Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DATUM : | 10.2.2018 | ORT : | Boží Dar |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rang | Bib | Name | Nat. | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5173 | ŠTĚRBA Lukáš | 2010 | LK Slovan K.Vary | 1. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:08.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5264 | NOVÁKOVÁ Juile | 2010 | LK Slovan K. Vary | 1. / Dívky 8 let a méně | 0:02:24.4 | 0:00:15.8 | ||
3 | diplom | 5216 | RICHTER Maximilian | 2010 | SV Neudorf | 2. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:25.2 | 0:00:16.5 | ||
4 | diplom | 5135 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 2. / Dívky 8 let a méně | 0:02:25.2 | 0:00:16.6 | ||
5 | diplom | 5155 | NOVÁK Filip | 2010 | Biatlon Klub Ostrov | 3. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:31.2 | 0:00:22.5 | ||
6 | diplom | 5189 | ANDRESÍK Matyáš | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:39.2 | 0:00:30.5 | ||
7 | diplom | 5132 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | BK Junior Team | 5. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:44.7 | 0:00:36.0 | ||
8 | diplom | 5263 | CIPRYSOVÁ Magdalena | 2010 | LK Slovan K. Vary | 3. / Dívky 8 let a méně | 0:02:45.2 | 0:00:36.5 | ||
9 | diplom | 5258 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | LK Slovan K. Vary | 4. / Dívky 8 let a méně | 0:02:49.4 | 0:00:40.8 | ||
10 | diplom | 5152 | VODDRÁŽKOVÁ Barbora | 2010 | USK CS Plzeň | 5. / Dívky 8 let a méně | 0:02:52.6 | 0:00:44.0 | ||
11 | diplom | 5292 | PETROVICKÝ Lukáš | 2010 | TJ Volejbal Dobřany | 6. / Chlapci 8 let a méně | 0:02:53.2 | 0:00:44.5 | ||
12 | diplom | 5144 | MICHÁLKOVÁ Daniela | 2012 | Žižkovský tygři | 6. / Dívky 8 let a méně | 0:02:53.4 | 0:00:44.8 | ||
13 | diplom | 5259 | ŠPERLOVÁ Anna | 2010 | LK Slovan K. Vary | 7. / Dívky 8 let a méně | 0:02:53.4 | 0:00:44.8 | ||
14 | diplom | 5260 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | LK Slovan K.Vary | 8. / Dívky 8 let a méně | 0:02:53.7 | 0:00:45.0 | ||
15 | diplom | 5243 | KORELLUS Jakub | 2011 | Triatlet Karlovy Vary | 7. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:01.3 | 0:00:52.7 | ||
16 | diplom | 5238 | ŠUNKOVÁ Sára | 2010 | --- | 9. / Dívky 8 let a méně | 0:03:24.9 | 0:01:16.3 | ||
17 | diplom | 5167 | CHALUPA Mikuláš | 2011 | Biatlon Klub Ostrov | 8. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:26.7 | 0:01:18.1 | ||
18 | diplom | 5236 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 10. / Dívky 8 let a méně | 0:03:34.1 | 0:01:25.5 | ||
19 | diplom | 5153 | ŠÁRA Petr | 2010 | AC SPARTA 1890 | 9. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:47.1 | 0:01:38.5 | ||
20 | diplom | 5215 | BĚLINA Richard | 2011 | --- | 10. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:51.2 | 0:01:42.6 | ||
21 | diplom | 5268 | KUPEC Robin | 2012 | --- | 11. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:55.6 | 0:01:47.0 | ||
22 | diplom | 5296 | PRAVDA Jan | 2010 | --- | 12. / Chlapci 8 let a méně | 0:03:56.9 | 0:01:48.3 | ||
23 | diplom | 5250 | MICHAL Martin | 2011 | --- | 13. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:06.9 | 0:01:58.3 | ||
24 | diplom | 5262 | NEDBAL Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 14. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:23.6 | 0:02:15.0 | ||
25 | diplom | 5297 | KOLESÁDROVÁ Anna | 2010 | USK Praha | 11. / Dívky 8 let a méně | 0:04:24.6 | 0:02:16.0 | ||
26 | diplom | 5190 | ŠEBESTOVÁ Sára | 2011 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Dívky 8 let a méně | 0:04:32.3 | 0:02:23.7 | ||
27 | diplom | 5300 | KUNEŠ Matěj | 2013 | --- | 15. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:33.6 | 0:02:25.0 | ||
28 | diplom | 5239 | ŠUNKA Hubert | 2012 | --- | 16. / Chlapci 8 let a méně | 0:04:54.2 | 0:02:45.6 | ||
29 | diplom | 5266 | KVAPIL Kryštof | 2012 | --- | 17. / Chlapci 8 let a méně | 0:05:05.4 | 0:02:56.8 | ||
30 | diplom | 5255 | BLAHOUTOVÁ Barbora | 2012 | --- | 13. / Dívky 8 let a méně | 0:05:06.1 | 0:02:57.5 | ||
31 | diplom | 5299 | KUNEŠ Tomáš | 2013 | --- | 18. / Chlapci 8 let a méně | 0:05:17.0 | 0:03:08.3 | ||
32 | diplom | 5149 | ČEPIČKA Antonín | 2011 | --- | 19. / Chlapci 8 let a méně | 0:06:01.2 | 0:03:52.6 | ||
33 | diplom | 5168 | CHALUPOVÁ Julie | 2014 | Biatlon Klub Ostrov | 14. / Dívky 8 let a méně | 0:09:27.3 | 0:07:18.7 | ||
34 | diplom | 5288 | ŠLÉGR Oskar | 2013 | --- | 20. / Chlapci 8 let a méně | 0:10:08.4 | 0:07:59.8 | ||
35 | diplom | 5261 | KROUPA Daniel | 2011 | LK Slovan K. Vary | 21. / Chlapci 8 let a méně | 0:28:47.6 | 0:26:39.0 | ||
36 | diplom | 5247 | LEPÍK Šimon | 2012 | --- | 22. / Chlapci 8 let a méně | 0:32:30.1 | 0:30:21.5 | ||
--- | 5133 | MIŠEK Michal | 2013 | SK Sokol Senohraby | . / Chlapci 8 let a méně | DNS | --- | |||
--- | 5211 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2010 | SK Boží dar | . / Dívky 8 let a méně | DNS | --- | |||
--- | 5248 | RITTER Jakub | 2010 | --- | . / Chlapci 8 let a méně | DNS | --- |