Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Extrém bike Most

MTB
DATUM :18.5.2013 MÍSTO :Most

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 # Kolo 4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 # Kolo 4 #
1 808 detail závodníka BANSZEL Vojtěch CZE 2001 Praha 1. /  Chlapci 11 - 12 let 0:16:15.5 0:00:00.0 03:57.1 [4] 4 04:13.1 [3] 2 04:13.3 [2] 2 03:52.0 [1] 1
2 852 detail závodníka BLECHOVÁ Lucie CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Dívky 9 - 10 let 0:16:32.7 0:00:17.2 03:56.7 [3] 3 04:12.2 [2] 1 04:14.2 [3] 1 04:09.6 [2] 2
3 875 detail závodníka KOPECKÝ Petr CZE 2003 Nevix Team Kadaň 1. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:17.9 0:01:02.4 04:08.4 [5] 5 04:25.5 [5] 6 04:30.5 [5] 6 04:13.5 [3] 3
4 850 detail závodníka SEDLÁR Daniel CZE 2001 Most 2. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:20.1 0:01:04.6 03:51.3 [1] 1 04:41.3 [6] 5 04:26.8 [4] 5 04:20.7 [4] 4
5 818 detail závodníka HENDRYCH David CZE 2001 Perštejn 3. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:27.1 0:01:11.6 04:35.3 [12] 12 03:40.6 [1] 4 04:42.7 [7] 4 04:28.5 [6] 5
6 884 detail závodníka BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 BIKE3000 Junior Team 2. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:31.2 0:01:15.7 03:55.5 [2] 2 04:18.1 [4] 3 04:38.5 [6] 3 04:39.1 [7] 6
7 802 detail závodníka DALIBOR Josef CZE 2002 Brandýs nad labem 4. /  Chlapci 11 - 12 let 0:18:54.0 0:02:38.5 04:42.8 [17] 17 04:44.7 [7] 10 04:45.4 [8] 8 04:41.1 [8] 7
8 876 detail závodníka ČERVÍČEK David CZE 2003 TEAM LOUNY 2. /  Chlapci 9 - 10 let 0:19:02.7 0:02:47.2 04:24.0 [6] 6 04:53.9 [10] 7 04:53.2 [10] 7 04:51.6 [10] 8
9 811 detail závodníka JUST Filip CZE 2002 Osek 5. /  Chlapci 11 - 12 let 0:19:15.0 0:02:59.5 04:38.6 [14] 14 04:46.7 [8] 9 04:56.4 [11] 9 04:53.3 [11] 9
10 816 detail závodníka ŠEVČÍKOVÁ Anežka CZE 2001 Team Bike Perštejn 1. /  Dívky 11 - 12 let 0:19:22.3 0:03:06.8 04:28.6 [8] 8 04:50.4 [9] 8 05:14.0 [13] 11 04:49.3 [9] 10
11 830 detail závodníka KOTLÍKOVÁ Eliška CZE 2002 BIKE3000 Junior Team 2. /  Dívky 11 - 12 let 0:19:35.2 0:03:19.7 04:33.6 [10] 10 05:01.3 [12] 13 04:49.2 [9] 10 05:11.1 [17] 11
12 873 detail závodníka JOHANNES Radek CZE 2001 Ústí nad Labem 6. /  Chlapci 11 - 12 let 0:19:54.6 0:03:39.1 04:33.0 [9] 9 05:01.4 [13] 12 05:18.4 [18] 13 05:01.8 [12] 12
13 842 detail závodníka BLÁHOVÁ Nikola CZE 2001 Osek 3. /  Dívky 11 - 12 let 0:20:01.9 0:03:46.4 04:40.0 [15] 15 05:02.8 [15] 16 05:15.1 [14] 15 05:04.0 [13] 13
14 890 detail závodníka ČÍŽKOVSKÝ Viktor CZE 2001 TEAM LOUNY 7. /  Chlapci 11 - 12 let 0:20:02.0 0:03:46.5 04:27.9 [7] 7 05:02.2 [14] 11 05:20.9 [19] 12 05:11.0 [16] 14
15 820 detail závodníka MONTI Alberto CZE 2004 Top Ten Teplice 3. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:07.9 0:03:52.4 04:51.0 [18] 18 04:59.3 [11] 17 05:12.3 [12] 16 05:05.3 [15] 15
16 817 detail závodníka ŠEVČÍKOVÁ Viktorie CZE 2001 Team Bike Perštejn 4. /  Dívky 11 - 12 let 0:20:17.1 0:04:01.6 04:35.2 [11] 11 05:05.9 [17] 15 05:15.9 [16] 14 05:20.1 [20] 16
17 841 detail závodníka NOHEJLOVÁ Anna CZE 2002 Osek 5. /  Dívky 11 - 12 let 0:20:34.6 0:04:19.1 04:52.6 [19] 19 10:18.1 [77] 63 00:55.5 [1] 23 04:28.4 [5] 17
18 856 detail závodníka ŽIVEC Matěj CZE 2002 Bacyl 2013 8. /  Chlapci 11 - 12 let 0:20:54.1 0:04:38.6 05:14.6 [26] 26 05:09.4 [18] 19 05:15.3 [15] 18 05:14.8 [18] 18
19 809 detail závodníka ŠPIČKOVÁ Adéla CZE 2003 BIKE3000 Junior Team 3. /  Dívky 9 - 10 let 0:21:07.6 0:04:52.1 04:37.0 [13] 13 05:03.1 [16] 14 05:35.4 [23] 17 05:52.1 [28] 19
20 845 detail závodníka PATERA Lukáš CZE 2001 Osek 9. /  Chlapci 11 - 12 let 0:21:10.8 0:04:55.3 05:15.6 [27] 27 05:15.8 [20] 22 05:18.2 [17] 19 05:21.2 [21] 20
21 883 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 Rakovník 1. /  Chlapci 8 let a mladší 0:21:13.6 0:04:58.1 04:41.2 [16] 16 05:18.4 [21] 18 06:08.8 [36] 24 05:05.2 [14] 21
22 848 detail závodníka MOLCAR Jan CZE 2004 Top Ten Teplice 4. /  Chlapci 9 - 10 let 0:21:16.6 0:05:01.1 05:13.5 [25] 25 05:22.8 [22] 23 05:22.3 [20] 20 05:18.0 [19] 22
23 885 detail závodníka ANDĚL Jakub CZE 2001 Most 10. /  Chlapci 11 - 12 let 0:21:29.1 0:05:13.6 05:27.0 [31] 31 05:11.5 [19] 24 05:24.3 [21] 22 05:26.3 [22] 23
24 815 detail závodníka JIRÁSEK Matyáš CZE 2002 Most 11. /  Chlapci 11 - 12 let 0:21:35.0 0:05:19.5 05:04.9 [22] 22 05:25.4 [24] 21 05:30.2 [22] 21 05:34.5 [23] 24
25 846 detail závodníka HAMATA Lukáš CZE 2005 Cykloteam Ostrov 2. /  Chlapci 8 let a mladší 0:21:50.8 0:05:35.3 05:03.3 [21] 21 05:23.8 [23] 20 05:41.3 [24] 24 05:42.4 [26] 25
26 844 detail závodníka MALYPETROVÁ Viktorie CZE 2001 Osek 6. /  Dívky 11 - 12 let 0:22:23.3 0:06:07.8 05:09.7 [24] 24 05:34.1 [27] 25 05:57.3 [29] 26 05:42.2 [25] 26
27 874 detail závodníka MATÚŠOVÁ Tereza CZE 2003 Baník Osek 4. /  Dívky 9 - 10 let 0:22:29.5 0:06:14.0 05:29.7 [33] 33 05:37.2 [29] 30 05:42.2 [25] 28 05:40.4 [24] 27
28 813 detail závodníka TRNKA Filip CZE 2004 Team Bike Perštejn 5. /  Chlapci 9 - 10 let 0:22:36.8 0:06:21.3 05:25.1 [30] 30 05:30.4 [25] 27 05:49.9 [26] 27 05:51.4 [27] 28
29 878 detail závodníka VYTLAČIL Jan CZE 2002 Most 12. /  Chlapci 11 - 12 let 0:22:52.0 0:06:36.5 05:00.1 [20] 20 05:50.2 [33] 26 06:08.5 [35] 29 05:53.2 [30] 29
30 836 detail závodníka KRUPKA Robin CZE 2004 Most 6. /  Chlapci 9 - 10 let 0:23:13.8 0:06:58.3 05:37.0 [35] 35 05:50.2 [33] 35 05:54.5 [28] 33 05:52.1 [28] 30
31 897 detail závodníka MATOUŠEK Tomáš CZE 2001 Most 13. /  Chlapci 11 - 12 let 0:23:17.7 0:07:02.2 05:38.0 [36] 36 05:33.6 [26] 31 06:03.3 [32] 32 06:02.8 [31] 31
32 864 detail závodníka BRZOŇOVA Nela CZE 2001 Most-Vtelno 7. /  Dívky 11 - 12 let 0:24:20.4 0:08:04.9 05:21.3 [28] 28 06:01.7 [35] 33 06:35.2 [43] 38 06:22.2 [32] 32
33 812 detail závodníka TRNKA Denis CZE 2005 Bike Klub Perštejn 3. /  Chlapci 8 let a mladší 0:25:36.3 0:09:20.8 06:05.9 [44] 44 06:03.8 [36] 40 06:33.9 [42] 41 06:52.7 [34] 33
34 835 detail závodníka KRUPKA Kamil CZE 2006 Most 4. /  Chlapci 8 let a mladší 0:25:59.4 0:09:43.9 06:07.0 [45] 45 06:30.1 [47] 44 06:32.8 [41] 43 06:49.5 [33] 34
35 858 detail závodníka ANTOŠ Arne CZE 2001 Lbín 14. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:02.3 - 1 Lap(s) 05:27.5 [32] 32 05:35.2 [28] 28 05:59.6 [30] 30 --- ---
36 814 detail závodníka MENŠÍK Jiří CZE 2002 Top Ten Teplice 15. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:07.5 - 1 Lap(s) 05:23.9 [29] 29 05:41.1 [31] 29 06:02.5 [31] 31 --- ---
37 810 detail závodníka CZERVONIAK Daniel CZE 2002 TEAM LOUNY 16. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:22.7 - 1 Lap(s) 05:06.0 [23] 23 06:08.7 [39] 32 06:08.0 [33] 34 --- ---
38 819 detail závodníka PODZIMEK Jan CZE 2004 Team Bike Perštejn 7. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:24.2 - 1 Lap(s) 05:48.2 [39] 39 05:43.0 [32] 36 05:53.0 [27] 35 --- ---
39 881 detail závodníka CIMRMAN Adam CZE 2004 TEAM LOUNY 8. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:38.7 - 1 Lap(s) 05:43.1 [38] 38 05:40.9 [30] 34 06:14.7 [38] 36 --- ---
40 822 detail závodníka JEŘÁBEK Oldřich CZE 2003 Top Ten Teplice 9. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:47.4 - 1 Lap(s) 05:34.3 [34] 34 06:05.0 [37] 37 06:08.1 [34] 37 --- ---
41 828 detail závodníka BUREŠ Václav CZE 2003 Braňany 10. /  Chlapci 9 - 10 let 0:18:08.8 - 1 Lap(s) 05:55.0 [41] 41 06:05.0 [37] 38 06:08.8 [36] 39 --- ---
42 843 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Kateřina CZE 2002 Osek 8. /  Dívky 11 - 12 let 0:18:25.9 - 1 Lap(s) 05:38.0 [36] 36 06:26.3 [45] 39 06:21.6 [39] 40 --- ---
43 804 detail závodníka KRUMLOVSKÝ Tomáš CZE 2004 Most 11. /  Chlapci 9 - 10 let 0:18:59.8 - 1 Lap(s) 05:51.7 [40] 40 06:24.8 [43] 41 06:43.3 [47] 42 --- ---
44 805 detail závodníka MAJER Jiří CZE 2005 Braňany 5. /  Chlapci 8 let a mladší 0:19:18.1 - 1 Lap(s) 06:21.5 [50] 50 06:11.3 [40] 42 06:45.3 [49] 44 --- ---
45 889 detail závodníka KUBEŠOVÁ Anna CZE 2002 Praha 8 9. /  Dívky 11 - 12 let 0:19:24.5 - 1 Lap(s) 06:00.7 [42] 42 06:39.8 [49] 45 06:44.0 [48] 45 --- ---
46 824 detail závodníka LANDYŠOVÁ Tereza CZE 2003 Most 5. /  Dívky 9 - 10 let 0:19:39.8 - 1 Lap(s) 06:24.9 [51] 51 06:36.1 [48] 49 06:38.8 [44] 46 --- ---
47 839 detail závodníka JIŘÍKOVÁ Martina CZE 2001 Most 10. /  Dívky 11 - 12 let 0:19:43.3 - 1 Lap(s) 06:10.8 [46] 46 06:25.6 [44] 43 07:06.9 [52] 47 --- ---
48 853 detail závodníka KUČEROVÁ Daniela CZE 2001 Most 11. /  Dívky 11 - 12 let 0:19:52.4 - 1 Lap(s) 06:16.2 [49] 49 06:27.5 [46] 46 07:08.7 [54] 48 --- ---
49 859 detail závodníka ANTOŠOVÁ Tina CZE 2003 Lbín 6. /  Dívky 9 - 10 let 0:19:54.7 - 1 Lap(s) 06:03.3 [43] 43 06:47.3 [50] 47 07:04.1 [51] 49 --- ---
50 831 detail závodníka KOTLÍKOVÁ Adéla CZE 2005 BIKE3000 Junior Team 1. /  Dívky 8 let a mladší 0:19:59.5 - 1 Lap(s) 06:14.4 [48] 48 07:06.1 [54] 50 06:39.0 [45] 50 --- ---
51 838 detail závodníka JIŘÍK Adam CZE 2005 Most 6. /  Chlapci 8 let a mladší 0:20:02.4 - 1 Lap(s) 07:23.3 [63] 63 06:16.4 [41] 52 06:22.7 [40] 51 --- ---
52 886 detail závodníka CIMRMAN Lukas CZE 2001 Louny 17. /  Chlapci 11 - 12 let 0:20:19.3 - 1 Lap(s) 06:11.6 [47] 47 06:47.7 [51] 48 07:20.0 [56] 52 --- ---
53 840 detail závodníka ČERVENKOVÁ Pavlína CZE 2005 Most 2. /  Dívky 8 let a mladší 0:20:21.0 - 1 Lap(s) 06:58.6 [55] 55 06:23.9 [42] 51 06:58.5 [50] 53 --- ---
54 877 detail závodníka HAVLÍČEK Tadeáš CZE 2004 Most 12. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:31.1 - 1 Lap(s) 06:58.8 [56] 56 06:51.8 [52] 53 06:40.5 [46] 54 --- ---
55 862 detail závodníka ŠLAJER Miroslav CZE 2003 SIK 13. /  Chlapci 9 - 10 let 0:21:42.5 - 1 Lap(s) 06:55.6 [54] 54 07:14.4 [56] 54 07:32.5 [58] 55 --- ---
56 849 detail závodníka KOLENOVÁ Veronika CZE 2002 Baos 12. /  Dívky 11 - 12 let 0:21:42.6 - 1 Lap(s) 07:02.7 [59] 59 07:20.9 [57] 55 07:19.0 [55] 56 --- ---
57 854 detail závodníka VESELÝ Tomáš CZE 2003 Komárov 14. /  Chlapci 9 - 10 let 0:21:56.5 - 1 Lap(s) 07:39.8 [69] 69 07:09.6 [55] 61 07:07.1 [53] 57 --- ---
58 872 detail závodníka SOLDÁTEK Ondřej CZE 2004 Most 15. /  Chlapci 9 - 10 let 0:22:12.5 - 1 Lap(s) 06:50.1 [53] 53 07:43.9 [62] 57 07:38.5 [59] 58 --- ---
59 867 detail závodníka DACH Jiří CZE 2003 Most 16. /  Chlapci 9 - 10 let 0:22:18.3 - 1 Lap(s) 07:28.1 [64] 64 07:05.0 [53] 56 07:45.2 [61] 59 --- ---
60 826 detail závodníka MOJŽÍŠOVÁ Markéta CZE 2004 Most 7. /  Dívky 9 - 10 let 0:22:26.3 - 1 Lap(s) 07:09.7 [60] 60 07:35.3 [60] 58 07:41.3 [60] 60 --- ---
61 871 detail závodníka FICHTNER Martin CZE 2004 Turistický web 17. /  Chlapci 9 - 10 let 0:22:34.6 - 1 Lap(s) 07:32.4 [65] 65 07:30.1 [59] 62 07:32.1 [57] 61 --- ---
62 860 detail závodníka TUŠINSKÁ Klára CZE 2003 Bílina 8. /  Dívky 9 - 10 let 0:22:41.3 - 1 Lap(s) 07:21.7 [61] 61 07:25.2 [58] 60 07:54.4 [62] 62 --- ---
63 861 detail závodníka VYSKOČILOVÁ Eliška CZE 2003 Teplice 9. /  Dívky 9 - 10 let 0:22:46.3 - 1 Lap(s) 07:02.0 [58] 58 07:44.6 [63] 59 07:59.7 [63] 63 --- ---
64 887 detail závodníka CIMRMANOVA Kamila CZE 2003 Louny 10. /  Dívky 9 - 10 let 0:23:29.1 - 1 Lap(s) 06:48.9 [52] 52 08:37.2 [69] 64 08:03.0 [64] 64 --- ---
65 825 detail závodníka MOJŽÍŠOVÁ Barbora CZE 2004 Most 11. /  Dívky 9 - 10 let 0:23:52.7 - 1 Lap(s) 07:22.2 [62] 62 08:18.8 [67] 67 08:11.7 [65] 65 --- ---
66 879 detail závodníka VYTLAČIL Jiří CZE 2005 Most 7. /  Chlapci 8 let a mladší 0:24:00.3 - 1 Lap(s) 07:37.2 [68] 68 07:57.3 [64] 65 08:25.8 [66] 66 --- ---
67 882 detail závodníka SOCHA Matyáš CZE 2006 Kadaň 8. /  Chlapci 8 let a mladší 0:24:18.4 - 1 Lap(s) 07:34.3 [66] 66 08:10.0 [66] 68 08:34.1 [67] 67 --- ---
68 894 detail závodníka JAROLÍMOVÁ Zuzana CZE 2004 7.ZŠ Most 12. /  Dívky 9 - 10 let 0:24:42.1 - 1 Lap(s) 07:01.7 [57] 57 08:37.2 [69] 66 09:03.2 [69] 68 --- ---
69 827 detail závodníka BUREŠ Jan CZE 2003 Braňany 18. /  Chlapci 9 - 10 let 0:24:55.8 - 1 Lap(s) 07:36.2 [67] 67 08:20.3 [68] 69 08:59.3 [68] 69 --- ---
70 803 detail závodníka KRUMLOVSKÝ Jiří CZE 2006 Most 9. /  Chlapci 8 let a mladší 0:16:07.0 - 2 Lap(s) 08:03.4 [70] 70 08:03.6 [65] 70 --- --- --- ---
71 896 detail závodníka MAŠKOVÁ Valentýna CZE 2004 Most 3. /  Dívky 8 let a mladší 0:17:56.5 - 2 Lap(s) 09:09.5 [76] 76 08:47.0 [71] 71 --- --- --- ---
72 868 detail závodníka MATOUŠKOVÁ Eliška CZE 2004 Most 13. /  Dívky 9 - 10 let 0:18:13.8 - 2 Lap(s) 08:24.9 [71] 71 09:48.9 [75] 72 --- --- --- ---
73 895 detail závodníka DOLEJŠOVÁ Zuzana CZE 2004 Most 14. /  Dívky 9 - 10 let 0:18:23.2 - 2 Lap(s) 08:41.1 [72] 72 09:42.1 [73] 73 --- --- --- ---
74 851 detail závodníka BARTOŇ Matěj CZE 2006 Praha 9 -Vysočany 10. /  Chlapci 8 let a mladší 0:18:29.1 - 2 Lap(s) 08:49.9 [73] 73 09:39.2 [72] 74 --- --- --- ---
75 821 detail závodníka ŠLEHOFER Pavel CZE 2006 Most 11. /  Chlapci 8 let a mladší 0:18:50.4 - 2 Lap(s) 09:05.4 [75] 75 09:45.0 [74] 75 --- --- --- ---
76 806 detail závodníka KALČÍKOVÁ Barbora CZE 2004 Dubí u Teplic 15. /  Dívky 9 - 10 let 0:19:37.9 - 2 Lap(s) 08:57.9 [74] 74 10:40.0 [78] 76 --- --- --- ---
77 823 detail závodníka ZUDA Štěpán CZE 2007 HOUMR COOWA TEAM 12. /  Chlapci 8 let a mladší 0:19:44.8 - 2 Lap(s) 09:35.1 [78] 78 10:09.7 [76] 77 --- --- --- ---
78 857 detail závodníka JUNEK Tomáš CZE 2004 KL sport Most 19. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:15.3 - 2 Lap(s) 09:26.4 [77] 77 10:48.9 [79] 78 --- --- --- ---
79 870 detail závodníka OČENAŠKOVÁ Lenka CZE 2004 mosteckýropaci 16. /  Dívky 9 - 10 let 0:20:51.3 - 2 Lap(s) 10:00.4 [80] 80 10:50.9 [80] 79 --- --- --- ---
80 807 detail závodníka KALČÍK Jakub CZE 2006 Dubí u Teplic 13. /  Chlapci 8 let a mladší 0:22:21.1 - 2 Lap(s) 11:09.6 [81] 81 11:11.5 [81] 80 --- --- --- ---
81 847 detail závodníka LENC Rostislav CZE 2005 Litvínov 14. /  Chlapci 8 let a mladší 0:22:30.8 - 2 Lap(s) 14:47.4 [82] 82 07:43.4 [61] 81 --- --- --- ---
82 863 detail závodníka ŠLAJEROVÁ Adéla CZE 2005 SIK 4. /  Dívky 8 let a mladší 0:09:38.4 - 3 Lap(s) 09:38.4 [79] 79 --- --- --- --- --- ---
--- 801 detail závodníka WEIDISCH Jakub CZE 2003 Střelná 63 . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 829 detail závodníka ROUD Tomáš CZE 2004 Cyklistický klub Chemopetrol Litvínov . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 832 detail závodníka PERGL Jiří CZE 2005 Most . /  Chlapci 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 833 detail závodníka URBAN Tomáš CZE 2002 Velké Přílepy . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 834 detail závodníka RYK Daniel CZE 2004 Most . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 837 detail závodníka VEJRAŽKA Jan CZE 2002 Most . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 855 detail závodníka HOFFMANN Martin CZE 2002 Teplice . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 865 detail závodníka HORA Vojtěch CZE 2003 Most . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 866 detail závodníka BRYCHTA Kryštof CZE 2003 Most . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 880 detail závodníka EISENMAYEROVA Lucie CZE 2003 PKMO . /  Dívky 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 888 detail závodníka NOVÁK Kryštof CZE 2006 Střelské Hoštice . /  Chlapci 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 891 detail závodníka BERÁNKOVÁ Natálie CZE 2006 CYKLO CITY . /  Dívky 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 892 detail závodníka VODRÁŽKA Adam CZE 2002 Hnízdil Team . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 893 detail závodníka ANDRESOVÁ Aneta CZE 2002 Kosoř . /  Dívky 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---