Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2232 detail závodníka CÍSAŘ Vojtěch CZE 1994 Superior Riders 1. /  Muži 19 let a starší 1:23:59.3 0:00:00.0
2 2187 detail závodníka VOJÍŘ Jaroslav CZE 1997 Kadaň 1. /  Kadeti 15 - 16 let 1:24:21.0 0:00:21.7
3 2242 detail závodníka EICHLER Mario GER 1989 Dahlen 2. /  Muži 19 let a starší 1:24:22.6 0:00:23.3
4 2241 detail závodníka SCHADE Konstantin GER 1986 Oschatz 3. /  Muži 19 let a starší 1:24:24.4 0:00:25.1
5 2091 detail závodníka MAŁEK Olaf POL 1995 Sante BSA Tour 1. /  Junioři 17 - 18 let 1:24:35.7 0:00:36.4
6 2226 detail závodníka ČAPEK Jan CZE 1973 Turnov 1. /  Muži HAND 1:27:45.7 0:03:46.4
7 2141 detail závodníka TOMAN Luboš CZE 1969 Carla.kupkolo.cz 4. /  Muži 19 let a starší 1:28:11.7 0:04:12.4
8 2109 detail závodníka SCHOLZE Patrick GER 1985 Oppach 5. /  Muži 19 let a starší 1:28:13.0 0:04:13.7
9 2181 detail závodníka MAGÁL Jiří CZE 1977 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 6. /  Muži 19 let a starší 1:30:25.1 0:06:25.8
10 2227 detail závodníka ROCHAU Sebastian GER 1981 RC Dresden 7. /  Muži 19 let a starší 1:31:00.1 0:07:00.8
11 2230 detail závodníka KRUMPHANZL Matyáš CZE 1997 Bike 2000 2. /  Kadeti 15 - 16 let 1:31:29.5 0:07:30.2
12 2095 detail závodníka MORÁVEK Zdeněk CZE 1996 Alltraining - Lawi team 2. /  Junioři 17 - 18 let 1:31:29.6 0:07:30.3
13 2152 detail závodníka KAŠPAR Adam CZE 1998 SK VELO Praha 3. /  Kadeti 15 - 16 let 1:31:33.8 0:07:34.5
14 2224 detail závodníka BENDÁK Filip CZE 1997 Slaný 4. /  Kadeti 15 - 16 let 1:31:36.2 0:07:36.9
15 2096 detail závodníka BITTINSKI Heiko GER 1976 Bikerarsch 8. /  Muži 19 let a starší 1:32:32.5 0:08:33.2
16 2180 detail závodníka JANATA Daniel CZE 1996 REMERX Merida Kolín 3. /  Junioři 17 - 18 let 1:32:35.1 0:08:35.8
17 2170 detail závodníka ŠUBR Martin CZE 1997 Lázně Bělohrad 5. /  Kadeti 15 - 16 let 1:34:22.6 0:10:23.3
18 2135 detail závodníka BRŇÁK Jan CZE 1996 Good Time's Cyklo Děčín 4. /  Junioři 17 - 18 let 1:34:58.8 0:10:59.5
19 2235 detail závodníka PRZISAMBOR Stefan GER 1989 Dresden 9. /  Muži 19 let a starší 1:35:02.2 0:11:02.9
20 2014 detail závodníka MUCK Rubens GER 1995 TSV Großschönau 5. /  Junioři 17 - 18 let 1:35:07.0 0:11:07.7
21 2005 detail závodníka DÖRING Franz GER 1995 TSV Großschönau 6. /  Junioři 17 - 18 let 1:36:20.4 0:12:21.1
22 2083 detail závodníka STIEHLER Jens GER 1965 Burkhardtsdorf 10. /  Muži 19 let a starší 1:36:20.8 0:12:21.5
23 2183 detail závodníka DUTSCHKE René GER 1976 Zittau 11. /  Muži 19 let a starší 1:36:46.0 0:12:46.7
24 2002 detail závodníka DOLLINGER Alexander GER 1995 TSV Großschönau 7. /  Junioři 17 - 18 let 1:36:47.1 0:12:47.8
25 2121 detail závodníka KINDL Lukáš CZE 1990 HRF MX Racing Team 12. /  Muži 19 let a starší 1:37:49.1 0:13:49.8
26 2223 detail závodníka HOLBÁŘ Filip CZE 1996 Varnsdorf 8. /  Junioři 17 - 18 let 1:37:52.2 0:13:52.9
27 2012 detail závodníka TREMBAČ Radek CZE 1995 Cyklo City - Lovosice 9. /  Junioři 17 - 18 let 1:37:54.6 0:13:55.3
28 2051 detail závodníka SLAVÍK Tomáš CZE 1981 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 13. /  Muži 19 let a starší 1:37:56.6 0:13:57.3
29 2050 detail závodníka LINHART Lukáš CZE 1980 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 14. /  Muži 19 let a starší 1:38:33.8 0:14:34.5
30 2080 detail závodníka FISCHER Daniel GER 1976 Chemnitz 15. /  Muži 19 let a starší 1:39:08.4 0:15:09.1
31 2150 detail závodníka MARTINEK Tomáš CZE 1998 SK VELO Praha 6. /  Kadeti 15 - 16 let 1:39:47.2 0:15:47.9
32 2156 detail závodníka KLAUDA Jan CZE 1998 Praha 5 7. /  Kadeti 15 - 16 let 1:39:49.8 0:15:50.5
33 2009 detail závodníka VENTURA Jan CZE 1995 Kola Brabec Rumburk 10. /  Junioři 17 - 18 let 1:40:22.0 0:16:22.7
34 2006 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 16. /  Muži 19 let a starší 1:40:23.1 0:16:23.8
35 2231 detail závodníka KOŽÍŠEK Dušan CZE 1983 Liberec 17. /  Muži 19 let a starší 1:40:35.9 0:16:36.6
36 2084 detail závodníka HORÁČEK Roman CZE 1966 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 18. /  Muži 19 let a starší 1:40:55.8 0:16:56.5
37 2003 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1997 KL sport Děčín 8. /  Kadeti 15 - 16 let 1:41:05.1 0:17:05.8
38 2138 detail závodníka SCHRÖDER Martin GER 1990 Altenberg 19. /  Muži 19 let a starší 1:41:11.6 0:17:12.3
39 2182 detail závodníka KOCUMOVÁ Zuzana CZE 1979 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1. /  Ženy 19 let a starší 1:41:12.4 0:17:13.1
40 2007 detail závodníka BURGER Dominik CZE 1996 TJ-Rumburk Kola Brabec 11. /  Junioři 17 - 18 let 1:41:24.5 0:17:25.2
41 2001 detail závodníka SCHWÄMMLEIN Jens GER 1993 RSV Querfeldein Schneckenlohe 20. /  Muži 19 let a starší 1:41:27.3 0:17:28.0
42 2052 detail závodníka KOSNAR Václav CZE 1996 cyklosport pit-stop.cz 12. /  Junioři 17 - 18 let 1:41:55.5 0:17:56.2
43 2013 detail závodníka GEßNER Jan-Phillip GER 1997 TSV Großschönau 9. /  Kadeti 15 - 16 let 1:42:04.8 0:18:05.5
44 2072 detail závodníka BECKSTEIN Thomas GER 1963 RU 1913 Wangen 2. /  Muži HAND 1:42:14.4 0:18:15.1
45 2028 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz 21. /  Muži 19 let a starší 1:42:31.0 0:18:31.7
46 2054 detail závodníka ŽIŽKA David CZE 1989 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 22. /  Muži 19 let a starší 1:42:53.7 0:18:54.4
47 2234 detail závodníka JARÝ David CZE 1998 Čelákovice 10. /  Kadeti 15 - 16 let 1:43:06.9 0:19:07.6
48 2004 detail závodníka WEBERS Paul GER 1995 TSV Großschönau 13. /  Junioři 17 - 18 let 1:43:15.7 0:19:16.4
49 2027 detail závodníka GALBAVÝ David CZE 1994 Kola Brabec Rumburk 23. /  Muži 19 let a starší 1:43:54.5 0:19:55.2
50 2018 detail závodníka SAHM Tim GER 1996 TSV Großschönau 14. /  Junioři 17 - 18 let 1:46:43.5 0:22:44.2
51 2142 detail závodníka TOMAN Jan CZE 1997 Carla.kupkolo.cz 11. /  Kadeti 15 - 16 let 1:47:37.9 0:23:38.6
52 2023 detail závodníka ARNDT Susann GER 1983 PSV Zittau 2. /  Ženy 19 let a starší 1:47:47.1 0:23:47.8
53 2099 detail závodníka KREJČÍ Dominik CZE 1997 Bike 2000 12. /  Kadeti 15 - 16 let 1:49:31.8 0:25:32.5
54 2161 detail závodníka KRISTIÁN David CZE 1998 Liberec - Ruprechtice 13. /  Kadeti 15 - 16 let 1:49:39.8 0:25:40.5
55 2103 detail závodníka PETRUS Jaroslav CZE 1997 TJ Česká Kamenice 14. /  Kadeti 15 - 16 let 1:49:45.7 0:25:46.4
56 2228 detail závodníka KLAPKA Štěpán CZE 1980 Česká Lípa 24. /  Muži 19 let a starší 1:50:06.8 0:26:07.5
57 2104 detail závodníka HAAS Václav CZE 1989 Duratec Team 25. /  Muži 19 let a starší 1:50:27.1 0:26:27.8
58 2058 detail závodníka KOPECKÁ Ivana CZE 1978 Good Time´s Cyklo Team Děčín 3. /  Ženy 19 let a starší 1:50:34.7 0:26:35.4
59 2229 detail závodníka JANČAŘÍK Jakub CZE 1980 Nezdenice 26. /  Muži 19 let a starší 1:50:40.1 0:26:40.8
60 2092 detail závodníka REIßAUS Stephan GER 1981 EBM-Team Seiffen 27. /  Muži 19 let a starší 1:50:47.2 0:26:47.9
61 2208 detail závodníka TUREČEK Jan CZE 1982 Děčín 28. /  Muži 19 let a starší 1:50:52.6 0:26:53.3
62 2171 detail závodníka BŮŽEK Tomáš CZE 1994 Harrachov 29. /  Muži 19 let a starší 1:51:19.4 0:27:20.1
63 2179 detail závodníka ARNOLD Jakob GER 1996 Zittau 15. /  Junioři 17 - 18 let 1:51:31.6 0:27:32.3
64 2214 detail závodníka DŽERENGA Jiří; CZE 1971 SK VELO Praha 30. /  Muži 19 let a starší 1:52:14.9 0:28:15.6
65 2035 detail závodníka KUDLA Lukáš CZE 1997 Schrödinger cycling tean 15. /  Kadeti 15 - 16 let 1:52:24.3 0:28:25.0
66 2024 detail závodníka SIXTOVÁ Anička CZE 1996 Eleven Team Příchovice 1. /  Juniorky 17 - 18 let 1:52:45.8 0:28:46.5
67 2145 detail závodníka DŽERENGOVÁ Barbora CZE 1999 SK VELO Praha 1. /  Kadetky 15 - 16 let 1:53:40.1 0:29:40.8
68 2011 detail závodníka KOCMAN Petr CZE 1970 ČeMBA 3. /  Muži HAND 1:53:40.5 0:29:41.2
69 2031 detail závodníka KUBÍNOVÁ Lucie CZE 1993 SK VELO Praha 4. /  Ženy 19 let a starší 1:54:21.8 0:30:22.5
70 2149 detail závodníka PURSCHE Frank GER 1960 DAV Zittau 31. /  Muži 19 let a starší 1:54:25.3 0:30:26.0
71 2100 detail závodníka KORTUS Stanislav CZE 1995 Rumburk 16. /  Junioři 17 - 18 let 1:54:34.1 0:30:34.8
72 2172 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1980 Ústí nad Labem 32. /  Muži 19 let a starší 1:55:03.0 0:31:03.7
73 2020 detail závodníka ŠANÍK Luděk CZE 1959 KC Pivovar Vratislavice 4. /  Muži HAND 1:55:22.8 0:31:23.5
74 2107 detail závodníka KOMÁREK Jakub CZE 1996 Praha 17. /  Junioři 17 - 18 let 1:55:26.8 0:31:27.5
75 2101 detail závodníka BRZEK Pavel CZE 1987 Rubena auto-Menčík specialized hobby team 33. /  Muži 19 let a starší 1:55:34.3 0:31:35.0
76 2140 detail závodníka FLEKOVÁ Adéla CZE 1989 Liberec 1 5. /  Ženy 19 let a starší 1:55:44.4 0:31:45.1
77 2215 detail závodníka PODSKALSKÁ Anna CZE 1999 SK VELO Praha 2. /  Kadetky 15 - 16 let 1:55:59.8 0:32:00.5
78 2093 detail závodníka IRMLER Kristina GER 1981 EBM - Team Seiffen 6. /  Ženy 19 let a starší 1:56:11.1 0:32:11.8
79 2114 detail závodníka KRČKOVÁ Eliška CZE 1997 Eleven Team Příchovice 3. /  Kadetky 15 - 16 let 1:56:29.9 0:32:30.6
80 2129 detail závodníka KRCHOVÁ Zuzana CZE 1990 KOUSTYLE carbon bicycles 7. /  Ženy 19 let a starší 1:56:33.7 0:32:34.4
81 2110 detail závodníka ZÁMEČNÍK Pavel CZE 1984 Hradec Králové 12 34. /  Muži 19 let a starší 1:56:52.2 0:32:52.9
82 2022 detail závodníka TUŠINSKÝ Petr CZE 1976 Bílina 35. /  Muži 19 let a starší 1:57:21.1 0:33:21.8
83 2134 detail závodníka JURAČKA Petr CZE 1971 Jablonné v Podještědí 36. /  Muži 19 let a starší 1:57:39.5 0:33:40.2
84 2155 detail závodníka ŠEDIVÝ Jakub CZE 1998 SK VELO Praha 16. /  Kadeti 15 - 16 let 1:57:44.0 0:33:44.7
85 2218 detail závodníka BŘEZINA Jonáš CZE 1998 SK VELO Praha 17. /  Kadeti 15 - 16 let 1:57:44.0 0:33:44.7
86 2016 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 KL sport Děčín 37. /  Muži 19 let a starší 1:58:10.4 0:34:11.1
87 2237 detail závodníka GRAF Andreas CZE 1979 Team Dresden Bike 38. /  Muži 19 let a starší 1:58:24.7 0:34:25.4
88 2077 detail závodníka DUDEK Vladislav CZE 1979 Nymburk 39. /  Muži 19 let a starší 1:58:26.3 0:34:27.0
89 2115 detail závodníka PREISLEROVÁ Karolína CZE 1994 Eleven Team Příchovice 8. /  Ženy 19 let a starší 1:58:43.6 0:34:44.3
90 2021 detail závodníka ZUZANEK Paul GER 1956 Mtb Böbrach 40. /  Muži 19 let a starší 1:58:48.4 0:34:49.1
91 2071 detail závodníka WEINECK Sven GER 1971 Halle 41. /  Muži 19 let a starší 1:59:18.1 0:35:18.8
92 2136 detail závodníka KALA Martin CZE 1995 Good Time´s Cyklo Team Děčín 18. /  Junioři 17 - 18 let 1:59:18.8 0:35:19.5
93 2040 detail závodníka ŠMEJKAL Štěpán CZE 1997 CC 18. /  Kadeti 15 - 16 let 1:59:45.3 0:35:46.0
94 2060 detail závodníka KÄSTNER Thomas GER 1982 Dresden 42. /  Muži 19 let a starší 1:59:53.2 0:35:53.9
95 2063 detail závodníka BAŠKO Karel CZE 1971 Praha 10 43. /  Muži 19 let a starší 2:00:42.1 0:36:42.8
96 2212 detail závodníka DIRIGL Filip CZE 1998 Kamenický Šenov 19. /  Kadeti 15 - 16 let 2:01:12.4 0:37:13.1
97 2106 detail závodníka JANEČEK Robin CZE 1985 Kněžmost 44. /  Muži 19 let a starší 2:01:19.0 0:37:19.7
98 2197 detail závodníka DETTENBACH Inge CZE 1968 Ostwest-Express 45. /  Muži 19 let a starší 2:01:19.4 0:37:20.1
99 2148 detail závodníka HRDÝ Jan CZE 1997 Liberec 14 20. /  Kadeti 15 - 16 let 2:01:34.0 0:37:34.7
100 2233 detail závodníka KABELKA Lukáš CZE 1984 Černí koně 46. /  Muži 19 let a starší 2:01:39.4 0:37:40.1