Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivna #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivna #
1 101 detail závodníka HARTL Karel CZE 1977 Kellys Bike Ranch Team 4:12:50.2 0:00:00.0 3:22:01.1 1
2 120 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1975 TOYOTA Dolák MTB 4:14:21.2 0:01:31.0 3:22:10.4 2
3 272 detail závodníka NOVOTA Jan CZE 1981 Bicykl Kříž Team 4:25:29.0 0:12:38.8 3:33:25.7 3
4 154 detail závodníka KNÍŽE David CZE 1982 PERSKINDOL MTB TEAM 4:27:27.5 0:14:37.3 3:34:38.5 4
5 150 detail závodníka BENEŠ Petr CZE 1979 Author Masters 4:27:55.5 0:15:05.3 3:35:26.3 5
6 329 detail závodníka FIŠNAR Jan CZE 1980 Vrchlabí 4:29:57.3 0:17:07.1 3:36:52.2 6
7 355 detail závodníka POLMAN Daniel CZE 1979 lidé&HORY Duratec 4:34:39.7 0:21:49.5 3:39:38.6 7
8 280 detail závodníka HAUSCHILD Silvio GER 1975 Bautzen 4:36:13.2 0:23:23.0 3:40:35.2 8
9 398 detail závodníka KLAP David CZE 1975 UGO Allivictus Čistý sport 4:36:34.9 0:23:44.7 3:43:08.8 10
10 457 detail závodníka ASSMANN Guido CZE 1975 TBR-biEHLER 4:37:06.2 0:24:16.0 3:42:21.0 9
11 115 detail závodníka TRMATA Štěpán CZE 1978 Alltraning.cz - Lawi 4:38:16.1 0:25:25.9 3:44:34.8 12
12 276 detail závodníka CHÁB Miroslav CZE 1979 Sport club Calabrone 4:38:16.5 0:25:26.3 3:44:03.1 11
13 359 detail závodníka MATEJU Jan CZE 1982 TJ Banik Mezibori 4:43:30.7 0:30:40.5 3:47:48.8 14
14 442 detail závodníka GROSS Christian GER 1979 --- 4:45:06.2 0:32:16.0 3:51:18.2 16
15 381 detail závodníka KUBÍN Pavel CZE 1981 Carla.kupkolo.cz 4:46:40.5 0:33:50.3 3:50:06.9 15
16 105 detail závodníka KUGLER Zbyněk CZE 1981 UGO Allivictus Cisty sport 4:47:08.1 0:34:17.9 3:46:27.3 13
17 127 detail závodníka SALAJKA Robert CZE 1979 Dolní Bojanovice 4:52:26.1 0:39:35.9 3:54:03.4 17
18 348 detail závodníka PROKOP Michal CZE 1978 cyklotrenink.com 4:53:48.1 0:40:57.9 3:57:12.4 21
19 299 detail závodníka KUČERA Tomáš CZE 1977 Dobrá Voda 4:54:48.4 0:41:58.2 3:56:47.2 20
20 465 detail závodníka BARTÁK Radim CZE 1980 Bike Triatlon Morkovice 4:55:36.8 0:42:46.6 3:58:41.4 23
21 265 detail závodníka LECNAR Jaromír CZE 1983 GIANT Pítrs bikes 4:56:00.9 0:43:10.7 3:54:53.6 18
22 137 detail závodníka NOVÁK Aleš CZE 1976 Mořina 4:56:18.9 0:43:28.7 3:58:05.4 22
23 403 detail závodníka WEINBERG Markus GER 1983 r2-bike.com MTB Racing. 4:59:18.5 0:46:28.3 3:55:55.9 19
24 350 detail závodníka HÁJEK Vlastimil CZE 1974 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4:59:32.8 0:46:42.6 4:02:22.9 24
25 123 detail závodníka NOUZÁK Miloš CZE 1977 BIG SHOCK TEAM 5:01:34.7 0:48:44.5 4:03:41.4 25
26 382 detail závodníka SUŠÍR Radek CZE 1979 Madeta Fitness 5:04:14.8 0:51:24.6 4:06:45.4 27
27 356 detail závodníka NOVÁK Richard CZE 1978 Sunsetbike 5:04:15.8 0:51:25.6 4:06:44.0 26
28 131 detail závodníka HAVEL Josef CZE 1982 www.statikacb.cz 5:06:12.0 0:53:21.8 4:07:43.3 28
29 135 detail závodníka ŠIMEK Michael CZE 1980 MTBCrossCountry.com 5:06:36.5 0:53:46.3 4:08:01.6 29
30 410 detail závodníka BUBENÍK Tomáš CZE 1982 TJ DNT Kadaň 5:07:19.4 0:54:29.2 4:10:43.5 31
31 167 detail závodníka VOKOUN Jan CZE 1974 KL Sport Most 5:12:51.5 1:00:01.3 4:11:46.7 33
32 181 detail závodníka JEDLIČKA Luboš CZE 1979 Autokarlov 5:13:48.3 1:00:58.1 4:13:17.4 34
33 125 detail závodníka VÍT Martin CZE 1980 RadyneBike.cz 5:14:02.7 1:01:12.5 4:11:14.3 32
34 149 detail závodníka KARBAN Lukáš CZE 1980 Ronal CZ 5:14:17.0 1:01:26.8 4:09:59.1 30
35 365 detail závodníka DOLEŽAL Ladislav CZE 1977 Hnízdil Team 5:14:58.0 1:02:07.8 4:15:01.9 36
36 119 detail závodníka KLOFANDA Martin CZE 1977 UGO Allivictus Cisty sport 5:15:28.8 1:02:38.6 4:18:25.3 41
37 121 detail závodníka JÍCHA Jakub CZE 1977 BICYCLE CAFE 5:16:11.1 1:03:20.9 4:16:13.7 37
38 470 detail závodníka NESVATBA Martin CZE 1976 Bozkov 5:16:21.3 1:03:31.1 4:17:39.8 39
39 396 detail závodníka ŠUPICH Martin CZE 1977 GIANT Pítrs bikes 5:17:06.2 1:04:16.0 4:14:28.2 35
40 132 detail závodníka BÍLEK Aleš CZE 1979 Cyklo Point Jíčín 5:19:08.8 1:06:18.6 4:17:19.3 38
41 308 detail závodníka PFEIFER Jiří CZE 1974 AC Sparta Praha Cycling 5:20:33.8 1:07:43.6 4:17:47.4 40
42 159 detail závodníka GRABSCH Rene GER 1983 RC-Schloßbike Greiz 5:21:28.4 1:08:38.2 4:21:35.0 42
43 439 detail závodníka JAHN Mario GER 1975 Dresden 5:21:30.4 1:08:40.2 4:22:58.9 45
44 279 detail závodníka ŘÍHÁNEK Lukáš CZE 1979 2V BIKERS 5:25:00.9 1:12:10.7 4:23:21.2 46
45 118 detail závodníka BEK Tomáš CZE 1980 X-SPORTS 5:25:42.8 1:12:52.6 4:22:40.8 43
46 148 detail závodníka MATURA Ladislav CZE 1974 BC Sport Semily 5:25:46.1 1:12:55.9 4:25:50.4 51
47 300 detail závodníka JOBB Daniel CZE 1982 MTB HELLFISH AMINOSTAR 5:26:11.6 1:13:21.4 4:25:09.1 50
48 162 detail závodníka DEGWERTH Thomas GER 1983 DAV Zittau 5:27:40.2 1:14:50.0 4:25:05.8 49
49 182 detail závodníka HNYK Pavel CZE 1982 Kyšice 5:28:09.3 1:15:19.1 4:25:52.1 52
50 336 detail závodníka HERCHER Steffen GER 1978 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 5:28:34.8 1:15:44.6 --- ---
51 430 detail závodníka ŠIFTA Petr CZE 1976 Rychnov u Jablonce 5:28:56.1 1:16:05.9 4:23:55.1 47
52 171 detail závodníka RONATSCHK Sven GER 1978 Meißen 5:29:02.1 1:16:11.9 --- ---
53 286 detail závodníka VRBSKÝ Michal CZE 1978 Ametek - Náchod 5:29:45.4 1:16:55.2 4:26:25.2 53
54 345 detail závodníka MALÝ Jiří CZE 1977 Planet Toys Cycling 5:31:46.8 1:18:56.6 4:22:55.9 44
55 406 detail závodníka MARTÍNEK Jaromír CZE 1974 TOYOTA Dolák MTB 5:32:14.7 1:19:24.5 4:28:15.7 54
56 344 detail závodníka DAVID Marian CZE 1982 T.J.Sokol Kraslice 5:33:12.3 1:20:22.1 4:29:58.7 55
57 335 detail závodníka HÁČEK Jan CZE 1977 Alltraining.cz 5:35:55.2 1:23:05.0 4:31:08.3 56
58 204 detail závodníka TANNERT Frank GER 1982 fahrrad hoblik racingteam 5:35:55.6 1:23:05.4 4:32:00.8 57
59 161 detail závodníka OBRÁZEK Petr CZE 1975 Bakov nad Jizerou 5:39:23.5 1:26:33.3 4:32:54.0 58
60 451 detail závodníka ŠROLL Marek CZE 1978 Praha 8 5:39:57.8 1:27:07.6 4:35:25.6 60
61 168 detail závodníka JUHAS Jiří CZE 1974 CVK Česká Kamenice 5:40:12.5 1:27:22.3 4:35:50.7 61
62 140 detail závodníka RICHTER Bernd GER 1981 Zittau 5:42:25.2 1:29:35.0 4:35:59.9 63
63 172 detail závodníka SCHULZ Matthias GER 1974 Dresden 5:42:33.5 1:29:43.3 4:35:52.9 62
64 325 detail závodníka FÖRSTE David GER 1982 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 5:43:35.2 1:30:45.0 4:37:30.0 64
65 267 detail závodníka MÁLEK Tomáš CZE 1980 Eleven Team Příchovice 5:43:44.3 1:30:54.1 4:38:48.7 67
66 174 detail závodníka TUMPACH Josef CZE 1977 Česká Kamenice 5:45:02.0 1:32:11.8 4:39:06.3 68
67 340 detail závodníka TAUT Thomas GER 1976 Langenwetzendorf 5:45:25.2 1:32:35.0 4:38:13.3 66
68 133 detail závodníka LEDER Martin GER 1979 light-bikes racingteam 5:45:51.8 1:33:01.6 4:44:13.9 73
69 317 detail závodníka SCHENK Matthias GER 1978 Dresden 5:46:40.0 1:33:49.8 4:39:41.5 69
70 473 detail závodníka SCHUBERT Stefan GER 1979 Chemnitz 5:46:40.2 1:33:50.0 4:42:24.0 72
71 375 detail závodníka KLEISNER Václav CZE 1983 Cykloservis Jan Malát Klatovy 5:48:19.6 1:35:29.4 4:41:03.9 70
72 177 detail závodníka JAROUŠ Martin CZE 1981 Sport club Calabrone 5:50:07.9 1:37:17.7 4:35:08.5 59
73 185 detail závodníka SEMORÁD Přemysl CZE 1978 ABS Jets 5:51:01.2 1:38:11.0 4:37:36.4 65
74 269 detail závodníka JASLAN Norman GER 1980 Mildenau 5:51:04.2 1:38:14.0 4:41:58.7 71
75 158 detail závodníka KOTLABA Radim CZE 1975 CZECH OUTDOOR CLUB 5:51:45.7 1:38:55.5 4:47:44.6 77
76 109 detail závodníka WAUSCHKUHN Bastian GER 1979 www.tbr-biehler.de 5:52:42.1 1:39:51.9 --- ---
77 146 detail závodníka ČUCHAL Petr CZE 1980 MMB Třebenice 5:52:42.9 1:39:52.7 4:24:18.2 48
78 211 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 5:54:36.9 1:41:46.7 4:46:46.5 75
79 183 detail závodníka NÝDRLE Miloslav CZE 1977 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 5:56:30.7 1:43:40.5 4:49:17.1 79
80 319 detail závodníka GALANDR Daniel CZE 1979 Liberec 5:57:05.9 1:44:15.7 4:45:31.6 74
81 331 detail závodníka MINKS Tomáš CZE 1980 Rumburk 5:57:35.5 1:44:45.3 4:49:47.8 80
82 363 detail závodníka BOHÁČ Martin CZE 1981 Benešov 6:00:30.0 1:47:39.8 4:46:52.2 76
83 288 detail závodníka LACH Tomasz POL 1981 Ametek - Náchod 6:00:31.3 1:47:41.1 4:48:42.5 78
84 351 detail závodníka PELČÍK Roman CZE 1974 www.klmost.cz 6:02:46.1 1:49:55.9 4:56:57.3 84
85 292 detail závodníka BRÁZA Jirka CZE 1976 Nerad zastavuju 6:04:53.3 1:52:03.1 4:57:19.8 85
86 103 detail závodníka ŠŤASTNÝ Roman CZE 1979 Rock Machine-cyklomax 6:05:19.9 1:52:29.7 5:09:42.5 97
87 304 detail závodníka NAEHRING Martial GER 1974 BWPM 6:06:02.3 1:53:12.1 4:56:33.2 83
88 215 detail závodníka DOBIAS David CZE 1977 Bikeranch 6:06:26.8 1:53:36.6 4:59:59.0 88
89 453 detail závodníka BOTTCHER Mike GER 1982 Berlin 6:06:58.5 1:54:08.3 4:57:49.6 86
90 422 detail závodníka WEBER Roman CZE 1977 Jablonec nad Nisou 6:07:06.3 1:54:16.1 4:59:57.1 87
91 469 detail závodníka REK Václav CZE 1983 Beroun 6:09:02.4 1:56:12.2 5:00:36.8 89
92 324 detail závodníka SIEGEL Philipp GER 1980 Chemnitz 6:10:12.8 1:57:22.6 4:54:19.8 81
93 412 detail závodníka OBERMAJER Jan CZE 1979 Clowns 6:10:22.2 1:57:32.0 5:03:03.3 92
94 238 detail závodníka LEITHINGER Michael AUT 1976 botschnpicka.at 6:10:30.1 1:57:39.9 5:02:37.8 91
95 454 detail závodníka ANLAUF Phillip GER 1983 Bad-Bikes MTB e.u 6:11:13.5 1:58:23.3 --- ---
96 243 detail závodníka PREININGER Jiří CZE 1977 Praha 7 6:11:38.7 1:58:48.5 5:03:05.6 93
97 402 detail závodníka LITZEN Jost GER 1980 PIRATE 6:11:39.8 1:58:49.6 5:01:46.8 90
98 212 detail závodníka ASTER Jaroslav CZE 1981 Brno 6:16:27.6 2:03:37.4 5:06:53.2 95
99 184 detail závodníka HORKÝ Roman CZE 1975 Česká Kamenice 6:18:37.2 2:05:47.0 5:09:44.2 98
100 278 detail závodníka RUSDORF Stephan GER 1974 Chemnitz 6:21:38.8 2:08:48.6 5:06:36.2 94