seriál : 5 x Vimperkem 2016

5 x Vimperkem 2016 - Hajná Hora

Přespolní běh
DATUM :28.9.2016 MÍSTO :Vimperk, Hajná Hora
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skisumava.cz/main.aspx

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOŠEK Tomáš
CZE 0:00:07.1 0:00:00.0
2.
FOUNĚ Jan
CZE 0:00:08.0 0:00:00.9
3.
VOCELKA Patrik
CZE 0:00:08.1 0:00:01.0
4.
BUCHTA David
outdoor kids Čkyně
CZE 0:00:08.8 0:00:01.7
5.
ROUČKA Tomáš
CZE 0:00:09.6 0:00:02.5
6.
PLÁNEK Jonáš
ŠuTri Prachatice
CZE 0:00:13.4 0:00:06.3
7.
FRIČEK Ondřej
CZE 0:00:45.1 0:00:38.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RANDÁKOVÁ Jana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:00:08.1 0:00:00.0
2.
BRANDOVÁ Baáta
Ski klub Strakonice
CZE 0:00:08.4 0:00:00.3
3.
ŘEŘICHOVÁ Josefína
outdoor kids Čkyně
CZE 0:00:09.0 0:00:00.9
4.
JAKŠOVA Šarlota
CZE 0:00:10.1 0:00:02.0
5.
JEDLIČKOVÁ Terezka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:00:10.3 0:00:02.2
6.
NOVÁKOVÁ Nela
Ski klub Strakonice
CZE 0:00:12.8 0:00:04.7
7.
JAKŠOVA Dorota
CZE 0:00:14.0 0:00:05.9
8.
ROUČKOVÁ Tereza
CZE 0:00:14.5 0:00:06.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁK Matěj
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:15.2 0:00:00.0
2.
PROKŮPEK Jan
outdoor kids Čkyně
CZE 0:01:25.1 0:00:09.9
3.
KOLAFA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:25.9 0:00:10.7
4.
VÁCHA Jakub
Ski Sokol Stachy
CZE 0:01:26.2 0:00:11.0
5.
ŠTĚRBA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:28.1 0:00:12.9
6.
VYSKOČIL Vítek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:28.8 0:00:13.6
7.
PLÁNEK Matouš
ŠuTri Prachatice
CZE 0:01:33.6 0:00:18.4
8.
HOLUB Kryštof
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:53.9 0:00:38.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZERWENKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:25.9 0:00:00.0
2.
OLLE Viktorie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:26.7 0:00:00.8
3.
HEIDENREICHOVA Eliška
Ski Sokol Stachy
CZE 0:01:29.4 0:00:03.5
4.
EIGNEROVA Eliška
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:30.7 0:00:04.8
5.
LATTNEROVÁ Elizabeth
CZE 0:01:33.4 0:00:07.5
6.
JANOŠÍKOVÁ Lenka
CZE 0:01:34.9 0:00:09.0
7.
HEIDE Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:35.2 0:00:09.3
8.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:36.8 0:00:10.9
9.
WALTMAN Karolina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:39.3 0:00:13.4
10.
KALIVODOVÁ Nela
CZE 0:01:40.8 0:00:14.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STEINBACH Hynek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:36.1 0:00:00.0
2.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:41.9 0:00:05.8
3.
KREJZA Petr
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:43.3 0:00:07.2
4.
PLÁNEK Kryštof
ŠuTri Prachatice
CZE 0:02:49.5 0:00:13.4
5.
DOUBEK Filip
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:52.8 0:00:16.7
6.
VÁCHA Jan
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:06.0 0:00:29.9
7.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:06.3 0:00:30.2
8.
JIROUŠ Vincent
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:10.2 0:00:34.1
9.
NOVÁK Lukáš
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:19.2 0:00:43.1
10.
GRYGERA Jiří
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:22.4 0:00:46.3
11.
ŠPETA Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:22.9 0:00:46.8
12.
HOLUB Tadeáš
Ski klub Strakonice
CZE 0:03:23.4 0:00:47.3
13.
SAMEK Mikuláš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:32.8 0:00:56.7
14.
HOJDAR Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:53.8 0:01:17.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MACHOVA Marie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:34.5 0:00:00.0
2.
MÁNKOVÁ Emma
outdoor kids Čkyně
CZE 0:02:49.5 0:00:15.0
3.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:51.6 0:00:17.1
4.
NOVÁ Miroslava
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:56.7 0:00:22.2
5.
KOLAFOVÁ Karolína
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:59.2 0:00:24.7
6.
KOŠNAROVÁ Adriana
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:02.0 0:00:27.5
7.
SILOVSKÁ Barbora
Ski klub Strakonice
CZE 0:03:04.1 0:00:29.6
8.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:04.9 0:00:30.4
9.
WEISSOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:09.0 0:00:34.5
10.
OLLE Ester
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:11.4 0:00:36.9
11.
HAVLOVÁ Emma
outdoor kids Čkyně
CZE 0:03:15.3 0:00:40.8
12.
RATHOUSKÁ Anna
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:18.1 0:00:43.6
13.
ŘEŘICHOVÁ Anna
outdoor kids Čkyně
CZE 0:03:23.6 0:00:49.1
14.
BALVÍNOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:26.9 0:00:52.4
15.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:37.6 0:01:03.1
16.
PŘEDOTOVÁ Ellen
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:39.6 0:01:05.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:13.1 0:00:00.0
2.
STEINBACH Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:40.5 0:00:27.4
3.
WALTMAN Jeff
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:19.9 0:01:06.8
4.
TISCHLER Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:32.0 0:01:18.9
5.
NOVÁK šimon
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:45.9 0:01:32.8
6.
CHALUPNÝ David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:05.5 0:01:52.4
7.
SMETANA Mikuláš
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:29.5 0:02:16.4
8.
GRYGERA Kryštof
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:55.8 0:02:42.7
9.
BRAND Kryštof
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:57.6 0:02:44.5
10.
KOJAN Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:17.3 0:03:04.2
11.
ŠTĚRBA Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:33.1 0:05:20.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RANDÁKOVÁ Hana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:16.0 0:00:00.0
2.
TUŠLOVÁ Agáta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:29.8 0:00:13.8
3.
NÁROVCOVÁ Monika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:50.9 0:00:34.9
4.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:16.3 0:01:00.3
5.
KAIFEROVÁ Iva
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:18.7 0:01:02.7
6.
SATORIOVÁ Johana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:33.4 0:01:17.4
7.
VLASÁKOVÁ Trereza
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:52.5 0:01:36.5
8.
HEIDENREICHOVA Adéla
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:55.2 0:01:39.2
9.
NOVÁ Nela
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:07.5 0:01:51.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HONSA Antonín
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:56.7 0:00:00.0
2.
HOUŠKA Jan
Ski klub Strakonice
CZE 0:11:01.6 0:00:04.9
3.
KALIVODA Lukáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:36.3 0:00:39.6
4.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:55.4 0:00:58.7
5.
SILOVSKÝ Vojtěch
Ski klub Strakonice
CZE 0:12:00.3 0:01:03.6
6.
ZUSKA Marcel
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:47.0 0:01:50.3
7.
BOLDA Vojtěch
Ski Sokol Stachy
CZE 0:12:59.9 0:02:03.2
8.
VONDRÁČEK Matyáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:09.5 0:02:12.8
9.
NOVOTNÝ Martin
Ski klub Strakonice
CZE 0:15:23.2 0:04:26.5
10.
VONDRAŠ Štěpán
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:45.2 0:04:48.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Denisa
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:12.3 0:00:00.0
2.
VÖLFLOVÁ Natálie
Ski Sokol Stachy
CZE 0:12:29.7 0:00:17.4
3.
BOČKOVÁ Barbora
Ski klub Strakonice
CZE 0:13:04.6 0:00:52.3
4.
HANUŠOVÁ Štěpánka
Ski klub Strakonice
CZE 0:13:17.1 0:01:04.8
5.
PAVLÁSKOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:56.3 0:01:44.0
6.
BRANDOVÁ Lada
Ski klub Strakonice
CZE 0:14:54.1 0:02:41.8
7.
ŠPETOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:55.1 0:05:42.8
8.
BENEŠOVÁ Johanka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:20:02.3 0:07:50.0
9.
HOUŠKOVÁ Zdena
Ski klub Strakonice
CZE 0:21:16.3 0:09:04.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:16:01.9 0:00:00.0
2.
PAVLÁSEK Zbyněk
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:16:10.5 0:00:08.6
3.
BOČEK Josef
CZE 0:17:21.5 0:01:19.6
4.
NOVOTNÝ Jonáš
Ski klub Strakonice
CZE 0:17:31.6 0:01:29.7
5.
HANUŠ Antonín
Ski klub Strakonice
CZE 0:17:33.1 0:01:31.2
6.
ŘEHOŘ František
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:57.8 0:01:55.9
7.
HOJDEKR Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:04.5 0:02:02.6
8.
KALÍŠEK Bořivoj
Ski Sokol Stachy
CZE 0:18:55.7 0:02:53.8
9.
ŠÍP Jiří
Ski klub Strakonice
CZE 0:19:46.4 0:03:44.5
10.
SMOLÍK Jan
Ekonom Praha Outdoor
CZE 0:19:57.8 0:03:55.9
11.
KADLEC Josef
Ski Sokol Stachy
CZE 0:20:14.1 0:04:12.2
12.
SATORIE Jáchym
Ski Sokol Stachy
CZE 0:21:22.1 0:05:20.2
13.
SÁSKA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:21:32.3 0:05:30.4
14.
HOUŠKA Pavel
Ski klub Strakonice
CZE 0:22:37.0 0:06:35.1
15.
SAMEK Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:25:19.5 0:09:17.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:16:31.1 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:30.5 0:00:59.4
3.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:38.4 0:02:07.3
4.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:54.9 0:02:23.8
5.
KREUZIGEROVÁ Tereza
Ski Sokol Stachy
CZE 0:19:11.6 0:02:40.5
6.
NOVÁKOVÁ Adéla
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:19:47.2 0:03:16.1
7.
BAČÍKOVÁ Martina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:20:06.8 0:03:35.7
8.
CHVALOVÁ Miroslava
Ski klub Strakonice
CZE 0:22:32.5 0:06:01.4
9.
BOLDOVÁ Adela
Ski Sokol Stachy
CZE 0:22:51.4 0:06:20.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRIČEK Martin
Horní Vltavice
CZE 0:33:31.0 0:00:00.0
2.
KAIFER Jan
Ski Sokol Stachy
CZE 0:33:51.5 0:00:20.5
3.
NOVÁK David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:35:32.3 0:02:01.3
4.
KALIVODA Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:35:47.0 0:02:16.0