Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1007 detail závodníka PAUDERA Vladimír CZE 1962 Skipaudera 3:05:58.4 0:00:00.0 0:52:26.1 1 2:51:34.0 1
2 1010 detail závodníka DEMJANOVIČ Michal CZE 1960 REDPOiNT HQBC TEAM 3:11:26.5 0:05:28.1 0:55:41.1 2 2:56:05.1 2
3 1018 detail závodníka DVOŘÁK Otakar CZE 1962 MUC-OFF 3:26:41.3 0:20:42.9 0:58:16.5 4 3:10:06.1 3
4 1357 detail závodníka KROB Zdeněk CZE 1963 KCR Roudnice 3:31:37.6 0:25:39.2 0:57:44.9 3 3:13:51.2 4
5 1027 detail závodníka RAST Peter GER 1955 PIRATE 3:33:11.1 0:27:12.7 0:59:45.0 5 3:17:21.5 5
6 1329 detail závodníka RÜBLING Uwe GER 1959 Dresdener SC 1898 e.V. 3:36:39.3 0:30:40.9 1:01:27.2 9 3:19:41.5 6
7 1038 detail závodníka TIŠER Robert CZE 1962 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 3:42:45.1 0:36:46.7 1:02:21.7 10 3:25:34.6 8
8 1385 detail závodníka KOLBE Thomas GER 1959 Berlin 3:44:05.5 0:38:07.1 1:01:20.8 8 3:24:39.2 7
9 1044 detail závodníka HANISCH Klaus-Dieter GER 1960 Skiklub Dresden Niedersedlitz 3:44:44.0 0:38:45.6 1:00:48.5 7 3:27:18.1 9
10 1016 detail závodníka SLABÝ Jiří CZE 1956 REDPOiNT HQBC TEAM 3:47:50.3 0:41:51.9 1:00:43.7 6 3:30:13.2 10
11 1419 detail závodníka POLÁK Petr CZE 1963 Praha 8 3:50:26.9 0:44:28.5 1:04:39.9 11 3:33:15.2 11
12 1053 detail závodníka PISKAČ Luděk CZE 1962 Plzeň 3:58:50.3 0:52:51.9 1:05:42.1 13 3:41:23.6 13
13 1317 detail závodníka FIŠER Jan CZE 1958 Ski Paudera Staré Splavy 4:00:48.2 0:54:49.8 1:07:38.9 18 3:42:58.3 14
14 1073 detail závodníka ŠIMÁNEK Petr CZE 1960 aseko 4:00:50.7 0:54:52.3 1:06:19.3 14 3:41:06.8 12
15 1423 detail závodníka HOSÁK Milan CZE 1957 UGO Allivictus Čistý sport 4:04:59.4 0:59:01.0 1:04:42.5 12 3:45:08.2 15
16 1064 detail závodníka MINAŘÍK Petr CZE 1962 Rad Bar- CH 4:08:48.6 1:02:50.2 1:07:38.0 17 3:49:13.8 17
17 1075 detail závodníka HRUBEC Milan CZE 1954 Stará Lysá 4:09:29.7 1:03:31.3 1:07:19.4 15 3:48:09.8 16
18 1396 detail závodníka KUBA Petr CZE 1963 Praha 4:11:04.1 1:05:05.7 1:14:33.9 23 3:51:37.8 18
19 1276 detail závodníka VIETZE Michael GER 1961 Neusalza-Spremberg 4:12:18.9 1:06:20.5 1:07:24.3 16 3:51:58.6 19
20 1100 detail závodníka POKORNÝ Petr CZE 1961 Koloshop 4:20:24.3 1:14:25.9 1:11:03.3 19 4:01:43.1 20
21 1404 detail závodníka TAUCHMAN Jiří CZE 1959 Jablonec nad Nisou 4:25:49.9 1:19:51.5 1:12:28.6 20 4:04:43.2 21
22 1096 detail závodníka ŠIMŮNEK Antonín CZE 1953 CykloPešek Hradec Králové 4:29:27.5 1:23:29.1 1:14:55.0 24 4:07:41.5 22
23 1269 detail závodníka KLÁR Pavel CZE 1962 2V BIKERS 4:35:32.0 1:29:33.6 1:15:05.2 25 4:14:49.2 23
24 1113 detail závodníka MANZ Ullrich GER 1956 BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden 4:47:01.1 1:41:02.7 1:17:49.8 29 4:23:05.8 24
25 1265 detail závodníka KUTSCHERAUER Jiri CZE 1961 Jilemnice 4:50:53.6 1:44:55.2 1:13:14.4 21 4:28:50.0 25
26 1107 detail závodníka KRÉDL Jaroslav CZE 1955 Děčín 4:58:01.9 1:52:03.5 1:15:40.4 27 4:32:48.5 26
27 1108 detail závodníka ZŮČEK Jaroslav CZE 1956 Velké Březno 4:58:21.2 1:52:22.8 1:18:00.5 30 4:36:23.6 28
28 1129 detail závodníka LAMBERK David CZE 1958 Čím 5:01:46.0 1:55:47.6 1:17:23.9 28 4:36:22.6 27
29 1116 detail závodníka SUK Jan CZE 1953 Roztoky 5:03:24.2 1:57:25.8 1:24:25.8 32 4:39:16.5 29
30 1395 detail závodníka WIEDEN Pavel CZE 1954 Liberec 5:03:39.0 1:57:40.6 1:15:31.1 26 4:39:49.7 30
31 1162 detail závodníka ČERMÁK Jan CZE 1959 JK Cyklo 5:08:36.2 2:02:37.8 1:13:50.6 22 4:42:36.3 31
32 1350 detail závodníka HENSEL Andreas GER 1956 Jonsdorf 5:13:44.2 2:07:45.8 1:18:32.5 31 4:46:32.2 32
33 1132 detail závodníka MAŠÍN Karel CZE 1953 Sobin 5:42:42.1 2:36:43.7 1:25:02.5 33 5:12:12.3 33
34 1295 detail závodníka HNÁTEK Karel CZE 1961 --- 5:51:51.4 2:45:53.0 1:36:15.2 37 5:27:57.0 34
35 1175 detail závodníka TOMÁŠEK Břetislav CZE 1963 Nový Bor 5:58:30.2 2:52:31.8 1:33:53.5 36 5:33:05.5 35
36 1167 detail závodníka BĚHAL Tomáš CZE 1961 Žebrák 6:12:48.8 3:06:50.4 1:32:03.8 35 5:45:00.3 36
37 1141 detail závodníka LUPEK Karel CZE 1959 Brandýs nad Labem 6:18:25.0 3:12:26.6 1:27:20.4 34 5:49:12.2 37
38 1398 detail závodníka PODSEDNÍČEK Rudolf CZE 1943 Bike RPO Mladá Boleslav 6:30:06.4 3:24:08.0 1:39:59.2 38 5:58:34.7 38
--- 1212 detail závodníka POLÁK Antonín CZE 1955 Jitrava DNF --- 1:30:55.5 --- --- ---
--- 1431 detail závodníka SCHUMACHER Heiko GER 1962 Dresden DNF --- --- --- --- ---
--- 1104 detail závodníka VRÁNA Josef CZE 1958 Rokytnice nad Jizerou DNS --- --- --- --- ---
--- 1121 detail závodníka DVOŘÁČEK Josef CZE 1962 Praha 5 DNS --- --- --- --- ---
--- 1183 detail závodníka LEHMANN Heiko GER 1962 Wurzen DNS --- --- --- --- ---
--- 1192 detail závodníka BAUER Pavel CZE 1961 KCR Roudnice nad Labem DNS --- --- --- --- ---
--- 1238 detail závodníka PELDŘIMOVSKÝ Jiří CZE 1956 Ořech čp.136 DNS --- --- --- --- ---
--- 1294 detail závodníka PELC Stanislav CZE 1960 kořenov DNS --- --- --- --- ---