Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivna #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Myslivna #
1 354 detail závodníka JIŘENA Pavel CZE 1967 BeManiax 4:46:15.2 0:00:00.0 3:50:28.1 1
2 295 detail závodníka GÜNTHER Petr CZE 1968 Dobřichovice 4:47:09.3 0:00:54.1 3:52:05.0 3
3 113 detail závodníka ZAVADIL Josef CZE 1973 Team Bike Perštejn 4:47:54.6 0:01:39.4 3:51:46.8 2
4 294 detail závodníka KARBAN Štěpán CZE 1971 carla kupkolo.cz 4:55:32.6 0:09:17.4 3:53:16.2 4
5 114 detail závodníka PUŠ Petr CZE 1967 Rock Machine - Cyklomax 4:56:07.6 0:09:52.4 4:00:21.1 6
6 456 detail závodníka LEHNUNG Kai-Uwe GER 1968 Ottendorf 4:59:57.2 0:13:42.0 4:01:58.6 7
7 394 detail závodníka SCHEJBAL Marek CZE 1967 marathon.cz 5:01:37.9 0:15:22.7 4:03:15.0 8
8 116 detail závodníka MICHAL Pavel CZE 1973 IVT Tepelná čerpadla 5:05:20.3 0:19:05.1 4:06:25.2 9
9 128 detail závodníka ŠVORC Jiří CZE 1973 BIG SHOCK TEAM 5:05:37.8 0:19:22.6 4:07:06.8 10
10 124 detail závodníka PLESCHINGER Martin CZE 1972 Uniqa Jihlava 5:12:54.7 0:26:39.5 4:11:09.6 11
11 234 detail závodníka STREHLE Lars GER 1972 Team-Stein-Bikes 5:13:17.4 0:27:02.2 3:59:40.8 5
12 349 detail závodníka MATOUŠEK Michal CZE 1971 KL Sport Most 5:16:07.3 0:29:52.1 4:14:40.8 12
13 245 detail závodníka WEIGERSTORFER George AUT 1965 2rad sturm 5:17:09.2 0:30:54.0 4:17:41.9 13
14 346 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Pavel CZE 1973 statenice 5:21:38.0 0:35:22.8 4:22:16.0 16
15 433 detail závodníka ŘÍHA Tomáš CZE 1973 Hostivice 5:22:13.0 0:35:57.8 4:22:22.5 17
16 452 detail závodníka MULLER Kai GER 1972 Dresden 5:22:19.5 0:36:04.3 4:19:12.4 14
17 169 detail závodníka DOLECEK Mario GER 1969 EBM-Team Seiffen 5:23:34.0 0:37:18.8 4:23:17.7 18
18 143 detail závodníka LINDIG Thomas GER 1970 SV Elbland Coswig-Meißen 5:23:48.6 0:37:33.4 --- ---
19 139 detail závodníka JÍLEK Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk 5:25:38.4 0:39:23.2 4:24:36.1 20
20 320 detail závodníka HRZÁN Richard CZE 1972 CTM Silvini R2 Sport 5:25:46.1 0:39:30.9 4:24:23.2 19
21 339 detail závodníka VESELÝ Miroslav CZE 1968 KL Sport Most 5:26:01.5 0:39:46.3 4:25:24.5 21
22 160 detail závodníka JACOBS Marco GER 1964 zehlendorfer Eichhörnchen Berlin 5:29:37.0 0:43:21.8 4:25:55.0 23
23 445 detail závodníka ŠČUČKA Radek CZE 1964 Česká Lípa 5:29:40.5 0:43:25.3 4:27:41.4 24
24 145 detail závodníka MÁDL Jan CZE 1964 BIG SHOCK TEAM 5:35:09.4 0:48:54.2 4:32:26.9 26
25 417 detail závodníka MAGER Holger GER 1971 Post SV Dresden 5:36:17.6 0:50:02.4 4:28:59.0 25
26 186 detail závodníka BUTTERS Frank GER 1973 Gestungshausen 5:37:35.5 0:51:20.3 4:33:55.5 28
27 338 detail závodníka KADLEC Michal CZE 1973 Kalas Racing Team 5:39:30.4 0:53:15.2 4:32:43.5 27
28 434 detail závodníka KRISTIÁN Jan CZE 1970 Liberec 5:41:19.4 0:55:04.2 4:25:32.4 22
29 189 detail závodníka ČECHURA Jiří CZE 1964 Alltraining.cz 5:41:52.6 0:55:37.4 4:38:12.5 29
30 164 detail závodníka KOVAŘÍK Jiří CZE 1972 Beespee.cz 5:45:37.1 0:59:21.9 4:40:21.5 30
31 198 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 1972 Steppenwolf 5:46:42.0 1:00:26.8 4:42:22.6 32
32 216 detail závodníka VLČEK Pavel CZE 1973 TJ Česká Kamenice 5:48:19.1 1:02:03.9 --- ---
33 188 detail závodníka REDENYI Ulrich GER 1970 SRV 1897 e.V. 5:50:17.7 1:04:02.5 4:42:43.0 33
34 437 detail závodníka PINKNEY Graham GBR 1964 NEW Castle 5:51:06.7 1:04:51.5 4:42:05.8 31
35 262 detail závodníka HÁLA Pavel CZE 1973 Kolo Běžky Tým 5:52:45.1 1:06:29.9 --- ---
36 306 detail závodníka KOUBLE Luboš CZE 1970 Wakantanka 5:55:20.3 1:09:05.1 4:47:18.7 34
37 427 detail závodníka VODRÁŽKA Jiří CZE 1969 Symbio cycling 5:56:45.8 1:10:30.6 4:49:08.1 36
38 191 detail závodníka PAŘÍK Petr CZE 1973 Alpinepro-Author team 5:57:09.6 1:10:54.4 4:52:32.9 39
39 291 detail závodníka ŠIMÁK Zdeněk CZE 1972 Hradec Králové 5:57:36.2 1:11:21.0 4:49:49.7 37
40 194 detail závodníka VACENOVSKÝ Vít CZE 1968 KT Tryskomyš 5:57:40.1 1:11:24.9 4:51:23.7 38
41 209 detail závodníka LINC Daniel CZE 1969 TJ Česká Kamenice 5:59:26.3 1:13:11.1 4:48:55.6 35
42 386 detail závodníka BOROVSKÝ Michal CZE 1970 EP Energy Merida Biking Team 6:03:48.0 1:17:32.8 5:00:14.1 41
43 196 detail závodníka CARVA Jiří CZE 1971 Pelhřimov 6:07:31.6 1:21:16.4 4:56:18.4 40
44 175 detail závodníka ZÁLOHA Radek CZE 1971 HP Draci 6:08:52.7 1:22:37.5 5:05:04.6 47
45 202 detail závodníka KAZIMIERS Michael GER 1970 Sebnitz 6:10:03.2 1:23:48.0 5:04:32.9 46
46 277 detail závodníka HUMMEL Thomas GER 1970 Kurort Jonsdorf 6:10:40.4 1:24:25.2 5:04:20.0 45
47 459 detail závodníka LUTZ Hermann GER 1972 Pirna 6:10:49.5 1:24:34.3 5:01:45.4 42
48 259 detail závodníka HELLER Martin CZE 1970 Liberec 5 6:12:59.5 1:26:44.3 5:03:30.0 43
49 342 detail závodníka KNEIFL David CZE 1969 KoloshopTeam.cz 6:14:00.0 1:27:44.8 5:04:07.2 44
50 385 detail závodníka DARKOW Peter GER 1972 TV Valtenberg 6:14:42.6 1:28:27.4 5:05:21.4 49
51 425 detail závodníka HELBIG Ronny GER 1973 DAV Zittau 6:20:02.4 1:33:47.2 5:05:05.8 48
52 360 detail závodníka NETÍK Ivo CZE 1972 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6:23:06.1 1:36:50.9 4:22:07.9 15
53 461 detail závodníka BOBEK Miroslav CZE 1970 Beroun 6:23:40.7 1:37:25.5 5:11:23.1 51
54 201 detail závodníka VINKLÁŘ David CZE 1972 FRU FRU 6:23:47.2 1:37:32.0 5:14:28.1 55
55 307 detail závodníka VAISAR Jiří CZE 1971 AxitDoldy 6:25:38.0 1:39:22.8 5:10:29.0 50
56 246 detail závodníka ZOMER Marco NED 1971 WRBIKES 6:26:07.3 1:39:52.1 5:18:03.8 57
57 290 detail závodníka ZINGANEL Josef AUT 1967 union-sporthütte 6:26:08.9 1:39:53.7 5:15:24.9 56
58 289 detail závodníka TOLOČKO Pavel CZE 1964 OUTshopczBikeTeam 6:27:01.2 1:40:46.0 5:13:30.5 54
59 383 detail závodníka LUXEMBURK Jaroslav CZE 1971 Praha 6 6:27:58.1 1:41:42.9 5:13:19.0 53
60 195 detail závodníka HAHN Carsten GER 1967 1.RV Pirna 6:28:58.2 1:42:43.0 5:11:35.1 52
61 203 detail závodníka VODOCHODSKÝ Vladimír CZE 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR 6:42:25.7 1:56:10.5 5:25:34.2 58
62 388 detail závodníka PAUL Andre GER 1969 AC Sohland 6:44:51.8 1:58:36.6 5:32:03.2 60
63 225 detail závodníka ŠVÁCA . CZE 1970 bukvice.org 6:45:48.6 1:59:33.4 5:31:36.5 59
64 460 detail závodníka KOMORA František SVK 1970 Hradec Králové 6:51:13.2 2:04:58.0 5:32:34.5 61
65 219 detail závodníka FIŠER Pavel CZE 1966 BC Sport Semily 7:01:12.5 2:14:57.3 5:38:57.6 62
66 239 detail závodníka WEBER Andreas AUT 1971 Botschnpicka 7:03:36.5 2:17:21.3 5:41:29.5 64
67 379 detail závodníka MATUSZEK Dariusz GER 1966 Dresden 7:03:55.9 2:17:40.7 5:39:59.9 63
68 418 detail závodníka URBAN Zbyněk CZE 1972 CYKLO SKI Žitník 7:12:28.9 2:26:13.7 5:47:15.5 66
69 421 detail závodníka ADAMŮ Pavel CZE 1966 Cyklo Ski J.Žitník Lomnice nad Popelkou 7:12:29.1 2:26:13.9 5:47:15.3 65
70 321 detail závodníka ŠVÁCHA Martin CZE 1964 Libice nad Cidlinou 7:12:35.8 2:26:20.6 5:51:07.7 67
71 353 detail závodníka CHARUZA Jiří CZE 1969 Liberec 7:36:26.7 2:50:11.5 6:06:30.5 68
72 237 detail závodníka STUDNIČKA Jaroslav CZE 1970 SK BP LUMEN Upice 7:37:01.2 2:50:46.0 6:12:55.7 69
73 302 detail závodníka LIPOVSKÝ Marcel CZE 1966 Kynšperk nad Ohří 7:40:41.0 2:54:25.8 6:21:38.6 70
74 236 detail závodníka VACULÍK Petr CZE 1971 Černí panteři 8:01:28.2 3:15:13.0 6:42:42.9 71
75 366 detail závodníka UHLÍŘ Pavel CZE 1966 Kalas Racing Team 8:15:33.6 3:29:18.4 --- ---
76 301 detail závodníka RUZHA Jan CZE 1966 Nadšenci z Posázaví 8:21:24.5 3:35:09.3 6:54:42.0 72
77 392 detail závodníka DVOŘÁK Filip CZE 1968 Doksy 8:44:49.3 3:58:34.1 7:05:50.4 73
--- 144 detail závodníka KREJČÍK Ondřej CZE 1972 Beespee.cz DNF --- --- ---
--- 233 detail závodníka LADURNER Harald ITA 1971 ASV ötzi bike team DNF --- --- ---
--- 241 detail závodníka SEPPA Andres EST 1966 Tartu DNF --- --- ---
--- 310 detail závodníka BAREŠ Martin CZE 1972 Magicveterans biketeam DNF --- --- ---
--- 368 detail závodníka MACAS Ladislav CZE 1971 KL Sport Most DNF --- --- ---
--- 390 detail závodníka KOLÍNEK Robert CZE 1968 Hodoním DNF --- 5:41:01.9 ---
--- 426 detail závodníka KARKOŠKA Milan CZE 1968 Symbio cycling DNF --- --- ---
--- 447 detail závodníka BIMON Ladislav CZE 1973 Děčín DNF --- --- ---
--- 462 detail závodníka ŠOLLAR Richard CZE 1973 Hrádek u Rokycan DNF --- --- ---
--- 187 detail závodníka BUTTERS Frank GER 1973 RSV Schneckenlohe DNS --- --- ---
--- 206 detail závodníka HAMPL Michal CZE 1973 Glassman TT Teplice DNS --- --- ---
--- 210 detail závodníka REICHEL Josef CZE 1968 Bike Brdy Team DNS --- --- ---
--- 214 detail závodníka HAVLÍK Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš DNS --- --- ---
--- 231 detail závodníka KNAUTH Tino GER 1967 Eisenschweinkader DNS --- --- ---
--- 242 detail závodníka GRIMMER Sören GER 1964 Team Stein Bikes DNS --- --- ---
--- 258 detail závodníka KLUST Robert CZE 1973 Irontime DNS --- --- ---
--- 282 detail závodníka TRUX Miloš CZE 1972 Bike Point Roudnice nad Labem DNS --- --- ---
--- 297 detail závodníka BARTOŠ Ladislav CZE 1972 Lamači skal DNS --- --- ---
--- 303 detail závodníka MIFEK Tomáš CZE 1964 SK Kbely DNS --- --- ---
--- 305 detail závodníka HÁJEK Stanislav CZE 1970 ALPINE PRO-AUTHOR TEAM DNS --- --- ---
--- 373 detail závodníka PROKOP Jaromír CZE 1970 Zdiby DNS --- --- ---
--- 377 detail závodníka LOFFELMANN Zdeněk CZE 1969 Specialized.cz DNS --- --- ---
--- 407 detail závodníka VODRÁŽKA Jiří CZE 1969 SYMBIO+ Cycling DNS --- --- ---