seriál : Author Maraton Tour 2018

Author Valtické Cyklobraní

MTB
DATUM :29.9.2018 MÍSTO :Valtice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LECHNER Petr
ARBO Denzel Cliff Wien
CZE 1:36:44.0 0:00:00.0
2.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 1:36:45.0 0:00:00.9
3.
KONEČNÝ Radim
CGB Racing Team
CZE 1:40:10.2 0:03:26.2
4.
LIBRA Mirek
Novatop Lapierre
CZE 1:40:11.0 0:03:26.9
5.
ZEDNÍK Pavel
Cykloklub Dalečín
CZE 1:40:17.7 0:03:33.7
6.
KLUSÁK Radim
CYKLO SKI klub Polička
CZE 1:40:18.0 0:03:33.9
7.
KAŠPÁREK Jiří
CZE 1:40:18.0 0:03:33.9
8.
TYRÁČEK Martin
moolbike BBB
CZE 1:40:58.0 0:04:13.9
9.
JEŘÁBEK Oldřich
CGB Racing Team
CZE 1:41:00.5 0:04:16.4
10.
KOCIÁN Robert
SK EDIE team
CZE 1:42:00.2 0:05:16.2
11.
CHMELÍK Petr
CZE 1:42:14.2 0:05:30.2
12.
KROPÁČEK Radek
CZE 1:42:16.5 0:05:32.4
13.
PRÄSENS Oldřich
České dráhy
CZE 1:42:20.5 0:05:36.4
14.
KLUSÁK Rostislav
CYKLO SKI klub Polička
CZE 1:42:42.7 0:05:58.7
15.
SCHIFFER Michael
Mikealtmann.at
AUT 1:43:39.7 0:06:55.6
16.
BENEŠ Milan
Sportcomplex Břeclav
CZE 1:45:12.2 0:08:28.1
17.
PLÁTENÍK Stanislav
CZE 1:45:31.2 0:08:47.1
18.
LAUCKÝ Pavel
CZE 1:45:36.4 0:08:52.4
19.
IPPOLDT Michal
CZE 1:45:36.9 0:08:52.9
20.
SVOBODA Robert
bajker.eu
CZE 1:45:37.9 0:08:53.9
21.
KALITA Radek
České dráhy
CZE 1:46:53.7 0:10:09.6
22.
PODSEDNÍK Luboš
Cykloklub Dalečín
CZE 1:47:02.7 0:10:18.6
23.
HANUSKA Tomáš
SVK 1:47:10.4 0:10:26.4
24.
MĚŘÍNSKÝ Lukáš
CGB Racing Team
CZE 1:47:10.7 0:10:26.6
25.
KRATINA Tomáš
Business Logic s.r.o.
CZE 1:47:40.1 0:10:56.1
26.
HLADÍK Ondřej
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:47:49.2 0:11:05.1
27.
ČALKOVSKÝ Pavel
BIKE TEAM Porsche Olomouc
CZE 1:48:35.7 0:11:51.6
28.
KOPULETÝ Milan
CZE 1:49:05.4 0:12:21.3
29.
OPÍCHAL Tomáš
GHOST RUBENA racing team
CZE 1:49:14.4 0:12:30.4
30.
PODLAHA Zdeněk
CT J.Hradec
CZE 1:49:20.4 0:12:36.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 1:59:52.8 0:00:00.0
2.
SICHÁLKOVÁ Natálie
Business Logic s.r.o.
CZE 2:02:25.3 0:02:32.4
3.
CAPKOVÁ Monika
Elite women team
CZE 2:02:52.8 0:02:59.9
4.
SOMMEROVÁ Jana
Sportovní klub Kola Koblížek
CZE 2:09:30.2 0:09:37.3
5.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
Nutrend
CZE 2:10:16.0 0:10:23.1
6.
POKORNÁ Veronika
CZE 2:10:40.7 0:10:47.8
7.
SCHIFFER Andrea
Mikealtmann.at
AUT 2:11:51.7 0:11:58.9
8.
PŘÍHODOVÁ Kateřina
CZE 2:20:03.7 0:20:10.8
9.
KARCHŇÁKOVÁ Kateřina
CZE 2:26:13.6 0:26:20.7
10.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
CZE 2:27:52.4 0:27:59.5
11.
VOJÁČKOVÁ Jana
CZE 2:29:41.1 0:29:48.2
12.
ZBORANOVÁ Monika
SVK 2:29:53.3 0:30:00.5
13.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Eleven Mercedez-Benz Mitas
CZE 2:31:15.6 0:31:22.7
14.
IVIČIČOVÁ Petra
Elektro Ivičič Mikulov
CZE 2:37:48.8 0:37:55.9
15.
KRÁLÍČKOVÁ Šárka
CZE 2:37:51.8 0:37:58.9
16.
VESELOVSKÁ Albína
SVK 2:38:53.5 0:39:00.6
17.
KOLÁČKOVÁ Jana
CZE 2:38:54.0 0:39:01.1
18.
ŠPRDLÍKOVÁ Petra
SK Vydra Sušice
CZE 2:44:41.5 0:44:48.6
19.
FADRNÁ Jana
CZE 2:45:49.5 0:45:56.6
20.
STOJAROVÁ Irena
SALIX Zlín
CZE 2:47:09.7 0:47:16.8
21.
DOSTÁLOVÁ Gabriela
CZE 2:52:10.7 0:52:17.8
22.
FROHLICHOVÁ Veronika
BikeLove Frohlich Team
CZE 2:56:24.4 0:56:31.5
23.
JURISOVÁ Renata
FELIX FILII z. s.
CZE 2:58:24.6 0:58:31.7
24.
KUPKOVÁ Jitka
CZE 3:01:31.8 1:01:39.0
25.
HÁJKOVÁ Věra
CZE 3:02:59.1 1:03:06.2
26.
BAIEROVÁ Martina
Rohozec Amulet Team
CZE 3:08:58.5 1:09:05.7
27.
BALLADARES PEREZ Petra
Emco
CZE 3:18:39.7 1:18:46.8
28.
STROUHALOVÁ Marta
CZE 3:37:37.3 1:37:44.5
29.
SOTOLÁŘOVÁ Petra
CZE 3:48:40.3 1:48:47.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru