RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:40:24.7 | 0:00:00.0 |
2. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:40:25.2 | 0:00:00.5 |
3. | KAMLER Josef |
CZE | 1:40:26.2 | 0:00:01.5 | |
4. | HIRT Jan |
Ccc sprandi Polkowice |
CZE | 1:41:04.2 | 0:00:39.5 |
5. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:41:28.4 | 0:01:03.7 |
6. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:41:31.2 | 0:01:06.5 |
7. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:41:32.9 | 0:01:08.2 |
8. | ROHEL Břetislav |
Full Dynamix |
CZE | 1:41:35.5 | 0:01:10.8 |
9. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:41:38.4 | 0:01:13.7 |
10. | TOMAN Vojtěch |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:41:47.5 | 0:01:22.8 |
11. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:41:55.2 | 0:01:30.5 |
12. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 1:41:55.6 | 0:01:30.9 |
13. | PETRUŠ Lubomír |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:41:55.7 | 0:01:31.0 |
14. | HRADIL Jiří |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 1:41:56.2 | 0:01:31.5 |
15. | BARTŮNĚK Marek |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:42:01.7 | 0:01:37.0 |
16. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:42:20.1 | 0:01:55.4 |
17. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:43:04.2 | 0:02:39.5 |
18. | MOKRÝ Jakub |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:43:20.7 | 0:02:56.0 |
19. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:43:31.2 | 0:03:06.5 |
20. | HEINRICH Lukáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:43:35.3 | 0:03:10.6 |
21. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:43:41.7 | 0:03:17.0 |
22. | FLÁMA Tomáš |
T.S Bohemia Kross racing team |
CZE | 1:43:43.2 | 0:03:18.5 |
23. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:43:43.7 | 0:03:19.0 |
24. | SÝKORA Karel |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:43:44.2 | 0:03:19.5 |
25. | MORAVEK Tomáš |
ZP cyklo PROOFY Corratec tem |
CZE | 1:43:45.8 | 0:03:21.1 |
26. | DOBEŠ Bohumír |
CYKLO Kučera elite team |
CZE | 1:43:52.7 | 0:03:28.0 |
27. | HRUŠKA Jan |
GHOST Team |
CZE | 1:43:56.2 | 0:03:31.5 |
28. | KOUBIK Michal |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:43:56.2 | 0:03:31.5 |
29. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 1:44:32.8 | 0:04:08.1 |
30. | BACHMAN Milan |
CZE | 1:44:33.1 | 0:04:08.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 1:47:35.7 | 0:00:00.0 |
2. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 1:56:04.1 | 0:08:28.4 |
3. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:58:18.7 | 0:10:43.0 |
4. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:59:33.7 | 0:11:58.0 |
5. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:00:16.7 | 0:12:41.0 |
6. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 2:00:33.7 | 0:12:58.0 | |
7. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:03:43.8 | 0:16:08.1 |
8. | VALENTOVÁ Tereza |
PUSKINAK.CZ |
CZE | 2:04:38.3 | 0:17:02.6 |
9. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 2:05:45.5 | 0:18:09.8 |
10. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:09:16.3 | 0:21:40.6 |
11. | SLÍVOVÁ Kateřina |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:09:39.5 | 0:22:03.8 |
12. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:10:30.3 | 0:22:54.6 |
13. | KŘESŤANOVÁ Gabriela |
CZE | 2:11:30.2 | 0:23:54.5 | |
14. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:12:39.5 | 0:25:03.8 |
15. | DĚDKOVÁ Pavla |
CZE | 2:14:32.8 | 0:26:57.1 | |
16. | HOLEŠOVSKÁ Marcela |
Brno |
CZE | 2:17:30.8 | 0:29:55.1 |
17. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:19:41.8 | 0:32:06.1 |
18. | KYJOVSKÁ Lucie |
CZE | 2:21:52.8 | 0:34:17.1 | |
19. | SCHIFFER Andrea |
bike - altmann.at |
AUT | 2:22:33.9 | 0:34:58.2 |
20. | KAŇOVSKÁ Monika |
CZE | 2:22:43.5 | 0:35:07.8 | |
21. | KOLÁŘOVÁ Pavla |
Kilpi |
CZE | 2:25:09.1 | 0:37:33.4 |
22. | ZEDNÍKOVÁ Iveta |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:26:16.8 | 0:38:41.1 |
23. | ŘEHÁKOVÁ Karolina |
CZE | 2:27:09.1 | 0:39:33.4 | |
24. | GRIMOVÁ Pavla |
CZE | 2:27:56.1 | 0:40:20.4 | |
25. | JINDROVÁ Michaela |
CZE | 2:28:08.8 | 0:40:33.1 | |
26. | MAZLOVÁ Markéta |
CZE | 2:28:23.8 | 0:40:48.1 | |
27. | BĚHAVÁ Martina |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 2:28:48.5 | 0:41:12.8 |
28. | SVOBODOVÁ Jarmila |
CKK Znojmo |
CZE | 2:29:10.8 | 0:41:35.1 |
29. | BEZPALCOVÁ Karolína |
CZE | 2:34:01.6 | 0:46:25.9 | |
30. | ŠVAJDOVÁ Iveta |
DT SWISS BIKE TEAM |
CZE | 2:34:26.3 | 0:46:50.6 |
Statistics
Number of registered | 2635 |
---|---|
Registered - Men | 1854 |
Registered - Women | 781 |
Started | 2424 |
Finished | 2380 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny