ČT Šumavský skimaraton
DÁTUM : | 27 - 28.2.2016 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. | STRÁNKY PRETEKOV : | www.stopaprozivot.cz/ |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŘEZÁČ Stanislav |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:43:15.3 | 0:00:00.0 |
2. | PLISKA Jiří |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:43:32.8 | 0:00:17.5 |
3. | MÁKA Daniel |
Atlas Craft Team |
CZE | 1:44:36.8 | 0:01:21.5 |
4. | ŠRAIL Jan |
PIONEER Investments - CRAFT |
CZE | 1:44:40.5 | 0:01:25.2 |
5. | PŠENIČKA Jakub |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:45:43.3 | 0:02:28.0 |
6. | ONDRÁŠEK Pavel |
Atlas Craft Team |
CZE | 1:49:57.4 | 0:06:42.1 |
7. | SIKORA Jakub |
Rossignol racing team |
CZE | 1:54:09.5 | 0:10:54.2 |
8. | VEBER Tomáš |
LK Tatran Chodov |
CZE | 1:54:52.6 | 0:11:37.3 |
9. | SVOBODA Jan |
Silviny Madschus team |
CZE | 1:58:11.2 | 0:14:55.9 |
10. | SAJDL Martin |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:58:13.6 | 0:14:58.3 |
11. | GERSTENGARBE Jörg |
SC Willingen |
GER | 1:58:40.3 | 0:15:25.0 |
12. | PÁVEK Martin |
CZU Praha |
CZE | 1:59:01.4 | 0:15:46.1 |
13. | VANC Petr |
Mercedes Benz Salomon team |
CZE | 1:59:30.6 | 0:16:15.3 |
14. | PROVOD Ladislav |
USK CS Plzeň |
CZE | 1:59:44.3 | 0:16:29.0 |
15. | MATOUŠEK Ondřej |
SKP Ústí nad Labem |
CZE | 1:59:58.1 | 0:16:42.8 |
16. | KÁLAL Tomáš |
Žižkovský tygři - EKONOM Praha |
CZE | 1:59:58.9 | 0:16:43.6 |
17. | PELA Zbyněk |
SKI PAX Horní Maxov |
CZE | 2:00:11.3 | 0:16:56.0 |
18. | MORAVEC Martin |
SILVINI MADSUS team |
CZE | 2:01:58.6 | 0:18:43.3 |
19. | TRNAVSKY Miroslav |
XCSPORT.cz Nordic racing team |
CZE | 2:02:43.1 | 0:19:27.8 |
20. | TANNERT Andreas |
SKG gersfeld |
GER | 2:03:08.6 | 0:19:53.3 |
21. | JANOUŠEK Jakub |
LK ŠKODA PLZEŇ |
CZE | 2:03:30.1 | 0:20:14.8 |
22. | KOHOUT Milan |
Silvini Madshus team |
CZE | 2:03:42.8 | 0:20:27.5 |
23. | ŠIMURDA Martin |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 2:04:30.1 | 0:21:14.8 |
24. | POLÁŠEK Jan Ferdinand |
VŠSK MFF UK |
CZE | 2:05:19.4 | 0:22:04.1 |
25. | PAVLÍK Tomáš |
SK Rover Praha |
CZE | 2:05:34.6 | 0:22:19.3 |
26. | EHL Jaroslav |
SKI Skuhrov nad Bělou |
CZE | 2:05:36.1 | 0:22:20.8 |
27. | MARHOUN Petr |
VŠSK MFF UK |
CZE | 2:05:40.3 | 0:22:25.0 |
28. | DUCHÁČ Michal |
BKL Machov |
CZE | 2:07:08.8 | 0:23:53.5 |
29. | HAVEL Lukáš |
DSA Trutnov |
CZE | 2:07:15.1 | 0:23:59.8 |
30. | HOPPE Hermann |
SC Rosenheim |
GER | 2:07:17.8 | 0:24:02.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDÍKOVÁ Adéla |
Atlas Craft Team |
CZE | 1:59:58.4 | 0:00:00.0 |
2. | KOCUMOVÁ Zuzana |
LIBEREC |
CZE | 2:06:48.1 | 0:06:49.7 |
3. | FRIČKOVÁ Pavla |
ČVUT FEL Praha |
CZE | 2:18:15.6 | 0:18:17.2 |
4. | KNOPOVÁ Kamila |
Ski klub Jablonec |
CZE | 2:23:23.9 | 0:23:25.5 |
5. | HORNFECK Ulla |
Zipps Racing Team |
GER | 2:24:41.4 | 0:24:43.0 |
6. | RANDÁKOVÁ RŮŽena |
Zdíkov |
CZE | 2:37:32.9 | 0:37:34.5 |
7. | LANDE Julie Finsrud |
Magnor UL |
NOR | 2:44:00.2 | 0:44:01.8 |
8. | NOWAK Steffi |
GER | 2:44:30.5 | 0:44:32.1 | |
9. | CIGÁNKOVÁ Iva |
SK Hájovna Volary |
CZE | 2:49:52.9 | 0:49:54.5 |
10. | MERILO Helen |
KARUPESA TEAM |
AUT | 2:53:30.3 | 0:53:31.9 |
11. | MICHALKOVA Jaroslava |
Žižkovský tygři |
CZE | 2:57:17.3 | 0:57:18.9 |
12. | VRBOVÁ Martina |
Sorry Wolle WWTŘíčany |
CZE | 2:59:40.5 | 0:59:42.1 |
13. | JENÍKOVÁ Karolína |
Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu |
CZE | 3:02:15.5 | 1:02:17.1 |
14. | CEJPKOVÁ Ivana |
JIHLAVA |
CZE | 3:15:56.6 | 1:15:58.2 |
15. | PROCHÁZKOVÁ Pavlína |
HOŘOVICE |
CZE | 3:16:47.6 | 1:16:49.2 |
16. | BÖHMÜLLER Ulrike |
Linz |
AUS | 3:18:01.3 | 1:18:02.9 |
17. | HERMANOVÁ Zuzana |
OK Lokomotiva Pardubice |
CZE | 3:18:39.8 | 1:18:41.4 |
18. | MAREŠOVÁ Iveta |
Žižkovští tygři |
CZE | 3:23:04.8 | 1:23:06.4 |
19. | ONDAČKOVÁ Marta |
CZE | 3:28:25.3 | 1:28:26.9 | |
20. | PROCHÁZKOVÁ Irena |
TJ Háje |
CZE | 3:29:37.5 | 1:29:39.1 |
21. | KOUBKOVÁ Ilona |
Praha 10 - Petrovice |
CZE | 3:30:14.4 | 1:30:16.0 |
22. | SETÍNKOVÁ Zuzana |
DKP |
CZE | 3:32:02.6 | 1:32:04.2 |
23. | ČERNÁ Jolana |
Kvilda |
CZE | 3:38:06.9 | 1:38:08.5 |
24. | MATEJOVÁ Adéla |
Habeš Team Strakonice |
CZE | 3:40:21.4 | 1:40:23.0 |
25. | MERČÁKOVÁ Daniela |
okr.Žiar nad Hronom |
SVK | 3:41:56.6 | 1:41:58.2 |
26. | PLATHE Silke |
GER | 3:59:29.9 | 1:59:31.5 | |
27. | KUHN Karin |
GER | 4:00:17.2 | 2:00:18.8 | |
28. | PROCHÁZKOVÁ Libuše |
ČESKÁ LÍPA |
CZE | 4:10:02.5 | 2:10:04.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FREIMUTH Thomas |
xc-ski.de/AN-Skimarathon Team |
GER | 0:59:12.3 | 0:00:00.0 |
2. | FRIEDL Christoph |
xc-ski.de/AN-Skimarathon Team |
GER | 1:02:00.3 | 0:02:48.0 |
3. | RAZÝM Vladislav |
Sport Club Plzeň |
CZE | 1:02:52.8 | 0:03:40.5 |
4. | JAKOUBEK Tomáš |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:04:54.5 | 0:05:42.2 |
5. | KUTHAN Tomáš |
Mercedes Benz Salomon team |
CZE | 1:06:31.7 | 0:07:19.4 |
6. | WALDNER Matti |
1.SVG Hohe Wand |
AUT | 1:07:10.3 | 0:07:58.0 |
7. | MYŠÍK Kamil |
Krušnohorský dvůr |
CZE | 1:07:28.3 | 0:08:16.0 |
8. | VATER Gerhard |
Löffler-Skadi Loppet Team |
GER | 1:07:31.2 | 0:08:18.9 |
9. | TUČEK Martin |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:07:36.2 | 0:08:23.9 |
10. | WALDNER Jan |
1.SVG Hohe Wand |
AUT | 1:08:12.7 | 0:09:00.4 |
11. | HRUŠKA Jan |
Kasper Swix Team |
CZE | 1:08:38.1 | 0:09:25.8 |
12. | ALBRECHT Matyas |
Zdíkov |
CZE | 1:08:41.5 | 0:09:29.2 |
13. | BOUCHAL Jiří |
USK CS Plzeň |
CZE | 1:08:42.8 | 0:09:30.5 |
14. | FALK Stefan |
GER | 1:09:15.0 | 0:10:02.7 | |
15. | ŠIMEK Pavel |
Kaper Swix Team |
CZE | 1:10:39.6 | 0:11:27.3 |
16. | PAVLÍK Matouš |
vsk Humanita |
CZE | 1:10:56.8 | 0:11:44.5 |
17. | ONDRÁŠEK Marek |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:10:56.8 | 0:11:44.5 |
18. | ALIKIN Sergej |
GER | 1:10:58.3 | 0:11:46.0 | |
19. | ŠRŮTEK David |
Rossignol racing team |
CZE | 1:12:33.6 | 0:13:21.3 |
20. | ŠMAUS Antonín |
GLEDE Team |
CZE | 1:12:39.8 | 0:13:27.5 |
21. | ŠIMUNEK JaromÍr |
SKP Kornspitz |
CZE | 1:12:40.3 | 0:13:28.0 |
22. | KAUFMANN Gottfried |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:13:55.3 | 0:14:43.0 |
23. | KAMARYT Tomáš |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 1:13:55.8 | 0:14:43.5 |
24. | HAGEN Max |
Likezskike Nordic |
GER | 1:14:41.8 | 0:15:29.5 |
25. | MICHEK David |
GLEDE Team |
CZE | 1:14:54.3 | 0:15:42.0 |
26. | VACEK Mathias |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:15:04.3 | 0:15:52.0 |
27. | DAVID Matyáš |
GLEDE Team |
CZE | 1:15:10.1 | 0:15:57.8 |
28. | KOVAŘÍK Oldřich |
OaS Český les |
CZE | 1:16:07.6 | 0:16:55.3 |
29. | LUKEŠ Tomáš |
LBS-sport.cz |
CZE | 1:16:43.6 | 0:17:31.3 |
30. | KUCHARIK Michal |
AČR vu 2266 Liberec |
CZE | 1:16:49.1 | 0:17:36.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BEROUŠKOVÁ Kateřina |
LK Tatran Chodov |
CZE | 1:11:30.1 | 0:00:00.0 |
2. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:16:19.6 | 0:04:49.5 |
3. | MORAVCOVÁ Kateřina |
Silvini Madshus |
CZE | 1:18:38.6 | 0:07:08.5 |
4. | MAIERHOFER Magdalena |
SC Leogang |
AUT | 1:18:57.3 | 0:07:27.2 |
5. | KÁLALOVÁ Tereza |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:22:58.8 | 0:11:28.7 |
6. | NEUBAUEROVÁ Jana |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:24:46.6 | 0:13:16.5 |
7. | HEJNÁ Anna-Marie |
XC Sport Nordic Team |
CZE | 1:24:53.6 | 0:13:23.5 |
8. | MÜLLER Katrin |
SV-Grün-Weiß-Pirna |
GER | 1:26:10.1 | 0:14:40.0 |
9. | BRANDL Sabrina |
Hohenberg |
AUT | 1:29:18.8 | 0:17:48.7 |
10. | BAUEROVÁ Andrea |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:29:43.3 | 0:18:13.2 |
11. | BALDRIANOVÁ Barbora |
ZDRP |
CZE | 1:30:22.3 | 0:18:52.2 |
12. | WŰRZOVÁ Anna |
vsk Humanita |
CZE | 1:31:45.4 | 0:20:15.3 |
13. | MÜLLEROVÁ Bára |
LK Pernink |
CZE | 1:33:06.4 | 0:21:36.3 |
14. | WALDNER Karoline |
Katzelsdorf |
AUT | 1:38:42.9 | 0:27:12.8 |
15. | HAIDER Anna |
Union Liebenau |
AUT | 1:38:47.1 | 0:27:17.0 |
16. | KOUBKOVÁ Lucie |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:39:33.9 | 0:28:03.8 |
17. | JUNGHANNS Dagmar |
London Nordic |
GBR | 1:39:48.4 | 0:28:18.3 |
18. | HONSOVÁ Anežka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:40:30.1 | 0:29:00.0 |
19. | HUDEČKOVÁ Veronika |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:42:04.6 | 0:30:34.5 |
20. | MONDLOVÁ Kateřina |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:42:04.8 | 0:30:34.7 |
21. | RADOVÁ Daniela |
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:42:17.3 | 0:30:47.2 |
22. | PRECLÍKOVÁ Jana |
MFF UK |
CZE | 1:42:51.9 | 0:31:21.8 |
23. | PAVLÁSKOVÁ Kamila |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:42:59.1 | 0:31:29.0 |
24. | KUBÁTOVÁ Milada |
SK Praga |
CZE | 1:43:21.1 | 0:31:51.0 |
25. | PÁVKOVÁ Jana |
Ski klub Řevnice |
CZE | 1:43:51.7 | 0:32:21.6 |
26. | MĚSTKOVÁ Lucie |
Tempo Praha |
CZE | 1:45:45.4 | 0:34:15.3 |
27. | BERÁNKOVÁ Hana |
CZE | 1:46:30.1 | 0:35:00.0 | |
28. | RYŠAVÁ MagdalÉna |
SK PraHA |
CZE | 1:46:36.4 | 0:35:06.3 |
29. | PROCHÁZKOVÁ Zuzana |
KPC Praha |
CZE | 1:47:33.4 | 0:36:03.3 |
30. | ŠINDELÁŘOVÁ Jitka |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:49:18.4 | 0:37:48.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JAVŮREK Petr |
Kasper-Swix Team |
CZE | 1:43:10.9 | 0:00:00.0 |
2. | ROTHBERGER Markus |
Haderer Sports Team |
AUT | 1:43:33.9 | 0:00:23.0 |
3. | BOUCHAL Jiří |
USK CS Plzeň |
CZE | 1:47:17.4 | 0:04:06.5 |
4. | ŠRŮTEK David |
Rossignol racing team |
CZE | 1:47:17.6 | 0:04:06.7 |
5. | POLÁŠEK Jan Ferdinand |
VŠSK MFF UK |
CZE | 1:47:37.9 | 0:04:27.0 |
6. | HOLUB Petr |
Kasper Swix Team |
CZE | 1:47:47.9 | 0:04:37.0 |
7. | VANC Petr |
Mercedes Benz Salomon team |
CZE | 1:48:29.4 | 0:05:18.5 |
8. | ŠIMEK Pavel |
Kaper Swix Team |
CZE | 1:49:03.1 | 0:05:52.2 |
9. | SCHAUB MAYR Gunter |
Union depping |
AUT | 1:49:12.9 | 0:06:02.0 |
10. | MURDOCH Kent |
Fall City |
USA | 1:50:29.6 | 0:07:18.7 |
11. | VEJNAR Josef |
ski vysoké ROLSKI |
CZE | 1:53:00.4 | 0:09:49.5 |
12. | MOJŽÍŠEK Petr |
Kanoistika USK Praha |
CZE | 1:53:53.9 | 0:10:43.0 |
13. | JIRÁK Jan |
HS Jizerské hory |
CZE | 1:53:54.1 | 0:10:43.2 |
14. | MARTON Matúš |
SANSPORT |
SVK | 1:53:55.6 | 0:10:44.7 |
15. | ŠVARC Petr |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:55:37.1 | 0:12:26.2 |
16. | SVÍTIL Marek |
Železná Ruda |
CZE | 1:56:03.9 | 0:12:53.0 |
17. | MARHOUN Petr |
VŠSK MFF UK |
CZE | 1:56:12.9 | 0:13:02.0 |
18. | VORBERG Jörg |
SSV-Geyer |
GER | 1:57:49.2 | 0:14:38.3 |
19. | BAŘINA Jaromír |
CZE | 1:59:29.7 | 0:16:18.8 | |
20. | BOŘÁNEK Petr |
USK Praha |
CZE | 1:59:57.2 | 0:16:46.3 |
21. | VOJTA Pavel |
Žižkovský tygři |
CZE | 2:00:05.4 | 0:16:54.5 |
22. | KAUFMANN Gottfried |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 2:00:22.9 | 0:17:12.0 |
23. | WUTTE Toni |
DSG Sele Zell |
AUT | 2:00:22.9 | 0:17:12.0 |
24. | ČIČMANEC Luděk |
AČR - VU 2994 |
CZE | 2:01:23.4 | 0:18:12.5 |
25. | TOMAHOGH Jan |
KBL Turcianske Teplice |
SVK | 2:02:01.7 | 0:18:50.8 |
26. | ALBRECHT Uli |
SC Murnau |
GER | 2:02:27.2 | 0:19:16.3 |
27. | KOLÍN Jiří |
ČZU Praha |
CZE | 2:02:30.9 | 0:19:20.0 |
28. | PEKÁREK Milan |
Žižkovský tygři |
CZE | 2:02:40.2 | 0:19:29.3 |
29. | ŠKABRADA Jan |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:03:02.7 | 0:19:51.8 |
30. | REJZEK Martin |
ELEVEN eintracht braunschweig |
CZE | 2:03:14.5 | 0:20:03.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | WEISSOVA Zuzana |
Valasske Mezirici |
CZE | 2:10:05.2 | 0:00:00.0 |
2. | MADĚROVÁ Michaela |
Rudolfovské Gazely |
CZE | 2:11:12.4 | 0:01:07.2 |
3. | KRAUSOVÁ Darina |
Cykloklub Nový Jičín |
SVK | 2:16:41.2 | 0:06:36.0 |
4. | MÜLLER Katrin |
SV-Grün-Weiß-Pirna |
GER | 2:19:48.2 | 0:09:43.0 |
5. | NAXEROVÁ Jana |
USK CZ Plzeň |
CZE | 2:27:04.2 | 0:16:59.0 |
6. | KOHOUTOVÁ Erika |
Pozitivní nejistota |
CZE | 2:37:56.5 | 0:27:51.3 |
7. | GATTRINGER Eva |
Trirun Linz |
AUT | 2:41:37.3 | 0:31:32.1 |
8. | SETÍNKOVÁ Zuzana |
DKP |
CZE | 2:50:51.5 | 0:40:46.3 |
9. | LAANINEN Leena |
Liperi Ski Club |
FIN | 3:30:01.7 | 1:19:56.5 |
10. | SCHÜßLEDER Andrea |
Running Company |
GER | 3:46:00.9 | 1:35:55.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠRAIL Jan |
PIONEER Investments - CRAFT |
CZE | 0:55:36.6 | 0:00:00.0 |
2. | RAZÝM Vladislav |
Sport Club Plzeň |
CZE | 0:56:20.4 | 0:00:43.8 |
3. | PŠENIČKA Jakub |
Silvini Madshus team |
CZE | 0:56:43.7 | 0:01:07.1 |
4. | ŠELLER Luděk |
Dukla Liberec |
CZE | 0:58:44.6 | 0:03:08.0 |
5. | WEISHÄUPL Andreas |
SALOMON-LEKI RACINGTEAM |
GER | 0:59:22.2 | 0:03:45.6 |
6. | HRUŠKA Jan |
Kasper Swix Team |
CZE | 1:00:55.7 | 0:05:19.1 |
7. | SAJDL Martin |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:01:01.7 | 0:05:25.1 |
8. | MATOUŠEK Ondřej |
SKP Ústí nad Labem |
CZE | 1:01:34.2 | 0:05:57.6 |
9. | PROVOD Ladislav |
USK CS Plzeň |
CZE | 1:01:36.4 | 0:05:59.8 |
10. | SUCHÝ Jiří |
FEL Praha |
CZE | 1:01:46.7 | 0:06:10.1 |
11. | VACEK Mathias |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:01:57.2 | 0:06:20.6 |
12. | POSPÍŠIL Vítek |
Mercedes Benz Salomon team |
CZE | 1:03:19.9 | 0:07:43.3 |
13. | KÁLAL Tomáš |
Žižkovský tygři - EKONOM Praha |
CZE | 1:03:29.7 | 0:07:53.1 |
14. | PAVLÍK Matouš |
vsk Humanita |
CZE | 1:04:32.7 | 0:08:56.1 |
15. | PEŠTA Petr |
USK CS Plzeň |
CZE | 1:04:43.6 | 0:09:07.0 |
16. | ŠIMURDA Richard |
USK CS Plzeň |
CZE | 1:04:46.2 | 0:09:09.6 |
17. | MICHAL Marek |
Rossignol racing team |
CZE | 1:04:47.7 | 0:09:11.1 |
18. | ŠIMUNEK JaromÍr |
SKP Kornspitz |
CZE | 1:04:52.7 | 0:09:16.1 |
19. | MALÝ Ondřej |
VSK Elekto ČVUT Praha |
CZE | 1:04:55.9 | 0:09:19.3 |
20. | SOVÁK Libor |
AČR |
CZE | 1:04:56.3 | 0:09:19.7 |
21. | HAVEL Lukáš |
DSA Trutnov |
CZE | 1:04:57.2 | 0:09:20.6 |
22. | NEDVĚD Miroslav |
TJ Horní mísečky |
CZE | 1:05:13.2 | 0:09:36.6 |
23. | HASENBÖCK Fredi |
AUT | 1:05:29.2 | 0:09:52.6 | |
24. | GAHLEITNER Markus |
UnionÖpping |
AUT | 1:05:30.7 | 0:09:54.1 |
25. | PELA Zbyněk |
SKI PAX Horní Maxov |
CZE | 1:05:54.4 | 0:10:17.8 |
26. | POKORNÝ Jiří |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:06:01.7 | 0:10:25.1 |
27. | MODERBACHER Thomas |
Atomic- ZANONI- AUSTRIA |
AUT | 1:06:26.7 | 0:10:50.1 |
28. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:06:33.2 | 0:10:56.6 |
29. | KOCOUREK František |
SK SKIVELO neslyšících Olomouc |
CZE | 1:06:43.9 | 0:11:07.3 |
30. | PETERMÜLLER Martin |
Union Opping |
AUT | 1:06:54.3 | 0:11:17.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | GROHOVÁ Karolína |
SK Nové Město na Moravě |
CZE | 1:00:56.7 | 0:00:00.0 |
2. | BEROUŠKOVÁ Kateřina |
LK Tatran Chodov |
CZE | 1:01:05.9 | 0:00:09.2 |
3. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:02:48.2 | 0:01:51.5 |
4. | PEŠINOVÁ Jitka |
žďár nad metují |
CZE | 1:09:06.7 | 0:08:10.0 |
5. | KNOPOVÁ Kamila |
Ski klub Jablonec |
CZE | 1:09:48.7 | 0:08:52.0 |
6. | WEINFURTER Elisabeth |
SC Zwiesel |
GER | 1:11:28.7 | 0:10:32.0 |
7. | HEJNÁ Anna-Marie |
XC Sport Nordic Team |
CZE | 1:14:40.9 | 0:13:44.2 |
8. | BAUEROVÁ Andrea |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:18:20.2 | 0:17:23.5 |
9. | ZIKMUNDOVÁ Anita |
GLEDE Team |
CZE | 1:19:06.7 | 0:18:10.0 |
10. | FRITSCH Elisabeth |
GER | 1:20:59.7 | 0:20:03.0 | |
11. | NĚMCOVÁ Alena |
USK Praha |
CZE | 1:21:02.2 | 0:20:05.5 |
12. | VESELÁ Iva |
Sokol Senohraby |
CZE | 1:22:00.7 | 0:21:04.0 |
13. | CHVALOVÁ Miroslava |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 1:22:01.7 | 0:21:05.0 |
14. | KLEINDIENST Beate |
Dachau |
GER | 1:24:55.5 | 0:23:58.8 |
15. | WILLMANNOVÁ Michaela |
Fisher Ski klub Šumava |
CZE | 1:24:59.2 | 0:24:02.5 |
16. | TICHOTOVÁ Michaela |
Kvilda |
CZE | 1:26:47.7 | 0:25:51.0 |
17. | VÁŇOVÁ Gabriela |
CZE | 1:27:09.1 | 0:26:12.4 | |
18. | TIMOTHY Rebecca |
REVO RACING |
GBR | 1:27:26.2 | 0:26:29.5 |
19. | PELOVÁ Milena |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 1:28:01.2 | 0:27:04.5 |
20. | SCHMITZ Christiane |
TB 1888 Erlangen Triathlon |
GER | 1:29:52.7 | 0:28:56.0 |
21. | NEBEL Antje |
SC DHfK Leipzig |
GER | 1:30:23.5 | 0:29:26.8 |
22. | HARTLOVÁ Ivana |
Sokol Římov |
CZE | 1:33:54.2 | 0:32:57.5 |
23. | JENÍKOVÁ Karolína |
Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu |
CZE | 1:33:55.3 | 0:32:58.6 |
24. | SEEMANOVÁ Jana |
Klub K2 |
CZE | 1:35:25.7 | 0:34:29.0 |
25. | PRUSÍKOVÁ Dana |
Sokol Dobříš |
CZE | 1:35:28.4 | 0:34:31.7 |
26. | EŠNEROVÁ Barbora |
CZE | 1:36:51.5 | 0:35:54.8 | |
27. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:37:02.5 | 0:36:05.8 |
28. | JUNGHANNS Dagmar |
London Nordic |
GBR | 1:39:03.3 | 0:38:06.6 |
29. | ŠRÁMKOVÁ Monika |
Sokol Maxičky |
CZE | 1:40:14.8 | 0:39:18.1 |
30. | ČERNOCHOVÁ Jaroslava |
Pohorská jednota Radhošť |
CZE | 1:40:17.8 | 0:39:21.1 |