Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
1 2232 detail závodníka CÍSAŘ Vojtěch CZE 1994 Superior Riders 1:23:59.3 0:00:00.0
2 2242 detail závodníka EICHLER Mario GER 1989 Dahlen 1:24:22.6 0:00:23.3
3 2241 detail závodníka SCHADE Konstantin GER 1986 Oschatz 1:24:24.4 0:00:25.1
4 2141 detail závodníka TOMAN Luboš CZE 1969 Carla.kupkolo.cz 1:28:11.7 0:04:12.4
5 2109 detail závodníka SCHOLZE Patrick GER 1985 Oppach 1:28:13.0 0:04:13.7
6 2181 detail závodníka MAGÁL Jiří CZE 1977 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:30:25.1 0:06:25.8
7 2227 detail závodníka ROCHAU Sebastian GER 1981 RC Dresden 1:31:00.1 0:07:00.8
8 2096 detail závodníka BITTINSKI Heiko GER 1976 Bikerarsch 1:32:32.5 0:08:33.2
9 2235 detail závodníka PRZISAMBOR Stefan GER 1989 Dresden 1:35:02.2 0:11:02.9
10 2083 detail závodníka STIEHLER Jens GER 1965 Burkhardtsdorf 1:36:20.8 0:12:21.5
11 2183 detail závodníka DUTSCHKE René GER 1976 Zittau 1:36:46.0 0:12:46.7
12 2121 detail závodníka KINDL Lukáš CZE 1990 HRF MX Racing Team 1:37:49.1 0:13:49.8
13 2051 detail závodníka SLAVÍK Tomáš CZE 1981 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 1:37:56.6 0:13:57.3
14 2050 detail závodníka LINHART Lukáš CZE 1980 ELEVEN RUBENA TEST TEAM 1:38:33.8 0:14:34.5
15 2080 detail závodníka FISCHER Daniel GER 1976 Chemnitz 1:39:08.4 0:15:09.1
16 2006 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 1:40:23.1 0:16:23.8
17 2231 detail závodníka KOŽÍŠEK Dušan CZE 1983 Liberec 1:40:35.9 0:16:36.6
18 2084 detail závodníka HORÁČEK Roman CZE 1966 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 1:40:55.8 0:16:56.5
19 2138 detail závodníka SCHRÖDER Martin GER 1990 Altenberg 1:41:11.6 0:17:12.3
20 2001 detail závodníka SCHWÄMMLEIN Jens GER 1993 RSV Querfeldein Schneckenlohe 1:41:27.3 0:17:28.0
21 2028 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz 1:42:31.0 0:18:31.7
22 2054 detail závodníka ŽIŽKA David CZE 1989 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 1:42:53.7 0:18:54.4
23 2027 detail závodníka GALBAVÝ David CZE 1994 Kola Brabec Rumburk 1:43:54.5 0:19:55.2
24 2228 detail závodníka KLAPKA Štěpán CZE 1980 Česká Lípa 1:50:06.8 0:26:07.5
25 2104 detail závodníka HAAS Václav CZE 1989 Duratec Team 1:50:27.1 0:26:27.8
26 2229 detail závodníka JANČAŘÍK Jakub CZE 1980 Nezdenice 1:50:40.1 0:26:40.8
27 2092 detail závodníka REIßAUS Stephan GER 1981 EBM-Team Seiffen 1:50:47.2 0:26:47.9
28 2208 detail závodníka TUREČEK Jan CZE 1982 Děčín 1:50:52.6 0:26:53.3
29 2171 detail závodníka BŮŽEK Tomáš CZE 1994 Harrachov 1:51:19.4 0:27:20.1
30 2214 detail závodníka DŽERENGA Jiří; CZE 1971 SK VELO Praha 1:52:14.9 0:28:15.6
31 2149 detail závodníka PURSCHE Frank GER 1960 DAV Zittau 1:54:25.3 0:30:26.0
32 2172 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1980 Ústí nad Labem 1:55:03.0 0:31:03.7
33 2101 detail závodníka BRZEK Pavel CZE 1987 Rubena auto-Menčík specialized hobby team 1:55:34.3 0:31:35.0
34 2110 detail závodníka ZÁMEČNÍK Pavel CZE 1984 Hradec Králové 12 1:56:52.2 0:32:52.9
35 2022 detail závodníka TUŠINSKÝ Petr CZE 1976 Bílina 1:57:21.1 0:33:21.8
36 2134 detail závodníka JURAČKA Petr CZE 1971 Jablonné v Podještědí 1:57:39.5 0:33:40.2
37 2016 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 KL sport Děčín 1:58:10.4 0:34:11.1
38 2237 detail závodníka GRAF Andreas CZE 1979 Team Dresden Bike 1:58:24.7 0:34:25.4
39 2077 detail závodníka DUDEK Vladislav CZE 1979 Nymburk 1:58:26.3 0:34:27.0
40 2021 detail závodníka ZUZANEK Paul GER 1956 Mtb Böbrach 1:58:48.4 0:34:49.1
41 2071 detail závodníka WEINECK Sven GER 1971 Halle 1:59:18.1 0:35:18.8
42 2060 detail závodníka KÄSTNER Thomas GER 1982 Dresden 1:59:53.2 0:35:53.9
43 2063 detail závodníka BAŠKO Karel CZE 1971 Praha 10 2:00:42.1 0:36:42.8
44 2106 detail závodníka JANEČEK Robin CZE 1985 Kněžmost 2:01:19.0 0:37:19.7
45 2197 detail závodníka DETTENBACH Inge CZE 1968 Ostwest-Express 2:01:19.4 0:37:20.1
46 2233 detail závodníka KABELKA Lukáš CZE 1984 Černí koně 2:01:39.4 0:37:40.1
47 2166 detail závodníka VÁVRA Jaromír CZE 1976 Hrádek nad Nisou 2:02:53.7 0:38:54.4
48 2205 detail závodníka GRÚZ Tomáš CZE 1986 Praha 9 2:03:15.8 0:39:16.5
49 2202 detail závodníka HRODEK Martin CZE 1969 SILVINI SKI TRAB TEAM 2:03:39.7 0:39:40.4
50 2017 detail závodníka PRÝMEK Václav CZE 1968 SP KOLO 2:03:42.9 0:39:43.6
51 2211 detail závodníka HANFT Freddy CZE 1966 Bike IN 2:03:43.9 0:39:44.6
52 2240 detail závodníka STEFFAN Jens GER 1969 Oderwitz 2:04:33.8 0:40:34.5
53 2065 detail závodníka DRBOHLAV Zdeněk CZE 1966 Experiment 23 2:04:35.4 0:40:36.1
54 2243 detail závodníka HÝBLER Martin CZE 1984 Zásada 2:07:32.4 0:43:33.1
55 2062 detail závodníka VOJKOVSKY Petr CZE 1977 Brno 2:08:06.5 0:44:07.2
56 2066 detail závodníka ZERZÁN Čenda CZE 1961 Rumburk 2:08:15.6 0:44:16.3
57 2034 detail závodníka SEVERIN Jiří CZE 1974 Brno 2:08:16.8 0:44:17.5
58 2132 detail závodníka JANÁK Jiří CZE 1982 TJ Jiskra NB oddíl kulrutistiky 2:09:17.6 0:45:18.3
59 2131 detail závodníka HOLOVIC Martin CZE 1976 Most 2:09:18.3 0:45:19.0
60 2033 detail závodníka HAVLÍK Richard CZE 1963 Černí koně 2:09:40.9 0:45:41.6
61 2067 detail závodníka TESAŘ Tomáš CZE 1978 Brno 2:09:47.7 0:45:48.4
62 2094 detail závodníka GÜNTHER Michael GER 1970 EBM-Team Seiffen 2:10:00.8 0:46:01.5
63 2158 detail závodníka ZAVŘEL Miroslav CZE 1975 Symbio cycling 2:11:23.7 0:47:24.4
64 2160 detail závodníka BÁRTA Jaroslav CZE 1994 Sibřina 73 2:12:46.1 0:48:46.8
65 2090 detail závodníka LANGER Anger CZE 1976 Kosmonosy 2:12:56.2 0:48:56.9
66 2195 detail závodníka DOGARU Vasil CZE 1981 Česká Lípa 2:14:30.8 0:50:31.5
67 2169 detail závodníka RADTKE Ralf CZE 1974 Luckenwalde 2:14:42.0 0:50:42.7
68 2086 detail závodníka HEINZE Ralf GER 1964 ASVL Waltersdorf 2:14:58.0 0:50:58.7
69 2079 detail závodníka JUNKER Marco GER 1974 Luckenwalde 2:15:30.6 0:51:31.3
70 2069 detail závodníka PANUŠ Milan CZE 1970 Praha 2 2:15:55.7 0:51:56.4
71 2225 detail závodníka SVOBODA Ladislav CZE 1952 Kutná Hora 2:15:56.0 0:51:56.7
72 2236 detail závodníka HORÁK Miroslav CZE 1962 Klášter nad Jizerou 2:15:56.6 0:51:57.3
73 2194 detail závodníka SVOBODA Martin CZE 1988 Česká Lípa 2:16:11.2 0:52:11.9
74 2153 detail závodníka HEINRICH Pirmin GER 1988 Radeberg 2:17:38.2 0:53:38.9
75 2217 detail závodníka JIRKŮ Milan CZE 1993 Jablonné v Podještědí 2:18:20.6 0:54:21.3
76 2144 detail závodníka TLAPÁK Petr CZE 1976 Rumburk 2:18:20.9 0:54:21.6
77 2185 detail závodníka DVOŘÁČEK Josef CZE 1962 Praha 5 2:18:41.0 0:54:41.7
78 2068 detail závodníka BOHUŇOVSKÝ Luboš CZE 1961 Cykloplaz 2:18:47.4 0:54:48.1
79 2213 detail závodníka KOHOUT Petr CZE 1964 Liberec 2:19:12.1 0:55:12.8
80 2120 detail závodníka CEHLÁR Peter CZE 1980 Jablonec N/N 2:19:43.1 0:55:43.8
81 2064 detail závodníka NOVÁK Jaromír CZE 1962 Most 2:21:28.0 0:57:28.7
82 2216 detail závodníka BŘEZINA Jan CZE 1970 SK VELO Praha 2:21:53.1 0:57:53.8
83 2206 detail závodníka ČUDA Cyril CZE 1993 Praha 6 2:26:11.4 1:02:12.1
84 2089 detail závodníka BAJER Roman CZE 1973 Jablonné v Podještědí 2:26:36.2 1:02:36.9
85 2146 detail závodníka TRUHLÁŘ Jan CZE 1972 Liberec 14 2:27:51.2 1:03:51.9
86 2097 detail závodníka TAMAYO Jorge ESP 1984 Berlin 2:27:57.9 1:03:58.6
87 2030 detail závodníka GAMBA Lukáš CZE 1984 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 2:29:21.3 1:05:22.0
88 2055 detail závodníka DYTRYCH Petr CZE 1980 Rumburk 2:29:31.6 1:05:32.3
89 2088 detail závodníka HÝBLER Jan CZE 1981 PAPERY 2:29:33.5 1:05:34.2
90 2178 detail závodníka FLIEGER Bohumil CZE 1963 Žatec 2:29:43.7 1:05:44.4
91 2128 detail závodníka BEDRNÍK Petr CZE 1968 Šelmok team 2:30:31.3 1:06:32.0
92 2046 detail závodníka PELLONE Gennaro CZE 1967 Liberec 2:32:33.5 1:08:34.2
93 2154 detail závodníka PIETSCH Toni GER 1988 Fischbach 2:32:53.5 1:08:54.2
94 2203 detail závodníka BENEŠ Daniel CZE 1969 LAURICH TEAM 2:36:53.4 1:12:54.1
95 2221 detail závodníka NEVRKLA Miroslav CZE 1973 Odolena Voda 2:39:37.2 1:15:37.9
96 2126 detail závodníka RUBEŠ Václav CZE 1974 Litoměřice 2:39:48.1 1:15:48.8
97 2048 detail závodníka HELMICH Mirek CZE 1957 Černí koně 2:40:28.7 1:16:29.4
98 2177 detail závodníka FLIEGER Jiří CZE 1970 Blíževedly 2:42:06.7 1:18:07.4
99 2200 detail závodníka HÁJEK Jan CZE 1974 Praha 2:42:35.0 1:18:35.7
100 2193 detail závodníka MITÁŠ Marek CZE 1979 Brno 2:45:11.1 1:21:11.8