seriál : serie logo
seriál : ČP XCM MTB 2019

AUTHOR Král Šumavy MTB 2019 - memoriál Františka Šraita

MTB
DATUM :25.5.2019 MÍSTO :Klatovy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 4:42:48.2 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
KROSS Bikeranch Team
CZE 4:49:52.1 0:07:03.9
3.
RAUCHFUSS Marek
KROSS Bikeranch Team
CZE 5:00:08.1 0:17:19.9
4.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:02:48.4 0:20:00.2
5.
ZEITHAMMER Martin
PETRCECH SPORT MTB TEAM
CZE 5:02:59.2 0:20:11.0
6.
STRNKA Tomáš
Bike Team Sazovice
CZE 5:03:20.7 0:20:32.4
7.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:03:31.9 0:20:43.7
8.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:03:32.0 0:20:43.8
9.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:03:42.4 0:20:54.2
10.
HAVEL Josef
STATIKA J.S.K.K.
CZE 5:15:42.2 0:32:53.9
11.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:15:43.4 0:32:55.2
12.
SUSTR Lukas
Alset Racing Team
CZE 5:16:49.9 0:34:01.7
13.
DREJSL Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:17:27.9 0:34:39.7
14.
JEŽEK Petr
SUPERIOR RIDERS
CZE 5:23:37.2 0:40:49.0
15.
KULHAVÝ Tomáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:26:19.1 0:43:30.8
16.
EGERMAIER Daniel
MS Bike Academy Racing
CZE 5:27:08.5 0:44:20.2
17.
KOZÁK Tomáš
Rapid Plzeň
CZE 5:27:31.3 0:44:43.1
18.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:27:55.3 0:45:07.1
19.
MICHAL Pavel
IVT Tepelná čerpadla
CZE 5:28:38.2 0:45:50.0
20.
JENŠÍK Jan
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:29:05.0 0:46:16.7
21.
WEINKOPF Uwe
GER 5:29:13.6 0:46:25.3
22.
VLÁŠEK Michal
KROSS Bikeranch Team
CZE 5:31:13.2 0:48:25.0
23.
SÖLTER Marcus
NRT PROTECTIVE
GER 5:31:17.1 0:48:28.8
24.
VÁLEK Václav
CZE 5:31:28.7 0:48:40.5
25.
HOLLWEDE Udo
SV Eintracht Berglern/XC-Bikes.de
GER 5:31:50.5 0:49:02.2
26.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradske slapky
CZE 5:33:20.3 0:50:32.1
27.
KESTLER Aleš
YOGI Racing Ostrava
CZE 5:35:54.5 0:53:06.2
28.
ŠOLC Radek
CYKLOTRENINK.com
CZE 5:38:29.7 0:55:41.5
29.
KALABIS Jiří
Hnízdil Team
CZE 5:39:24.0 0:56:35.7
30.
IZDNÝ Zdeněk
UNIQA Jihlava
CZE 5:39:25.5 0:56:37.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 5:33:56.5 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bikeranch Team
CZE 5:38:29.2 0:04:32.7
3.
REINERS Sarah
EDELSTEN MTB Ladies
GER 6:27:43.3 0:53:46.8
4.
SKRBKOVÁ Denisa
Beko Bike&Ski Racing team
CZE 6:38:55.0 1:04:58.5
5.
NENADÁLOVÁ Hanka
MTB R2 Team
CZE 7:02:00.5 1:28:04.0
6.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 7:06:21.4 1:32:24.8
7.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 7:10:35.1 1:36:38.6
8.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 7:20:10.3 1:46:13.8
9.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 7:24:07.6 1:50:11.1
10.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 8:05:46.6 2:31:50.1
11.
VÁLOVÁ Jitka
Rožmitál B.H.A.
CZE 8:41:42.3 3:07:45.7
12.
KONOPOVÁ Jana
Author Team Stupno
CZE 8:50:31.0 3:16:34.5
13.
HOINKIS Ulrike
PhD Connection
GER 9:10:05.3 3:36:08.8
14.
HOLÁ Kateřina
CZE 9:16:01.3 3:42:04.8
15.
VRBOVÁ Martina
Sorry Wolle WWT Říčany
CZE 9:40:26.9 4:06:30.4
16.
KORÁLOVÁ Eva
CZE 10:28:04.5 4:54:08.0
17.
HOŠKOVÁ Martina
Buková
CZE 10:37:45.5 5:03:49.0
18.
JELÍNKOVÁ Michaela
Žemlínci
CZE 11:17:49.7 5:43:53.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru