Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1008 detail závodníka REINFRIED Matthias GER 1974 Picardellics Velo Team Dresden 2:49:57.1 0:00:00.0 0:51:39.6 2 2:37:07.0 1
2 1004 detail závodníka ČERNÝ Jan CZE 1982 Eleven Team Příchovice 2:54:11.1 0:04:14.0 0:51:04.5 1 2:40:25.0 2
3 1002 detail závodníka BAUMGÄRTEL Lutz GER 1980 SCOTT Generation / RSV Bautzen 2:57:51.4 0:07:54.3 0:52:18.0 5 2:43:52.7 3
4 1012 detail závodníka JANOČKO Ján SVK 1982 Ski a bike centrum Radotín 2:59:05.7 0:09:08.6 0:52:23.6 6 2:44:45.2 4
5 1006 detail závodníka MÜLLER Marek CZE 1976 KAH sport Vrchlabí 2:59:57.1 0:10:00.0 0:51:40.7 3 2:46:21.2 5
6 1227 detail závodníka ČERNÝ Milan CZE 1978 Ski a bike centrum Radotín 3:03:05.9 0:13:08.8 0:53:08.4 9 2:49:16.3 6
7 1388 detail závodníka CARSTEN Maiwald GER 1982 Dresden 3:05:05.2 0:15:08.1 0:52:25.6 7 2:50:04.7 8
8 1418 detail závodníka GOLZ Sebastian GER 1980 Dresden 3:05:36.4 0:15:39.3 0:51:42.3 4 2:50:01.5 7
9 1201 detail závodníka PAWEL Torsten GER 1978 Dresden 3:07:42.7 0:17:45.6 0:55:37.7 14 2:54:11.4 10
10 1402 detail závodníka ROUBAL Lukáš CZE 1975 Jičín 3:08:23.2 0:18:26.1 0:54:04.0 11 2:53:55.7 9
11 1009 detail závodníka KUBÍČEK František CZE 1977 Eleven Team Příchovice 3:12:17.3 0:22:20.2 0:56:03.7 15 2:57:29.3 13
12 1267 detail závodníka HROUDA Milan CZE 1977 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 3:12:37.2 0:22:40.1 0:54:03.6 10 2:56:46.3 12
13 1243 detail závodníka JINDŘIŠEK Vojtěch CZE 1979 Eleven Team Příchovice 3:15:39.6 0:25:42.5 0:57:13.0 20 3:00:55.7 15
14 1325 detail závodníka VRKOČ Robert CZE 1981 Kellys Bikeranch Team 3:15:59.3 0:26:02.2 0:53:04.3 8 2:56:38.6 11
15 1239 detail závodníka BRÖDNER Lars GER 1981 biEHLER.K1.Werksteam 3:17:16.0 0:27:18.9 0:54:26.3 12 3:00:40.3 14
16 1383 detail závodníka BERAN Vojtěch CZE 1982 Praha 3:17:54.1 0:27:57.0 0:56:59.7 18 3:01:47.2 16
17 1284 detail závodníka HAŠEK Jan CZE 1983 Kellys Bikeranch 3:20:34.3 0:30:37.2 0:56:54.8 17 3:03:45.4 17
18 1313 detail závodníka TONDR David CZE 1979 Lawi 3:20:56.4 0:30:59.3 0:56:21.6 16 3:05:06.1 18
19 1380 detail závodníka STRAUCH Daniel GER 1979 Dresden 3:21:30.2 0:31:33.1 0:57:14.9 23 3:05:47.9 19
20 1340 detail závodníka SZÁBO Miloš CZE 1981 Symbio cycling 3:23:13.4 0:33:16.3 0:59:17.6 25 3:07:58.9 20
21 1083 detail závodníka HOUDEK Vladimír CZE 1979 2V BIKERS rs-t 3:25:33.8 0:35:36.7 0:57:13.7 21 3:09:49.9 21
22 1043 detail závodníka MASUR Marco GER 1982 KOPFJAEGER-SPORTS e.V. 3:25:50.1 0:35:53.0 0:55:36.3 13 3:09:57.7 22
23 1370 detail závodníka BARTOŠ Jan CZE 1974 Lamači skal 3:26:14.6 0:36:17.5 1:00:26.1 35 3:10:00.7 23
24 1314 detail závodníka JANDA Tomáš CZE 1982 2V BIKERS rs-t 3:26:43.4 0:36:46.3 0:57:14.0 22 3:12:06.6 27
25 1416 detail závodníka BRUST Sven GER 1974 Pirna 3:26:43.4 0:36:46.3 0:59:24.6 27 3:10:13.1 24
26 1046 detail závodníka KUHNERT Thomas GER 1974 Dresden 3:26:53.7 0:36:56.6 0:59:25.2 28 3:10:15.7 25
27 1248 detail závodníka FUNKE Mathias GER 1978 Bikepoint Dresden 3:27:22.1 0:37:25.0 1:00:32.1 37 3:12:04.2 26
28 1021 detail závodníka NOSEK Daniel CZE 1978 Good Time's Cyklo Team Děčín 3:29:48.5 0:39:51.4 0:59:35.0 29 3:13:11.6 28
29 1036 detail závodníka GOTVALD Jan CZE 1980 Ergo Liberec 3:32:00.8 0:42:03.7 1:00:17.6 32 3:16:19.4 31
30 1050 detail závodníka FISCHER Torsten GER 1979 EBM TEAM SEIFFEN 3:33:07.5 0:43:10.4 1:00:20.4 34 3:16:14.1 29
31 1236 detail závodníka HLACIK Zdenek CZE 1975 Varadero 3:33:24.3 0:43:27.2 0:59:19.4 26 3:16:18.7 30
32 1195 detail závodníka BLAHA Jakub CZE 1976 Mannheim 3:35:09.8 0:45:12.7 0:59:40.1 30 3:19:40.1 33
33 1161 detail závodníka KUHN Robert CZE 1975 zálesní lhota 24 3:36:31.7 0:46:34.6 0:57:08.6 19 3:19:28.6 32
34 1034 detail závodníka DRECHSEL Marc GER 1979 Team Dresden Bike 3:40:29.2 0:50:32.1 1:04:34.4 49 3:24:35.6 34
35 1028 detail závodníka ČECH Jaroslav CZE 1976 Provodin 3:42:26.9 0:52:29.8 1:00:28.8 36 3:26:07.1 36
36 1319 detail závodníka VAGNER Vladimir CZE 1981 Eleven Team Příchovice 3:43:26.1 0:53:29.0 0:58:47.3 24 3:25:21.8 35
37 1312 detail závodníka RYS Jaroslav CZE 1983 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3:43:38.7 0:53:41.6 1:03:30.2 41 3:27:07.3 38
38 1039 detail závodníka HÁJEK Jan CZE 1980 AC Čimelice 3:44:25.5 0:54:28.4 1:01:25.3 38 3:27:04.1 37
39 1186 detail závodníka HECHT Martin GER 1979 Olson 3:45:03.9 0:55:06.8 1:02:44.5 39 3:27:15.2 39
40 1225 detail závodníka NETUSIL Michal CZE 1982 Bikeranch 3:46:43.9 0:56:46.8 1:05:44.7 57 3:29:13.1 41
41 1377 detail závodníka NOWOTNY Jorg GER 1982 Zittau 3:47:22.2 0:57:25.1 1:00:18.6 33 3:28:27.5 40
42 1417 detail závodníka MAKOVÝ Jakub CZE 1976 Praha 3:47:37.1 0:57:40.0 1:03:28.1 40 3:30:40.4 43
43 1400 detail závodníka WASIELEWSKI Michal POL 1983 Kobylanka 3:47:40.6 0:57:43.5 1:04:02.2 44 3:29:49.5 42
44 1394 detail závodníka STREJČEK Pavel CZE 1975 Jablonec nad Nisou 3:48:58.9 0:59:01.8 1:06:35.5 64 3:32:02.7 45
45 1017 detail závodníka BUREŠ David CZE 1978 Fincentrum 3:49:29.7 0:59:32.6 1:00:00.0 31 3:34:18.3 47
46 1286 detail závodníka VENCLOVSKÝ Václav CZE 1974 Krupka 3:50:17.8 1:00:20.7 1:07:18.7 67 3:30:42.0 44
47 1373 detail závodníka ŽÁK Petr CZE 1975 Litoměřice 3:52:02.3 1:02:05.2 1:09:37.0 79 3:34:19.7 48
48 1157 detail závodníka ČECH Miroslav CZE 1974 Hodkovice nad Mohelkou 3:52:11.7 1:02:14.6 1:06:30.5 60 3:33:19.9 46
49 1258 detail závodníka TREMBAČ Leoš CZE 1976 Úštěk 3:52:56.2 1:02:59.1 1:04:32.0 48 3:34:51.1 49
50 1041 detail závodníka HABERMANN Jens GER 1977 IBC DIMB Racing Team 3:53:58.4 1:04:01.3 1:04:42.2 51 3:35:50.6 50
51 1174 detail závodníka VAVŘICH Stanislav CZE 1977 MALÁ SKÁLA 3:55:08.5 1:05:11.4 --- --- 3:35:55.5 51
52 1410 detail závodníka ELSSNER Paul GER 1983 Dresden 3:57:34.6 1:07:37.5 1:05:41.3 56 3:39:13.6 52
53 1354 detail závodníka ZENKER Patrick GER 1977 Zittau 3:59:07.6 1:09:10.5 1:05:37.6 55 3:41:28.4 54
54 1235 detail závodníka GOROG Viktor CZE 1976 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4:00:09.3 1:10:12.2 1:04:22.3 47 3:40:57.0 53
55 1088 detail závodníka JASINSKI Piotr POL 1978 Krapkowice 4:00:14.6 1:10:17.5 1:06:39.4 65 3:41:37.1 56
56 1082 detail závodníka BARTONÍČEK Miloš CZE 1976 CVK Česká Kamenice 4:00:40.8 1:10:43.7 1:04:56.8 52 3:42:02.6 57
57 1166 detail závodníka MACHÁČEK Petr CZE 1974 Elektro Macháček 4:00:44.3 1:10:47.2 1:10:29.4 84 3:41:31.5 55
58 1408 detail závodníka SMETANA Milan CZE 1979 Praha 4:02:05.6 1:12:08.5 1:04:18.4 46 3:42:20.1 58
59 1352 detail závodníka KISSIG Tino GER 1977 Dresden 4:02:08.7 1:12:11.6 1:05:03.2 53 3:43:08.1 60
60 1066 detail závodníka EBERLE Luboš CZE 1976 Kenabe Biking Jičín 4:02:09.9 1:12:12.8 1:07:22.6 68 3:42:47.2 59
61 1397 detail závodníka HILPERT Martin CZE 1979 Horská služba Benecko 4:04:13.1 1:14:16.0 1:04:06.4 45 3:44:46.0 61
62 1343 detail závodníka FRITSCHE Karsten CZE 1980 Eiban 4:04:16.8 1:14:19.7 1:03:59.2 43 3:45:43.9 65
63 1217 detail závodníka PAZOUREK Jaroslav CZE 1979 Žandov 4:04:22.0 1:14:24.9 1:10:24.3 82 3:47:09.6 67
64 1188 detail závodníka HENTSCHEL Christian GER 1982 EBM-Team Seiffen 4:04:34.8 1:14:37.7 1:08:25.7 73 3:45:30.0 63
65 1077 detail závodníka TŮMA Jiří CZE 1979 Kola Brabec 4:04:45.7 1:14:48.6 1:04:38.1 50 3:45:42.3 64
66 1153 detail závodníka ZAJĄC Grzegorz POL 1979 Bogatynia 4:04:47.9 1:14:50.8 1:06:17.0 59 3:45:54.0 66
67 1310 detail závodníka EMR David CZE 1976 Laurich Profi Team 4:05:50.2 1:15:53.1 1:09:56.9 81 3:45:27.4 62
68 1191 detail závodníka HERTEL Jens GER 1978 bikepoint dresden friends 4:06:15.6 1:16:18.5 1:10:28.5 83 3:48:17.4 68
69 1154 detail závodníka JÓŹKÓW Jaroslav POL 1980 Bogatynia 4:09:16.4 1:19:19.3 1:07:36.1 70 3:49:29.2 69
70 1078 detail závodníka KAFKA Petr CZE 1977 Benešov 4:12:01.4 1:22:04.3 1:07:07.1 66 3:50:55.8 70
71 1342 detail závodníka KRÁL Michal CZE 1975 Symbio cycling 4:12:17.0 1:22:19.9 1:08:48.7 75 3:53:01.4 72
72 1367 detail závodníka DVOŘÁK František CZE 1979 --- 4:13:03.8 1:23:06.7 1:13:32.8 96 3:55:23.9 74
73 1048 detail závodníka MEINOLD Steffen GER 1975 Berlin 4:15:49.5 1:25:52.4 1:06:31.5 61 3:52:04.1 71
74 1140 detail závodníka ŠIMONEK Petr CZE 1980 Praha 5 4:16:16.3 1:26:19.2 1:12:17.9 93 3:53:44.9 73
75 1379 detail závodníka HEYPETER Claus Erik GER 1975 SG Adelsberg 4:17:08.0 1:27:10.9 1:03:58.8 42 3:57:29.4 75
76 1306 detail závodníka HANZAL Radek CZE 1974 JIZERSKE PEKARNY 4:17:22.0 1:27:24.9 1:08:14.1 72 3:58:17.7 76
77 1327 detail závodníka DONATH Stefan GER 1978 Callenberg 4:21:11.6 1:31:14.5 1:21:11.0 111 4:02:33.4 80
78 1169 detail závodníka MARTINŮ Pavel CZE 1981 Continental Jičín 4:21:25.8 1:31:28.7 1:09:34.9 78 4:00:19.7 77
79 1259 detail závodníka AHNERT Peter GER 1978 MTB-Racing Zschopau 4:21:29.3 1:31:32.2 1:14:49.7 98 4:04:28.7 81
80 1062 detail závodníka ŠTORKÁN Karel CZE 1979 Takeda Pharmaceuticals 4:21:42.7 1:31:45.6 1:05:13.0 54 4:00:55.3 78
81 1293 detail závodníka ČERVENÝ Petr CZE 1979 Nehvizdy 4:22:55.8 1:32:58.7 1:10:33.5 86 4:02:26.4 79
82 1079 detail závodníka ŠRŮTEK Rene CZE 1975 Turbosnails 4:25:52.1 1:35:55.0 1:06:34.3 63 4:04:30.2 82
83 1214 detail závodníka ŘEHOŘ Radek CZE 1977 Praha 8 4:26:31.3 1:36:34.2 1:09:38.3 80 4:07:23.9 84
84 1361 detail závodníka JORGEN Hugh NZL 1975 Christchurch 4:29:16.3 1:39:19.2 1:06:33.4 62 4:09:16.1 85
85 1304 detail závodníka SVOBODA Jiří CZE 1980 MTBCrossCountry.com 4:29:56.2 1:39:59.1 1:10:30.1 85 4:09:17.4 86
86 1146 detail závodníka NOWACK Ivo GER 1977 Gerüstbau Kießling 4:32:31.0 1:42:33.9 1:11:25.2 89 4:06:57.2 83
87 1384 detail závodníka KOTRBA Petr CZE 1975 Nová Ves nad Nisou 4:33:14.2 1:43:17.1 1:08:54.7 76 4:12:37.4 89
88 1052 detail závodníka BEDENK Petr CZE 1977 Sexy Guru 4:34:13.6 1:44:16.5 1:20:57.0 110 4:12:35.9 88
89 1407 detail závodníka KULOVANÝ Adam CZE 1976 Káraný 4:35:23.5 1:45:26.4 1:11:21.0 88 4:12:11.1 87
90 1252 detail závodníka HARIG Markus GER 1982 Sohland 4:36:33.7 1:46:36.6 1:12:41.2 95 4:16:50.7 91
91 1251 detail závodníka VOIGT Tino GER 1981 Sohland 4:36:33.8 1:46:36.7 1:12:40.5 94 4:16:49.7 90
92 1179 detail závodníka SCHREIBER Tobias GER 1983 2much4you.de 4:36:49.1 1:46:52.0 1:09:32.4 77 4:18:00.5 94
93 1095 detail závodníka HILLIG David GER 1976 ebm race Team Seiffen 4:37:17.6 1:47:20.5 1:07:23.1 69 4:17:35.6 93
94 1366 detail závodníka ERLER Aleš CZE 1980 Košťany 4:39:54.7 1:49:57.6 1:16:16.4 101 4:20:10.3 95
95 1298 detail závodníka TROJAN Petr CZE 1982 ERROR Bike Team 4:40:03.6 1:50:06.5 1:11:16.1 87 4:17:25.3 92
96 1372 detail závodníka KALINA Josef CZE 1978 Litoměřice 4:41:53.3 1:51:56.2 1:07:45.1 71 4:21:21.6 97
97 1101 detail závodníka ŘEHOŘ Hynek CZE 1978 HP 4:42:01.7 1:52:04.6 1:19:33.0 107 4:20:55.0 96
98 1099 detail závodníka KAFKA Petr CZE 1983 Roztoky 4:44:51.6 1:54:54.5 1:13:56.5 97 4:23:02.3 98
99 1371 detail závodníka RULF Jan CZE 1975 Praha 4:45:17.7 1:55:20.6 1:12:15.6 92 4:23:47.2 101
100 1308 detail závodníka MAŠEK Petr CZE 1981 Takeda 4:46:52.5 1:56:55.4 1:15:27.1 99 4:23:08.5 99