seriál : serie logo

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :27.7.2019 MÍSTO :Zadov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HYNEK Kristián
Vitalo Future Cycling
CZE 1:57:26.8 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:58:37.1 0:01:10.3
3.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:59:59.6 0:02:32.8
4.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 2:02:50.2 0:05:23.4
5.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:02:51.1 0:05:24.3
6.
MORAVEK Tomáš
ZP cyklo PROOFY Corratec tem
CZE 2:04:29.6 0:07:02.8
7.
VOPAT Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:04:42.7 0:07:15.8
8.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:06:23.1 0:08:56.3
9.
JIROUŠ Samuel
Česká spořitelna Specialized Junior
CZE 2:06:25.9 0:08:59.1
10.
SKÁLA Jaromír
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 2:06:31.1 0:09:04.3
11.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:06:32.4 0:09:05.6
12.
TATÍČEK Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 2:06:36.6 0:09:09.8
13.
HULA Robert
CZE 2:06:42.6 0:09:15.8
14.
BUKSA Dominik
Vitalo Future Cycling
CZE 2:06:51.1 0:09:24.3
15.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:06:52.6 0:09:25.8
16.
MORAVEC Karel
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:06:56.4 0:09:29.6
17.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:04.9 0:10:38.1
18.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:08:23.9 0:10:57.1
19.
PÍSAŘ Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 2:08:31.9 0:11:05.1
20.
TOMAN Vojtěch
HR Racing Team České Budějovice
CZE 2:08:54.1 0:11:27.3
21.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 2:09:14.9 0:11:48.1
22.
PETRUŠ Lubomír
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:09:31.9 0:12:05.1
23.
REINER Jan
EthicSport Cycling team
CZE 2:10:20.6 0:12:53.8
24.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 2:10:27.9 0:13:01.1
25.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:10:28.9 0:13:02.1
26.
HOLUB Josef
CZE 2:11:19.9 0:13:53.1
27.
STOŠEK Viktor
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 2:11:35.9 0:14:09.1
28.
MATOCHA Pavel
GAPP System - Cabtech
CZE 2:11:48.7 0:14:21.8
29.
SPILKA Tomáš
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:12:02.4 0:14:35.6
30.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:12:15.9 0:14:49.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:27:26.7 0:00:00.0
2.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:36:03.9 0:08:37.2
3.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:39:55.4 0:12:28.7
4.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:41:14.4 0:13:47.7
5.
PODRACKÁ Hana
CZE 2:41:21.5 0:13:54.8
6.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:47:38.4 0:20:11.7
7.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:48:37.7 0:21:11.0
8.
MATLÁŠKOVÁ Jana
CYKLO JIŘIČKA
CZE 2:51:23.4 0:23:56.7
9.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:51:45.7 0:24:19.0
10.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:52:14.9 0:24:48.2
11.
RIPPELOVA Hana
CZE 3:00:08.9 0:32:42.2
12.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 3:00:44.2 0:33:17.5
13.
KLUZÁKOVÁ Olga
HR Racing Team České Budějovice
CZE 3:02:56.7 0:35:30.0
14.
FUKSOVÁ Adéla
BIGSHOCK team
CZE 3:07:37.2 0:40:10.5
15.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC 100% TREK
CZE 3:08:19.5 0:40:52.7
16.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 3:21:08.7 0:53:42.0
17.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 3:22:15.5 0:54:48.8
18.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 3:24:08.0 0:56:41.3
19.
DINGOVÁ Michaela
BSK racing
CZE 3:40:47.2 1:13:20.5
20.
BUREŠOVÁ Kristýna
CZE 3:43:30.0 1:16:03.3
21.
HRUBÁ Gabriela
CZE 3:48:59.2 1:21:32.5
22.
KUBÍKOVÁ Jana
CZE 3:49:48.0 1:22:21.3
23.
HALADOVÁ Anna
CZE 3:52:18.5 1:24:51.8
24.
KOLÁŘOVÁ Iveta
CZE 3:57:37.3 1:30:10.5
25.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 4:14:13.3 1:46:46.6
26.
MATĚJÍČKOVÁ Romana
CZE 4:21:44.5 1:54:17.8
27.
FRYZOVÁ Šárka
CZE 4:50:23.1 2:22:56.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru