Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1322 detail závodníka LEISTNER Rico GER 1971 Schönheide 2:58:15.5 0:00:00.0 0:50:55.6 1 2:43:24.8 1
2 1333 detail závodníka FOX Miloš CZE 1968 Symbio cycling 2:58:36.3 0:00:20.8 0:51:22.9 2 2:43:26.9 2
3 1005 detail závodníka ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOiNT HQBC TEAM 3:06:55.9 0:08:40.4 0:53:54.7 3 2:52:41.7 3
4 1011 detail závodníka HÖHNA Uwe GER 1967 Picardellics Velo Team Dresden 3:15:07.4 0:16:51.9 0:55:42.7 5 2:58:51.9 4
5 1281 detail závodníka KOßACK Holger GER 1969 Focus RAPIRO Racing 3:16:39.5 0:18:24.0 0:57:06.1 8 3:02:04.5 7
6 1023 detail závodníka STAUDE Kay GER 1972 Großschönau 3:16:46.7 0:18:31.2 0:55:38.4 4 3:01:43.5 6
7 1393 detail závodníka MIKULÁŠ Martin CZE 1973 Jablonec nad Nisou 3:17:22.2 0:19:06.7 0:56:19.4 6 3:01:12.1 5
8 1359 detail závodníka FIEBINGER Zdeněk CZE 1969 Praha 3:25:11.5 0:26:56.0 0:57:04.5 7 3:09:07.6 8
9 1368 detail závodníka MEYER Andre GER 1969 Rittersgrun 3:27:37.1 0:29:21.6 0:57:11.2 9 3:09:25.1 9
10 1221 detail závodníka KUNATH Jens GER 1967 r2-bike.com MTB RACING 3:28:21.2 0:30:05.7 0:59:27.5 15 3:12:46.1 11
11 1376 detail závodníka SKÁLA Jakub CZE 1973 Teplice 3:28:48.0 0:30:32.5 1:01:54.4 29 3:13:12.5 12
12 1426 detail závodníka SCHEUKER Hagen GER 1970 Focus RAPIRO Racing 3:29:19.8 0:31:04.3 0:58:15.3 12 3:12:16.5 10
13 1020 detail závodníka HOFFMANN Martin CZE 1973 MOVS Smrzovka 3:29:42.4 0:31:26.9 1:01:18.3 25 3:13:15.9 13
14 1056 detail závodníka OSWALD Jan CZE 1969 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 3:32:12.4 0:33:56.9 0:58:15.8 13 3:15:13.3 14
15 1063 detail závodníka QUERFELD Mirko GER 1972 Erdinger Alkoholfrei 3:33:15.6 0:35:00.1 0:59:43.7 17 3:17:22.9 16
16 1024 detail závodníka MUCK Henry GER 1965 TSV Großschönau 3:33:39.9 0:35:24.4 1:00:22.2 21 3:17:27.7 18
17 1381 detail závodníka PECHAR Bob CZE 1966 BIKE POINT Roudnice 3:35:10.2 0:36:54.7 0:59:26.5 14 3:17:19.8 15
18 1030 detail závodníka KROUPA Josef CZE 1972 Varnsdorf 3:35:32.5 0:37:17.0 0:59:59.7 19 3:19:26.0 20
19 1341 detail závodníka HLAVATÝ Milan CZE 1972 Symbio cycling 3:35:36.5 0:37:21.0 1:01:22.3 27 3:19:22.1 19
20 1058 detail závodníka HROMÁDKO Tomáš CZE 1973 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 3:36:01.8 0:37:46.3 0:57:12.1 10 3:17:25.2 17
21 1218 detail závodníka HRDLIČKA Jiří CZE 1964 Bike Brdy Team 3:37:28.1 0:39:12.6 1:01:00.1 24 3:21:42.3 21
22 1181 detail závodníka ŽÁK Jiří CZE 1969 Continental Sport Club 3:38:48.1 0:40:32.6 1:00:52.2 23 3:21:50.8 23
23 1382 detail závodníka TRUX Miloš CZE 1972 Roudnice nad Labem 3:40:12.9 0:41:57.4 0:59:46.0 18 3:21:48.9 22
24 1037 detail závodníka NOSEK Rudolf CZE 1970 Specialized Concept Store HK 3:40:16.9 0:42:01.4 1:02:18.0 31 3:24:02.6 26
25 1045 detail závodníka PAULÍK Martin CZE 1966 JIZERSKE PEKARNY 3:41:36.4 0:43:20.9 1:01:20.0 26 3:25:41.3 27
26 1390 detail závodníka PEKÁREK Michal CZE 1973 Brno 3:43:29.0 0:45:13.5 1:04:31.3 38 3:26:52.7 28
27 1015 detail závodníka RÝVA Martin CZE 1968 REDPOiNT HQBC TEAM 3:43:48.7 0:45:33.2 0:57:43.4 11 3:24:00.0 25
28 1391 detail závodníka LINKA Emil CZE 1972 Praha 3:44:02.2 0:45:46.7 1:00:20.7 20 3:26:54.0 29
29 1022 detail závodníka BALATKA Martin CZE 1973 Eleven Team Příchovice 3:45:06.4 0:46:50.9 1:03:15.9 36 3:23:06.8 24
30 1057 detail závodníka VÝBORA Jiří CZE 1965 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 3:47:35.3 0:49:19.8 0:59:29.4 16 3:28:20.7 30
31 1369 detail závodníka BARTOŠ Ladislav CZE 1972 --- 3:48:04.5 0:49:49.0 1:02:26.4 33 3:29:11.9 31
32 1176 detail závodníka ČERNÝ Martin CZE 1964 VELLA Cycling 3:51:27.2 0:53:11.7 1:03:46.7 37 3:32:41.0 32
33 1069 detail závodníka SCHIEKEL Ronny GER 1968 VITAL-Scheune Siebenlehn 3:51:47.2 0:53:31.7 1:02:15.9 30 3:34:25.3 34
34 1072 detail závodníka LORENC Martin CZE 1970 Specialized Concept Store HK 3:51:47.4 0:53:31.9 1:02:19.1 32 3:34:21.2 33
35 1054 detail závodníka BARNINEC Robert CZE 1973 Bicyclecafe 3:52:35.2 0:54:19.7 1:01:23.3 28 3:34:28.7 35
36 1081 detail závodníka GREULICH Sascha GER 1972 zuendelbrigade.de 3:55:04.2 0:56:48.7 1:02:43.7 34 3:35:38.4 36
37 1147 detail závodníka BERÁNEK Tomáš CZE 1970 CYKLO CITY 3:56:15.1 0:57:59.6 1:00:27.0 22 3:38:13.4 37
38 1337 detail závodníka HLŮŽEK Jiří CZE 1965 Symbio cycling 3:58:51.4 1:00:35.9 1:04:40.4 39 3:38:33.5 38
39 1155 detail závodníka HENZL Pavel CZE 1969 Cyklo City - Lovosice 3:59:44.2 1:01:28.7 1:07:04.0 44 3:41:00.3 39
40 1035 detail závodníka KOTEK Martin CZE 1972 Rynoltice 4:00:18.8 1:02:03.3 1:06:27.4 42 3:42:57.5 43
41 1067 detail závodníka LOHDE Thomas GER 1966 Olbersdorf 4:00:46.3 1:02:30.8 1:06:28.5 43 3:42:27.9 41
42 1289 detail závodníka MITTRING Thomas GER 1970 Radeberg 4:01:49.5 1:03:34.0 1:08:27.8 51 3:42:45.3 42
43 1049 detail závodníka PTÁČNÍK Václav CZE 1964 Symbio cycling 4:01:59.2 1:03:43.7 1:04:40.9 40 3:44:11.8 44
44 1389 detail závodníka VAŠEK Petr CZE 1971 Cyklo Fit MTB Team Liberec 4:02:23.2 1:04:07.7 1:03:13.6 35 3:41:35.9 40
45 1430 detail závodníka WONNEBERGER Frank GER 1966 Dresden 4:04:34.8 1:06:19.3 1:20:08.7 79 3:47:08.8 46
46 1184 detail závodníka BĚLKA Tomáš CZE 1969 MAGICVETERANS 4:05:39.7 1:07:24.2 1:07:21.7 46 3:46:33.2 45
47 1422 detail závodníka HOUDEK Marek CZE 1967 Praha 4 4:07:52.5 1:09:37.0 1:11:12.3 57 3:49:10.7 47
48 1065 detail závodníka WITH Ratner GER 1971 Berlin 4:09:41.6 1:11:26.1 1:08:22.8 50 3:49:13.3 48
49 1086 detail závodníka SCZARNOWSKI Torsten GER 1966 Bikeland 262 Dresden 4:13:20.9 1:15:05.4 1:08:20.3 48 3:53:45.7 52
50 1328 detail závodníka ČERNOHORSKÝ Miroslav CZE 1970 KČP Josefův Důl 4:14:37.5 1:16:22.0 1:07:11.4 45 3:53:41.6 51
51 1173 detail závodníka KAUŠKA Petr CZE 1966 MTB team Hodkovice 4:16:36.4 1:18:20.9 1:07:25.2 47 3:53:25.8 49
52 1374 detail závodníka KAŠPAR Jan CZE 1971 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 4:18:20.2 1:20:04.7 1:05:42.7 41 3:53:33.1 50
53 1401 detail závodníka HAVLÍK Pavel CZE 1967 Trysko myš 4:19:37.7 1:21:22.2 1:09:46.6 54 3:57:02.2 53
54 1085 detail závodníka LYSONĚK Vlastimil CZE 1973 Hrobový klid 4:20:08.7 1:21:53.2 1:10:30.7 55 4:00:37.4 55
55 1182 detail závodníka MIKEŠ Ivan CZE 1967 Petrov 4:21:25.1 1:23:09.6 1:13:09.4 63 4:01:33.9 56
56 1346 detail závodníka TESAŘ Jan CZE 1973 Česká Lípa 4:21:40.9 1:23:25.4 1:09:34.0 53 3:58:04.5 54
57 1213 detail závodníka LÁZNIČKA František CZE 1966 www.klubmaker.com 4:21:43.5 1:23:28.0 1:14:00.4 67 4:01:48.1 57
58 1094 detail závodníka KUČERA Jan CZE 1969 Praha 4:22:45.1 1:24:29.6 1:11:59.7 59 4:03:32.6 59
59 1210 detail závodníka WILLIAMSON Rob GBR 1964 Whitby 4:24:48.2 1:26:32.7 1:14:24.2 69 4:02:29.9 58
60 1406 detail závodníka TACHOVSKÝ Robert CZE 1967 Praha 4:25:12.4 1:26:56.9 1:08:22.0 49 4:05:01.4 60
61 1270 detail závodníka PRAVDA Ivo CZE 1964 Regal Bike 4:28:59.3 1:30:43.8 1:38:10.9 94 4:09:41.1 61
62 1143 detail závodníka STOLLE Gerald GER 1973 Schirgiswalde 4:32:20.0 1:34:04.5 1:08:54.1 52 4:12:09.0 62
63 1115 detail závodníka KAŠPAR Miroslav CZE 1972 Benátky nad Jizerou 4:34:01.1 1:35:45.6 1:12:32.1 60 4:15:26.8 69
64 1260 detail závodníka GRAUPNER Jens GER 1968 Zweirad-Seidel Zschopau 4:34:51.6 1:36:36.1 1:14:50.4 70 4:14:22.0 64
65 1109 detail závodníka HORKÝ Jiří CZE 1970 Děčín 2 4:35:18.1 1:37:02.6 1:15:20.4 72 4:14:53.2 65
66 1226 detail závodníka ŠMEJKAL Martin CZE 1969 CC 4:35:41.0 1:37:25.5 1:14:16.9 68 4:15:18.9 67
67 1144 detail závodníka MÜLLER Marko GER 1972 EBM TEAM SEIFFEN 4:36:02.7 1:37:47.2 1:10:33.9 56 4:14:56.7 66
68 1321 detail závodníka HLAVACEK Stanislav CZE 1967 Mělník 4:36:23.2 1:38:07.7 1:12:37.7 62 4:14:10.3 63
69 1283 detail závodníka SVAČINA Luděk CZE 1964 Toyota Dolák 4:37:58.7 1:39:43.2 1:13:57.8 66 4:15:26.3 68
70 1358 detail závodníka FROMMELT Maik GER 1968 Neustadt 4:39:33.9 1:41:18.4 1:13:39.6 64 4:16:53.3 71
71 1301 detail závodníka HÜBNER Pavel CZE 1967 Turnov 4:42:33.9 1:44:18.4 1:11:13.7 58 4:15:35.2 70
72 1279 detail závodníka BERÁNEK Jaroslav CZE 1969 CC 4:45:29.1 1:47:13.6 1:13:54.6 65 4:20:45.8 72
73 1098 detail závodníka KUNTOŠ Jiří CZE 1973 Lovosice 4:52:26.2 1:54:10.7 1:12:36.3 61 4:32:03.8 74
74 1106 detail závodníka SCHMIDT Thomas GER 1969 Team Goldspatz 4:54:06.4 1:55:50.9 1:15:03.1 71 4:32:01.2 73
75 1102 detail závodníka ŘEHÁK Jan CZE 1972 Ústí nad Labem 4:54:55.9 1:56:40.4 1:17:54.1 74 4:32:46.5 75
76 1126 detail závodníka PIKNER Tomáš CZE 1969 Újezd nad Lesy 4:56:24.0 1:58:08.5 1:18:25.2 76 4:33:15.3 76
77 1124 detail závodníka ŘÍHA Petr CZE 1973 Sexy Guru Bikers 4:57:53.0 1:59:37.5 1:20:58.7 81 4:36:48.5 78
78 1223 detail závodníka HENGAL Michal CZE 1968 AJŚports 4:58:50.4 2:00:34.9 1:20:43.2 80 4:36:29.4 77
79 1112 detail závodníka WISNIEWSKI Heiko GER 1968 VITAL-Scheune Siebenlehn 5:08:56.3 2:10:40.8 1:17:01.8 73 4:46:29.9 79
80 1207 detail závodníka HODBOĎ Václav CZE 1973 Jablonec nad Nisou 5:11:42.6 2:13:27.1 1:18:27.1 77 4:46:52.1 81
81 1351 detail závodníka BRUNS Wolfgang GER 1966 Grobschonau 5:13:44.1 2:15:28.6 1:18:34.5 78 4:46:35.1 80
82 1090 detail závodníka MALÍNEK Vít CZE 1973 Jestřabí Lhota 5:15:28.7 2:17:13.2 1:18:05.6 75 4:54:08.1 82
83 1136 detail závodníka DRÁBIK Milan CZE 1971 Praha 4 5:19:56.1 2:21:40.6 1:21:13.9 82 4:54:25.3 83
84 1187 detail závodníka KUŠTA Zdeněk CZE 1973 Praha 5:25:21.0 2:27:05.5 1:21:17.3 83 4:56:54.3 84
85 1135 detail závodníka BLÁHA Martin CZE 1972 Jablonné v Podještědí 5:31:48.4 2:33:32.9 1:22:42.5 84 5:09:20.1 87
86 1134 detail závodníka ORNST Jan CZE 1967 Praha 4 5:32:04.8 2:33:49.3 1:24:31.2 86 5:07:23.7 86
87 1378 detail závodníka MARCOL Daniel CZE 1968 Postřižiny 5:32:15.2 2:33:59.7 1:28:07.2 88 5:10:36.4 89
88 1245 detail závodníka NOVOTNÝ Václav CZE 1971 Nový Bydžov 5:35:16.2 2:37:00.7 1:34:11.8 91 5:09:22.6 88
89 1405 detail závodníka VOLF Marcel CZE 1973 Mníšek 5:35:37.7 2:37:22.2 1:22:51.9 85 5:06:47.6 85
90 1278 detail závodníka SYNOVEC Jindřich CZE 1965 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 5:48:18.7 2:50:03.2 1:29:21.7 89 5:20:49.5 90
91 1180 detail závodníka FRYŠ Martin CZE 1971 Praha 6:13:34.3 3:15:18.8 1:27:12.2 87 5:48:12.5 92
92 1151 detail závodníka FIŘTÍK Martin CZE 1967 Praha 2 6:15:08.0 3:16:52.5 1:35:42.8 92 5:42:14.0 91
93 1142 detail závodníka GONSCHOREK Christian GER 1964 Sohland/Spree 6:23:03.3 3:24:47.8 1:32:02.6 90 5:54:37.5 93
94 1149 detail závodníka FÜRST Pavel CZE 1967 Bašť 6:31:21.9 3:33:06.4 1:35:44.2 93 6:05:43.4 95
95 1185 detail závodníka PŘIBYL Roman CZE 1965 Praha 4 6:32:23.9 3:34:08.4 1:40:01.5 95 6:01:27.1 94
--- 1158 detail závodníka VILIKUS Jan CZE 1970 Děčín DNF --- 1:17:26.6 --- --- ---
--- 1215 detail závodníka HOUDEK Vratislav CZE 1964 2V BIKERS DNF --- --- --- --- ---
--- 1234 detail závodníka ZIEGER Frank GER 1973 Rad-Land DNF --- 1:07:25.8 --- --- ---
--- 1257 detail závodníka ROČEK Luboš CZE 1964 Praha 9-Miškovice DNF --- 1:33:02.2 --- --- ---
--- 1019 detail závodníka DURDIL Radek CZE 1968 Skipaudera DNS --- --- --- --- ---