Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.km | # | 10.km | # | 17.km | # | 25.km | # | 32.km | # | 41.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1 | SEIFERT Benjamin | 1982 | fischer racing team | 1. / H21 | 1:43:23.0 | 0:00:00.0 | 01:51.8 | 15 | 21:44.3 | 1 | 0:34:47.7 | 1 | 1:02:10.1 | 1 | 1:16:39.1 | 1 | 1:39:33.4 | 1 | |
2 | diplom | 40 | HEUN Daniel | 1986 | SKG Gersfeld | 2. / H21 | 1:44:43.5 | 0:01:20.5 | 01:48.6 | 10 | 21:44.4 | 2 | 0:34:48.1 | 2 | 1:02:14.9 | 2 | 1:17:02.8 | 2 | 1:40:49.1 | 2 | |
3 | diplom | 31 | KOZISEK Dusan | 1983 | - | 3. / H21 | 1:48:27.3 | 0:05:04.3 | 01:47.8 | 6 | 22:33.2 | 4 | 0:36:37.8 | 4 | 1:05:13.7 | 4 | 1:20:48.8 | 4 | 1:44:49.6 | 4 | |
4 | diplom | 175 | RAZYM Vladislav | 1988 | Sport Club Plzen | 4. / H21 | 1:48:28.2 | 0:05:05.2 | 01:45.4 | 3 | 22:35.4 | 6 | 0:36:39.5 | 6 | 1:05:16.5 | 5 | 1:20:49.5 | 5 | 1:44:49.4 | 3 | |
5 | diplom | 6 | KRSKA Jan | 1986 | fischer racing team | 5. / H21 | 1:48:33.3 | 0:05:10.3 | 01:45.6 | 4 | 22:31.2 | 3 | 0:36:37.4 | 3 | 1:05:08.0 | 3 | 1:20:46.9 | 3 | 1:44:49.7 | 5 | |
6 | diplom | 3 | ESCHER Toni | 1990 | fischer racing team | 6. / H21 | 1:50:15.4 | 0:06:52.4 | 01:53.1 | 18 | 22:34.1 | 5 | 0:36:38.9 | 5 | 1:05:19.0 | 6 | 1:21:03.4 | 6 | 1:46:05.5 | 6 | |
7 | diplom | 35 | JANOŠEC Miroslav | 1987 | Nové Město na Moravě | 7. / H21 | 1:51:22.3 | 0:07:59.3 | 01:41.3 | 1 | 22:35.7 | 7 | 0:37:09.7 | 7 | 1:06:35.4 | 7 | 1:22:26.8 | 7 | 1:47:18.5 | 7 | |
8 | diplom | 28 | SIKORA Jakub | 1985 | Czech Ski Team | 8. / H21 | 1:52:20.7 | 0:08:57.7 | 01:48.1 | 9 | 23:26.4 | 10 | 0:37:51.6 | 9 | 1:07:39.7 | 9 | 1:23:51.4 | 9 | 1:48:18.6 | 9 | |
9 | diplom | 5 | SCHALLER Rico | 1976 | fischer racing team | 1. / H36 | 1:52:21.2 | 0:08:58.2 | 01:53.5 | 21 | 23:25.2 | 9 | 0:37:51.2 | 8 | 1:07:38.8 | 8 | 1:23:48.7 | 8 | 1:48:17.0 | 8 | |
10 | diplom | 36 | KYNCL Tomáš | 1989 | Nové Město na Moravě | 9. / H21 | 1:54:32.8 | 0:11:09.8 | 01:45.2 | 2 | 23:10.4 | 8 | 0:39:10.4 | 10 | 1:09:01.2 | 10 | 1:25:18.8 | 10 | 1:50:34.3 | 10 | |
11 | diplom | 10 | MÖSE Andreas | 1980 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 1. / H31 | 1:55:50.3 | 0:12:27.3 | 01:52.8 | 17 | 24:52.5 | 19 | 0:39:58.2 | 13 | 1:10:19.5 | 12 | 1:26:42.7 | 11 | 1:51:45.3 | 11 | |
12 | diplom | 14 | MILZ Peter | 1964 | Team Rossignol | 1. / H46 | 1:56:03.4 | 0:12:40.4 | 01:47.9 | 7 | 24:40.7 | 15 | 0:40:00.2 | 18 | 1:10:20.9 | 13 | 1:26:44.9 | 13 | 1:51:50.1 | 12 | |
13 | diplom | 17 | KRACIK Josef | 1991 | Czech Ski Team | 10. / H21 | 1:56:17.6 | 0:12:54.6 | 01:49.4 | 11 | 24:38.9 | 14 | 0:39:59.1 | 15 | 1:10:19.1 | 11 | 1:26:43.6 | 12 | 1:51:53.0 | 13 | |
14 | diplom | 27 | HÄNNI Reto | 1962 | SC-Speer | 2. / H46 | 1:58:00.7 | 0:14:37.7 | 01:55.2 | 23 | 25:03.7 | 23 | 0:39:59.7 | 17 | 1:10:53.5 | 16 | 1:27:39.2 | 15 | 1:53:47.6 | 14 | |
15 | diplom | 26 | EIFERT Erik | 1968 | SG Adelsberg | 1. / H41 | 1:58:15.8 | 0:14:52.8 | 01:52.4 | 16 | 24:52.8 | 20 | 0:39:58.6 | 14 | 1:10:23.0 | 14 | 1:27:04.0 | 14 | 1:53:48.5 | 15 | |
16 | diplom | 30 | SCHNEIDER Silvio | 1969 | BERTSDORFER SV | 2. / H41 | 1:59:04.5 | 0:15:41.5 | 01:57.4 | 26 | 24:53.7 | 21 | 0:40:00.6 | 19 | 1:11:17.3 | 18 | 1:28:31.3 | 17 | 1:54:47.1 | 16 | |
17 | diplom | 39 | LAU Michael | 1990 | SV Oberreute | 11. / H21 | 1:59:43.4 | 0:16:20.4 | 01:47.4 | 5 | 24:06.1 | 13 | 0:39:33.8 | 12 | 1:10:47.1 | 15 | 1:28:21.9 | 16 | 1:55:20.5 | 17 | |
18 | diplom | 29 | NEUBER Jens | 1971 | SC Norweger Annaberg | 3. / H41 | 2:00:31.4 | 0:17:08.4 | 01:53.2 | 19 | 24:51.7 | 18 | 0:40:22.8 | 23 | 1:12:22.2 | 23 | 1:30:00.1 | 22 | 1:56:26.1 | 19 | |
19 | diplom | 20 | FRIEDL Christoph | 1990 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 12. / H21 | 2:00:41.7 | 0:17:18.7 | 01:53.9 | 22 | 25:03.4 | 22 | 0:40:21.0 | 22 | 1:11:42.6 | 22 | 1:29:01.2 | 19 | 1:56:23.7 | 18 | |
20 | diplom | 9 | JANKE Maximilian | 1992 | WSV Oberhof | 1. / Jun | 2:01:16.5 | 0:17:53.5 | 01:57.4 | 26 | 25:04.2 | 24 | 0:40:11.2 | 21 | 1:11:37.5 | 20 | 1:29:11.8 | 20 | 1:56:54.3 | 20 | |
21 | diplom | 34 | BRUNNER Lorenz | 1965 | Salomon Team Schweiz | 3. / H46 | 2:01:21.0 | 0:17:58.0 | 02:03.6 | 43 | 24:44.6 | 16 | 0:39:59.4 | 16 | 1:11:39.9 | 21 | 1:29:14.8 | 21 | 1:56:59.5 | 21 | |
22 | diplom | 13 | SCHWENTNER Christian | 1969 | SU Eidenberg | 4. / H41 | 2:02:00.8 | 0:18:37.8 | 01:59.0 | 28 | 25:05.6 | 25 | 0:40:02.2 | 20 | 1:11:07.5 | 17 | 1:28:41.3 | 18 | 1:57:08.6 | 22 | |
23 | diplom | 95 | DEBERTIN Dirk | 1967 | eintracht braunschweig | 5. / H41 | 2:02:45.0 | 0:19:22.0 | 01:59.0 | 28 | 25:43.7 | 28 | 0:41:10.9 | 26 | 1:13:04.6 | 24 | 1:30:43.3 | 24 | 1:58:26.0 | 23 | |
24 | diplom | 7 | FRATSCHER Lucas | 1992 | WSV Oberhof | 2. / Jun | 2:03:00.4 | 0:19:37.4 | 02:01.6 | 32 | 25:46.3 | 30 | 0:41:12.5 | 28 | 1:13:08.8 | 28 | 1:30:46.5 | 27 | 1:58:28.9 | 26 | |
25 | diplom | 8 | HOLLANDT Florian | 1992 | WSV Oberhof | 3. / Jun | 2:03:00.5 | 0:19:37.5 | 01:47.9 | 7 | 25:07.5 | 26 | 0:41:11.6 | 27 | 1:13:08.2 | 27 | 1:30:45.6 | 26 | 1:58:27.7 | 25 | |
26 | diplom | 11 | RICHTER Michael | 1967 | Team Slow | 6. / H41 | 2:03:00.6 | 0:19:37.6 | 01:56.5 | 25 | 25:44.9 | 29 | 0:41:13.1 | 29 | 1:13:06.8 | 25 | 1:30:43.9 | 25 | 1:58:27.1 | 24 | |
27 | diplom | 195 | ECKERT Alexander | 1993 | WSV Oberweißenbrunn | 4. / Jun | 2:04:46.6 | 0:21:23.6 | 01:50.6 | 14 | 24:47.9 | 17 | 0:40:23.4 | 24 | 1:13:07.6 | 26 | 1:31:34.9 | 28 | 2:00:00.9 | 27 | |
28 | diplom | 38 | ENDERS Markus | 1984 | Team Salomon/LEKI | 13. / H21 | 2:04:46.7 | 0:21:23.7 | 01:49.7 | 12 | 24:01.0 | 12 | 0:39:25.6 | 11 | 1:11:21.8 | 19 | 1:30:25.3 | 23 | 2:00:00.9 | 27 | |
29 | diplom | 278 | SANNIKAVA Alena | 1980 | National Team | 1. / D31 | 2:05:02.2 | 0:21:39.2 | 02:15.2 | 62 | 25:43.6 | 27 | 0:41:33.7 | 30 | 1:14:25.4 | 29 | 1:32:06.5 | 29 | 2:00:33.4 | 29 | |
30 | diplom | 37 | SCHODER Jörg | 1978 | SV Friedenweiler | 2. / H31 | 2:06:08.5 | 0:22:45.5 | 01:50.1 | 13 | 25:48.8 | 31 | 0:41:45.4 | 31 | 1:15:37.0 | 30 | 1:33:42.3 | 30 | 2:01:28.2 | 30 | |
31 | diplom | 62 | PETZOLD Mike | 1973 | SV Stützengrün | 2. / H36 | 2:06:34.5 | 0:23:11.5 | 02:00.9 | 30 | 26:19.2 | 33 | 0:42:39.2 | 33 | 1:16:10.7 | 31 | 1:34:11.2 | 31 | 2:02:01.5 | 31 | |
32 | diplom | 16 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER | 3. / H36 | 2:07:26.1 | 0:24:03.1 | 02:03.1 | 42 | 26:33.1 | 35 | 0:42:39.8 | 34 | 1:16:11.7 | 32 | 1:34:31.9 | 32 | 2:02:49.4 | 32 | |
33 | diplom | 144 | MACAJ Jan | 1980 | TJ Sokol Ruprechtice | 3. / H31 | 2:07:49.2 | 0:24:26.2 | 01:53.3 | 20 | 26:54.4 | 37 | 0:43:48.2 | 36 | 1:16:54.4 | 35 | 1:35:20.4 | 34 | 2:03:13.0 | 33 | |
34 | diplom | 21 | GARHAMMER Karl-Heinz | 1964 | spvgg oberkreuzberg | 4. / H46 | 2:08:13.0 | 0:24:50.0 | 02:10.2 | 51 | 27:22.1 | 39 | 0:43:59.8 | 39 | 1:17:35.6 | 39 | 1:35:50.7 | 37 | 2:03:38.0 | 34 | |
35 | diplom | 120 | FLADE Matthias | 1979 | Ski-Club Münchberg e.V. | 4. / H31 | 2:08:15.5 | 0:24:52.5 | 02:09.2 | 49 | 26:24.0 | 34 | 0:42:42.2 | 35 | 1:16:25.7 | 34 | 1:34:57.0 | 33 | 2:03:48.2 | 35 | |
36 | diplom | 187 | PÖPPEL Swen | 1974 | SK Wunderthausen | 4. / H36 | 2:08:54.3 | 0:25:31.3 | 02:31.3 | 119 | 27:40.5 | 41 | 0:43:59.1 | 38 | 1:17:29.8 | 38 | 1:35:43.2 | 36 | 2:04:07.6 | 36 | |
37 | diplom | 33 | KERN Patrick | 1977 | Bad Wildbad | 5. / H31 | 2:09:14.5 | 0:25:51.5 | 01:56.0 | 24 | 26:37.6 | 36 | 0:43:50.0 | 37 | 1:17:26.2 | 37 | 1:36:10.9 | 38 | 2:04:43.0 | 37 | |
38 | diplom | 274 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | Czech Ski Team | 1. / D21 | 2:10:11.9 | 0:26:48.9 | 02:13.7 | 60 | 27:30.5 | 40 | 0:44:06.5 | 40 | 1:18:19.7 | 40 | 1:36:59.0 | 40 | 2:05:33.2 | 38 | |
39 | diplom | 379 | HOFS Herman | 1956 | Stichts Langlauf Team | 1. / H56 | 2:10:47.0 | 0:27:24.0 | 02:28.0 | 104 | 23:32.4 | 11 | 0:40:38.3 | 25 | 1:16:12.7 | 33 | 1:35:41.4 | 35 | 2:05:58.3 | 39 | |
40 | diplom | 15 | BOPP Stefan | 1984 | SC Enzklösterle | 14. / H21 | 2:11:12.6 | 0:27:49.6 | 02:02.8 | 40 | 26:12.1 | 32 | 0:42:37.8 | 32 | 1:17:14.9 | 36 | 1:36:13.3 | 39 | 2:06:21.3 | 40 | |
41 | diplom | 338 | PTATSCHEK Johann | 1961 | DAV Aßling | 1. / H51 | 2:11:56.9 | 0:28:33.9 | 02:20.5 | 79 | 28:10.3 | 45 | 0:45:21.2 | 52 | 1:19:51.3 | 46 | 1:38:31.4 | 42 | 2:07:31.1 | 43 | |
42 | diplom | 25 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 5. / H46 | 2:11:59.1 | 0:28:36.1 | 02:01.6 | 32 | 28:17.7 | 49 | 0:44:49.7 | 42 | 1:18:58.8 | 41 | 1:37:43.9 | 41 | 2:06:58.9 | 41 | |
43 | diplom | 302 | WEIß Uwe | 1960 | Tambach-Dietharz | 2. / H51 | 2:12:10.3 | 0:28:47.3 | 02:21.5 | 83 | 28:33.8 | 58 | 0:45:20.2 | 51 | 1:19:35.0 | 42 | 1:38:37.0 | 43 | 2:07:30.7 | 42 | |
44 | diplom | 264 | CHRÁSTKOVÁ Martina | 1985 | Ski Klub Nové Město | 2. / D21 | 2:12:26.5 | 0:29:03.5 | 02:13.5 | 59 | 27:46.6 | 42 | 0:45:28.4 | 54 | 1:20:20.0 | 49 | 1:39:22.7 | 47 | 2:07:37.3 | 44 | |
45 | diplom | 225 | KRIEGER Stefan | 1970 | TSV Haar | 7. / H41 | 2:13:12.7 | 0:29:49.7 | 02:01.8 | 34 | 27:21.8 | 38 | 0:44:22.4 | 41 | 1:19:38.3 | 43 | 1:38:56.6 | 44 | 2:08:28.5 | 45 | |
46 | diplom | 18 | HOPPE Mario | 1972 | TSV- Leuna | 5. / H36 | 2:13:32.4 | 0:30:09.4 | 02:02.1 | 37 | 28:11.1 | 47 | 0:44:55.9 | 44 | 1:19:48.7 | 45 | 1:39:06.1 | 45 | 2:08:55.4 | 46 | |
47 | diplom | 307 | DANNER Franz | 1960 | SC Gaißach | 3. / H51 | 2:14:24.5 | 0:31:01.5 | 02:18.0 | 69 | 29:32.6 | 76 | 0:46:22.2 | 63 | 1:21:11.7 | 53 | 1:40:29.5 | 52 | 2:09:26.0 | 47 | |
48 | diplom | 19 | RICHTER Jens | 1966 | BSG FSV WAldheim | 6. / H46 | 2:14:36.0 | 0:31:13.0 | 02:07.5 | 48 | 28:33.0 | 57 | 0:45:00.7 | 45 | 1:19:53.4 | 47 | 1:39:29.5 | 48 | 2:09:37.2 | 48 | |
49 | diplom | 319 | KRALLER Ferdinand | 1951 | SG Katek Grassau | 1. / H61 | 2:14:45.3 | 0:31:22.3 | 02:19.7 | 76 | 28:30.9 | 56 | 0:45:19.9 | 50 | 1:20:02.2 | 48 | 1:39:18.6 | 46 | 2:09:50.0 | 49 | |
50 | diplom | 22 | MEUSEL Ronald | 1970 | Team Slow | 8. / H41 | 2:14:46.7 | 0:31:23.7 | 02:02.3 | 39 | 28:22.7 | 54 | 0:45:53.4 | 57 | 1:20:54.2 | 50 | 1:40:20.8 | 51 | 2:09:59.0 | 50 | |
51 | diplom | 399 | SEW Günter | 1956 | SG Lauf | 2. / H56 | 2:15:13.4 | 0:31:50.4 | 02:21.1 | 81 | 28:15.3 | 48 | 0:45:50.9 | 56 | 1:21:45.4 | 57 | 1:40:47.9 | 54 | 2:10:25.2 | 52 | |
52 | diplom | 131 | WOLF Andre | 1978 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 6. / H31 | 2:15:27.6 | 0:32:04.6 | 02:06.6 | 46 | 28:23.9 | 55 | 0:45:14.9 | 48 | 1:21:10.0 | 52 | 1:40:48.1 | 55 | 2:10:46.9 | 53 | |
53 | diplom | 128 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 5. / Jun | 2:15:40.2 | 0:32:17.2 | 02:02.2 | 38 | 28:19.1 | 50 | 0:44:50.4 | 43 | 1:19:47.9 | 44 | 1:39:30.4 | 49 | 2:10:25.0 | 51 | |
54 | diplom | 102 | POKORNY Jiri | 1985 | Ekononom - Zizkovsky tygri | 15. / H21 | 2:15:55.4 | 0:32:32.4 | 02:22.2 | 86 | 28:10.5 | 46 | 0:45:05.4 | 46 | 1:20:55.0 | 51 | 1:40:18.9 | 50 | 2:11:05.0 | 54 | |
55 | diplom | 381 | DRAHORAD Ctirad | 1959 | TATRAN ZELEZNA RUDA | 4. / H51 | 2:15:55.4 | 0:32:32.4 | 02:22.0 | 85 | 29:15.2 | 69 | 0:46:44.7 | 66 | 1:22:54.1 | 63 | 1:42:10.2 | 59 | 2:11:20.6 | 56 | |
56 | diplom | 200 | ULBRICH Jan | 1963 | TGV Schotten | 7. / H46 | 2:15:57.7 | 0:32:34.7 | 02:05.8 | 44 | 28:50.0 | 65 | 0:46:06.6 | 58 | 1:21:53.3 | 58 | 1:41:27.0 | 57 | 2:11:09.5 | 55 | |
57 | diplom | 194 | KAMARYT Tomas | 1988 | LK Slovan Kalovy Vary | 16. / H21 | 2:16:03.3 | 0:32:40.3 | 02:12.9 | 57 | 27:57.9 | 43 | 0:45:11.0 | 47 | 1:21:16.1 | 54 | 1:40:43.8 | 53 | 2:11:22.5 | 57 | |
58 | diplom | 254 | STURSOVA Martina | 1979 | Policka | 2. / D31 | 2:17:10.9 | 0:33:47.9 | 02:16.0 | 65 | 28:36.2 | 60 | 0:46:24.7 | 65 | 1:22:27.7 | 60 | 1:42:29.7 | 63 | 2:12:20.0 | 59 | |
59 | diplom | 103 | KURDE Mario | 1969 | Harzer Ski Team | 9. / H41 | 2:17:11.9 | 0:33:48.9 | 02:11.9 | 54 | 28:21.6 | 53 | 0:45:17.2 | 49 | 1:21:18.8 | 55 | 1:40:50.2 | 56 | 2:12:10.6 | 58 | |
60 | diplom | 23 | REUß Philipp | 1992 | WSV Scheibe-Alsbach | 6. / Jun | 2:17:47.1 | 0:34:24.1 | 02:01.8 | 34 | 28:20.2 | 52 | 0:46:07.6 | 59 | 1:22:35.2 | 62 | 1:42:19.1 | 61 | 2:13:00.1 | 60 | |
61 | diplom | 124 | HENNIG Heiko | 1972 | SV Sparkasse Erzgebirge | 6. / H36 | 2:17:47.8 | 0:34:24.8 | 02:30.7 | 116 | 28:45.7 | 64 | 0:45:46.8 | 55 | 1:22:34.9 | 61 | 1:42:18.4 | 60 | 2:13:01.4 | 61 | |
62 | diplom | 135 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / H41 | 2:18:32.8 | 0:35:09.8 | 02:09.8 | 50 | 28:09.4 | 44 | 0:45:25.3 | 53 | 1:22:00.2 | 59 | 1:41:51.8 | 58 | 2:13:27.7 | 62 | |
63 | diplom | 127 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 17. / H21 | 2:19:26.1 | 0:36:03.1 | 02:00.9 | 30 | 28:42.5 | 61 | 0:46:20.8 | 62 | 1:21:38.7 | 56 | 1:42:23.6 | 62 | 2:14:24.2 | 63 | |
64 | diplom | 396 | UNGER Steffen | 1961 | Sosa | 5. / H51 | 2:19:49.4 | 0:36:26.4 | 02:26.8 | 99 | 29:29.2 | 74 | 0:47:51.7 | 75 | 1:25:01.3 | 71 | 1:44:36.1 | 65 | 2:14:52.2 | 64 | |
65 | diplom | 353 | KLÖTZER Günther | 1943 | WSV Weißenstadt | 1. / H66 | 2:20:00.6 | 0:36:37.6 | 02:35.0 | 135 | 30:47.4 | 88 | 0:48:34.9 | 82 | 1:25:27.5 | 75 | 1:44:59.8 | 68 | 2:15:16.4 | 65 | |
66 | diplom | 84 | BRÜNDL Markus | 1985 | SU Eidenberg | 18. / H21 | 2:20:16.5 | 0:36:53.5 | 02:13.9 | 61 | 28:43.8 | 62 | 0:46:22.2 | 63 | 1:22:59.8 | 64 | 1:43:52.7 | 64 | 2:15:21.3 | 66 | |
67 | diplom | 174 | DIETZ Olaf | 1974 | SG Adelsberg | 7. / H36 | 2:21:11.7 | 0:37:48.7 | 02:13.1 | 58 | 28:45.6 | 63 | 0:47:06.7 | 68 | 1:24:15.2 | 67 | 1:44:40.0 | 67 | 2:16:09.7 | 67 | |
68 | diplom | 331 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 6. / H51 | 2:21:50.9 | 0:38:27.9 | 02:26.4 | 98 | 30:01.2 | 82 | 0:47:56.3 | 76 | 1:25:21.5 | 74 | 1:45:47.7 | 72 | 2:16:57.2 | 69 | |
69 | diplom | 339 | FRIEDEMANN Ullrich | 1946 | SV 05 AUerbach | 2. / H66 | 2:21:50.9 | 0:38:27.9 | 02:38.0 | 143 | 30:47.5 | 89 | 0:48:40.5 | 84 | 1:26:11.4 | 79 | 1:46:14.4 | 74 | 2:16:56.0 | 68 | |
70 | diplom | 85 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 8. / H46 | 2:22:03.3 | 0:38:40.3 | 02:15.5 | 64 | 29:11.3 | 68 | 0:47:19.0 | 69 | 1:24:53.3 | 68 | 1:45:34.5 | 71 | 2:17:03.3 | 70 | |
71 | diplom | 99 | NEUGIRG Jörg | 1980 | SV Schönkirch | 7. / H31 | 2:22:05.2 | 0:38:42.2 | 02:19.0 | 74 | 29:22.9 | 72 | 0:47:35.3 | 72 | 1:25:03.7 | 72 | 1:45:31.7 | 70 | 2:17:03.3 | 70 | |
72 | diplom | 178 | SCHLECHTER Voyta | 1982 | Zizkovsky Tygri - PST | 19. / H21 | 2:22:18.2 | 0:38:55.2 | 02:23.6 | 90 | 29:20.6 | 71 | 0:48:48.9 | 85 | 1:26:24.0 | 81 | 1:46:50.1 | 80 | 2:17:24.6 | 72 | |
73 | diplom | 64 | MEDACK Thomas | 1976 | Team Slow | 8. / H36 | 2:22:28.6 | 0:39:05.6 | 02:03.0 | 41 | 29:51.7 | 79 | 0:48:01.0 | 77 | 1:25:46.2 | 78 | 1:46:27.2 | 77 | 2:17:25.5 | 73 | |
74 | diplom | 24 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 11. / H41 | 2:23:02.1 | 0:39:39.1 | 02:02.0 | 36 | 28:34.4 | 59 | 0:47:36.0 | 73 | 1:25:01.1 | 70 | 1:46:22.1 | 75 | 2:17:55.6 | 74 | |
75 | diplom | 172 | JANKO Lubomír | 1976 | Žižkovský tygři | 9. / H36 | 2:23:06.1 | 0:39:43.1 | 02:12.2 | 56 | 29:16.7 | 70 | 0:47:23.8 | 70 | 1:25:44.7 | 77 | 1:46:42.5 | 79 | 2:18:05.4 | 75 | |
76 | diplom | 197 | HUBER Thomas | 1968 | SC Villingen | 12. / H41 | 2:23:32.5 | 0:40:09.5 | 02:07.0 | 47 | 29:27.2 | 73 | 0:47:28.7 | 71 | 1:24:59.0 | 69 | 1:45:56.4 | 73 | 2:18:25.6 | 78 | |
77 | diplom | 192 | TOSNER Michal | 1978 | LK Slovan Kalovy Vary | 8. / H31 | 2:23:35.7 | 0:40:12.7 | 02:36.4 | 140 | 28:53.8 | 66 | 0:46:08.6 | 60 | 1:23:23.9 | 65 | 1:44:37.8 | 66 | 2:18:07.3 | 76 | |
78 | diplom | 83 | EIGNER Florian | 1992 | Einsiedler Skiverein | 7. / Jun | 2:23:40.5 | 0:40:17.5 | 02:15.4 | 63 | 28:19.1 | 50 | 0:46:09.8 | 61 | 1:23:54.1 | 66 | 1:45:05.2 | 69 | 2:18:15.9 | 77 | |
79 | diplom | 97 | SELTMANN Rico | 1976 | Glauchau | 10. / H36 | 2:23:45.5 | 0:40:22.5 | 02:16.0 | 65 | 30:17.8 | 84 | 0:49:01.2 | 87 | 1:26:33.2 | 83 | 1:47:25.2 | 84 | 2:18:36.5 | 79 | |
80 | diplom | 152 | WÄHRISCH Tilo | 1976 | Dresden | 11. / H36 | 2:23:53.5 | 0:40:30.5 | 02:21.2 | 82 | 29:06.7 | 67 | 0:46:54.4 | 67 | 1:25:19.9 | 73 | 1:46:23.9 | 76 | 2:18:43.6 | 80 | |
81 | diplom | 58 | GREGAR Martin | 1978 | Patria Direct Open Team | 9. / H31 | 2:24:37.8 | 0:41:14.8 | 02:31.0 | 117 | 29:54.3 | 80 | 0:48:13.6 | 79 | 1:26:37.8 | 84 | 1:47:24.5 | 83 | 2:19:30.8 | 82 | |
82 | diplom | 149 | NEKOLA Martin | 1969 | SK Lyzari-bezci Frymburk | 13. / H41 | 2:24:58.4 | 0:41:35.4 | 02:18.2 | 70 | 29:47.2 | 77 | 0:47:37.3 | 74 | 1:25:36.0 | 76 | 1:46:32.8 | 78 | 2:19:29.1 | 81 | |
83 | diplom | 115 | KRATKY Tomas | 1967 | SK Los Lobos | 14. / H41 | 2:24:59.6 | 0:41:36.6 | 02:27.6 | 103 | 30:50.3 | 90 | 0:49:06.4 | 88 | 1:26:41.3 | 85 | 1:47:40.6 | 86 | 2:19:47.9 | 83 | |
84 | diplom | 184 | KLUMPP Matthias | 1968 | - | 15. / H41 | 2:25:38.6 | 0:42:15.6 | 02:41.9 | 160 | 30:42.1 | 86 | 0:48:49.9 | 86 | 1:27:00.8 | 86 | 1:47:20.7 | 82 | 2:20:14.2 | 84 | |
85 | diplom | 123 | MEY Oliver | 1993 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 8. / Jun | 2:25:41.3 | 0:42:18.3 | 02:20.6 | 80 | 30:09.8 | 83 | 0:48:33.3 | 81 | 1:26:17.2 | 80 | 1:47:09.3 | 81 | 2:20:25.9 | 85 | |
86 | diplom | 106 | SCHWARZ Markus | 1973 | Sport Union Bad Leonfelden | 12. / H36 | 2:25:56.0 | 0:42:33.0 | 02:21.6 | 84 | 29:30.0 | 75 | 0:48:09.6 | 78 | 1:26:27.0 | 82 | 1:47:38.3 | 85 | 2:20:45.7 | 86 | |
87 | diplom | 277 | SKRYPNIK Irina | 1970 | National Team | 1. / D41 | 2:25:58.9 | 0:42:35.9 | 02:23.9 | 92 | 31:05.6 | 92 | 0:49:32.1 | 89 | 1:28:41.6 | 92 | 1:49:25.0 | 90 | 2:21:03.0 | 87 | |
88 | diplom | 371 | VOLDŘICH Jan | 1951 | Ski klub Šumava | 2. / H61 | 2:26:48.5 | 0:43:25.5 | 02:35.8 | 138 | 31:35.9 | 102 | 0:50:50.5 | 101 | 1:29:30.1 | 95 | 1:50:33.4 | 95 | 2:21:47.7 | 88 | |
89 | diplom | 203 | HOFMANN Matthias | 1963 | Dohna | 9. / H46 | 2:27:08.0 | 0:43:45.0 | 02:23.2 | 89 | 31:11.7 | 95 | 0:49:37.3 | 90 | 1:28:05.4 | 91 | 1:49:22.8 | 89 | 2:22:02.0 | 90 | |
90 | diplom | 394 | TANNER Peter | 1955 | SV Achensee | 3. / H56 | 2:27:31.5 | 0:44:08.5 | 02:29.9 | 112 | 31:27.0 | 99 | 0:50:06.5 | 94 | 1:28:52.7 | 93 | 1:49:45.5 | 92 | 2:21:49.1 | 89 | |
91 | diplom | 333 | NĚMEC Jiří | 1961 | Patria Direct Team | 7. / H51 | 2:28:10.6 | 0:44:47.6 | 02:45.9 | 171 | 30:58.7 | 91 | 0:49:42.5 | 92 | 1:28:03.6 | 90 | 1:49:19.8 | 88 | 2:23:07.2 | 91 | |
92 | diplom | 98 | SKLEPNIK Jiri | 1969 | Nehvizdy | 16. / H41 | 2:28:42.7 | 0:45:19.7 | 02:28.1 | 105 | 31:19.3 | 96 | 0:50:16.5 | 97 | 1:29:31.1 | 96 | 1:51:02.7 | 96 | 2:23:20.5 | 93 | |
93 | diplom | 380 | EŠNER Ludvík | 1956 | Tatran Železná Ruda | 4. / H56 | 2:28:59.7 | 0:45:36.7 | 02:57.9 | 213 | 31:08.6 | 94 | 0:49:41.9 | 91 | 1:27:49.1 | 89 | 1:49:34.9 | 91 | 2:23:10.3 | 92 | |
94 | diplom | 281 | TANNER Petra | 1986 | Atomic Team - Svachensee | 3. / D21 | 2:29:01.4 | 0:45:38.4 | 02:29.4 | 110 | 31:20.9 | 97 | 0:50:43.4 | 99 | 1:29:59.9 | 98 | 1:51:30.3 | 97 | 2:23:47.4 | 95 | |
95 | diplom | 53 | FRANK Jörg | 1969 | Tambach-Dietharz | 17. / H41 | 2:29:11.8 | 0:45:48.8 | 02:16.2 | 67 | 29:51.3 | 78 | 0:48:20.9 | 80 | 1:27:02.1 | 87 | 1:48:52.0 | 87 | 2:23:39.1 | 94 | |
96 | diplom | 209 | FRÖHLICH Hanno | 1969 | Ohlstadt | 18. / H41 | 2:29:40.7 | 0:46:17.7 | 02:56.6 | 209 | 31:24.3 | 98 | 0:50:08.1 | 95 | 1:29:08.2 | 94 | 1:50:17.9 | 94 | 2:24:10.2 | 96 | |
97 | diplom | 341 | JÖCKEL Manfred | 1955 | S .C.Lanzenhain | 5. / H56 | 2:30:11.0 | 0:46:48.0 | 02:41.6 | 159 | 31:56.4 | 106 | 0:51:09.5 | 106 | 1:30:42.7 | 101 | 1:52:11.9 | 99 | 2:25:01.8 | 97 | |
98 | diplom | 366 | RASCHKE Hans | 1954 | SG Einheit Berliner Bär | 6. / H56 | 2:30:11.2 | 0:46:48.2 | 02:32.4 | 124 | 32:29.7 | 114 | 0:51:40.7 | 110 | 1:31:36.3 | 109 | 1:53:11.9 | 106 | 2:25:10.6 | 98 | |
99 | diplom | 265 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Salomon-Leki-Racingteam | 4. / D21 | 2:30:42.3 | 0:47:19.3 | 02:27.4 | 101 | 32:22.1 | 113 | 0:51:23.2 | 108 | 1:31:10.7 | 105 | 1:52:24.2 | 101 | 2:25:31.6 | 99 | |
100 | diplom | 402 | GRADNER Josef | 1953 | USC-ATOMIC-ST. LEONHARD | 7. / H56 | 2:30:49.0 | 0:47:26.0 | 02:50.6 | 193 | 32:58.9 | 123 | 0:53:02.3 | 120 | 1:33:11.5 | 115 | 1:54:28.4 | 112 | 2:25:56.4 | 102 |