Search results

powered by google + Custom search
serie : ČP MX 2011 Znovín MTB cup

MERIDA BIKE VYSOČINA

MTB
DATE :13.8.2011 PLACE  :Nové Město na Moravě

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FOJTÍK Ondřej
NISSAN DOLÁK
CZE 3:00:13.1 0:00:00.0
2.
JOBÁNEK Jan
Merida Biking Team
CZE 3:01:13.9 0:01:00.8
3.
DLASK Petr
Rubena Birell Specialized
CZE 3:04:53.8 0:04:40.7
4.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch
CZE 3:05:00.0 0:04:46.9
5.
HERNANDEZ Jvan Pedro Trujillo
Wildwolf - Trek Pro Racing
ESP 3:10:28.0 0:10:14.9
6.
SPLÍTEK Martin
ROCK MACHINE - CYKLOMAX
CZE 3:10:40.7 0:10:27.6
7.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 3:11:02.9 0:10:49.8
8.
ADEL Filip
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 3:13:20.3 0:13:07.2
9.
ŠŤASTNÝ Jan
Sodafresh - Cannondale Team
CZE 3:18:10.6 0:17:57.5
10.
TATÍČEK Petr
Kellys Bikeranch
CZE 3:19:27.5 0:19:14.4
11.
SULZBACHER Petr
GIANT Pítrs bikes
CZE 3:21:12.7 0:20:59.6
12.
KOZIEL David
TROB
CZE 3:23:57.8 0:23:44.7
13.
SVOBODA Pavel
CK VOKOLEK-IMPORT HLINSKO
CZE 3:26:05.1 0:25:52.0
14.
PABLO Egeda Maldonado
ESP 3:26:10.4 0:25:57.3
15.
BENEŠ Jiří
Cyklotrenik.com
CZE 3:27:31.3 0:27:18.2
16.
GOLD Zdeněk
Golds gym - Cyklopoint Brno
CZE 3:28:03.2 0:27:50.1
17.
ŠIMERA Petr
caffenannini.cz
CZE 3:28:40.0 0:28:26.9
18.
MICHAL Pavel
Tepelná čerpadla IVT
CZE 3:28:51.8 0:28:38.7
19.
KECHRT Tomáš
Šumperk
CZE 3:29:08.7 0:28:55.6
20.
REEH Jiří
Cyklo Míčka & Rock Rádio
CZE 3:29:21.1 0:29:08.0
21.
HAVEL Josef
Tepelná čerpadla IVT
CZE 3:29:33.8 0:29:20.7
22.
BALTUS Jan
PELL'S TEAM
CZE 3:29:54.4 0:29:41.3
23.
SLÁDEK Marcel
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 3:30:02.9 0:29:49.8
24.
RYGL Jaroslav
Pells Team
CZE 3:30:09.5 0:29:56.4
25.
MUSIL Jaroslav
caffenannini.cz
CZE 3:30:14.0 0:30:00.9
26.
HAUSER Tomáš
SK Capricorn Košice
SVK 3:30:39.0 0:30:25.9
27.
KUBÍČEK Martin
Blansko
CZE 3:32:44.5 0:32:31.4
28.
ŠUSTR Lukáš
Hnízdil Team
CZE 3:33:11.3 0:32:58.2
29.
ROUBÍČEK Lukáš
Cyklomax
CZE 3:33:19.7 0:33:06.6
30.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop-Lapierre
CZE 3:34:45.1 0:34:32.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KREJČOVÁ Anna
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 4:04:19.4 0:00:00.0
2.
NOVÁKOVÁ Pavla
Merida Biking Team 2
CZE 4:06:19.2 0:01:59.8
3.
BERKOVÁ Irena
GT CZECH TEAM
CZE 4:07:44.9 0:03:25.5
4.
PETRŮJOVÁ Hana
Merida Biking Team
CZE 4:11:50.2 0:07:30.8
5.
HANUŠOVÁ Barbora
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 4:12:31.8 0:08:12.4
6.
PICKOVÁ Michaela
Sodafresh Cannondale Team
CZE 4:18:51.9 0:14:32.5
7.
KOSCOVÁ Kristina
Drahany
SVK 4:26:13.9 0:21:54.5
8.
HAVLASOVÁ Alžběta
MenX - HAIBIKE.CZ
CZE 4:29:35.5 0:25:16.1
9.
KONRÁDOVÁ Markéta
OKOLOHORO
CZE 4:44:10.4 0:39:51.0
10.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 4:49:12.9 0:44:53.5
11.
CHLÍBKOVÁ Daniela
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 4:50:34.5 0:46:15.1
12.
ŠPALKOVÁ Mirka
Cyklosport Cheb
CZE 4:52:32.2 0:48:12.8
13.
SKUPIEŇOVÁ Veronika
3SA UAX RACING TEAM
CZE 4:58:50.5 0:54:31.1
14.
MALEČKOVÁ Monika
OKOLOHORO
CZE 5:10:16.0 1:05:56.6
15.
OTEVŘELOVÁ Adéla
Český Těšín
CZE 5:20:17.8 1:15:58.4
16.
HŘEBÍČKOVÁ Martina
SKOL Brno
CZE 6:32:04.1 2:27:44.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LEHMANN Severin
National team Germany
GER 1:34:31.6 0:00:00.0
2.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká Spořitelna - Specialized
CZE 1:34:42.8 0:00:11.2
3.
BAUMGÄRTEL Lutz
GER 1:34:50.0 0:00:18.4
4.
HRADIL Jiří
FORCE KCK Cykloteam Zlín
CZE 1:35:26.1 0:00:54.5
5.
ZWICHOLT Ben
National team Germany
GER 1:35:31.6 0:01:00.0
6.
POSPÍŠEK Marek
Merida Biking
CZE 1:38:40.6 0:04:09.0
7.
KALIVODA Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:39:05.1 0:04:33.5
8.
ANDRLE David
UNIQA Jihlava
CZE 1:39:26.4 0:04:54.8
9.
MATOUŠEK Jaroslav
GT CZECH TEAM
CZE 1:39:27.0 0:04:55.4
10.
HRON Milan
Eurofoam Sport Team
CZE 1:40:57.6 0:06:26.0
11.
TOMEK Petr
TOITOI CYKLOKLUB SLANÝ
CZE 1:41:18.8 0:06:47.2
12.
HAKL Oldřich
Plynotop Hostinné
CZE 1:41:28.7 0:06:57.1
13.
HRABAL Jakub
4Ever Cyklo Bulis
CZE 1:41:43.7 0:07:12.1
14.
ŠPILER Stanislav
CK PeMaP Přerov
CZE 1:41:52.8 0:07:21.2
15.
POSPÍŠILÍK Martin
4Ever - Cyklo Bulis
CZE 1:42:06.9 0:07:35.3
16.
BEALES Paul
Orange Monkey - cannondale
GBR 1:42:29.4 0:07:57.8
17.
ROFF Ben
Orange Monkey - cannondale
GBR 1:42:31.6 0:08:00.0
18.
KLIMASZEWSKI Łukasz
Whirlpool AZS Politechnika Wroclawska
POL 1:43:11.4 0:08:39.8
19.
KUČERA Jan
CZE 1:43:18.2 0:08:46.6
20.
KALITA Lukáš
KL sport Most
CZE 1:43:32.2 0:09:00.6
21.
MELOUN Karel
MTBC I-bike Chrudim
CZE 1:44:34.8 0:10:03.2
22.
PIERWOCHA Tomasz
JBG - Z Professional mtb team
POL 1:45:13.8 0:10:42.2
23.
DOHNAL Roman
SK SKIVELO NESLYŠÍCICH OLOMOUC
CZE 1:45:14.0 0:10:42.4
24.
BRZÓZKA Jacek
JBG - Z Professional mtb team
POL 1:45:17.2 0:10:45.6
25.
ČECH Milan
CT sauna bar horní cerekev
CZE 1:46:02.4 0:11:30.8
26.
SCHÜHLER Tomáš
KL sport Most
CZE 1:46:13.6 0:11:42.0
27.
HÁJEK Pavel
Alltrainig.cz - Lawi racing team
CZE 1:46:17.9 0:11:46.3
28.
KUČERA Josef
SK Cyklo Chlubna
CZE 1:46:21.2 0:11:49.6
29.
SROVNALÍK Filip
CZE 1:46:32.7 0:12:01.1
30.
CHRISTENSEN Seren
Hmtbk
DEN 1:46:42.7 0:12:11.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BOUDÍKOVÁ Adéla
MTB TEAM PŘÍCHOVICE
CZE 1:55:16.2 0:00:00.0
2.
PEŠINOVÁ Jitka
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 1:57:47.7 0:02:31.5
3.
KRBOVÁ Petra
Eurofoam Sport Team
CZE 1:58:32.8 0:03:16.6
4.
POLÍVKOVÁ Kája
TREK-SALOMON
CZE 2:03:30.5 0:08:14.3
5.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA ALK JIHLAVA
CZE 2:04:59.8 0:09:43.6
6.
URBANOVÁ Martina
M2 Sport Bečvář Strakonice
CZE 2:06:11.7 0:10:55.5
7.
VEJVODOVÁ Šárka
Merida Biking Team
CZE 2:06:27.6 0:11:11.4
8.
KARKOŠKOVÁ Renáta
HAKR Brno
CZE 2:06:35.8 0:11:19.6
9.
ČECHOVÁ Jana
UNIQA Jihlava
CZE 2:06:57.4 0:11:41.2
10.
JIROUŠKOVÁ Jana
RCR bike team Česká Třebová
CZE 2:11:41.1 0:16:24.9
11.
KOLÁŘOVÁ Anna
Catus Bike Team
CZE 2:13:59.2 0:18:43.0
12.
VACKOVÁ Zuzana
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
CZE 2:14:27.5 0:19:11.3
13.
SKÁCELOVÁ Naděžda
MTW Bike Team
CZE 2:16:52.6 0:21:36.4
14.
STROUHALOVÁ Veronika
Kona Cycling Point
CZE 2:22:59.7 0:27:43.5
15.
ČUPOVÁ Jana
CK Frenštát p.R.
CZE 2:23:22.4 0:28:06.2
16.
SKUPIEŇOVÁ Kateřina
3SA UAX RACING TEAM
CZE 2:23:30.2 0:28:14.0
17.
ČERNÁ Radka
CZE 2:23:40.0 0:28:23.8
18.
BERKOVA Lucie
UNIQA Jihlava
CZE 2:24:12.5 0:28:56.3
19.
KUCIRKOVA Maria
SK PEGAS
SVK 2:24:26.1 0:29:09.9
20.
SLONKOVÁ Hana
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
CZE 2:24:36.6 0:29:20.4
21.
BORSKÁ Pavlína
SKOL Brno
CZE 2:26:10.6 0:30:54.4
22.
SAMKOVÁ Barbora
Skiklub Šumava
CZE 2:26:19.0 0:31:02.8
23.
DE BRUIJN Romy
NED 2:27:42.3 0:32:26.1
24.
BENEŠOVÁ Michaela
TJ Růžená
CZE 2:31:31.8 0:36:15.6
25.
DOSPÍŠILOVÁ Lucie
Tišnov Bikers
CZE 2:32:17.2 0:37:01.0
26.
KOPECKÁ Ivana
Cyklo Děčín
CZE 2:33:15.5 0:37:59.3
27.
KNAPKOVÁ Denisa
KNÁTEX TEAM
CZE 2:33:20.6 0:38:04.4
28.
TVARÚŽKOVÁ Tereza
CZE 2:34:22.4 0:39:06.2
29.
KÁBELOVÁ Denisa
SK NMNM
CZE 2:35:11.7 0:39:55.5
30.
NOVÁKOVÁ Barbora
CZE 2:36:02.6 0:40:46.4