Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

KENDA JISTEBNICKÝ MARATON

MTB
DATUM :31.8.2013 MÍSTO :Jistebnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 44 detail závodníka RYBAŘÍK Ivan 1981 Čistý Sport 1. /  muži B1 - 30 - 39 let 1:54:48.5 0:00:00.0
2 108 detail závodníka STOŠEK Martin 1994 ČS Specialized Junior MTB Team 1. /  muži A1 - 19 - 29 let 1:57:49.4 0:03:00.9
3 11 detail závodníka FAJT Milan 1977 eurofoam sport team 2. /  muži B1 - 30 - 39 let 1:58:45.3 0:03:56.8
4 13 detail závodníka TOMEČEK Zdeněk 1979 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 3. /  muži B1 - 30 - 39 let 1:59:02.7 0:04:14.2
5 187 detail závodníka PAPEŽ Vojtěch 1992 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 2. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:00:13.2 0:05:24.7
6 56 detail závodníka PAUR Ondřej 1991 Author team Stupno 3. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:00:50.4 0:06:01.9
7 4 detail závodníka ŠUSER Václav 1987 BTK EUROBIKE Praha 4. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:02:20.9 0:07:32.4
8 48 detail závodníka KLAP David 1975 VGO - Alivictus čistý sport 4. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:03:30.0 0:08:41.5
9 30 detail závodníka MÜLLER Patrik 1973 BIG SHOCK TEAM 1. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:04:16.2 0:09:27.7
10 14 detail závodníka KEJZLAR Stanislav 1977 Viking 5. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:04:38.5 0:09:50.0
11 109 detail závodníka STOŠEK Viktor 1991 Česká spořitelna Specialized junior 5. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:05:26.2 0:10:37.7
12 25 detail závodníka POLÁK Martin 1972 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 2. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:05:59.2 0:11:10.7
13 1 detail závodníka CODL Lukáš 1984 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 6. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:07:55.3 0:13:06.8
14 46 detail závodníka KAFKA Miki 1980 Quantum Racing Australia 6. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:08:47.6 0:13:59.1
15 47 detail závodníka KLOFANDA Martin 1977 Čistý Sport 7. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:09:03.6 0:14:15.1
16 21 detail závodníka SCHIFFER Michael 1966 bike-horner.at 3. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:09:39.6 0:14:51.1
17 8 detail závodníka IVAN Bronislav 1986 Galaxy-CykloŠvec 7. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:10:53.2 0:16:04.7
18 32 detail závodníka BŘEZINA Petr 1962 INKOSPOR-TEAM 1. /  muži D1 - 50 a více let 2:12:05.0 0:17:16.5
19 113 detail závodníka VLÁŠEK Michal 1987 Mobil Tábor Team 8. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:12:05.5 0:17:17.0
20 209 detail závodníka ŠTEMBERK Pavel 1970 Sedlčany 4. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:12:10.1 0:17:21.6
21 106 detail závodníka JENŠÍK Jan 1988 Codeq Mirasport Team 9. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:12:14.1 0:17:25.6
22 179 detail závodníka PROŠEK Lukáš 1974 Čistý Sport 8. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:12:25.7 0:17:37.2
23 28 detail závodníka VOSÁHLO Roman 1973 www.vikingfootwear.cz 5. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:13:08.3 0:18:19.8
24 22 detail závodníka SOUKUP Josef 1981 Cyklo Bery 9. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:13:53.9 0:19:05.4
25 173 detail závodníka MICHAL Pavel 1973 Tepelná čerpadla IVT 6. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:15:01.1 0:20:12.6
26 10 detail závodníka HOLUBOVSKÝ Zbyněk 1993 GALAXY CYKLOŠVEC 10. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:15:34.3 0:20:45.8
27 12 detail závodníka RYJÁČEK Filip 1975 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 10. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:15:43.9 0:20:55.4
28 41 detail závodníka CESNAKOVÁ Milena 1985 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 1. /  ženy Z1 - 19 - 29 let 2:15:59.4 0:21:10.9
29 129 detail závodníka TŮMA Radek 1976 TJ Rumburk 11. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:17:16.5 0:22:28.0
30 121 detail závodníka KOVÁŘÍK Tomáš 1982 SK Vlaška Dobříš 12. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:18:08.9 0:23:20.4
31 172 detail závodníka PODZIMEK Michal 1975 --- 13. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:19:21.5 0:24:33.0
32 2 detail závodníka TRUKSA Jakub 1987 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 11. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:21:12.1 0:26:23.6
33 196 detail závodníka CHUM Martin 1996 Sport bike strakonice 12. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:21:32.6 0:26:44.1
34 16 detail závodníka DIVIŠ Jiří 1975 CT SAUNABAR H. Cerekev 14. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:21:43.9 0:26:55.4
35 24 detail závodníka BRADÁČ Daniel 1972 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 7. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:21:59.7 0:27:11.2
36 181 detail závodníka KOLISKO Bohumil 1981 Čistý Sport 15. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:22:00.1 0:27:11.6
37 164 detail závodníka KORBIČKA Petr 1958 sky rider Brno 2. /  muži D1 - 50 a více let 2:22:01.7 0:27:13.2
38 789 detail závodníka KARBAN Vlastimil 1980 Muc-off 16. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:22:16.9 0:27:28.4
39 49 detail závodníka NĚMEČEK Blahoslav 1975 GS Team SPSVD Jistebnice 17. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:22:48.6 0:28:00.1
40 156 detail závodníka KŘÍŽ Jiří 1958 KL Sport Most 3. /  muži D1 - 50 a více let 2:23:36.3 0:28:47.8
41 185 detail závodníka SKAZÍK Marek 1982 BSP - Planá nad Lužnicí 18. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:24:03.1 0:29:14.6
42 103 detail závodníka HAŠEK Lukáš 1987 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 13. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:24:29.6 0:29:41.1
43 180 detail závodníka BLOCH Filip 1974 Čistý Sport 19. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:24:30.5 0:29:42.0
44 35 detail závodníka BUBLA Ladislav 1959 lowellpro racing team Milevsko 4. /  muži D1 - 50 a více let 2:24:41.2 0:29:52.7
45 166 detail závodníka MACHÁČEK Stanislav 1980 Cyklo klub Chýnov 20. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:27:03.5 0:32:15.0
46 118 detail závodníka KALAŠ Jan 1980 Planet-Toys-Cycling 21. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:27:11.1 0:32:22.6
47 195 detail závodníka KUBÍČEK David 1985 Rally-Cross Lukavec 14. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:28:39.0 0:33:50.5
48 198 detail závodníka BOUŠA Jiří 1993 --- 15. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:28:53.0 0:34:04.5
49 27 detail závodníka NOVÁK Vladimír 1972 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 8. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:29:05.2 0:34:16.7
50 186 detail závodníka MAREK David 1972 Cafe Duras 9. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:29:40.4 0:34:51.9
51 140 detail závodníka ŠMEJKAL Martin 1970 Apex-Bike Tábor 10. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:29:43.1 0:34:54.6
52 188 detail závodníka ČADEK Jan 1975 Sport bike strakonice 22. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:29:53.8 0:35:05.3
53 127 detail závodníka ŠMEJKAL Jiří 1976 Kola BSP Planá nad Lužnicí 23. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:30:16.6 0:35:28.1
54 202 detail závodníka DOUBEK Miloš 1981 ČB 24. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:30:18.0 0:35:29.5
55 134 detail závodníka KOPIC Petr 1965 Galaxy Cyklo Švec 11. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:31:45.2 0:36:56.7
56 169 detail závodníka KOLÁŘ Michal 1978 --- 25. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:32:01.2 0:37:12.7
57 133 detail závodníka KARELLA Michal 1969 Galaxy-CykloŠvec 12. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:32:28.4 0:37:39.9
58 54 detail závodníka MATLÁŠKOVÁ Jana 1966 Cyklo Jiřička 1. /  ženy H1 - 30 a více let 2:33:39.1 0:38:50.6
59 38 detail závodníka RYBAŘÍK Pavel 1957 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 5. /  muži D1 - 50 a více let 2:34:02.6 0:39:14.1
60 19 detail závodníka KRIŠTOF Miroslav 1976 ALWIL Trade 26. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:35:10.2 0:40:21.7
61 123 detail závodníka PREININGER Jiří 1977 TJ Spoje Praha 27. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:35:24.9 0:40:36.4
62 130 detail závodníka BABIDORIČ Vladimír 1964 Dům barev 13. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:35:45.6 0:40:57.1
63 131 detail závodníka HANTÁK Vladimír 1973 Apex-Bike 14. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:36:34.5 0:41:46.0
64 29 detail závodníka KŘEPELA Luděk 1964 Skalice 15. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:37:39.7 0:42:51.2
65 145 detail závodníka HOMOLKA Jiří 1961 Dům barev Český Krumlov 6. /  muži D1 - 50 a více let 2:38:24.8 0:43:36.3
66 20 detail závodníka CIBULKA Martin 1974 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 28. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:38:51.8 0:44:03.3
67 151 detail závodníka JENČEKOVÁ Veronika 1981 eurofoam sport team 2. /  ženy H1 - 30 a více let 2:40:01.1 0:45:12.6
68 122 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej 1981 Tabor 29. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:40:03.6 0:45:15.1
69 155 detail závodníka SMRT Jaroslav 1981 CK MTB Šibeňák 30. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:40:23.0 0:45:34.5
70 115 detail závodníka ELIÁŠEK Martin 1979 Galaxy Bike Tálín 31. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:40:30.5 0:45:42.0
71 203 detail závodníka PŘÍPLATA Zdeněk 1976 Kotnov Tábor 32. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:41:02.5 0:46:14.0
72 128 detail závodníka TESAŘ Vladimír 1976 Sport bike strakonice 33. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:41:30.1 0:46:41.6
73 137 detail závodníka RABA Tomáš 1965 BS JOMA Jindřichův Hradec 16. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:41:44.3 0:46:55.8
74 23 detail závodníka HOŘEJŠÍ Jiří 1973 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 17. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:42:05.4 0:47:16.9
75 168 detail závodníka BABÁČEK Martin 1975 Hovorčovice 34. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:42:10.2 0:47:21.7
76 135 detail závodníka LINTNER Pavel 1968 Švec cyklo team Soběslav 18. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:42:16.9 0:47:28.4
77 114 detail závodníka ZNAMENANÝ Zdeněk 1989 Veselí nad Lužnicí 16. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:43:06.0 0:48:17.5
78 165 detail závodníka BREGAR David 1974 --- 35. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:43:11.9 0:48:23.4
79 191 detail závodníka VLACH Jiří 1974 Rally-Cross Lukavec 36. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:44:21.2 0:49:32.7
80 143 detail závodníka VLK Ladislav 1967 KPC Praha 19. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:44:28.4 0:49:39.9
81 176 detail závodníka HOSÁK Milan 1957 Čistý Sport 7. /  muži D1 - 50 a více let 2:45:25.4 0:50:36.9
82 157 detail závodníka KRAUS Václav 1984 Čistý Sport 17. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:45:25.5 0:50:37.0
83 34 detail závodníka PINĎÁK Jiří 1960 Oceloví letci 8. /  muži D1 - 50 a více let 2:46:27.9 0:51:39.4
84 6 detail závodníka KUDLÁK Tomáš 1993 GALAXY CYKLOŠVEC 18. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:46:42.5 0:51:54.0
85 183 detail závodníka HEŘMÁNEK Jaroslav 1959 Tábor 9. /  muži D1 - 50 a více let 2:46:42.8 0:51:54.3
86 37 detail závodníka SPURNÝ František 1955 BS JOMA Jindřichův Hradec 10. /  muži D1 - 50 a více let 2:46:44.1 0:51:55.6
87 171 detail závodníka SVAČINA Luděk 1964 Toyota Dolák 20. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:46:47.8 0:51:59.3
88 175 detail závodníka FUKS Robert 1971 Bike Live Club 21. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:46:57.4 0:52:08.9
89 40 detail závodníka EKL Martin 1957 BTK EUROBIKE Praha 11. /  muži D1 - 50 a více let 2:47:05.2 0:52:16.7
90 199 detail závodníka VÁŇOVÁ Lucie 1988 --- 2. /  ženy Z1 - 19 - 29 let 2:48:01.8 0:53:13.3
91 152 detail závodníka KORNALÍKOVÁ Eva 1976 Kraken team Dobříš 3. /  ženy H1 - 30 a více let 2:48:16.3 0:53:27.8
92 144 detail závodníka ZDENĚK Richard 1966 SK Kbely 22. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:48:23.1 0:53:34.6
93 205 detail závodníka FARKA Roman 1971 Starej pes 23. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:48:42.4 0:53:53.9
94 206 detail závodníka JIŘIČKA Petr 1965 Havran Litvínovice 24. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:48:56.1 0:54:07.6
95 147 detail závodníka KOLESA Luděk 1961 SK Kbely 12. /  muži D1 - 50 a více let 2:49:07.4 0:54:18.9
96 33 detail závodníka PELTAN Zdeněk 1959 Cyklo Lipí 13. /  muži D1 - 50 a více let 2:49:15.0 0:54:26.5
97 17 detail závodníka EČER Tomáš 1979 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 37. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:49:19.3 0:54:30.8
98 59 detail závodníka PLOCHA František 1958 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 14. /  muži D1 - 50 a více let 2:49:52.0 0:55:03.5
99 160 detail závodníka KRÁL Jakub 1983 MORAVEČ 38. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:50:18.2 0:55:29.7
100 192 detail závodníka ŠOULA Roman 1970 Rally-Cross Lukavec 25. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:51:28.4 0:56:39.9