Suchergebnisse

powered by google + Eigene Suche
Serial : Stopa pro život 2015

Karlův běh České spořitelny

langlauf
DATUM :07 - 8.3.2015 ORT :Boží Dar

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 1:01:00.2 0:00:00.0
2.
ŽÁK Jiří
Rossignol racing team
CZE 1:01:07.1 0:00:06.9
3.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:01:08.8 0:00:08.6
4.
HAENEL Lars
WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL
GER 1:01:28.6 0:00:28.4
5.
FRANC Jan
LK Karlovy Vary
CZE 1:01:53.7 0:00:53.5
6.
REJZEK Martin
ELEVEN-Eintracht Brunschweig
CZE 1:02:58.4 0:01:58.2
7.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 1:03:09.9 0:02:09.7
8.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:03:22.1 0:02:21.9
9.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:03:31.2 0:02:31.0
10.
PAVLÍK Tomáš
SK Rover Praha
CZE 1:04:54.9 0:03:54.7
11.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 1:05:41.5 0:04:41.3
12.
KOVÁŘ Miroslav
Slovan Zdravotník Praha
CZE 1:05:49.7 0:04:49.5
13.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 1:06:09.3 0:05:09.1
14.
JANOUŠEK Jakub
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 1:06:18.6 0:05:18.4
15.
LISÝ Tomáš
Sportability
CZE 1:06:55.3 0:05:55.1
16.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:07:21.6 0:06:21.4
17.
BRADNA Václav
Silvini Madshus team
CZE 1:07:30.0 0:06:29.8
18.
MRÁZ Antonín
VSK Elektro
CZE 1:07:48.8 0:06:48.6
19.
KOTRČ David
Sk Sport Zbraslav
CZE 1:07:52.0 0:06:51.8
20.
EBERL Tomáš
LK Slovan K. Vary
CZE 1:08:16.6 0:07:16.4
21.
MALÝ Ondřej
FEL Praha
CZE 1:08:40.7 0:07:40.5
22.
KOMZÁK Radek
HO ŠKROVÁD
CZE 1:09:16.1 0:08:15.9
23.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:09:31.3 0:08:31.1
24.
HOLUB Karel
ČESKÉ BUDĚJOVICE
CZE 1:09:49.4 0:08:49.2
25.
ČAPERK Jan
Baník Osek
CZE 1:10:12.1 0:09:11.9
26.
SOPR Ondřej
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 1:10:16.5 0:09:16.3
27.
TEPLY Robin
Rob
CZE 1:10:27.4 0:09:27.2
28.
KRUPIČKA Jan
TJ Ostrov
CZE 1:10:40.3 0:09:40.1
29.
BLAŽEK Jiří
Ski Nordic Marianske Lazne
CZE 1:11:20.9 0:10:20.7
30.
HOLUB Ondřej
PLZEŇ
CZE 1:11:27.5 0:10:27.3
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BAUEROVÁ Kateřina
LK Skovan Karlovy Vary
CZE 1:09:34.3 0:00:00.0
2.
REJZKOVA Helena
KARLOVY VARY
CZE 1:11:04.0 0:01:29.7
3.
HEJNÁ Anna-Marie
XC Sport
CZE 1:13:44.9 0:04:10.6
4.
GERMAID Haenel
NSC - ERZGEBIRGE OBERW.THAL
GER 1:17:58.6 0:08:24.3
5.
KOMZÁKOVÁ Lucie
HO ŠKROVÁD
CZE 1:20:53.2 0:11:18.9
6.
HOUSKOVÁ Kateřina
Rover Praha
CZE 1:21:31.6 0:11:57.3
7.
ŠŤASTNÁ Veronika
SmíchOFF
CZE 1:22:11.0 0:12:36.7
8.
MÜLLEROVÁ Bára
CZE 1:22:13.6 0:12:39.3
9.
VESELÁ Anna
TJ Jiskra Nejdek
CZE 1:25:18.0 0:15:43.7
10.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 1:26:21.5 0:16:47.2
11.
DÍTKOVÁ Jitka
LK Skovan Karlovy Vary
CZE 1:27:15.0 0:17:40.7
12.
ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka
FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
CZE 1:27:37.6 0:18:03.3
13.
VALENTOVÁ Květa
Hasiči Praha
CZE 1:29:17.0 0:19:42.7
14.
VÁŇOVÁ Marie
Skyinvest
CZE 1:30:12.3 0:20:38.0
15.
MATERNOVÁ Klára
CZE 1:31:27.9 0:21:53.6
16.
NASONOVOVÁ Jana
TANVALD
CZE 1:32:43.8 0:23:09.5
17.
LOŠŤÁKOVÁ Ivana
Sokol Hřivice
CZE 1:33:34.0 0:23:59.7
18.
SVOBODOVÁ Marta
VARNSDORF
CZE 1:33:41.6 0:24:07.3
19.
ŠIMKOVÁ Anna
GVP Praha 4
CZE 1:35:35.4 0:26:01.1
20.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 1:36:16.9 0:26:42.6
21.
BŘEZINOVÁ Dagmar
VS Kadaň
CZE 1:38:20.3 0:28:46.0
22.
ŠINDELÁŘOVÁ Lenka
CZE 1:40:29.9 0:30:55.6
23.
KROUPOVÁ Květka
CZE 1:46:03.5 0:36:29.2
24.
ŠAFRÁNKOVÁ Markéta
ZŠ Brána jazyků
CZE 1:50:57.9 0:41:23.6
25.
ŠTĚPÁNOVÁ Hana
KM Loket
CZE 1:53:33.3 0:43:59.0
26.
BUDSKÁ Tereza
MOST
CZE 1:59:53.7 0:50:19.4
27.
VOTOČKOVÁ Ivana
Trutnov
CZE 2:14:55.7 1:05:21.4
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
PLISKA Jiří
Silvini Madshus team
CZE 2:14:47.0 0:00:00.0
2.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 2:17:01.9 0:02:14.9
3.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:17:26.6 0:02:39.6
4.
ŽÁK Jiří
Rossignol racing team
CZE 2:19:22.3 0:04:35.3
5.
VEBER Tomáš
LK Tatran Chodov
CZE 2:22:23.5 0:07:36.5
6.
TRNAVSKÝ Miroslav
xcsport.cz
CZE 2:23:56.2 0:09:09.2
7.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 2:24:23.8 0:09:36.8
8.
HLAVÁČEK Arnošt
Salomon Ski Go
CZE 2:25:15.2 0:10:28.2
9.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 2:26:17.1 0:11:30.1
10.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:27:51.3 0:13:04.3
11.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 2:31:25.2 0:16:38.2
12.
DUCHÁČ Michal
BKL Machov
CZE 2:31:26.4 0:16:39.4
13.
KUBÍČEK Jan
SPECIALIZED
CZE 2:31:28.6 0:16:41.6
14.
SEIDEL Bertram
SC NORWEGER Annaberg
GER 2:32:17.7 0:17:30.7
15.
KAFKA Martin
SPUKK
CZE 2:32:31.0 0:17:44.0
16.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 2:33:02.3 0:18:15.3
17.
KRUPIČKA Jan
TJ Ostrov
CZE 2:35:30.9 0:20:43.9
18.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 2:35:55.9 0:21:08.9
19.
ZÁSTĚRA Tomáš
Ski klub Šumava
CZE 2:36:22.1 0:21:35.1
20.
BERÁNEK Jan
USK CS Plzeň
CZE 2:36:37.7 0:21:50.7
21.
EBERL Tomáš
LK Slovan K. Vary
CZE 2:37:29.5 0:22:42.5
22.
ŠIMEK Pavel
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:38:31.3 0:23:44.3
23.
SCHLECHTER Vojtěch
Žižkovský tygři
CZE 2:40:06.1 0:25:19.1
24.
TOŠNER Michal
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:40:44.7 0:25:57.7
25.
VOLDŘICH Jan
Ski klub Šumava
CZE 2:42:45.2 0:27:58.2
26.
KRUEGER Thomas
GER 2:43:04.9 0:28:17.9
27.
MÜLLER Gerold
BERTSDORFER SV
GER 2:43:48.7 0:29:01.7
28.
KINDL Robert
Iron Stars
CZE 2:43:57.4 0:29:10.4
29.
HADRAVA Jiří
TJ Slavia Karlovy Vary
CZE 2:44:00.2 0:29:13.2
30.
TIŠER Robert
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 2:44:34.1 0:29:47.1
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
MORAVCOVÁ Kateřina
Silvini Madshus
CZE 2:45:33.4 0:00:00.0
2.
BAUEROVÁ Alena
Ekonom Praha-Žižkovský tygři
CZE 3:02:28.7 0:16:55.3
3.
VOČKOVÁ Barbora
HO SKOL
CZE 3:14:23.3 0:28:49.9
4.
JÁGLOVÁ Karla
Libá
CZE 3:18:17.5 0:32:44.1
5.
STEHLÍKOVÁ Martina
SOHV Abertamy
CZE 3:19:55.8 0:34:22.4
6.
NASONOVOVÁ Jana
TANVALD
CZE 3:48:51.0 1:03:17.6
7.
SVOBODOVÁ Marta
VARNSDORF
CZE 3:51:55.4 1:06:22.0
8.
LUBINOVÁ Romana
LK Slovan K. Vary
CZE 3:55:38.3 1:10:04.9
9.
TEMEROVA Barbora
Johanngeorgenstadt
SVK 4:00:47.6 1:15:14.2
10.
KLINGOROVÁ Irena
Spolek přátel šoupání nohama
CZE 4:12:19.4 1:26:46.0
11.
BREBURDOVÁ Hana
MK Kladno
CZE 4:28:49.0 1:43:15.6
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:12:46.2 0:00:00.0
2.
MYŠÍK Kamil
Krušnohorský Dvůr
CZE 1:12:56.9 0:00:10.7
3.
SCHNEIDER Silivio
BERTSDORFER SV
GER 1:13:26.5 0:00:40.3
4.
BURIÁNEK Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 1:16:23.5 0:03:37.3
5.
MALEČEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:16:41.9 0:03:55.7
6.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:17:52.2 0:05:06.0
7.
ŘEŠÁTKO Jiří
SWSL Lučany
CZE 1:20:46.9 0:08:00.7
8.
SÜS Benjamin
GER 1:21:15.7 0:08:29.5
9.
HENNIG Heiko
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal e.V.
GER 1:21:43.4 0:08:57.2
10.
WŰRZ Martin
SWSL Lučany
CZE 1:23:25.5 0:10:39.3
11.
MELOUN Martin
Sportcentrum Meldy J.Hradec
CZE 1:24:07.1 0:11:20.9
12.
KŘIČEK Jan
Uměl. školy Pha
CZE 1:25:06.3 0:12:20.1
13.
BLAŽEK Jiří
Ski Nordic Marianske Lazne
CZE 1:25:08.9 0:12:22.7
14.
LUDVÍK Petr
ETRIATLON
CZE 1:25:10.3 0:12:24.1
15.
JANAK Karel
Titan SC
CZE 1:25:48.8 0:13:02.6
16.
SCHOLZ Torsten
FAHRRAD Grille
GER 1:25:48.8 0:13:02.6
17.
GRILLE Günter
FAHRRAD Grille
GER 1:25:54.1 0:13:07.9
18.
MAJER Jan
Silvini Madshus team
CZE 1:26:50.1 0:14:03.9
19.
ČÁSLAVSKÝ Ondra
Bezvaběžky.cz
CZE 1:27:01.0 0:14:14.8
20.
KRAUS Vladislav
LK Slovan K. Vary
CZE 1:27:07.8 0:14:21.6
21.
PLHA Martin
LK Slovan K.Vary
CZE 1:27:17.3 0:14:31.1
22.
ČIHÁK Pavel
VTT
CZE 1:27:37.0 0:14:50.8
23.
KAMPF Steffen
FAHRRAD Grille
GER 1:28:51.7 0:16:05.5
24.
KUČA Petr
LK Slovan KV
CZE 1:29:12.1 0:16:25.9
25.
ŽÁKOVEC Pavel
Sokol Kolinec
CZE 1:29:15.8 0:16:29.6
26.
ZÁMEČNÍK David
SK Kamenice
CZE 1:29:56.5 0:17:10.3
27.
DVOŘÁK František
Cvikov
CZE 1:30:35.1 0:17:48.9
28.
NOVAK Petr
Spartak Praha 4
CZE 1:31:48.0 0:19:01.8
29.
ANDRLE Jiří
CZE 1:32:10.6 0:19:24.4
30.
ŠUNKA Jan
Louňovice
CZE 1:32:53.2 0:20:07.0
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HENNIG Katharina
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal e.V.
GER 1:17:15.5 0:00:00.0
2.
KUPILÍKOVÁ Alena
Horní Blatná
CZE 1:29:17.2 0:12:01.7
3.
MÜLLEROVÁ Bára
CZE 1:33:24.9 0:16:09.4
4.
WŰRZOVÁ Anna
SWSL Lučany
CZE 1:36:29.9 0:19:14.4
5.
FUNKOVÁ Zuzana
Známka punku
CZE 1:37:37.4 0:20:21.9
6.
HAMOUZOVÁ Michaela
Žižkovští tygři
CZE 1:38:50.1 0:21:34.6
7.
DÍTKOVÁ Jitka
LK Slovan K. Vary
CZE 1:39:39.9 0:22:24.4
8.
PLHOVÁ Eva
LK Slovan K.Vary
CZE 1:40:48.5 0:23:33.0
9.
DEVEROVÁ Monika
TECHNIKA PRAHA
CZE 1:41:28.7 0:24:13.2
10.
HAŠKOVÁ Eva
SCPL
CZE 1:41:54.0 0:24:38.5
11.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 1:42:46.6 0:25:31.1
12.
SLÍVOVÁ Blanka
LK Slovan K. Vary
CZE 1:46:07.1 0:28:51.6
13.
PÁVKOVÁ Jana
Ski klub Řevnice
CZE 1:48:15.3 0:30:59.8
14.
VALENTOVÁ Helena
VŠSK MFF UK
CZE 1:50:18.8 0:33:03.3
15.
GRUNTOVÁ Jana
ÚSTÍ NAD LABEM
CZE 1:53:35.6 0:36:20.1
16.
ŽAMPACHOVÁ Barbora
SK Boží Dar
CZE 1:54:48.9 0:37:33.4
17.
NEZKUSILOVÁ Lucie
LK Slovan
CZE 1:55:08.4 0:37:52.9
18.
SEMÍKOVÁ Iva
OK24 Praha
CZE 1:56:11.7 0:38:56.2
19.
HUSÁKOVÁ Radka
LK Slovan K. Vary
CZE 1:56:22.2 0:39:06.7
20.
ŠINDELÁŘOVÁ Lenka
ČVUT strojní
CZE 1:56:41.2 0:39:25.7
21.
ŽÁČKOVÁ Jana
BEZVA BĚŽKY CZ
CZE 1:58:07.2 0:40:51.7
22.
DRAHORÁDOVÁ Eva
SK Boží Dar
CZE 1:59:51.1 0:42:35.6
23.
VESELÁ Lucie
ACES TEAM
CZE 2:03:34.9 0:46:19.4
24.
ONDAČKOVÁ Marta
PRAHA 6
CZE 2:04:54.3 0:47:38.8
25.
KREJČÍ Radka
Antoniwald
CZE 2:06:02.7 0:48:47.2
26.
ROSCHER Anett
SV Neudorf
GER 2:06:41.1 0:49:25.6
27.
KLEINOVÁ Patricie
LK Slovan K.Vary
CZE 2:08:23.1 0:51:07.6
28.
SLÍVOVÁ Štěpánka
LK Slovan K.Vary
CZE 2:08:23.6 0:51:08.1
29.
KLEINOVÁ Lucie
Slovan Karlovy Vary
CZE 2:08:44.4 0:51:28.9
30.
DVORSKÁ Karolína
LK Slovan K. Vary
CZE 2:08:56.4 0:51:40.9