18.6 | 0:36:22.9 | 62 | |
66 | diplom | 1650 | HOFFMANN Martin | 1963 | SC Bödefeld | 5. / H46-FT | 0:52:53.2 | 0:16:28.3 | 0:37:09.3 | 68 | |
67 | diplom | 1519 | SEIFERT Christoph | 1987 | SV Lokomotive Eilenburg | 9. / H21-FT | 0:52:57.7 | 0:16:32.8 | 0:36:49.4 | 67 | |
68 | diplom | 1666 | HACKL Natalie | 1996 | SV Finsterau | 5. / J16w | 0:53:05.7 | 0:16:40.8 | 0:36:42.3 | 64 | |
69 | diplom | 1658 | RÖMHILD Dirk | 1970 | Skiclub Dresden Niedersedlitz | 8. / H41-FT | 0:53:24.1 | 0:16:59.2 | 0:37:16.1 | 69 | |
70 | diplom | 1595 | NEUBERT Theresa | 1995 | SG Klotzsche e.V. | 7. / J17w | 0:53:41.1 | 0:17:16.2 | 0:37:46.9 | 71 | |
71 | diplom | 1591 | VÖLKL Tobias | 1996 | WSV Viechtach | 8. / J16m | 0:53:51.6 | 0:17:26.7 | 0:37:50.7 | 72 | |
72 | diplom | 1614 | MÜNZBERG Marcel | 1996 | SV Grün-Weiß Pirna | 9. / J16m | 0:54:24.8 | 0:18:00.0 | 0:37:35.8 | 70 | |
73 | diplom | 1641 | SREJMA Jiri | 1948 | SC Furth im Wald | 2. / H61-FT | 0:54:25.2 | 0:18:00.3 | 0:38:11.8 | 74 | |
74 | diplom | 1640 | HINKHOFER Edgar | 1942 | WSV Patersdorf | 1. / H66-FT | 0:54:29.6 | 0:18:04.7 | 0:38:17.4 | 76 | |
75 | diplom | 1520 | DOTZAUER Stefanie | 1989 | SV Lokomotive Eilenburg | 2. / D21-FT | 0:54:30.1 | 0:18:05.2 | 0:38:21.1 | 78 | |
76 | diplom | 1644 | PALME II Štěpán | 1955 | Ski Bratrouchov | 3. / H56FT | 0:54:35.8 | 0:18:10.9 | 0:38:28.9 | 81 | |
77 | diplom | 1653 | WEIGEL Mandy | 1971 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 2. / D41-FT | 0:54:45.2 | 0:18:20.3 | 0:38:14.5 | 75 | |
78 | diplom | 1589 | MOORS Christine | 1964 | Ski&Bike Deggendorf | 1. / D46-FT | 0:54:50.1 | 0:18:25.2 | 0:38:20.4 | 77 | |
79 | diplom | 1607 | VIEHWEGER Tobias | 1995 | SV Tanne Thalheim | 8. / J17m | 0:55:08.1 | 0:18:43.3 | 0:39:05.0 | 84 | |
80 | diplom | 1593 | HENNERSDORF Tony | 1996 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 10. / J16m | 0:55:12.4 | 0:18:47.5 | 0:37:59.5 | 73 | |
81 | diplom | 1642 | WEICHHOLD Gúnter | 1946 | Waldheim | 2. / H66-FT | 0:55:13.1 | 0:18:48.2 | 0:39:01.2 | 82 | |
82 | diplom | 1514 | LOHBERGER Stephanie | 1988 | Lam | 3. / D21-FT | 0:55:22.0 | 0:18:57.1 | 0:39:02.6 | 83 | |
83 | diplom | 1570 | STEIBL Gerhard | 1958 | Schärding - Mit V wie Flügel | 3. / H51-FT | 0:55:37.4 | 0:19:12.5 | 0:39:14.7 | 86 | |
84 | diplom | 1552 | VAN EIJK JR Ton | 1972 | Langlaufvereniging Bedaf Uden | 4. / H36FT | 0:55:45.0 | 0:19:20.1 | 0:39:58.1 | 95 | |
85 | diplom | 1544 | VOIGT Katrin | 1965 | PSV ZITTAU | 2. / D46-FT | 0:55:45.7 | 0:19:20.8 | 0:38:25.6 | 80 | |
86 | diplom | 1521 | GERSTNER Holger | 1979 | Ski-Club Münchberg e.V. | 7. / H31-FT | 0:55:48.2 | 0:19:23.3 | 0:38:22.6 | 79 | |
87 | diplom | 1590 | MENDE Philipp | 1995 | SG Holzhau | 9. / J17m | 0:56:03.7 | 0:19:38.8 | 0:39:24.3 | 88 | |
88 | diplom | 1626 | SCHOLL Lukas | 1994 | TV Attendorf | 10. / J17m | 0:56:04.1 | 0:19:39.2 | 0:39:08.8 | 85 | |
89 | diplom | 1526 | SCHWARZ Christopher | 1988 | SV Eintracht Frankenhain | 10. / H21-FT | 0:56:08.9 | 0:19:44.0 | 0:40:00.0 | 96 | |
90 | diplom | 1662 | GINDLER Bodo | 1962 | Saalfeld | 6. / H46-FT | 0:56:19.2 | 0:19:54.3 | 0:39:43.9 | 90 | |
91 | diplom | 1516 | MÜLLER Jens | 1968 | TSV Leuna | 9. / H41-FT | 0:56:35.2 | 0:20:10.3 | 0:39:46.2 | 91 | |
92 | diplom | 1533 | KOCH Eva | 1990 | ESV Nassau | 4. / D21-FT | 0:56:38.8 | 0:20:13.9 | 0:39:42.1 | 89 | |
93 | diplom | 1522 | GERSTNER Melanie | 1980 | Ski-Club Münchberg e.V. | 2. / D31-FT | 0:56:39.7 | 0:20:14.8 | 0:39:51.7 | 93 | |
94 | diplom | 1606 | WINTER Nico | 1995 | SV Lokomotive Eilenburg | 11. / J17m | 0:56:41.5 | 0:20:16.6 | 0:39:56.2 | 94 | |
95 | diplom | 1560 | MAIER Franz | 1937 | WSV Zellerreit | 1. / H71-FT | 0:57:19.5 | 0:20:54.6 | 0:39:48.0 | 92 | |
96 | diplom | 1530 | BAHNERT Anke | 1970 | BSG FSV WAldheim | 3. / D41-FT | 0:57:42.6 | 0:21:17.7 | 0:40:30.9 | 99 | |
97 | diplom | 1528 | SCHMIED Sirko | 1990 | SV Eintracht Frankenhain | 11. / H21-FT | 0:57:48.9 | 0:21:24.0 | 0:40:32.5 | 100 | |
98 | diplom | 1625 | STRAUB Andrea | 1994 | SC Spiegelau | 8. / J17w | 0:57:52.4 | 0:21:27.5 | 0:40:24.0 | 98 | |
99 | diplom | 1501 | STOERRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | 7. / H46-FT | 0:57:52.8 | 0:21:27.9 | 0:40:54.3 | 105 | |
100 | diplom | 1670 | MESSNER Mathias | 1990 | LRC Lienzer Dolomiten | 12. / H21-FT | 0:57:57.9 | 0:21:33.0 | 0:40:48.2 | 102 |