Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : serie logo
seriál : Euroloppet 2018

ČT Šumavský skimaraton

Běžecké lyžování
DÁTUM :24 - 25.2.2018 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ROHDE Florian
Atomic/Leki Nordic Team
GER 2:11:43.0 0:00:00.0
2.
PŠENIČKA Jakub
Vltava Fund Craft team
CZE 2:11:44.5 0:00:01.5
3.
VEBER Tomáš
Kasper Swix Team
CZE 2:20:11.5 0:08:28.5
4.
FUCCARO Francesco
Nordic Team Somozero
ITA 2:25:49.3 0:14:06.3
5.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 2:27:51.0 0:16:08.0
6.
VANC Petr
Mercedes Benz Salomon team
CZE 2:28:00.8 0:16:17.8
7.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
MFF UK/SPORTICUS team
CZE 2:32:26.3 0:20:43.3
8.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 2:32:54.8 0:21:11.8
9.
KREJZA Luboš
Atletiko Frymburk
CZE 2:34:08.1 0:22:25.0
10.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 2:34:45.6 0:23:02.5
11.
TUČEK Martin
Silvini Madshus team
CZE 2:35:04.6 0:23:21.5
12.
MAŠEK Jan
Mercedes-Benz Salomon Team
CZE 2:36:22.3 0:24:39.3
13.
MULLER Martin
LK Quilt Pernik
CZE 2:36:23.1 0:24:40.0
14.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:36:47.3 0:25:04.3
15.
MARHOUN Petr
VSK MFF UK
CZE 2:36:50.1 0:25:07.0
16.
VUERICH Daniele
Nordic Team Somozero
ITA 2:37:27.6 0:25:44.6
17.
TEPLY Robin
Rob
CZE 2:37:48.3 0:26:05.3
18.
DUCHÁČ Michal
BKL Machov
CZE 2:38:35.6 0:26:52.5
19.
FIŠNAR Jiří
Vlatava Fun Craft Team
CZE 2:39:07.3 0:27:24.3
20.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 2:39:56.3 0:28:13.3
21.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:41:45.8 0:30:02.8
22.
BERÁNEK Jan
USK CS Plzeň
CZE 2:43:27.4 0:31:44.3
23.
KAŇKA Adam
Žižkovský tygři
CZE 2:44:57.6 0:33:14.6
24.
TAUSSIG Jan
CZE 2:45:05.1 0:33:22.1
25.
HÁJEK Jan
AC Čimelice
CZE 2:45:48.6 0:34:05.6
26.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:45:54.1 0:34:11.1
27.
RUPNIK Marko
CZE 2:48:13.9 0:36:30.8
28.
LÁCHA Pavel
H-Triatlon
CZE 2:49:00.2 0:37:17.1
29.
ŠIMEK Pavel
CZE 2:49:37.4 0:37:54.3
30.
ZÁSTĚRA Tomáš
Sokol Písek
CZE 2:50:13.1 0:38:30.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOŽÍŠKOVÁ Anna
Salomon-Atomic Mercedes-benz Team
CZE 2:39:19.3 0:00:00.0
2.
MONDLOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 2:59:16.7 0:19:57.3
3.
WAKOLM Monika
SU Eidenberg
AUS 3:06:08.2 0:26:48.8
4.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 3:16:34.7 0:37:15.3
5.
NEUBAUEROVÁ Jana
Ski klub Šumava
CZE 3:18:35.2 0:39:15.8
6.
HOŘENÍ Karina
Sudetské svině a kanci
CZE 3:23:24.2 0:44:04.8
7.
KACÍŘOVÁ Svatoslava
CZE 3:29:21.8 0:50:02.4
8.
MRSKOČOVÁ Jana
Cigi team
CZE 3:36:46.5 0:57:27.1
9.
HONSOVÁ Olga
Fisher Ski klub Šumava
CZE 3:36:52.3 0:57:32.9
10.
CHALOUPSKÁ Pavlína
OK 99 Hradec Králové
CZE 3:42:17.3 1:02:57.9
11.
HENSRUD Anne
Salangen IF Ski
NOR 3:51:42.1 1:12:22.7
12.
MICHÁLKOVÁ Jaroslava
Žižkovský tygři
CZE 3:53:13.8 1:13:54.4
13.
MATEJOVÁ Adéla
BudiLove DUDAKteam
CZE 3:53:27.1 1:14:07.7
14.
WOLKERSTORFER Theresia
SU Eidenberg
AUT 4:09:49.1 1:30:29.7
15.
SEEMANOVÁ Jana
TJ Sokol Strašnice
CZE 4:12:40.7 1:33:21.3
16.
MOTYČKOVÁ Stanislava
CZE 4:13:34.9 1:34:15.5
17.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
CZE 4:15:42.4 1:36:23.0
18.
AHTI Arja
FINLAND
FIN 4:16:24.2 1:37:04.8
19.
NESJE Anne Vestermo
Salangen IF Ski
NOR 4:16:45.2 1:37:25.8
20.
GISKE Venke
Salangen IF Ski
NOR 4:18:55.4 1:39:36.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠELLER Luděk
Dukla Liberec
CZE 1:08:27.9 0:00:00.0
2.
ALBRECHT Matyáš
Ski Sokol Stachy
CZE 1:12:19.7 0:03:51.7
3.
WALDNER Matti
1.SVG Hohe Wand
AUT 1:12:20.4 0:03:52.5
4.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 1:13:20.7 0:04:52.7
5.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team Trutnov
CZE 1:14:32.0 0:06:04.0
6.
SVOBODA Jan
silvini madschus team
CZE 1:15:07.9 0:06:40.0
7.
MYŠÍK Kamil
CZECH Sportful Team
CZE 1:15:42.2 0:07:14.2
8.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:16:52.5 0:08:24.5
9.
ŠIMEK Pavel
OLFIN-CAR SKI TEAM
CZE 1:17:18.5 0:08:50.5
10.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 1:18:20.0 0:09:52.0
11.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:18:45.0 0:10:17.0
12.
VENHODA Milan
SKI team VYSOČINA
CZE 1:18:51.7 0:10:23.7
13.
HUŠEK Martin
Mercedes-Benz Salomon Team
CZE 1:19:19.2 0:10:51.2
14.
MRÁZ Antonín
VSK Elektro
CZE 1:20:19.2 0:11:51.2
15.
ČERVENÝ Daniel
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:21:43.5 0:13:15.5
16.
PRŮŠA Kryštof
Sk rover
CZE 1:21:48.7 0:13:20.7
17.
SCHÖNFELD Romuald
fischer racing team
AUT 1:21:51.5 0:13:23.5
18.
PROSS David
VÚ 551230
CZE 1:22:00.5 0:13:32.5
19.
VATER Gerhard
Löffler Skadi Loppet Team - Sumavky maraton
GER 1:22:12.0 0:13:44.0
20.
WALDNER Jan
AUT 1:22:16.5 0:13:48.5
21.
PĚSTA Roman
SKI KLUB LENORA
CZE 1:22:40.7 0:14:12.7
22.
MALÝ Ondřej
FEL Praha
CZE 1:22:53.5 0:14:25.5
23.
MAJER Jan
Silvini Madshus team
CZE 1:25:16.2 0:16:48.2
24.
EBNER Ronny
Löffler Skadi Loppet Team - Sumavky maraton
GER 1:25:36.2 0:17:08.2
25.
ALIKIN Sergej
SC Rosenheim
GER 1:25:39.2 0:17:11.2
26.
VOGLER Michael
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:26:21.0 0:17:53.0
27.
KOVAŘÍK Oldřich
O a S Český les
CZE 1:26:47.7 0:18:19.8
28.
BARTŮNĚK Michal
Armáda ČR
CZE 1:26:56.0 0:18:28.0
29.
CHALOUPSKÝ Jakub
OK 99 Hradec Králové
CZE 1:27:52.5 0:19:24.5
30.
KUCHARIK Michal
AČR
CZE 1:28:26.7 0:19:58.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SCHIMPL Sophie
adidas xcs team
AUT 1:14:03.4 0:00:00.0
2.
FRIČKOVÁ Pavla
VSK EKTRO CVUT Praha
CZE 1:18:12.2 0:04:08.7
3.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 1:19:05.7 0:05:02.2
4.
TYRNEROVÁ Martina
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 1:21:22.2 0:07:18.7
5.
MONDLOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:22:29.2 0:08:25.7
6.
STOKLASOVÁ Eva
Kasper Swix Team Trutnov
CZE 1:23:36.9 0:09:33.5
7.
WOISETSCHLÄGER Laura
WSV Vomp
AUT 1:25:17.0 0:11:13.5
8.
KOCHOVÁ Barbora
CZE 1:25:19.2 0:11:15.7
9.
ENZENHOFER Gertraud
DNA Nordic Team
AUS 1:27:53.5 0:13:50.0
10.
HOUSKOVÁ Kateřina
Rover Praha
CZE 1:29:56.8 0:15:53.3
11.
VOTAVOVÁ Anna
Sport Club Plzeň
CZE 1:32:03.8 0:18:00.3
12.
ŠÍPKOVÁ Petra
Kasper - Swix team
CZE 1:33:35.0 0:19:31.5
13.
ENTNER Daniela
Union Rohrbach
AUT 1:33:59.5 0:19:56.0
14.
KUŽELOVÁ Michaela
CZE 1:34:16.5 0:20:13.0
15.
BARTALSKÁ NIŇAJOVÁ Dana
BK Opalisko Závažná Poruba
SVK 1:35:12.0 0:21:08.5
16.
HUDEČKOVÁ Veronika
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 1:35:36.3 0:21:32.8
17.
VOGLER Barbara
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:36:10.8 0:22:07.3
18.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Glade Team
CZE 1:36:15.0 0:22:11.5
19.
WALDNER Karoline
AUT 1:36:20.8 0:22:17.3
20.
EŠNEROVÁ Barbora
NATO
CZE 1:36:41.3 0:22:37.8
21.
WALLNER Sabine
WSV Rabenstein
GER 1:37:19.8 0:23:16.3
22.
TICHOTOVÁ Michaela
Kvilda
CZE 1:38:10.0 0:24:06.5
23.
JEBAVÁ Lucie
Majestátní Humři Kolín
CZE 1:40:18.3 0:26:14.8
24.
JIRÁKOVÁ Petra
ČIMIČI ČíČa Klub
CZE 1:41:43.0 0:27:39.5
25.
TOMANOVÁ Jitka
Bába Dědkojc
CZE 1:42:27.5 0:28:24.0
26.
JÁGLOVÁ Karla
Libá
CZE 1:42:32.3 0:28:28.8
27.
BOLDOVÁ Adéla
Sokol Stachy
CZE 1:43:57.0 0:29:53.6
28.
ŠINDELÁŘOVÁ Jitka
Žižkovský tygři
CZE 1:44:20.8 0:30:17.3
29.
PUDILOVÁ Pavlína
CZE 1:44:23.5 0:30:20.1
30.
KÖNIG Elke
AUT 1:45:35.6 0:31:32.1

Kontaktujte časomíru