Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2018

ČP XCO MTB Pec pod Sněžkou UCI/CN MČR

MTB
DATUM :20 - 22.7.2018 MÍSTO :Pec pod Sněžkou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:30:41.8 0:00:00.0
2.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
CZE 1:31:09.8 0:00:27.9
3.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:31:13.5 0:00:31.7
4.
VASTL Jan
N1 BMC TEAM
CZE 1:34:39.0 0:03:57.2
5.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:35:33.5 0:04:51.7
6.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:36:30.7 0:05:48.9
7.
KOBES Lukáš
Symbio+CE.Energy
CZE 1:36:37.5 0:05:55.7
8.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:38:07.7 0:07:25.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:24:58.9 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:28:25.9 0:03:26.9
3.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:29:42.4 0:04:43.4
4.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:32:13.8 0:07:14.9
5.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:33:06.3 0:08:07.4
6.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja rocky mountain team
CZE 1:34:31.6 0:09:32.6
7.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:35:55.8 0:10:56.8
8.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:36:47.3 0:11:48.3
9.
PRŮDKOVÁ Barbora
HEAD PRO TEAM
CZE 1:37:37.3 0:12:38.3
10.
URBANOVÁ Martina
Hnízdil Team
CZE 1:42:09.5 0:17:10.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:00:03.9 0:00:00.0
2.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:00.1 0:00:56.2
3.
HOŘÁK Radek
Kolokrám
CZE 1:02:05.9 0:02:01.9
4.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:03:24.1 0:03:20.2
5.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:03:53.9 0:03:49.9
6.
KUNÁŠEK Josef
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:04:41.9 0:04:37.9
7.
SCHIERL Jakub
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:05:32.6 0:05:28.7
8.
BEDRNÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:47.8 0:05:43.9
9.
STOČEK Bruno
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:06:04.3 0:06:00.4
10.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:38.8 0:06:34.9
11.
HOMOLA Jakub
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:06:55.1 0:06:51.1
12.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:00.3 0:06:56.4
13.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:51.1 0:07:47.1
14.
VRBA Aleš
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:08:22.8 0:08:18.9
15.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:08:23.1 0:08:19.1
16.
WOHANKA Richard
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:09:04.8 0:09:00.9
17.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:09:09.3 0:09:05.4
18.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:09:39.3 0:09:35.4
19.
PECHOUT Matěj
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:09:50.8 0:09:46.9
20.
KLAUS Matěj
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 1:10:18.3 0:10:14.4
21.
PĚGŘÍM Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 1:10:49.3 0:10:45.4
22.
HOVORKA Daniel
Symbio+CE.Energy
CZE 1:11:04.3 0:11:00.4
23.
ŘÍMAN Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:11:57.5 0:11:53.6
24.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 1:12:07.5 0:12:03.6
25.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:12:21.0 0:12:17.1
26.
VINKLÁREK František
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:13:29.0 0:13:25.1
27.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:34.3 0:14:30.3
28.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 1:15:00.5 0:14:56.6
29.
HUDEČEK Dalibor
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:21.8 0:15:17.8
30.
DOUŠEK Tomáš
MORAVEC Team
CZE 1:16:08.8 0:16:04.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:57:07.9 0:00:00.0
2.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:00:58.6 0:03:50.7
3.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:02:13.5 0:05:05.6
4.
KUČEROVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:54.3 0:08:46.3
5.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 1:06:48.0 0:09:40.1
6.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:06:51.5 0:09:43.6
7.
BOJKOVÁ Michaela
Bike 2000
CZE 1:09:42.7 0:12:34.8
8.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:10:43.0 0:13:35.1
9.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:12:59.4 0:15:51.5
10.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:15:50.7 0:18:42.8
11.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUNINVENT MTB TEAM
CZE 1:16:01.2 0:18:53.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:28:21.2 0:00:00.0
2.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:29:58.4 0:01:37.2
3.
ZEMANOVÁ Kristýna
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:30:10.7 0:01:49.4
4.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:35.7 0:02:14.4
5.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:31:00.9 0:02:39.7
6.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:31:19.2 0:02:57.9
7.
OBOŘILOVÁ Tereza
Drahansky sport team
CZE 0:32:12.2 0:03:50.9
8.
FRITZOVÁ Aneta
Drahansky sport team
CZE 0:32:25.6 0:04:04.4
9.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:32:31.9 0:04:10.7
10.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:32:34.9 0:04:13.7
11.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:32:59.4 0:04:38.2
12.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO klub Prachatice
CZE 0:33:47.9 0:05:26.7
13.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:34:01.4 0:05:40.2
14.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:34:37.1 0:06:15.9
15.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:34:56.1 0:06:34.9
16.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO klub Prachatice
CZE 0:35:16.4 0:06:55.1
17.
ŠKRLOVÁ Michaela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:35:25.6 0:07:04.4
18.
KŘIKAVOVÁ Šárka
kola-bbm.cz
CZE 0:35:43.6 0:07:22.4
19.
CIBULKOVA Tereza
Author team Stupno
CZE 0:35:54.1 0:07:32.9
20.
KLÍMOVÁ Natálie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:57.1 0:07:35.9
21.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:36:50.4 0:08:29.1
22.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:37:31.6 0:09:10.4
23.
MACHÁČKOVÁ Barbora
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:38:08.4 0:09:47.1
24.
BRAVENCOVÁ Denisa
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:38:31.6 0:10:10.4
25.
ODEHNALOVÁ Klára
MORAVEC Team
CZE 0:41:38.1 0:13:16.8
26.
NECHVÍLOVÁ Silvie
Cyklo Bendl
CZE 0:42:33.8 0:14:12.6
27.
MARKOVÁ Ema
Dukla Praha
CZE 0:46:14.5 0:17:53.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZATLOUKAL Jan
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:36:39.9 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:37:20.2 0:00:40.2
3.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:33.7 0:00:53.7
4.
ŽVAK Daniel
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:37:47.7 0:01:07.7
5.
FIALA Matyáš
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:38:38.7 0:01:58.7
6.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:38:45.4 0:02:05.4
7.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:12.1 0:02:32.2
8.
KONEČNÝ Filip
BATT klub Nové Město na Moravě
CZE 0:39:28.1 0:02:48.2
9.
SPORYSCH Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:46.9 0:03:06.9
10.
ZEMENE Jakub
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:40:00.4 0:03:20.4
11.
DOSTÁL Václav
LYKO klub Prachatice
CZE 0:40:19.6 0:03:39.7
12.
VÍTEK Tomáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:40:43.9 0:04:03.9
13.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:40:52.1 0:04:12.2
14.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:00.9 0:04:20.9
15.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:01.4 0:04:21.4
16.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:52.1 0:05:12.2
17.
STYBLÍK Adam
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:41:56.6 0:05:16.7
18.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:42:01.1 0:05:21.2
19.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:42:04.4 0:05:24.4
20.
BREDLER Matyáš Jiří
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:42:07.9 0:05:27.9
21.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:42:08.9 0:05:28.9
22.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:08.9 0:05:28.9
23.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:42:27.1 0:05:47.1
24.
FIEDLER Zdeněk
LYKO klub Prachatice
CZE 0:42:45.4 0:06:05.4
25.
KOVAŘÍČEK Vojtěch
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:43:14.4 0:06:34.4
26.
BOHDALOVSKÝ Jiří
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:43:17.4 0:06:37.4
27.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:43:37.9 0:06:57.9
28.
PROCHÁZKA Lukáš
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 0:44:20.9 0:07:40.9
29.
NĚMEC Šimon
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:44:55.3 0:08:15.4
30.
LETEV Marek
Tufo CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:45:06.1 0:08:26.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:23:38.7 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:57.2 0:00:18.4
3.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:24:20.5 0:00:41.7
4.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:32.7 0:00:54.0
5.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:24:53.2 0:01:14.4
6.
LIENERT Patrik
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:25:02.2 0:01:23.4
7.
SVATUŠKA Jakub
CK Bítovská
CZE 0:25:13.2 0:01:34.4
8.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:25:19.9 0:01:41.2
9.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:25:32.7 0:01:53.9
10.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:25:44.4 0:02:05.7
11.
ŠUMPÍK Pavel
Bike freaks Holice
CZE 0:25:47.2 0:02:08.4
12.
ZEMAN Petr
Bike club Město Touškov
CZE 0:25:51.9 0:02:13.2
13.
BRABEC Šimon
Bike club Město Touškov
CZE 0:26:04.7 0:02:25.9
14.
HOŠEK Adam
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:26:06.5 0:02:27.7
15.
STREJČEK Adam
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:26:26.2 0:02:47.4
16.
TUHÁČEK Pavel
LYKO klub Prachatice
CZE 0:26:50.4 0:03:11.7
17.
SMEJKAL Adam
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:51.2 0:03:12.4
18.
KNIHA Petr
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:27:02.9 0:03:24.2
19.
KRATOCHVÍL Václav
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:27:03.4 0:03:24.7
20.
NECHUTA Marek
Bike freaks Holice
CZE 0:27:16.4 0:03:37.7
21.
KOČVARA Jakub
Drahanský sport team
CZE 0:27:26.4 0:03:47.7
22.
SVITÁK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:27:34.7 0:03:55.9
23.
JELÍNEK Tomáš
Drahanský sport team
CZE 0:27:36.7 0:03:57.9
24.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:42.4 0:04:03.7
25.
JANÍK David
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:27:43.7 0:04:04.9
26.
VÝBORNÝ Kryštof
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:27:46.9 0:04:08.2
27.
PŘENOSIL Marek
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:27:56.4 0:04:17.7
28.
MITÁŠ Robert
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:27:59.2 0:04:20.4
29.
MANSFELD Tadeáš
Profi Sport Cheb
CZE 0:28:03.4 0:04:24.7
30.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO klub Prachatice
CZE 0:28:21.9 0:04:43.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:12:56.2 0:00:00.0
2.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:13:15.7 0:00:19.4
3.
DUŠKOVÁ Kateřina
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:13:23.2 0:00:26.9
4.
VIKOVÁ Hanka
Dukla Praha
CZE 0:13:36.2 0:00:40.0
5.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:13:42.7 0:00:46.4
6.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:13:59.5 0:01:03.2
7.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým
CZE 0:14:12.5 0:01:16.2
8.
STRAKATÁ Vendula
Dukla Praha
CZE 0:14:19.5 0:01:23.2
9.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklomarket
CZE 0:14:28.2 0:01:31.9
10.
ŠULCOVÁ Jana
EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLÍN
CZE 0:15:11.4 0:02:15.2
11.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:15:23.2 0:02:26.9
12.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO klub Prachatice
CZE 0:15:30.9 0:02:34.7
13.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:15:37.7 0:02:41.4
14.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:15:41.9 0:02:45.7
15.
DINGOVÁ Anna
BSK Racing Juniors
CZE 0:15:47.4 0:02:51.2
16.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
sportovnikurzy.cz
CZE 0:15:49.7 0:02:53.4
17.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:15:54.7 0:02:58.4
18.
HUDEČKOVÁ Anna
Tufo CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:15:57.7 0:03:01.4
19.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike freaks Holice
CZE 0:15:57.9 0:03:01.7
20.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:15:58.4 0:03:02.2
21.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:16:01.2 0:03:04.9
22.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:16:06.4 0:03:10.2
23.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:12.7 0:03:16.4
24.
CIBULKOVÁ Tereza
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:16:16.7 0:03:20.4
25.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:16:19.7 0:03:23.4
26.
MACHOVÁ Veronika
Tufo CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:16:22.2 0:03:25.9
27.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:16:29.4 0:03:33.2
28.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:30.7 0:03:34.4
29.
JUROVÁ Hana
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:16:59.7 0:04:03.4
30.
VYHNISOVÁ Viktorie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:07.4 0:05:11.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:20:56.6 0:00:00.0
2.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:40.0 0:00:43.4
3.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:21:54.0 0:00:57.4
4.
VENCL Libor
Eleven mercedes-benz mitas
CZE 0:22:23.0 0:01:26.4
5.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:31.3 0:01:34.7
6.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:22:33.3 0:01:36.7
7.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:22:46.5 0:01:49.9
8.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:22:49.3 0:01:52.7
9.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:56.5 0:01:59.9
10.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:23:39.8 0:02:43.2
11.
CHÝLE Filip
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:23:39.8 0:02:43.2
12.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:23:47.3 0:02:50.7
13.
HLÁVKA Adam
Sportovní kurzy.cz
CZE 0:23:57.5 0:03:00.9
14.
SOUČEK Jakub
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:24:09.0 0:03:12.4
15.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:19.5 0:03:22.9
16.
KULHA Filip
ŠKC Dubnica n/Váhom
CZE 0:24:26.0 0:03:29.4
17.
PIVNIČKA Jakub
Pítr Bikes
CZE 0:24:29.8 0:03:33.2
18.
ZOAITTER René
Profi Sport Cheb
CZE 0:24:44.8 0:03:48.2
19.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:24:45.5 0:03:48.9
20.
CHOVANEC Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:24:45.5 0:03:48.9
21.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:24:53.0 0:03:56.4
22.
VIK Matěj
Dukla Praha
CZE 0:24:54.5 0:03:57.9
23.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:24:58.0 0:04:01.4
24.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:25:02.5 0:04:05.9
25.
POLÁŠEK Ondřej
Bike 2000
CZE 0:25:12.8 0:04:16.2
26.
PAŘEZ Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:25:13.5 0:04:16.9
27.
HUDEČEK Jan
Tufo CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:25:13.8 0:04:17.2
28.
KERL Maximilian
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:25:17.0 0:04:20.4
29.
PAŘÍK Vojtěch
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:25:17.8 0:04:21.2
30.
RUBÁŠ Matouš
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:25:24.3 0:04:27.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:24:24.9 0:00:00.0
2.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO klub Prachatice
CZE 0:25:03.7 0:00:38.7
3.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:25:22.7 0:00:57.7
4.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:43.9 0:01:18.9
5.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:25:47.9 0:01:22.9
6.
FOLTÝNOVÁ Adéla
Bike club Město Touškov
CZE 0:25:51.4 0:01:26.4
7.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:26:41.4 0:02:16.4
8.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:43.9 0:02:18.9
9.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:26:49.2 0:02:24.2
10.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:27:32.2 0:03:07.2
11.
PŮBALOVÁ Nela
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:27:45.9 0:03:20.9
12.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:27:50.2 0:03:25.2
13.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:28:26.4 0:04:01.4
14.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO klub Prachatice
CZE 0:28:36.9 0:04:11.9
15.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:52.9 0:04:27.9
16.
TERŠL Anna
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:29:14.4 0:04:49.4
17.
DLASKOVÁ Vanda
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:29:25.4 0:05:00.4
18.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:29:52.1 0:05:27.2
19.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:29:55.9 0:05:30.9
20.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:30:35.4 0:06:10.4
21.
JEŘÁBKOVÁ Bára
IVAR CS Author team
CZE 0:32:02.4 0:07:37.4
22.
JOANNIDU Niki
Bike 2000
CZE 0:32:26.6 0:08:01.6
23.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:32:37.9 0:08:12.9
24.
JELÍNKOVÁ Natálie
Drahanský sport team
CZE 0:32:41.6 0:08:16.6
25.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:32:43.6 0:08:18.6
26.
JURÁŠKOVÁ Simona
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:32:57.9 0:08:32.9
27.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:34:53.8 0:10:28.9
28.
KALČÍKOVÁ Barbora
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:35:47.1 0:11:22.1
29.
ČERNÁ Hana
Drahanský sport team
CZE 0:36:36.8 0:12:11.8
30.
ŠIMOŇUKOVÁ Natálie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:37:24.8 0:12:59.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru