Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | GERASHCHENKO Oleksander | 1982 | ISD MTB Team | 1. / Muži Elita | 1:31:20.1 | 0:00:00.0 | |
2 | 78 | BOUDNÝ Pavel | 1982 | TEAM BIKECENTRUM Olomouc | 2. / Muži Elita | 1:32:14.9 | 0:00:54.8 | |
3 | 3 | SPĚŠNÝ Milan | 1977 | Kola-bbm.cz | 3. / Muži Elita | 1:33:09.1 | 0:01:49.0 | |
4 | 7 | NESVADBA Jan | 1991 | MADETA FITNESS/HAIBIKE | 1. / U23 | 1:33:19.9 | 0:01:59.8 | |
5 | 4 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elita | 1:33:26.0 | 0:02:05.9 | |
6 | 75 | TITARENKO Dmytro | 1990 | ISD MTB Team | 2. / U23 | 1:34:42.4 | 0:03:22.3 | |
7 | 6 | STOŠEK Martin | 1994 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / U23 | 1:35:21.5 | 0:04:01.4 | |
8 | 52 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST-MOJEKOLO | 5. / Muži Elita | 1:36:34.7 | 0:05:14.6 | |
9 | 51 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / U23 | 1:37:28.2 | 0:06:08.1 | |
10 | 10 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | ELEVEN - RUBENA TEST TEAM | 6. / Muži Elita | 1:39:40.3 | 0:08:20.2 | |
11 | 77 | RUSIIA Tymur | 1993 | ISD MTB Team | 5. / U23 | 1:39:50.6 | 0:08:30.5 | |
12 | 9 | KURCZAB Piotr | 1991 | Sante BSA Tour | 6. / U23 | 1:40:10.4 | 0:08:50.3 | |
13 | 31 | PAUR Ondřej | 1991 | AUTHOR TEAM STUPNO | 7. / U23 | 1:40:23.3 | 0:09:03.2 | |
14 | 13 | BOHATA Tomáš | 1993 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 8. / U23 | 1:41:08.9 | 0:09:48.8 | |
15 | 34 | ŽNIVA Ondřej | 1993 | BIKE PRO RACING | 9. / U23 | 1:41:58.5 | 0:10:38.4 | |
16 | 14 | KOVÁŘ Radim | 1993 | EP Energy Merida Biking Team | 10. / U23 | 1:42:38.4 | 0:11:18.3 | |
17 | 20 | ŠILAR Jakub | 1989 | CYKLOTRENINK.COM | 7. / Muži Elita | 1:43:56.9 | 0:12:36.8 | |
18 | 17 | LUKEŠ Daniel | 1994 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 11. / U23 | 1:46:20.0 | 0:14:59.9 | |
19 | 23 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 12. / U23 | 1:46:29.0 | 0:15:08.9 | |
20 | 21 | KEC Jan | 1990 | Superior Brentjens MTB Team | 13. / U23 | 1:47:01.5 | 0:15:41.4 | |
21 | 65 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Brentjens MTB Team | 14. / U23 | 1:47:08.6 | 0:15:48.5 | |
22 | 63 | WOJCZAL Pawel | 1990 | MKS Karkonosze Jelenia Góra | 15. / U23 | 1:47:35.7 | 0:16:15.6 | |
23 | 61 | GRZEGORZ Hajda | 1991 | MTB-SILESIA Rybnik | 16. / U23 | 1:47:58.9 | 0:16:38.8 | |
24 | 41 | DAMEK Milan | 1992 | caffenannini.cz CyclingMTBteam | 17. / U23 | 1:48:21.0 | 0:17:00.9 | |
25 | 74 | ZINOVKIN Volodymyr | 1989 | --- | 8. / Muži Elita | 1:48:48.6 | 0:17:28.5 | |
26 | 8 | BOGAR Kryštof | 1994 | CK Kolokrám - Svijany o.s. | 18. / U23 | 1:49:26.1 | 0:18:06.0 | |
27 | 44 | STOŠEK Viktor | 1991 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 19. / U23 | 1:50:12.7 | 0:18:52.6 | |
28 | 35 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 20. / U23 | 1:50:33.3 | 0:19:13.2 | |
29 | 55 | LASZCZYK Mateusz | 1994 | Integral Collections MTB Team | 21. / U23 | 1:50:46.3 | 0:19:26.2 | |
30 | 18 | BARTÁK Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 22. / U23 | 1:52:55.2 | 0:21:35.1 | |
31 | 79 | WEINHOLD Andi | 1986 | RSC 93 Marienberg | 9. / Muži Elita | 1:31:30.2 | - 1 Lap(s) | |
32 | 64 | MATEUSZ Kaciłowicz | 1987 | MKS Karkonosze Jelenia Góra | 10. / Muži Elita | 1:31:49.4 | - 1 Lap(s) | |
33 | 33 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 11. / Muži Elita | 1:32:36.1 | - 1 Lap(s) | |
34 | 30 | LUKASZ Pihulak | 1990 | MTB-SILESIA Rybnik | 23. / U23 | 1:16:28.3 | - 2 Lap(s) | |
35 | 43 | KUZMA Pavel | 1993 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 24. / U23 | 1:16:49.4 | - 2 Lap(s) | |
36 | 49 | ŠUBRT Jan | 1990 | GT bicycles opportunity | 25. / U23 | 1:17:45.4 | - 2 Lap(s) | |
37 | 48 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | GT bicycles opportunity | 26. / U23 | 1:18:07.3 | - 2 Lap(s) | |
38 | 60 | DAWID Nieslanczyk | 1991 | MTB-SILESIA Rybnik | 27. / U23 | 1:22:01.0 | - 2 Lap(s) | |
39 | 71 | GAVASHELI Besik | 1988 | Vision Cycling | 12. / Muži Elita | 1:01:35.0 | - 3 Lap(s) | |
40 | 57 | VEČEŘ Martin | 1992 | TNF BIKE TEAM | 28. / U23 | 1:03:36.0 | - 3 Lap(s) | |
--- | 28 | ŘEHÁK Vít | 1994 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | . / U23 | DNF | --- | |
--- | 29 | VENC Lukáš | 1994 | GT bicycles opportunity | . / U23 | DNF | --- | |
--- | 45 | DOLEŽAL Milan | 1993 | GT bicycles opportunity | . / U23 | DNF | --- | |
--- | 50 | KAZAKNTSEV Kirill | 1986 | National Team | . / Muži Elita | DNF | --- | |
--- | 53 | KONEČNÝ Vojtěch | 1993 | AMENITY-EXTREM SPORT TEAM | . / U23 | DNF | --- | |
--- | 54 | GUZMAN MEDINA Antonio Javier | 1985 | Laboratorio de la bicicleta - Lumig Bikes Venezuel | . / Muži Elita | DNF | --- | |
--- | 59 | STANĚK Tomáš | 1994 | TNF BIKE TEAM | . / U23 | DNF | --- | |
--- | 68 | HUŠEK Martin | 1990 | BIG SHOCK TEAM o. s. | . / U23 | DNF | --- | |
--- | 70 | SMĚŠNÝ Jan | 1991 | CREDO TEAM | . / U23 | DNF | --- | |
--- | 16 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Brentjens MTB Team | . / Muži Elita | DNS | --- | |
--- | 42 | JOHÁNEK Jakub | 1994 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / U23 | DNS | --- | |
--- | 67 | FOJTÍK Jan | 1988 | Symbio+ Giant | . / Muži Elita | DNS | --- | |
--- | 72 | VOJTA Lubomír | 1989 | ASO DUKLA BRNO | . / Muži Elita | DNS | --- | |
--- | 73 | JOBÁNEK Jan | 1983 | EP Energy Merida Biking Team | . / Muži Elita | DNS | --- |