Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP - Malevil - ME2012

MTB
DATUM :17.6.2012 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kristýna # Oybin # Waltersdorf # Myslivny # Mařenice #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kristýna # Oybin # Waltersdorf # Myslivny # Mařenice #
1 6 detail závodníka HYNEK Kristián CZE 1980 Czech National MTB Team 1. /  Muži ELITE 3:57:00.9 0:00:00.0 0:55:04.5 5 2:02:16.1 3 2:46:29.0 1 3:05:00.3 1 3:41:15.8 1
2 14 detail závodníka BOUDNÝ Pavel CZE 1982 Czech National MTB Team 2. /  Muži ELITE 3:58:05.4 0:01:04.5 0:55:09.1 13 2:02:17.3 6 2:48:14.0 2 3:07:21.1 2 3:43:11.7 2
3 4 detail závodníka LAKATA Alban AUT 1979 Topeak Ergon Racing Team 3. /  Muži ELITE 4:00:05.8 0:03:04.9 0:55:12.8 15 2:02:18.7 8 2:50:12.3 4 3:09:20.7 5 3:45:15.4 3
4 35 detail závodníka JOBÁNEK Jan CZE 1983 Czech National MTB Team 4. /  Muži ELITE 4:01:32.0 0:04:31.1 0:55:03.6 3 2:02:15.4 1 2:50:13.0 5 3:09:08.8 4 3:45:42.9 4
5 8 detail závodníka ILLIAS Periklis GRE 1986 Team Protek 5. /  Muži ELITE 4:03:31.3 0:06:30.4 0:55:07.6 11 2:02:16.9 5 2:48:16.1 3 3:07:59.1 3 3:46:24.4 5
6 44 detail závodníka LEAO PINTO Luis POR 1979 Viana do Castelo 6. /  Muži ELITE 4:04:59.1 0:07:58.2 0:55:04.0 4 2:02:16.5 4 2:50:13.3 6 3:10:46.8 7 3:48:57.6 7
7 84 detail závodníka KUGLER Andreas GER 1979 Multivan Merida Biking Team 7. /  Muži ELITE 4:07:06.7 0:10:05.8 0:55:02.3 2 2:02:15.6 2 2:50:30.8 7 3:10:45.8 6 3:48:56.4 6
8 5 detail závodníka HUBER Urs SUI 1985 Jonen 8. /  Muži ELITE 4:08:11.4 0:11:10.5 0:55:01.7 1 2:04:30.4 13 2:53:43.5 13 3:14:27.0 12 3:52:22.1 8
9 218 detail závodníka STIEBJAHN Simon GER 1990 Team Bulls 9. /  Muži ELITE 4:08:48.6 0:11:47.7 0:55:37.4 17 2:04:34.1 20 2:53:40.6 11 3:14:25.6 10 3:53:33.3 10
10 217 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1990 Czech National MTB Team 10. /  Muži ELITE 4:08:55.7 0:11:54.8 0:55:42.1 25 2:04:31.9 18 2:53:45.7 14 3:14:25.1 9 3:53:32.6 9
11 51 detail závodníka MARX Torsten GER 1976 black tusk Racing by toMotion 11. /  Muži ELITE 4:09:08.9 0:12:08.0 0:55:42.2 26 2:04:31.1 15 2:53:47.5 16 3:14:32.5 16 3:53:33.5 11
12 16 detail závodníka BUBÍLEK Michal CZE 1986 Kellys Bike Ranch team 12. /  Muži ELITE 4:09:18.9 0:12:18.0 0:55:40.5 20 2:04:30.0 12 2:53:49.1 17 3:14:31.0 13 3:53:35.3 13
13 27 detail závodníka GOLDERER Roland GER 1977 Team TEXPA-SIMPLON 13. /  Muži ELITE 4:09:29.0 0:12:28.1 0:55:43.6 28 2:04:32.6 19 2:53:42.2 12 3:14:31.7 14 3:53:34.1 12
14 10 detail závodníka DIETSCH Thomas FRA 1974 Team Bulls 14. /  Muži ELITE 4:10:44.0 0:13:43.1 0:55:41.1 21 2:04:34.5 21 2:53:40.0 10 3:14:26.5 11 3:53:45.8 14
15 17 detail závodníka BUCHLI Lukas SUI 1979 BiXS - iXS Pro Team RMV Chur 15. /  Muži ELITE 4:12:12.3 0:15:11.4 0:55:05.6 6 2:02:20.5 10 2:50:52.8 8 3:14:32.1 15 3:55:34.3 15
16 25 detail závodníka GALINSKI Marek POL 1974 JBG-2 Professional MTB Team 16. /  Muži ELITE 4:12:25.2 0:15:24.3 0:55:08.1 12 2:02:17.7 7 2:53:57.3 18 3:15:34.0 17 3:56:28.6 17
17 34 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 1977 ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 17. /  Muži ELITE 4:12:49.5 0:15:48.6 0:55:10.8 14 2:04:30.6 14 2:55:01.3 19 3:16:58.6 18 3:56:23.3 16
18 91 detail závodníka SÁBLÍK Lukáš CZE 1987 RUBENA AUTO - MENČÍK SPECIALIZED 18. /  Muži ELITE 4:13:19.6 0:16:18.7 0:55:42.8 27 2:04:31.7 17 2:55:36.7 21 3:17:58.6 20 3:57:15.1 19
19 23 detail závodníka FOJTÍK Ondřej CZE 1977 TOYOTA Dolák MTB 19. /  Muži ELITE 4:13:52.3 0:16:51.4 0:55:41.9 24 2:06:13.0 24 2:57:40.7 22 3:18:51.3 22 3:57:56.4 20
20 54 detail závodníka NISSEN Soren DEN 1984 ELETTROVENETA CORRATEC 20. /  Muži ELITE 4:14:13.0 0:17:12.1 0:55:06.8 10 2:02:28.1 11 2:51:37.4 9 3:11:27.0 8 3:56:48.6 18
21 213 detail závodníka NICOLAI Marcus GER 1991 Team Bulls 21. /  Muži ELITE 4:14:42.1 0:17:41.2 0:55:38.5 18 2:06:37.5 25 2:58:39.9 25 3:20:04.7 25 3:58:50.4 23
22 18 detail závodníka CLAES Frans BEL 1983 ECO MTB TEAM 22. /  Muži ELITE 4:15:12.2 0:18:11.3 0:55:47.4 30 2:06:42.6 26 2:58:01.0 24 3:19:17.2 23 3:58:28.0 21
23 39 detail závodníka KAUFMANN Markus GER 1981 TB Neuffen 23. /  Muži ELITE 4:15:37.1 0:18:36.2 0:55:06.7 9 2:02:20.3 9 2:55:35.9 20 3:17:48.3 19 3:58:38.7 22
24 36 detail závodníka JORGE OLIVEIRA Tiago POR 1988 Bi&esse - Infotre Protek 24. /  Muži ELITE 4:16:04.2 0:19:03.3 0:55:48.7 31 2:06:12.6 23 2:57:51.1 23 3:19:19.5 24 3:59:41.6 24
25 202 detail závodníka BRAIDOT Luca ITA 1991 Gruppo Sportivo Forestale 25. /  Muži ELITE 4:17:38.9 0:20:38.0 0:55:06.2 8 2:04:31.4 16 2:53:46.6 15 3:18:27.5 21 4:00:21.3 25
26 58 detail závodníka PLATT Karl GER 1978 Team Bulls 26. /  Muži ELITE 4:17:55.9 0:20:55.0 0:57:59.4 42 2:10:13.6 37 3:02:03.6 32 3:23:15.6 31 4:02:10.8 26
27 65 detail závodníka SAHM Stefan GER 1976 Team Bulls 27. /  Muži ELITE 4:17:56.2 0:20:55.3 0:55:36.9 16 2:09:13.7 32 3:02:02.9 31 3:23:17.5 32 4:02:11.5 27
28 224 detail závodníka NEPUSTIL Matěj CZE 1990 Merida Biking Team 28. /  Muži ELITE 4:17:56.2 0:20:55.3 0:57:21.0 39 2:08:44.9 30 3:00:24.5 28 3:21:53.4 27 4:02:12.2 28
29 214 detail závodníka PERNSTEINER Hermann AUT 1990 Team RAD.SPORT.SZENE Ausseerland 29. /  Muži ELITE 4:17:57.5 0:20:56.6 0:57:19.6 36 2:08:59.4 31 3:00:23.8 27 3:21:54.8 28 4:02:13.4 29
30 62 detail závodníka ROOD Bram NED 1983 mtb-noordwest 30. /  Muži ELITE 4:20:00.7 0:22:59.8 0:55:41.4 22 2:06:12.2 22 2:58:47.5 26 3:20:50.9 26 4:02:18.0 30
31 13 detail závodníka BEN Thomas GBR 1988 Mountain Trax RT 31. /  Muži ELITE 4:21:16.8 0:24:15.9 0:56:22.8 33 2:09:15.5 33 3:02:04.7 33 3:24:00.7 33 4:04:24.3 32
32 31 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1975 Czech National MTB Team 32. /  Muži ELITE 4:22:14.8 0:25:13.9 0:55:06.1 7 2:08:09.7 27 3:01:31.7 30 3:22:36.0 29 4:05:51.3 33
33 7 detail závodníka TRAYTER ALEMANY Marc ESP 1978 SPAIN NATIONAL TEAM 33. /  Muži ELITE 4:22:27.8 0:25:26.9 0:56:40.7 35 2:08:31.7 28 3:01:06.7 29 3:23:13.7 30 4:04:13.4 31
34 68 detail závodníka SCHUCHARDT Michael GER 1983 Team TEXPA-SIMPLON 34. /  Muži ELITE 4:26:27.9 0:29:27.0 0:56:21.8 32 2:09:23.0 34 3:03:43.3 34 3:26:33.0 34 4:08:52.0 34
35 12 detail závodníka BACHMANN Allan Qvortrup Tvilu DEN 1980 DENMARK 35. /  Muži ELITE 4:27:32.6 0:30:31.7 0:57:21.8 40 2:10:46.1 38 3:05:21.0 36 3:28:25.5 35 4:10:04.7 35
36 19 detail závodníka CZARNOTA Bogdan POL 1975 Zywiec 36. /  Muži ELITE 4:28:40.3 0:31:39.4 0:57:20.1 37 2:16:12.2 49 3:10:18.1 45 3:32:04.2 41 4:12:06.9 37
37 29 detail závodníka HARDTER Uwe GER 1977 Team TEXPA-SIMPLON 37. /  Muži ELITE 4:29:21.4 0:32:20.5 0:56:40.0 34 2:10:12.8 35 3:09:17.6 44 3:31:42.0 40 4:12:19.8 38
38 2 detail závodníka VASTARANTA Jukka FIN 1984 Finland national MTB team 38. /  Muži ELITE 4:31:37.1 0:34:36.2 0:55:41.7 23 2:10:13.2 36 3:04:30.2 35 3:28:27.1 36 4:11:41.7 36
39 61 detail závodníka REKAWEK Radoslaw POL 1981 Kross Racing Team 39. /  Muži ELITE 4:32:37.8 0:35:36.9 0:57:20.5 38 2:11:17.4 39 3:06:06.4 37 3:33:39.0 44 4:15:42.6 42
40 87 detail závodníka DOROZALA Aleksander POL 1985 MBIKE FACTORY TEAM 40. /  Muži ELITE 4:32:37.9 0:35:37.0 0:57:59.0 41 2:12:39.0 41 3:06:07.0 38 3:33:39.5 45 4:15:43.7 43
41 76 detail závodníka VERMEULEN Nicolas BEL 1984 TeamNomadesk-Narviflex 41. /  Muži ELITE 4:34:06.0 0:37:05.1 0:58:12.8 43 2:12:06.1 40 3:06:26.7 40 3:30:25.8 37 4:15:29.5 40
42 59 detail závodníka PLIEM Manuel AUT 1985 Team RAD.SPORT.SZENE Ausseerland 42. /  Muži ELITE 4:34:20.5 0:37:19.6 0:55:44.2 29 2:08:41.3 29 3:06:17.1 39 3:31:40.1 39 4:15:34.2 41
43 78 detail závodníka WEIßENBACHER Manuel AUT 1988 Bike Team Kaiser 43. /  Muži ELITE 4:35:19.4 0:38:18.5 0:58:44.4 52 2:14:09.6 46 3:08:58.2 43 3:32:14.6 42 4:17:22.9 44
44 221 detail závodníka KOWALCZYK Michal POL 1993 HP-Sferis 44. /  Muži ELITE 4:36:12.7 0:39:11.8 0:58:45.1 53 2:12:48.2 43 3:07:25.1 41 3:31:17.5 38 4:14:06.2 39
45 82 detail závodníka ZOŃ Mateusz POL 1985 Kross Racing Team 45. /  Muži ELITE 4:37:01.2 0:40:00.3 0:59:45.4 55 2:15:32.5 48 3:11:34.1 48 3:35:10.8 46 4:18:38.5 45
46 41 detail závodníka LAMI Michal SVK 1986 JUMP SPORT KLUB Košice 46. /  Muži ELITE 4:37:26.2 0:40:25.3 0:55:39.5 19 2:16:32.2 51 3:11:25.8 46 3:38:13.0 51 4:20:51.0 47
47 226 detail závodníka LAMI František SVK 1993 JUMP SPORT CLUB Košice 47. /  Muži ELITE 4:37:29.5 0:40:28.6 0:58:16.8 49 2:12:47.9 42 3:11:26.8 47 3:38:04.4 49 4:20:51.5 48
48 204 detail závodníka GOMBERT Frédéric FRA 1990 AC Bagneres de Bigorre 48. /  Muži ELITE 4:37:54.6 0:40:53.7 0:58:14.2 45 2:17:34.9 53 3:13:40.3 50 3:37:40.2 47 4:20:52.0 49
49 30 detail závodníka HEINKE Sascha GER 1985 Team Firebike-Drössiger 49. /  Muži ELITE 4:38:08.0 0:41:07.1 0:58:15.4 47 2:13:41.4 45 3:12:33.0 49 3:38:04.1 48 4:20:53.0 50
50 21 detail závodníka DUNFORD Tim GBR 1978 Cannondale Racing 50. /  Muži ELITE 4:38:46.3 0:41:45.4 0:58:13.8 44 2:13:40.9 44 3:08:57.4 42 3:32:52.5 43 4:19:19.2 46
51 40 detail závodníka KNUDSEN Erik Skovgaard DEN 1981 DENMARK 51. /  Muži ELITE 4:39:48.0 0:42:47.1 1:02:30.0 65 2:25:53.6 68 3:19:58.8 59 3:43:15.6 55 4:23:04.7 51
52 43 detail závodníka LARSEN Martin DEN 1982 DENMARK 52. /  Muži ELITE 4:41:59.8 0:44:58.9 1:05:44.3 76 2:24:39.1 67 3:20:00.2 60 3:43:10.8 53 4:25:09.8 53
53 20 detail závodníka DROZDZ Tomasz POL 1988 JBG-2 Professional MTB Team 53. /  Muži ELITE 4:42:55.0 0:45:54.1 0:58:43.3 50 2:20:29.4 58 3:19:36.8 56 3:43:13.8 54 4:25:22.4 54
54 80 detail závodníka WITTMANN Robert GER 1985 RSC AUTO BROSCH Kempten 54. /  Muži ELITE 4:43:02.9 0:46:02.0 0:58:43.9 51 2:16:12.7 50 3:14:03.4 51 3:38:12.7 50 4:24:08.7 52
55 63 detail závodníka ROSET Pavao CRO 1971 Croatian national team 55. /  Muži ELITE 4:44:28.0 0:47:27.1 1:02:57.8 68 2:22:07.7 61 3:19:38.4 58 3:43:34.3 58 4:26:31.3 55
56 24 detail závodníka GAEDICKE Oliver GER 1966 MTV Förste 56. /  Muži ELITE 4:44:28.4 0:47:27.5 1:03:16.6 71 2:22:15.5 63 3:19:37.8 57 3:43:37.5 59 4:26:37.6 58
57 93 detail závodníka RICHTER Stefan GER 1988 Race team Radleck Mering 57. /  Muži ELITE 4:45:06.9 0:48:06.0 0:59:46.3 56 2:17:37.3 55 3:16:58.8 55 3:43:16.8 57 4:26:33.8 56
58 212 detail závodníka LAFFONT Rémi FRA 1991 AC Bagneres de Bigorre 58. /  Muži ELITE 4:46:18.0 0:49:17.1 0:58:16.0 48 2:15:08.4 47 3:14:50.3 52 3:40:44.3 52 4:26:36.0 57
59 209 detail závodníka JURKOWLANIEC Mikołaj POL 1990 TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 59. /  Muži ELITE 4:49:30.0 0:52:29.1 1:02:24.7 64 2:22:08.1 62 3:21:49.3 62 3:47:39.3 61 4:31:43.4 60
60 45 detail závodníka LEHMANN Frank GER 1983 TSV Großschönau 60. /  Muži ELITE 4:50:14.0 0:53:13.1 0:58:14.7 46 2:16:37.3 52 3:16:57.7 54 3:43:16.1 56 4:30:32.6 59
61 56 detail závodníka OUDES Pavel CZE 1981 BIKESTRIKE.COM 61. /  Muži ELITE 4:50:40.6 0:53:39.7 1:00:24.7 58 2:19:44.4 56 3:21:01.6 61 3:47:31.1 60 4:31:44.2 61
62 50 detail závodníka MARVAN Vojta CZE 1987 Hnízdil Team 62. /  Muži ELITE 4:51:54.5 0:54:53.6 1:01:47.3 61 2:22:39.5 65 3:23:59.7 64 3:49:03.4 63 4:33:34.5 62
63 222 detail závodníka SVORADA Jan CZE 1992 Merida Biking Team 63. /  Muži ELITE 5:01:15.0 1:04:14.1 1:00:26.0 60 2:19:45.3 57 3:22:57.7 63 3:56:38.6 67 4:42:37.7 63
64 95 detail závodníka KAUER Adam CZE 1986 Merida Bike Team 64. /  Muži ELITE 5:01:25.7 1:04:24.8 1:04:07.4 72 2:29:11.1 73 3:32:05.3 70 3:56:42.2 68 4:43:12.1 64
65 220 detail závodníka WESCHTA Thomas GER 1990 SIRIUS X Ice Team 65. /  Muži ELITE 5:02:01.1 1:05:00.2 1:00:25.5 59 2:29:12.0 74 3:32:36.6 72 3:59:11.9 72 4:43:44.7 65
66 205 detail závodníka GÜNTHER Vincent GER 1993 Race team Radleck Mering 66. /  Muži ELITE 5:04:11.6 1:07:10.7 1:06:41.9 78 2:28:10.0 72 3:30:37.9 68 3:56:43.8 69 4:44:31.9 67
67 77 detail závodníka VOLL David GER 1984 Scott Genius Generation 67. /  Muži ELITE 5:04:12.0 1:07:11.1 1:02:56.7 67 2:22:16.8 64 3:27:45.7 66 3:56:20.1 65 4:44:10.4 66
68 69 detail závodníka SIMON Martin GER 1985 ZABOO Team29 / MTB Club München 68. /  Muži ELITE 5:06:17.0 1:09:16.1 1:03:15.4 70 2:25:59.7 69 3:32:15.4 71 3:58:49.7 71 4:46:02.5 69
69 49 detail závodníka MACH Tomasz POL 1989 KKW JAMA Wałbrzych 69. /  Muži ELITE 5:07:11.9 1:10:11.0 1:04:17.9 73 2:28:02.8 71 3:30:50.4 69 3:58:13.7 70 4:47:02.4 70
70 223 detail závodníka KOVÁŘ Radim CZE 1993 Merida Biking Team 70. /  Muži ELITE 5:08:36.1 1:11:35.2 1:00:24.3 57 2:17:36.1 54 3:15:56.7 53 3:47:56.5 62 4:45:42.2 68
71 206 detail závodníka HAAS Christian AUT 1990 Team Gazi Radhaus 71. /  Muži ELITE 5:10:37.7 1:13:36.8 1:02:12.4 62 2:23:31.1 66 3:29:45.9 67 3:56:23.2 66 4:48:47.2 71
72 26 detail závodníka GEIMECKE Sebastian GER 1987 Scott Team Wein 72. /  Muži ELITE 5:11:58.4 1:14:57.5 1:02:13.5 63 2:22:07.1 60 3:24:49.5 65 3:52:28.3 64 4:49:30.0 72
73 96 detail závodníka SAKALLIOGLU Erkan TUR 1977 RSC Kempten 73. /  Muži ELITE 5:11:58.5 1:14:57.6 1:05:44.7 77 2:30:14.9 75 3:35:07.9 73 4:03:34.0 73 4:52:05.3 73
74 225 detail závodníka GRYNIENKO Michal POL 1992 LECHIA 74. /  Muži ELITE 5:14:18.0 1:17:17.1 1:08:33.5 80 2:34:56.3 80 3:48:15.6 79 4:21:39.1 80 4:54:28.4 74
75 98 detail závodníka PETRACHE Marius-Cristian CZE 1987 FELT-SIDI MTB TEAM 75. /  Muži ELITE 5:18:27.0 1:21:26.1 1:03:15.0 69 2:31:04.8 77 3:43:46.9 77 4:15:26.3 76 5:00:27.5 75
76 79 detail závodníka WIEßNER Michael GER 1984 Team Zwillingscraft-Stevens 76. /  Muži ELITE 5:21:31.9 1:24:31.0 0:58:45.4 54 2:20:48.0 59 3:39:23.9 74 4:11:57.3 74 5:02:07.9 76
77 215 detail závodníka POPOVICI Georgian CZE 1992 Romania/Cs conpet/Emmedue 77. /  Muži ELITE 5:24:02.6 1:27:01.7 1:08:35.6 81 2:39:05.5 81 3:46:49.9 78 4:15:23.4 75 5:04:25.3 77
78 86 detail závodníka ALMEIDA Marco POR 1976 Individual 78. /  Muži ELITE 5:25:41.6 1:28:40.7 1:09:26.3 83 2:40:52.7 83 3:49:18.7 80 4:19:31.8 78 5:06:30.5 78
79 94 detail závodníka JANEČEK Michal CZE 1980 JIKO ČÁCHA SUŠICE 79. /  Muži ELITE 5:29:41.2 1:32:40.3 1:04:19.0 74 2:31:02.1 76 3:43:43.6 76 4:16:29.7 77 5:08:06.0 79
80 216 detail závodníka RAUCH David GER 1990 Veloclub Ratisbona 80. /  Muži ELITE 5:33:52.6 1:36:51.7 1:09:27.2 84 2:34:55.8 79 3:40:29.7 75 4:19:39.9 79 5:14:17.0 80
81 97 detail závodníka SCHWARZ Herbert CZE 1978 TJ Rumbur - KolaBrabec.cz 81. /  Muži ELITE 5:35:24.7 1:38:23.8 1:08:58.8 82 2:39:29.7 82 3:50:57.9 82 4:24:21.4 82 5:14:35.6 81
82 74 detail závodníka ŠUSTR Lukáš CZE 1984 Hnízdil Team 82. /  Muži ELITE 5:41:28.8 1:44:27.9 1:13:49.3 86 2:41:22.7 84 3:50:41.7 81 4:24:09.0 81 5:19:28.8 82
83 203 detail závodníka FUCHS Andreas AUT 1993 Team Protek 83. /  Muži ELITE 5:46:42.4 1:49:41.5 1:02:56.0 66 2:27:21.2 70 4:03:26.0 84 4:35:42.2 84 5:26:48.8 83
84 211 detail závodníka KOWALCZYK Marcin POL 1991 Whirlpool AZS Politechnika Wrocławska 84. /  Muži ELITE 5:54:21.6 1:57:20.7 1:05:21.6 75 2:34:35.6 78 3:53:18.3 83 4:29:34.5 83 5:33:40.4 84
85 81 detail závodníka YILDIRIM Hakan TUR 1979 TURKEY NATIONAL TEAM 85. /  Muži ELITE 6:02:14.1 2:05:13.2 1:10:26.4 85 2:48:20.0 86 4:07:08.5 86 4:39:28.5 85 5:41:30.0 85
86 219 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 CARLA-KUPKOLO.CZ 86. /  Muži ELITE 6:10:21.6 2:13:20.7 1:08:32.8 79 2:42:28.2 85 4:05:32.5 85 4:48:36.9 86 5:46:08.4 86
--- 1 detail závodníka MEDVEDEV Alexey RUS 1983 ELETTROVENETA CORRATEC . /  Muži ELITE DNF --- 0:55:03.1 --- 2:02:20.6 --- 3:06:11.8 --- --- --- --- ---
--- 3 detail závodníka BÖHME Tim GER 1982 Team Bulls . /  Muži ELITE DNF --- 0:55:08.9 --- 2:02:18.3 --- --- --- --- --- --- ---
--- 9 detail závodníka NOVÁK Jiří CZE 1985 Czech National MTB Team . /  Muži ELITE DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 15 detail závodníka BRZOZKA Adrian POL 1987 JBG-2 Professional MTB Team . /  Muži ELITE DNF --- 0:55:04.9 --- 2:41:37.2 --- --- --- --- --- --- ---
--- 46 detail závodníka LEISLING Matthias GER 1988 black tusk Racing by toMotion . /  Muži ELITE DNF --- 0:55:10.3 --- 2:08:53.8 --- --- --- --- --- --- ---
--- 47 detail závodníka LOOSER Koony SUI 1989 Hinwil . /  Muži ELITE DNF --- 0:59:11.3 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 55 detail závodníka NOČ Lenart SLO 1976 SLOVENIA NATIONAL TEAM . /  Muži ELITE DNF --- 0:57:22.4 --- 2:15:32.8 --- 3:12:31.9 --- 3:37:53.7 --- --- ---
--- 57 detail závodníka PALMBERGER Rupert GER 1987 Oberhausen . /  Muži ELITE DNF --- 0:55:08.4 --- 2:02:20.7 --- 3:01:30.2 --- --- --- --- ---
--- 72 detail závodníka STOLL Thomas SUI 1982 BiXS-iXS Team . /  Muži ELITE DNF --- 0:55:01.3 --- 2:03:09.1 --- 2:54:39.3 --- --- --- --- ---
--- 73 detail závodníka ŠILAR Jakub CZE 1989 JS Sport - GIANT . /  Muži ELITE DNF --- 1:00:23.8 --- 2:15:25.5 --- 3:08:17.3 --- 3:31:17.1 --- --- ---
--- 83 detail závodníka GENZE Hannes GER 1981 Multivan Merida Biking Team . /  Muži ELITE DNF --- 0:55:02.7 --- 2:03:09.4 --- 2:51:36.1 --- --- --- --- ---
--- 85 detail závodníka CRONE Claus DEN 1978 Team Davinci Specialized . /  Muži ELITE DNF --- 0:56:56.1 --- 2:11:17.7 --- --- --- --- --- --- ---
--- 88 detail závodníka HALEJAK Wojciech POL 1983 HP-Sferis . /  Muži ELITE DNF --- 0:57:58.3 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 89 detail závodníka BANACH Robert POL 1978 HP-Sferis . /  Muži ELITE DNF --- 0:56:20.4 --- 2:17:10.5 --- 3:11:53.6 --- 3:36:35.1 --- --- ---