seriál : serie logo

Karlovarský AM bike maraton České spořitelny

MTB
DATUM :16.6.2018 MÍSTO :Karlovy Vary

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 2:08:39.3 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:40.2 0:00:00.9
3.
HYNEK Kristián
Canyon Topeak Factory Team
CZE 2:08:41.0 0:00:01.7
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:43.5 0:00:04.2
5.
STROŽ Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:13:52.0 0:05:12.7
6.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:14:00.0 0:05:20.7
7.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Sweep Ultimate Sport
CZE 2:16:36.7 0:07:57.4
8.
ZEITHAMMER Martin
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:16:37.0 0:07:57.7
9.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 2:17:33.0 0:08:53.7
10.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:18:00.8 0:09:21.5
11.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:18:01.0 0:09:21.7
12.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:18:07.0 0:09:27.7
13.
DOLEŽAL Václav
Symbio+CE Energy
CZE 2:20:15.8 0:11:36.5
14.
ŠULC Jakub
Symbio+CE.Energy
CZE 2:20:15.8 0:11:36.5
15.
EBERL Filip
X-Team BaNo K. Vary
CZE 2:20:33.3 0:11:54.0
16.
HRACH Michal
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:20:35.3 0:11:56.0
17.
HORÁČEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:22:47.3 0:14:08.0
18.
DOBRÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 2:23:43.8 0:15:04.5
19.
ŠTĚRBÁK Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:23:44.0 0:15:04.7
20.
BENEŠ Jan
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:25:18.8 0:16:39.5
21.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:25:20.3 0:16:41.0
22.
BLAŽEK Lukáš
KROSS RACING TEAM
CZE 2:25:54.8 0:17:15.5
23.
LINET Pavel
Sport areál Klíny
CZE 2:28:09.0 0:19:29.7
24.
STEHLÍK Petr
RAJEC TREK
CZE 2:28:09.5 0:19:30.2
25.
KLOFANDA Martin
RAJEC TREK
CZE 2:28:17.3 0:19:38.0
26.
JENŠÍK Jan
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:29:14.8 0:20:35.5
27.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 2:29:33.1 0:20:53.8
28.
ISTENČIN Lukáš
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:30:00.8 0:21:21.5
29.
BRILL Miroslav
Team Bike Březová
CZE 2:30:03.3 0:21:24.0
30.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:31:04.3 0:22:25.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:35:59.6 0:00:00.0
2.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:47:03.8 0:11:04.2
3.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:59:11.1 0:23:11.4
4.
HNÁTKOVÁ Anna
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 3:01:45.8 0:25:46.2
5.
HNÁTKOVÁ Nataša
AKRO cycling team
CZE 3:05:29.6 0:29:29.9
6.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 3:08:11.6 0:32:11.9
7.
BUBLÍKOVÁ Petra
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 3:11:58.1 0:35:58.4
8.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 3:16:18.9 0:40:19.2
9.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:21:01.4 0:45:01.7
10.
ZAVADIL Veronika
Team Bike Perštejn
CZE 3:25:24.0 0:49:24.3
11.
HLAVATÁ Veronika
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 3:36:09.9 1:00:10.2
12.
KABILOVÁ Martina
TRI CHEB
CZE 3:40:38.7 1:04:39.0
13.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:46:55.4 1:10:55.7
14.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+ CE.Energy
CZE 3:50:33.9 1:14:34.2
15.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 3:58:05.1 1:22:05.5
16.
ŠINTÁKOVÁ Irena
Tukan Biketeam Karlovy Vary
CZE 4:02:01.7 1:26:02.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru