Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Triatlon SK H.O.P - Bukovina 2012

Triatlon
DATUM :21.7.2012 MÍSTO :Bukovina
POŘADATEL : SK H.O.P. WEBOVÉ STRÁNKY :www.skhop.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 109 detail závodníka REXA Martin 1979 Sport Future 1. /  Muži 1:13:09.0 0:00:00.0
2 3 detail závodníka VÁCLAV Radek 1972 BMC 2. /  Muži 1:16:26.1 0:03:17.1
3 5 detail závodníka MITTNER Leoš 1971 BMC 3. /  Muži 1:16:50.7 0:03:41.7
4 7 detail závodníka BRZÁK Milan 1973 Splašená Lokomotiva 4. /  Muži 1:19:16.8 0:06:07.8
5 6 detail závodníka ZEMAN David 1992 CykloFIT Liberec MTB TEAM 5. /  Muži 1:19:58.9 0:06:49.9
6 13 detail závodníka KUBEŠ Jan 1980 Sport Future 6. /  Muži 1:20:06.1 0:06:57.1
7 21 detail závodníka KOTOUČ Petr 1973 Dřevák Všestary 7. /  Muži 1:22:40.6 0:09:31.6
8 25 detail závodníka KOTLARSKI Marcin 1989 AAA Bohem 8. /  Muži 1:23:50.8 0:10:41.8
9 49 detail závodníka JEDLIČKA Michal 1980 Floor 9. /  Muži 1:23:50.8 0:10:41.8
10 64 detail závodníka KUBÁT David 1979 Sport Future 10. /  Muži 1:24:02.4 0:10:53.4
11 78 detail závodníka VEGRICHT Vladimír 1979 PK Triton A 11. /  Muži 1:24:23.1 0:11:14.1
12 89 detail závodníka HAVELCOVÁ Blanka 1981 Sport Future 1. /  Ženy 1:24:25.6 0:11:16.6
13 14 detail závodníka HOLÝ Luděk 1970 SK H.O.P. 12. /  Muži 1:25:09.5 0:12:00.5
14 75 detail závodníka NOVÁK Tomáš 1965 Pruho 13. /  Muži 1:25:35.1 0:12:26.1
15 31 detail závodníka PTÁČEK František 1994 Sk B 14. /  Muži 1:25:57.4 0:12:48.4
16 112 detail závodníka PTÁČEK Vincenc 1997 --- 15. /  Muži 1:25:57.6 0:12:48.6
17 110 detail závodníka KUBEŠOVÁ Petra 1991 SK Depka 2. /  Ženy 1:26:53.5 0:13:44.5
18 54 detail závodníka HLOŽEK Jan 1984 Hustokrutostřelci 16. /  Muži 1:27:20.5 0:14:11.5
19 107 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Sabina 1990 PK Triton A 3. /  Ženy 1:27:34.1 0:14:25.1
20 41 detail závodníka KOZÁK Ondřej 1990 Dělovka 17. /  Muži 1:27:38.1 0:14:29.1
21 45 detail závodníka CHLUMSKÝ Marek 1987 Vitamin E 18. /  Muži 1:27:38.7 0:14:29.7
22 61 detail závodníka ČIHÁK Petr 1967 MATRA 19. /  Muži 1:28:02.1 0:14:53.1
23 105 detail závodníka BEDNÁŘ Jiří 1980 PK Triton A 20. /  Muži 1:28:46.5 0:15:37.5
24 66 detail závodníka MATUŠKA Ondřej 1975 MATRA 21. /  Muži 1:28:50.4 0:15:41.4
25 87 detail závodníka BONHARD Tomáš 1964 Sport Future 22. /  Muži 1:28:56.8 0:15:47.8
26 71 detail závodníka ZLÁMAL Aleš 1972 Josyma-Tomíno 23. /  Muži 1:29:30.7 0:16:21.7
27 47 detail závodníka NUSHART Tomáš 1995 Vitamin E 24. /  Muži 1:29:37.6 0:16:28.6
28 16 detail závodníka NĚMEC Václav 1973 --- 25. /  Muži 1:29:37.8 0:16:28.8
29 90 detail závodníka DRAGOUN Radek 1970 --- 26. /  Muži 1:29:57.3 0:16:48.3
30 44 detail závodníka HLUCHÝ Marek 1989 Vitamin E 27. /  Muži 1:30:19.1 0:17:10.1
31 114 detail závodníka ŘÍHA Milan 1964 Depka 28. /  Muži 1:30:20.4 0:17:11.4
32 46 detail závodníka JAKOUBEK Lukáš 1993 Vitamin E 29. /  Muži 1:30:55.2 0:17:46.2
33 57 detail závodníka KOVÁŘ Lubomír 1971 KAPCZky 30. /  Muži 1:30:58.2 0:17:49.2
34 97 detail závodníka ZEMAN Vladimír 1960 CykloFIT Liberec MTB TEAM 31. /  Muži 1:31:24.8 0:18:15.8
35 56 detail závodníka BÍM Jiří 1970 --- 32. /  Muži 1:31:54.5 0:18:45.5
36 73 detail závodníka FUKSA Petr 1990 Josyma-Tomíno 33. /  Muži 1:31:57.6 0:18:48.6
37 32 detail závodníka SCHULLER Ondřej 1993 Sk B 34. /  Muži 1:32:24.7 0:19:15.7
38 29 detail závodníka POLÁČEK Martin 1993 Sk B 35. /  Muži 1:32:31.8 0:19:22.8
39 53 detail závodníka NOVÁK Jan 1969 SK H.O.P. 36. /  Muži 1:32:34.8 0:19:25.8
40 43 detail závodníka KISUGITE Martin 1994 Vitamin E 37. /  Muži 1:32:58.8 0:19:49.8
41 95 detail závodníka BURDA Tomáš 1977 Bukovina team 38. /  Muži 1:33:05.7 0:19:56.7
42 59 detail závodníka HAVLÍČEK Dušan 1976 --- 39. /  Muži 1:33:07.4 0:19:58.4
43 63 detail závodníka MALÁTEK Antonín 1977 MATRA 40. /  Muži 1:33:09.2 0:20:00.2
44 115 detail závodníka MAREŠOVÁ Blanka 1980 Hustokrutostřelci 4. /  Ženy 1:33:32.0 0:20:23.0
45 39 detail závodníka HNĚVKOVSKÝ Jan 1989 Dělovka 41. /  Muži 1:33:38.0 0:20:29.0
46 98 detail závodníka URBAN Jan 1976 PK Triton A 42. /  Muži 1:34:38.3 0:21:29.3
47 42 detail závodníka KUNCMAN Lukáš 1990 Dělovka 43. /  Muži 1:36:15.4 0:23:06.4
48 116 detail závodníka HAAS Antonín 1974 Potkol 44. /  Muži 1:36:39.5 0:23:30.5
49 23 detail závodníka ZEMAN Vojtěch 1985 --- 45. /  Muži 1:36:43.4 0:23:34.4
50 48 detail závodníka JANŮ Lukáš 1983 Floor 46. /  Muži 1:37:05.7 0:23:56.7
51 36 detail závodníka SLÁDEČEK David 1994 Céčka 47. /  Muži 1:37:20.0 0:24:11.0
52 65 detail závodníka KOLÍN Petr 1969 --- 48. /  Muži 1:37:55.3 0:24:46.3
53 50 detail závodníka RŮŽEK Adam 1990 Floor 49. /  Muži 1:38:02.7 0:24:53.7
54 40 detail závodníka ZEMAN Tomáš 1993 Dělovka 50. /  Muži 1:38:31.0 0:25:22.0
55 81 detail závodníka NOUZA Jan 1957 --- 51. /  Muži 1:38:38.4 0:25:29.4
56 102 detail závodníka ŠIGUT Kryštof 1984 PK Triton B 52. /  Muži 1:38:43.9 0:25:34.9
57 103 detail závodníka HAŠLAR Miroslav 1982 Bukovina team 53. /  Muži 1:39:19.7 0:26:10.7
58 68 detail závodníka DĚDIC Roman 1974 --- 54. /  Muži 1:39:20.1 0:26:11.1
59 113 detail závodníka DOUDĚRA Jiří 1982 Depka 55. /  Muži 1:39:36.6 0:26:27.6
60 33 detail závodníka ŠUTKO David 1992 Sk B 56. /  Muži 1:40:12.4 0:27:03.4
61 60 detail závodníka HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1976 --- 5. /  Ženy 1:40:17.9 0:27:08.9
62 82 detail závodníka KOLÍN Jaroslav 1972 BMC 57. /  Muži 1:40:30.4 0:27:21.4
63 18 detail závodníka RAJMON Michal 1962 --- 58. /  Muži 1:40:36.2 0:27:27.2
64 92 detail závodníka KUBIAS Ondřej 1974 --- 59. /  Muži 1:40:42.1 0:27:33.1
65 85 detail závodníka NAIMAN Daniel 1993 --- 60. /  Muži 1:40:50.2 0:27:41.2
66 83 detail závodníka PELC Vít 1967 KAPCZky 61. /  Muži 1:40:59.4 0:27:50.4
67 24 detail závodníka REBRO Michal 1987 AAA Bohem 62. /  Muži 1:41:17.6 0:28:08.6
68 79 detail závodníka TRÁVNÍČEK Pavel 1979 --- 63. /  Muži 1:42:38.0 0:29:29.0
69 51 detail závodníka ŠIMEK Martin 1993 Floor 64. /  Muži 1:43:34.1 0:30:25.1
70 101 detail závodníka URBÁNEK Michael 1942 --- 65. /  Muži 1:43:35.1 0:30:26.1
71 62 detail závodníka KOUBEK Karel 1973 KAPCZky 66. /  Muži 1:44:13.9 0:31:04.9
72 30 detail závodníka ČIHÁK Pavel 1992 Sk B 67. /  Muži 1:45:04.8 0:31:55.8
73 55 detail závodníka HEJNÁK Zdeněk 1978 PK Triton B 68. /  Muži 1:46:44.3 0:33:35.3
74 72 detail závodníka NOVOTNÝ František 1952 Josyma-Tomíno 69. /  Muži 1:46:49.8 0:33:40.8
75 69 detail závodníka KŮLA Tomáš 1969 Josyma-Tomíno 70. /  Muži 1:46:49.9 0:33:40.9
76 35 detail závodníka JAKŠIČ Milan 1995 Céčka 71. /  Muži 1:47:41.5 0:34:32.5
77 26 detail závodníka ZELENÝ Michael 1991 AAA Bohem 72. /  Muži 1:48:25.4 0:35:16.4
78 80 detail závodníka HENDRYCHOVA Gabriela 1976 BMC 6. /  Ženy 1:48:31.6 0:35:22.6
79 9 detail závodníka KOHOUT Libor 1976 BMC 73. /  Muži 1:49:28.0 0:36:19.0
80 111 detail závodníka DRAGOUN Michal 1996 --- 74. /  Muži 1:50:41.3 0:37:32.3
81 91 detail závodníka TALÍK Michal 1982 Sport Future 75. /  Muži 1:50:42.5 0:37:33.5
82 77 detail závodníka NOVÁKOVÁ Linda 1994 Pruho 7. /  Ženy 1:51:50.4 0:38:41.4
83 76 detail závodníka NOVÁKOVÁ Kateřina 1967 Pruho 8. /  Ženy 1:52:35.5 0:39:26.5
84 27 detail závodníka SUCHOMEL Petr 1991 AAA Bohem 76. /  Muži 1:54:09.9 0:41:00.9
85 108 detail závodníka TEPŘÍK Otakar 1985 PK Triton B 77. /  Muži 1:54:10.8 0:41:01.8
86 88 detail závodníka TOMANCOVÁ Petra 1969 KAPCZky 9. /  Ženy 1:54:53.8 0:41:44.8
87 84 detail závodníka PELCOVÁ Marcela 1975 KAPCZky 10. /  Ženy 1:54:54.0 0:41:45.0
88 15 detail závodníka ROFLÍK Ondřej 1971 SK H.O.P. 78. /  Muži 1:58:03.6 0:44:54.6
89 58 detail závodníka KOVÁŘOVÁ Lenka 1971 KAPCZky 11. /  Ženy 1:58:12.9 0:45:03.9
90 117 detail závodníka HRADISKÝ Miroslav 1950 Horní Bukovina 79. /  Muži 1:58:35.7 0:45:26.7
91 104 detail závodníka HAŠLAROVÁ Kateřina 1983 Bukovina team 12. /  Ženy 2:00:43.5 0:47:34.5
92 11 detail závodníka CIHELKA Jiří 1970 SK H.O.P. B 80. /  Muži 2:01:55.2 0:48:46.2
93 28 detail závodníka CIMBÁLEK Jan 1996 AAA Bohem 81. /  Muži 2:07:45.5 0:54:36.5
94 70 detail závodníka KŮLA Tomáš 1998 Josyma-Tomíno 82. /  Muži 2:13:52.8 1:00:43.8
95 99 detail závodníka HRADISKÝ Roman 1991 Bukovina team 83. /  Muži 2:18:14.7 1:05:05.7
--- 22 detail závodníka LEČ Dušan 1981 --- . /  Muži DNF ---
--- 100 detail závodníka RATHOUSKÝ Aleš 1977 Bukovina team . /  Muži DNF ---
--- 12 detail závodníka SMRČKA Pavel 1971 SK H.O.P. B . /  Muži DNS ---
--- 17 detail závodníka POLÁK Miloš 1979 SK Tribejk . /  Muži DNS ---
--- 19 detail závodníka ZADRAŽIL Filip 1998 --- . /  Muži DNS ---