XIII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP - Malevil - ME2012
DATUM : | 17.6.2012 | MÍSTO : | Jablonné v Podještědí |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | HAUSCHILD Silvio | 1975 | RSV Bautzen | 1. / Muži 19 let a starší | 1:37:19.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | 178 | STARK Immanuel | 1994 | TBR-biEHLER | 1. / Junioři 17 - 18 let | 1:37:43.5 | 0:00:23.7 | ||
3 | 56 | KUBÍN Filip | 1995 | ČS Specialized Junior MTB Team | 2. / Junioři 17 - 18 let | 1:38:27.4 | 0:01:07.6 | ||
4 | 17 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | SK VELO | 3. / Junioři 17 - 18 let | 1:39:04.4 | 0:01:44.6 | ||
5 | 195 | ŘEHÁK Vít | 1994 | Remerks Merida Team Kolín | 4. / Junioři 17 - 18 let | 1:39:44.1 | 0:02:24.3 | ||
6 | 190 | ČAPEK Jan | 1973 | SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC | 1. / Muži Handicap | 1:39:50.2 | 0:02:30.4 | ||
7 | 180 | ŠULC Jakub | 1996 | Bike and SKI Bakajda | 1. / Kadeti 15 - 16 let | 1:41:31.7 | 0:04:11.9 | ||
8 | 192 | ZEMAN Aleš | 1980 | SSC Železný Brod | 2. / Muži 19 let a starší | 1:41:36.2 | 0:04:16.4 | ||
9 | 66 | MEDEK Miroslav | 1993 | OBCHODNÍ AKADEMIE TANVALD | 3. / Muži 19 let a starší | 1:42:54.5 | 0:05:34.7 | ||
10 | 194 | POLMAN Daniel | 1979 | LIDÉ A HORY DURATEC | 4. / Muži 19 let a starší | 1:43:33.0 | 0:06:13.2 | ||
11 | 27 | FINDEISEN Stefan | 1981 | Light-Bikes Racingteam | 5. / Muži 19 let a starší | 1:43:39.6 | 0:06:19.8 | ||
12 | 25 | DUTSCHKE René | 1976 | 2much4you.de | 6. / Muži 19 let a starší | 1:44:58.1 | 0:07:38.3 | ||
13 | 19 | DOLLINGER Christian | 1993 | 2D-Racing | 7. / Muži 19 let a starší | 1:44:58.3 | 0:07:38.5 | ||
14 | 131 | SOUČEK Jan | 1994 | Merida Bike Team | 5. / Junioři 17 - 18 let | 1:45:20.2 | 0:08:00.4 | ||
15 | 191 | MENŠÍK Jakub | 1989 | SSC Železný Brod | 8. / Muži 19 let a starší | 1:45:51.1 | 0:08:31.3 | ||
16 | 96 | SCHWÄMMLEIN Jens | 1993 | Schneckenlohe | 9. / Muži 19 let a starší | 1:48:29.4 | 0:11:09.6 | ||
17 | 18 | DOLEŽAL Ladislav | 1977 | Hnízdil Team | 10. / Muži 19 let a starší | 1:48:35.9 | 0:11:16.1 | ||
18 | 20 | DOLLINGER Alexander | 1995 | TSV Großschönau / 2D Racing | 6. / Junioři 17 - 18 let | 1:48:46.2 | 0:11:26.4 | ||
19 | 116 | VOKOUN Petr | 1997 | KL SPORT Děčín | 2. / Kadeti 15 - 16 let | 1:50:48.2 | 0:13:28.4 | ||
20 | 105 | ŠVORC Jiří | 1994 | BIG SHOCK TEAM | 7. / Junioři 17 - 18 let | 1:51:47.1 | 0:14:27.3 | ||
21 | 54 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | Sk velo Praha | 3. / Kadeti 15 - 16 let | 1:52:13.5 | 0:14:53.7 | ||
22 | 119 | WEBERS Paul | 1995 | TSV Großschönau | 8. / Junioři 17 - 18 let | 1:52:16.3 | 0:14:56.5 | ||
23 | 21 | DÖRING Franz | 1995 | TSV Großschönau | 9. / Junioři 17 - 18 let | 1:53:37.9 | 0:16:18.1 | ||
24 | 4 | BAIER Udo | 1981 | TSV Großschönau | 11. / Muži 19 let a starší | 1:53:58.0 | 0:16:38.2 | ||
25 | 85 | PRZISAMBOR Stefan | 1989 | Dresden | 12. / Muži 19 let a starší | 1:54:44.0 | 0:17:24.2 | ||
26 | 70 | NÉMET Michael | 1997 | Bohemie Nový Bor | 4. / Kadeti 15 - 16 let | 1:55:18.4 | 0:17:58.6 | ||
27 | 15 | BURGER Dominik | 1996 | TJ-Rumburk Kola Brabec | 5. / Kadeti 15 - 16 let | 1:55:32.5 | 0:18:12.7 | ||
28 | 43 | HRUBÝ Václav | 1995 | KAH SPORT VRCHLABÍ | 10. / Junioři 17 - 18 let | 1:56:23.3 | 0:19:03.5 | ||
29 | 115 | VENTURA Jan | 1995 | TJ- Rumburk Kola Brabec | 11. / Junioři 17 - 18 let | 1:57:32.8 | 0:20:13.0 | ||
30 | 94 | SCHILLER Mike | 1977 | Sallgast | 13. / Muži 19 let a starší | 1:57:40.7 | 0:20:20.9 | ||
31 | 45 | JÓŹKÓW Jarosław | 1980 | Bogatynia | 14. / Muži 19 let a starší | 1:57:41.0 | 0:20:21.2 | ||
32 | 10 | BENDÁK Filip | 1997 | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | 6. / Kadeti 15 - 16 let | 1:58:23.1 | 0:21:03.3 | ||
33 | 185 | POLÁK Karel | 1974 | Bílina | 15. / Muži 19 let a starší | 2:00:25.0 | 0:23:05.2 | ||
34 | 47 | KOCMAN Petr | 1970 | ČeMBA | 2. / Muži Handicap | 2:02:33.8 | 0:25:14.0 | ||
35 | 16 | BŮŽEK Tomáš | 1994 | Redpoint Pearl iZUMi | 12. / Junioři 17 - 18 let | 2:03:11.2 | 0:25:51.4 | ||
36 | 109 | TREMBAČ Radek | 1995 | Liběšice | 13. / Junioři 17 - 18 let | 2:03:18.9 | 0:25:59.1 | ||
37 | 80 | PODSEDNÍK Martin | 1969 | Regal Bike | 16. / Muži 19 let a starší | 2:03:30.8 | 0:26:11.0 | ||
38 | 193 | PAVLAS Adam | 1974 | SKP Teplice | 17. / Muži 19 let a starší | 2:03:52.5 | 0:26:32.7 | ||
39 | 42 | HLAVATÝ Ondřej | 1994 | Bicykl Kříž Team | 14. / Junioři 17 - 18 let | 2:04:11.0 | 0:26:51.2 | ||
40 | 129 | HORÁK Leoš | 1985 | FUN BIKE Ústí nad Labem | 18. / Muži 19 let a starší | 2:04:23.3 | 0:27:03.5 | ||
41 | 30 | GEßNER Jan-Phillip | 1997 | Hainewalde | 7. / Kadeti 15 - 16 let | 2:04:44.7 | 0:27:24.9 | ||
42 | 69 | MUCK Rubens | 1995 | TSV Großschönau | 15. / Junioři 17 - 18 let | 2:04:44.7 | 0:27:24.9 | ||
43 | 22 | DÖRING Maria | 1998 | TSV Großschönau | 1. / Kadetky 15 - 16 let | 2:05:02.9 | 0:27:43.1 | ||
44 | 98 | SUCHÁNEK Jan | 1996 | SK ŠELA SPORT | 8. / Kadeti 15 - 16 let | 2:05:43.2 | 0:28:23.4 | ||
45 | 126 | ZSCHERNIG Georg | 1983 | EBM- Team / RC Dresden | 19. / Muži 19 let a starší | 2:06:19.0 | 0:28:59.2 | ||
46 | 67 | MERGES Jakob | 1996 | TSV Großschönau | 9. / Kadeti 15 - 16 let | 2:06:45.8 | 0:29:26.0 | ||
47 | 36 | HANSPACH Maik | 1975 | Fahrrad XXL Team Emporon | 20. / Muži 19 let a starší | 2:07:05.3 | 0:29:45.5 | ||
48 | 117 | VOKOUN Petr | 1966 | KL SPORT Děčín | 21. / Muži 19 let a starší | 2:07:25.2 | 0:30:05.4 | ||
49 | 121 | ZAJĄC Grzegorz | 1979 | Bogatynia | 22. / Muži 19 let a starší | 2:07:36.5 | 0:30:16.7 | ||
50 | 130 | ŠTĚPÁN Petr | 1993 | KONA CYCLING POINT | 23. / Muži 19 let a starší | 2:08:07.3 | 0:30:47.5 | ||
51 | 83 | PRÝMEK Václav | 1968 | CK Bubenec | 24. / Muži 19 let a starší | 2:08:10.7 | 0:30:50.9 | ||
52 | 86 | PŮBAL Robert | 1972 | ČKL Harrachov | 25. / Muži 19 let a starší | 2:09:44.7 | 0:32:24.9 | ||
53 | 91 | SAHM Tim | 1996 | TSV Großschönau | 10. / Kadeti 15 - 16 let | 2:10:00.7 | 0:32:40.9 | ||
54 | 58 | KUČERA Tomáš | 1986 | Bystřany | 26. / Muži 19 let a starší | 2:10:30.2 | 0:33:10.4 | ||
55 | 101 | ŠANÍK Jan | 1997 | Ski Klub Jablonec | 11. / Kadeti 15 - 16 let | 2:10:47.6 | 0:33:27.8 | ||
56 | 186 | VILIKUS Jakub | 1991 | Děčín | 27. / Muži 19 let a starší | 2:10:56.6 | 0:33:36.8 | ||
57 | 82 | PROCHÁZKA Zdeněk | 1976 | Mountfield | 28. / Muži 19 let a starší | 2:11:21.9 | 0:34:02.1 | ||
58 | 11 | BENDL Jaroslav | 1960 | Jablonec nad Nisou | 29. / Muži 19 let a starší | 2:11:35.1 | 0:34:15.3 | ||
59 | 78 | PILNAJ Leoš | 1967 | Fun Bike Ústí n.L. | 30. / Muži 19 let a starší | 2:14:15.4 | 0:36:55.6 | ||
60 | 64 | MAIER Matouš | 1995 | Praha 4 | 16. / Junioři 17 - 18 let | 2:14:21.4 | 0:37:01.6 | ||
61 | 187 | VILIKUS Jan | 1970 | Děčín | 31. / Muži 19 let a starší | 2:14:31.6 | 0:37:11.8 | ||
62 | 100 | ŠANÍK Luděk | 1959 | Liberec | 3. / Muži Handicap | 2:14:40.4 | 0:37:20.6 | ||
63 | 127 | ZUZANEK Paul | 1956 | Prackenbach | 32. / Muži 19 let a starší | 2:14:41.5 | 0:37:21.7 | ||
64 | 112 | TUŠINSKÝ Petr | 1976 | SIK Bílina | 33. / Muži 19 let a starší | 2:14:52.3 | 0:37:32.5 | ||
65 | 3 | ARNDT Susann | 1983 | Psv-Zittau e.v.Ski | 1. / Ženy 19 let a starší | 2:15:13.4 | 0:37:53.6 | ||
66 | 174 | FRAUKE Carola | 1977 | RADEBEUL | 2. / Ženy 19 let a starší | 2:15:18.7 | 0:37:58.9 | ||
67 | 35 | HANFT Sebastian | 1994 | RSV Schneckenlohe | 17. / Junioři 17 - 18 let | 2:16:52.5 | 0:39:32.7 | ||
68 | 34 | HANFT Freddy | 1966 | RSV Schneckenlohe | 34. / Muži 19 let a starší | 2:17:21.9 | 0:40:02.1 | ||
69 | 97 | SIXTOVÁ Anička | 1996 | ELEVEN team Příchovice | 2. / Kadetky 15 - 16 let | 2:17:37.3 | 0:40:17.5 | ||
70 | 13 | BLAHA Marek | 1969 | Decin 2 | 35. / Muži 19 let a starší | 2:18:09.4 | 0:40:49.6 | ||
71 | 50 | KOŠKOVÁ Adéla | 1981 | Team Louny | 3. / Ženy 19 let a starší | 2:18:38.1 | 0:41:18.3 | ||
72 | 33 | HÄNEL Torsten | 1968 | HSG Turbine Zittau e.V. | 36. / Muži 19 let a starší | 2:19:14.6 | 0:41:54.8 | ||
73 | 128 | WOLF Radek | 1981 | FUN BIKE Ústí nad Labem | 37. / Muži 19 let a starší | 2:19:31.7 | 0:42:11.9 | ||
74 | 181 | KONDR Martin | 1995 | Praha 4 | 18. / Junioři 17 - 18 let | 2:19:45.0 | 0:42:25.2 | ||
75 | 182 | ZIEGER Christian | 1984 | SV Einheit Bräunsdorf | 38. / Muži 19 let a starší | 2:19:57.7 | 0:42:37.9 | ||
76 | 170 | HRUŠKA Petr | 1965 | Regal Bike | 39. / Muži 19 let a starší | 2:20:58.5 | 0:43:38.7 | ||
77 | 75 | PALME Max | 1998 | TSV Großschönau | 12. / Kadeti 15 - 16 let | 2:21:04.1 | 0:43:44.3 | ||
78 | 12 | BERÁNEK Jaroslav | 1969 | CC | 40. / Muži 19 let a starší | 2:21:12.2 | 0:43:52.4 | ||
79 | 108 | TOBIŠKA David | 1983 | Liberec | 41. / Muži 19 let a starší | 2:21:42.2 | 0:44:22.4 | ||
80 | 165 | KOROTVIČKA Aleš | 1978 | Toblerone Hatex Team | 42. / Muži 19 let a starší | 2:22:15.0 | 0:44:55.2 | ||
81 | 184 | HERBER Jan | 1995 | SPARTAK ROKYTNICE | 19. / Junioři 17 - 18 let | 2:22:23.7 | 0:45:03.9 | ||
82 | 95 | SCHMIDT Ronald | 1960 | Wernigerode | 4. / Muži Handicap | 2:22:53.5 | 0:45:33.7 | ||
83 | 110 | TUČEK Michal | 1980 | GRID | 43. / Muži 19 let a starší | 2:23:15.7 | 0:45:55.9 | ||
84 | 46 | KAVKA Zdeněk | 1956 | Bike Klub Dobříš | 44. / Muži 19 let a starší | 2:24:01.4 | 0:46:41.6 | ||
85 | 28 | GALBAVÝ David | 1994 | TJ-Rumburk Kola Brabec | 20. / Junioři 17 - 18 let | 2:24:26.6 | 0:47:06.8 | ||
86 | 1 | ALINČE Radek | 1981 | Bystřany okr. Teplice | 45. / Muži 19 let a starší | 2:24:33.6 | 0:47:13.8 | ||
87 | 14 | BUREŠ Michal | 1980 | Praha 4 | 46. / Muži 19 let a starší | 2:25:24.5 | 0:48:04.7 | ||
88 | 88 | RAFELT Robert | 1990 | Großenhain | 47. / Muži 19 let a starší | 2:25:34.0 | 0:48:14.2 | ||
89 | 188 | GAMBA Lukáš | 1984 | CykloFIT Liberec MTB Team | 48. / Muži 19 let a starší | 2:25:55.1 | 0:48:35.3 | ||
90 | 55 | KRUŠINA Jan | 1977 | LOUNY | 49. / Muži 19 let a starší | 2:26:26.6 | 0:49:06.8 | ||
91 | 57 | KUBÍNOVÁ Lucie | 1993 | Sk velo Praha | 4. / Ženy 19 let a starší | 2:27:33.3 | 0:50:13.5 | ||
92 | 89 | RANDIG Stefanie | 1978 | BSG Sparkasse Zittau | 5. / Ženy 19 let a starší | 2:28:05.2 | 0:50:45.4 | ||
93 | 6 | BALIKOVÁ Tereza | 1995 | CykloFitMTB Liberec | 1. / Juniorky 17 - 18 let | 2:28:22.0 | 0:51:02.2 | ||
94 | 5 | BALIK Petr | 1967 | ČerníKoně | 50. / Muži 19 let a starší | 2:28:23.2 | 0:51:03.4 | ||
95 | 102 | ŠLAJER Miroslav | 1975 | SIK Bílina | 51. / Muži 19 let a starší | 2:29:14.0 | 0:51:54.2 | ||
96 | 31 | GÖTZKE Marco | 1976 | Panketal | 52. / Muži 19 let a starší | 2:29:15.0 | 0:51:55.2 | ||
97 | 118 | VOSTRUHA Jiří | 1976 | SK CYKLOVAPE | 53. / Muži 19 let a starší | 2:31:39.6 | 0:54:19.8 | ||
98 | 172 | NETERDA Milan | 1963 | Praha 5 | 54. / Muži 19 let a starší | 2:33:27.0 | 0:56:07.2 | ||
99 | 189 | JISL Richard | 1967 | KOLOBĚŽKY KIDOKAI - KOSTKA | 55. / Muži 19 let a starší | 2:34:48.0 | 0:57:28.2 | ||
100 | 38 | HAVLÍK Richard | 1963 | Černí koně | 56. / Muži 19 let a starší | 2:35:51.0 | 0:58:31.2 |