REGION NITRA Cyklomaratón Topoľčianky

MTB
DATUM :23.9.2018 MÍSTO :Topoľčianky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOJDÍK Vladimír
PROefekt team
SVK 3:27:26.5 0:00:00.0
2.
KARAS Juraj
PROefekt team
SVK 3:38:47.5 0:11:20.9
3.
BADIAR Julian
KOSICE
SVK 3:40:49.3 0:13:22.8
4.
KAWECKI Lech
Bacardi Rum Cola
POL 3:41:45.8 0:14:19.3
5.
IMRICH Martin
MTBIKER
SVK 3:45:22.0 0:17:55.5
6.
MARTIŠKA Jozef
KNAC Ružomberok
SVK 3:45:44.0 0:18:17.4
7.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 3:47:16.6 0:19:50.0
8.
HORŠULÁK Marián
Cykloklub Senec
SVK 3:51:31.3 0:24:04.7
9.
KAKALEJČÍK Vladimír
Gelnica
SVK 3:52:59.8 0:25:33.3
10.
ŠIMON Marian
FTC CC Fiľakovo
SVK 3:53:00.5 0:25:34.0
11.
DZURŇÁK Peter
Gelnica
SVK 3:55:14.5 0:27:48.0
12.
PAULECH Marek
RTVS - mobilny-maser.sk
SVK 3:58:33.0 0:31:06.5
13.
BRÁZ Ladislav
HORAL -Bike Team
SVK 3:58:41.3 0:31:14.8
14.
BALOČKO Rastislav
Madbiker Košice
SVK 3:59:09.8 0:31:43.2
15.
CHORVÁT Stanislav
tntcrew
SVK 3:59:12.8 0:31:46.2
16.
BRÁZ Norbert
HORAL Bike Team
SVK 4:01:48.6 0:34:22.1
17.
HOLEŠA Patrik
Maratón klub Rajec
SVK 4:03:52.1 0:36:25.6
18.
GOLIAN Erik
SUNCYCLE.sk Racing Team
SVK 4:03:58.8 0:36:32.2
19.
ŠMELKO František
Saat Sport Racing Team
SVK 4:04:47.0 0:37:20.5
20.
STRENK Peter
Športservis Bratislava
SVK 4:06:00.0 0:38:33.5
21.
DANKO Juraj
Bratislava
SVK 4:06:00.6 0:38:34.1
22.
KAŠUBA Michal
KPHC Turčianske Teplice
SVK 4:06:14.5 0:38:48.0
23.
GRÍGEĽ Róbert
Prosporteam košice
SVK 4:06:19.8 0:38:53.3
24.
MAJERSKÝ Peter
HORAL Bike Team
SVK 4:06:33.8 0:39:07.2
25.
SLINTÁK Michal
Slovan Luhačovice
CZE 4:10:26.5 0:43:00.0
26.
BUCHTÍK Miroslav
Športservis Team Bratislava
SVK 4:14:27.3 0:47:00.7
27.
VARGA Kristián
Ftc cc filakovo
SVK 4:15:59.0 0:48:32.5
28.
KRAJCOVIC Rastislav
ZF Slovakia
SVK 4:17:19.8 0:49:53.3
29.
RUSKO Igor
HORAL -Bike Team
SVK 4:17:43.5 0:50:17.0
30.
HAVALA Luboš
Neverice
SVK 4:18:03.8 0:50:37.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOSCOVÁ Kristina
TS Bohemia Bike Team
SVK 4:34:53.1 0:00:00.0
2.
PALÚCHOVÁ Zuzana
ŠK Slovan Donovaly
SVK 4:54:03.1 0:19:10.0
3.
KISSOVÁ Viera
BIKEPRO SPORT
SVK 5:00:24.9 0:25:31.8
4.
CETLOVÁ Diana
CK Energia Svit
SVK 5:08:57.9 0:34:04.8
5.
BÚTOROVÁ Miriam
Trenčín
SVK 5:49:31.0 1:14:37.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených481
Přihlášeno - Muži422
Přihlášeno - Ženy59
Odstartovalo471
V cíli461