Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 559 | HRONEK Jaroslav | 2007 | Galaxy Bike Tálín | 1. / Chlapci do 6 let | 0:01:38.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 567 | MICHAL Tomáš | 2007 | Tepelná čerpadla IVT | 2. / Chlapci do 6 let | 0:01:39.0 | 0:00:00.1 | |
3 | 550 | RYBAŘÍK Tomáš | 2008 | GS Cyklo Jistebnice | 3. / Chlapci do 6 let | 0:01:41.2 | 0:00:02.3 | |
4 | 563 | PODZIMEK Filip | 2007 | --- | 4. / Chlapci do 6 let | 0:01:41.5 | 0:00:02.6 | |
5 | 575 | KOTAČKA Robin | 2008 | Galaxy Bike Tálín | 5. / Chlapci do 6 let | 0:01:42.1 | 0:00:03.2 | |
6 | 553 | DIVIŠOVÁ Kristýna | 2007 | CT Sauna Bar Horní Cerekev | 1. / Děvčata do 6 let | 0:01:42.2 | 0:00:03.3 | |
7 | 564 | BÍZKOVÁ Barborka | 2008 | Outdoorkids Čkyně | 2. / Děvčata do 6 let | 0:01:47.5 | 0:00:08.6 | |
8 | 277 | VÁCHOVÁ Karolína | 2007 | Velmovice | 3. / Děvčata do 6 let | 0:01:47.7 | 0:00:08.8 | |
9 | 556 | HYNŠTOVÁ Emma | 2008 | Jistebnice | 4. / Děvčata do 6 let | 0:01:51.3 | 0:00:12.4 | |
10 | 560 | KRULOVÁ Eliška | 2009 | Author team Stupno | 5. / Děvčata do 6 let | 0:01:56.3 | 0:00:17.4 | |
11 | 562 | PODZIMEK Radim | 2009 | --- | 6. / Chlapci do 6 let | 0:01:56.4 | 0:00:17.5 | |
12 | 551 | MIŇHOVÁ Zuzana | 2008 | Jistebnice | 6. / Děvčata do 6 let | 0:01:58.3 | 0:00:19.4 | |
13 | 568 | TRUHLÁŘOVÁ Natálie | 2009 | CKK Znojmo | 7. / Děvčata do 6 let | 0:01:59.4 | 0:00:20.5 | |
14 | 554 | BARTÁČEK Jan | 2009 | Cykloklub Chýnov | 7. / Chlapci do 6 let | 0:02:04.2 | 0:00:25.3 | |
15 | 565 | DOLÍNEK Matyáš | 2008 | --- | 8. / Chlapci do 6 let | 0:02:04.9 | 0:00:26.0 | |
16 | 557 | RYJÁČKOVÁ Madlenka | 2008 | APEX Bike Ladies TEam | 8. / Děvčata do 6 let | 0:02:05.3 | 0:00:26.4 | |
17 | 577 | TRNKOVÁ Hedvika | 2007 | Třeboň | 9. / Děvčata do 6 let | 0:02:06.3 | 0:00:27.4 | |
18 | 558 | ČÁPOVÁ Kamila | 2008 | --- | 10. / Děvčata do 6 let | 0:02:07.4 | 0:00:28.5 | |
19 | 569 | TOMEČKOVÁ Tereza | 2010 | GS Cyklo Jistebnice | 11. / Děvčata do 6 let | 0:02:12.1 | 0:00:33.2 | |
20 | 572 | ZEMAN Ondřej | 2011 | Dobronice | 9. / Chlapci do 6 let | 0:02:15.8 | 0:00:36.9 | |
21 | 573 | MLÁDKOVÁ Adina | 2008 | Jistebnice | 12. / Děvčata do 6 let | 0:02:16.6 | 0:00:37.7 | |
22 | 578 | LEGÁTOVÁ Alice | 2009 | Tábor | 13. / Děvčata do 6 let | 0:02:20.4 | 0:00:41.5 | |
23 | 566 | NĚMEČKOVÁ Karolína | 2009 | --- | 14. / Děvčata do 6 let | 0:02:27.3 | 0:00:48.4 | |
24 | 552 | LOUŽECKÝ Lukáš | 2009 | Jistebnice | 10. / Chlapci do 6 let | 0:02:33.2 | 0:00:54.3 | |
25 | 576 | KROMKOVÁ Ema | 2011 | Sokol Sudoměřice u Tábora | 15. / Děvčata do 6 let | 0:02:50.7 | 0:01:11.8 | |
26 | 574 | KOTAČKOVÁ Eliška | 2010 | Budikovice | 16. / Děvčata do 6 let | 0:03:02.2 | 0:01:23.3 | |
27 | 571 | SMEJKAL Ondra | 2011 | Jistebnice | 11. / Chlapci do 6 let | 0:03:13.5 | 0:01:34.6 | |
28 | 570 | TOMEČEK Matěj | 2012 | GS Cykloteam Jistebnice | 12. / Chlapci do 6 let | 0:03:17.8 | 0:01:38.9 |