ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GOMEZ NOYA Javier |
ESP | 3:44:40.7 | 0:00:00.0 | |
2. | DAPENA GONZÁLEZ Pablo |
Cidade de Lugo Fluvial |
ESP | 3:50:53.7 | 0:06:13.0 |
3. | HEEMERYCK Pieter |
DOMO ELEKTRO - SCOTT TEAM |
BEL | 3:51:55.0 | 0:07:14.2 |
4. | AZEVEDO Filipe |
POR | 3:54:48.7 | 0:10:08.0 | |
5. | BOCK Niclas |
Team twenty.six Roth e.V. |
GER | 3:58:59.7 | 0:14:19.0 |
6. | KOČAŘ Lukáš |
KONRAD TOOLS TEAM |
CZE | 3:59:50.5 | 0:15:09.7 |
7. | CIAVATTELLA Jonathan |
PPR team |
ITA | 4:01:51.5 | 0:17:10.7 |
8. | SOUKUP Petr |
TJ Nová Paka |
CZE | 4:03:35.5 | 0:18:54.7 |
9. | GOODWIN George |
ZOOT |
GBR | 4:04:15.7 | 0:19:35.0 |
10. | BIRNGRUBER Christian |
Pewag Racing Team |
AUT | 4:04:48.2 | 0:20:07.5 |
11. | RENC Tomas |
SK Vanaman Kladno |
CZE | 4:06:33.0 | 0:21:52.2 |
12. | PETRÁSEK Pavel |
EtriatlonTeam |
CZE | 4:08:44.0 | 0:24:03.2 |
13. | SORBARA Frank |
CAN | 4:12:47.0 | 0:28:06.2 | |
14. | BLAKE Dan |
UBYK |
GBR | 4:13:45.0 | 0:29:04.2 |
15. | TEBLICK Job |
Atriac |
BEL | 4:15:22.5 | 0:30:41.7 |
16. | MOONEN Hans |
DELUPLAST |
BEL | 4:15:38.2 | 0:30:57.5 |
17. | MCLEAN Vanrisch |
Tilbury-Davis Coaching |
GBR | 4:15:43.5 | 0:31:02.7 |
18. | SUMBAL Karel |
Trimarni Coaching And Nutrition |
CZE | 4:17:42.5 | 0:33:01.7 |
19. | LEITNER Stefan |
Tri Stars Austria |
AUT | 4:19:26.7 | 0:34:46.0 |
20. | SCHMUTZLER Tobias |
GEALAN Tri Team IfL Hof |
GER | 4:20:38.0 | 0:35:57.2 |
21. | LINTERMANS Koen |
Team 8s |
BEL | 4:21:08.5 | 0:36:27.7 |
22. | BRAUN Marc |
TRISTAR Regensburg |
GER | 4:21:17.7 | 0:36:37.0 |
23. | VABROUSEK Petr |
Titan Trilife Zlín |
CZE | 4:21:38.0 | 0:36:57.2 |
24. | WIDMANN Philipp |
Nonplusultra |
GER | 4:21:38.2 | 0:36:57.5 |
25. | SCHWAB Christopher |
Nora Racing Team |
AUT | 4:22:54.5 | 0:38:13.7 |
26. | NUEBEL Markus |
LTV Lippstadt |
GER | 4:22:55.2 | 0:38:14.5 |
27. | REIF Armin |
TV Zwiesel |
GER | 4:24:06.0 | 0:39:25.2 |
28. | TISCHLER Pascal |
TV Forst-Triathlon |
GER | 4:24:27.5 | 0:39:46.7 |
29. | MARINI Roberto |
Olimpis Swim Pro |
ITA | 4:24:53.2 | 0:40:12.5 |
30. | KUNZE Alexander |
Schwimmsport- und Tauchverein Limbach-Oberfrohna e. V. |
GER | 4:25:56.2 | 0:41:15.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VERSTUYFT Katrien |
Atriac |
BEL | 4:21:30.5 | 0:00:00.0 |
2. | JAHN Kirsty |
CAN | 4:22:03.3 | 0:00:32.7 | |
3. | SIDDALL Laura |
GBR | 4:22:21.8 | 0:00:51.2 | |
4. | JERZYK Agnieszka |
IDMAR Racing Team |
POL | 4:24:11.8 | 0:02:41.2 |
5. | HÜTTHALER Lisa |
HSV Marathon Wr. Neustadt |
AUT | 4:25:28.8 | 0:03:58.2 |
6. | MORRISON Kimberley |
Drag2Zero |
GBR | 4:25:49.3 | 0:04:18.7 |
7. | KRIVANKOVA Simona |
ROCKTECHNIK TRIATLON |
CZE | 4:26:20.1 | 0:04:49.5 |
8. | CUMMINGS Chantal |
ETE Racing |
GBR | 4:29:13.5 | 0:07:43.0 |
9. | SANTIMARIA Margie |
Pprteam |
ITA | 4:32:06.3 | 0:10:35.7 |
10. | DE VRIES Sarissa |
Ferro Mosae |
NED | 4:39:42.3 | 0:18:11.7 |
11. | KOTOPULU Helena |
Moraviaman |
CZE | 4:42:08.3 | 0:20:37.7 |
12. | FELT-BALBACH Silvia |
TSG Weinheim |
GER | 4:42:41.0 | 0:21:10.5 |
13. | BAUMANN Melanie |
Caloundra Tri Club Inc |
SUI | 4:44:23.0 | 0:22:52.5 |
14. | JOGLOVÁ Marcela |
TK Plánice |
CZE | 4:46:16.7 | 0:24:46.1 |
15. | MOSER Katja |
TG Hütten |
SUI | 4:47:01.4 | 0:25:30.9 |
16. | LEYSEN Liesbeth |
Domo scott |
BEL | 4:47:35.2 | 0:26:04.6 |
17. | SUMBAL Marni |
Trimarni Coaching And Nutrition |
USA | 4:48:21.4 | 0:26:50.9 |
18. | VESELÁ Petra |
CZE | 4:49:48.2 | 0:28:17.6 | |
19. | KRÁLOVÁ Lenka |
Etriatlon Team |
CZE | 4:50:51.0 | 0:29:20.5 |
20. | HRYSHYNA Oleksandra |
Hyperteam |
UKR | 4:52:53.2 | 0:31:22.6 |
21. | AMMUNDSEN Nynne Desiree Ammundsen |
PlaygroundTriathlonn |
DEN | 4:57:42.4 | 0:36:11.9 |
22. | GREPPMAIR Julia |
TG Viktoria Augsburg |
GER | 4:59:47.7 | 0:38:17.1 |
23. | PEDERZOLI Laura |
Pprteam |
ITA | 5:01:21.9 | 0:39:51.4 |
24. | BIHUN Natalia |
GTRAT |
POL | 5:01:43.4 | 0:40:12.9 |
25. | KOCHOVÁ Barbora |
Adidas Runners Prague |
CZE | 5:02:38.9 | 0:41:08.4 |
26. | VAN BREDA Sylvia |
Sneller Zwemmen |
NED | 5:04:48.4 | 0:43:17.9 |
27. | SNARE Frankie |
GBR | 5:06:04.7 | 0:44:34.1 | |
28. | HOPPOVA Renata |
Al Corniche Kuwait |
CZE | 5:06:08.7 | 0:44:38.1 |
29. | ZEMANOVÁ Jindřiška |
Triatlon Plzeň |
CZE | 5:06:24.9 | 0:44:54.4 |
30. | KEBBEL Margit |
TSG 08 Roth / #runroth |
GER | 5:07:41.7 | 0:46:11.1 |