seriál : 5 x Vimperkem 2016

Běh do vrchu Vodník - 25. ročník

Běh
DATUM :9.10.2016 MÍSTO :Vimperk, areál Vodník
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skisumava.cz/main.aspx

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOŠEK Tomáš
CZE 0:00:22.1 0:00:00.0
2.
VOCELKA Patrik
CZE 0:00:22.2 0:00:00.1
3.
FOUNĚ Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:00:23.1 0:00:01.0
4.
KREJČÍ Ondřej
CZE 0:00:25.9 0:00:03.8
5.
KOCUM Martin
TTK Klatovy
CZE 0:00:26.7 0:00:04.6
6.
HEIDE Adam
Ski klub Strakonice
CZE 0:00:28.7 0:00:06.6
7.
PLÁNEK Jonáš
ŠuTri Prachatice
CZE 0:00:42.9 0:00:20.8
8.
KOCUM Adam
CZE 0:00:58.0 0:00:35.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RANDÁKOVÁ Jana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:00:21.7 0:00:00.0
2.
HAVLOVÁ Barbora
outdoor kids Čkyně
CZE 0:00:22.0 0:00:00.3
3.
BRANDOVÁ Baáta
Ski klub Strakonice
CZE 0:00:22.1 0:00:00.4
4.
JEDLIČKOVÁ Tereza
CZE 0:00:24.9 0:00:03.2
5.
JAKŠOVA Šarlota
CZE 0:00:25.9 0:00:04.2
6.
ŘEŘICHOVÁ Josefína
outdoor kids Čkyně
CZE 0:00:27.7 0:00:06.0
7.
NOVÁKOVÁ Nela
Ski klub Strakonice
CZE 0:00:28.9 0:00:07.2
8.
JAKŠOVA Dorota
CZE 0:00:45.5 0:00:23.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:08.2 0:00:00.0
2.
KREJZA Petr
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:08.8 0:00:00.6
3.
PLÁNEK Kryštof
ŠuTri Prachatice
CZE 0:02:14.9 0:00:06.7
4.
NOVÁK Matěj
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:16.1 0:00:07.9
5.
DOUBEK Filip
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:19.1 0:00:10.9
6.
KELER Adam
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:28.1 0:00:19.9
7.
VANIŠ Daniel
SA Špičák
CZE 0:02:34.4 0:00:26.2
8.
SATORIE Josef
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:35.8 0:00:27.6
9.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:36.9 0:00:28.7
10.
JIROUŠ Vincent
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:39.0 0:00:30.8
11.
HOJDEKR Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:39.7 0:00:31.5
12.
VYSKOČIL Vítek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:55.4 0:00:47.2
13.
KOLAFA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:56.1 0:00:47.9
14.
ŠTĚRBA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:58.0 0:00:49.8
15.
FOUNĚ Jiří
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:59.8 0:00:51.6
16.
SAMEK Mikuláš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:01.4 0:00:53.2
17.
PROKŮPEK Jan
outdoor kids Čkyně
CZE 0:03:01.8 0:00:53.6
18.
PLÁNEK Matouš
ŠuTri Prachatice
CZE 0:03:04.6 0:00:56.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MACHOVÁ Marie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:05.8 0:00:00.0
2.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:18.8 0:00:13.0
3.
MÁNKOVÁ Emma
outdoor kids Čkyně
CZE 0:02:20.3 0:00:14.5
4.
KOŠNAROVÁ Adriana
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:22.5 0:00:16.7
5.
NOVÁ Miroslava
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:22.7 0:00:16.9
6.
OLLE Ester
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:28.3 0:00:22.5
7.
HOLOUBKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:34.8 0:00:29.0
8.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:35.1 0:00:29.3
9.
SILOVSKÁ Barbora
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:35.2 0:00:29.4
10.
KOLAFOVÁ Karolína
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:38.7 0:00:32.9
11.
HOJÁKOVÁ Sylvie
SA Špičák
CZE 0:02:41.7 0:00:35.9
12.
WEISSOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:46.9 0:00:41.1
13.
HAVLOVÁ Emma
outdoor kids Čkyně
CZE 0:02:47.2 0:00:41.4
14.
BOUŠKOVÁ Karolína
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:51.2 0:00:45.4
15.
CZERWENKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:52.4 0:00:46.6
16.
HEIDE Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:56.3 0:00:50.5
17.
OLLE Viktorie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:57.7 0:00:51.9
18.
ŘEŘICHOVÁ Anna
outdoor kids Čkyně
CZE 0:03:02.1 0:00:56.3
19.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
CZE 0:03:03.7 0:00:57.9
20.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:10.8 0:01:05.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ALBRECHT Matyáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:59.6 0:00:00.0
2.
ŠIMURDA Martin
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:11.6 0:00:12.0
3.
CSIRIK Jiří
Osamělí lovci
CZE 0:07:14.7 0:00:15.1
4.
KALIVODA Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:15.6 0:00:16.0
5.
JIROUŠ Samuel
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:17.8 0:00:18.2
6.
KAIFER Jan
Ski Sokol Stachy
CZE 0:07:28.8 0:00:29.2
7.
HANUŠ Antonín
Ski klub Strakonice
CZE 0:07:36.1 0:00:36.5
8.
NOVÁK David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:38.0 0:00:38.4
9.
VILÍMEK Ondřej
-
CZE 0:07:38.2 0:00:38.6
10.
JEDLIČKA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:46.1 0:00:46.5
11.
TISCHLER Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:46.2 0:00:46.6
12.
MÁNEK Ondřej
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:51.9 0:00:52.3
13.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:53.0 0:00:53.4
14.
ŘEHOŘ František
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:53.8 0:00:54.2
15.
VACHUTA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:02.4 0:01:02.8
16.
PAVLÁSEK Zbyněk
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:04.8 0:01:05.2
17.
BOČEK Filip
Ski klub Strakonice
CZE 0:08:08.5 0:01:08.9
18.
HOJDEKR Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:17.0 0:01:17.4
19.
NOVOTNÝ Jonáš
Ski klub Strakonice
CZE 0:08:18.1 0:01:18.5
20.
ŠVEJDA Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:39.2 0:01:39.6
21.
VOCELKA Vojtěch
KOLA KVILDA.CZ
CZE 0:08:42.2 0:01:42.6
22.
SAMEK Jiří
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:47.9 0:01:48.3
23.
STEINBACH Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:49.4 0:01:49.8
24.
BOČEK Josef
CZE 0:08:53.7 0:01:54.1
25.
HOUŠKA Jan
Ski klub Strakonice
CZE 0:08:54.9 0:01:55.3
26.
PECH Roman
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:58.5 0:01:58.9
27.
VENCLÍK Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:03.9 0:02:04.3
28.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:14.0 0:02:14.4
29.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:15.6 0:02:16.0
30.
HOLOUBEK Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:18.9 0:02:19.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:36.4 0:00:00.0
2.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
CZE 0:08:57.3 0:00:20.9
3.
GRABMÜLLEROVÁ Šárka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:02.3 0:00:25.9
4.
RANDÁKOVÁ Hana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:10.4 0:00:34.0
5.
KREUZIGEROVÁ Tereza
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:14.9 0:00:38.5
6.
NOVÁKOVÁ Denisa
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:24.0 0:00:47.6
7.
NOVÁKOVÁ Adéla
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:33.1 0:00:56.7
8.
JEDLIČKOVÁ Eva
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:40.4 0:01:04.0
9.
DOKULILOVÁ Ludmila
CZE 0:09:44.4 0:01:08.0
10.
TUŠLOVÁ Agáta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:02.4 0:01:26.0
11.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:04.0 0:01:27.6
12.
KAIFEROVÁ Iva
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:05.4 0:01:29.0
13.
HONSOVÁ Olga
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:09.3 0:01:32.9
14.
BOČKOVÁ Barbora
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:09.6 0:01:33.2
15.
HANUŠOVÁ Štěpánka
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:19.3 0:01:42.9
16.
NEUBAUEROVÁ Jana
CZE 0:10:24.3 0:01:47.9
17.
SATORIOVÁ Johana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:28.6 0:01:52.2
18.
VLASÁKOVÁ Tereza
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:34.7 0:01:58.3
19.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:36.9 0:02:00.5
20.
VANIŠOVÁ Ema
SA Špičák
CZE 0:10:39.8 0:02:03.4
21.
PAVLÁSKOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:45.7 0:02:09.3
22.
HŮRKOVÁ Johanka
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:47.9 0:02:11.5
23.
NÁROVCOVÁ Monika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:50.4 0:02:14.0
24.
RYPLOVÁ Simona
Ski Sokol Stachy
CZE 0:11:05.8 0:02:29.4
25.
HUDEČKOVÁ Veronika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:09.9 0:02:33.5
26.
WILLMANNOVÁ Michaela
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:18.0 0:03:41.6
27.
ŠVEJDOVÁ Kamila
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:30.0 0:03:53.6
28.
TOMANOVÁ Lenka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:56.3 0:04:19.9
29.
DAVERNÁ Evelína
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:07.1 0:04:30.7