Košický trojkráľový beh

Běh
DATUM :6.1.2019 MÍSTO :Košice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MUŠINSKÝ Tomáš
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:17:39 0:00:00
2.
KAMAS Tomáš
TJ Tatran Spišská Nová Ves
SVK 0:18:16 0:00:37
3.
HENČEK Emil
TJ Obal servis Košice
SVK 0:18:18 0:00:39
4.
REDAJ Ľubomír
Pro-body triatlon team
SVK 0:18:20 0:00:41
5.
MOCKOVČIAK Marek
TJ Obal servis Košice
SVK 0:18:26 0:00:47
6.
FRIDMANSKÝ Denis
Athlethic Legion Club Moldava nad Bodvou
SVK 0:18:36 0:00:57
7.
HORVÁTH Ladislav
SWEP TEAM
SVK 0:18:55 0:01:16
8.
IVANČO Michal
Pro-body triatlon team
SVK 0:19:08 0:01:29
9.
KOPERDÁK Lukáš
AŠK Slávia Spišská Nová Ves
SVK 0:19:10 0:01:31
10.
REVAJ Erik
AŠK Slávia Spišská Nová Ves
SVK 0:19:15 0:01:36
11.
VETRÁK Ján
ABC TEAM Hnúšťa
SVK 0:19:19 0:01:40
12.
SLÁMA Richard
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:19:26 0:01:47
13.
ŠTEFANIŠIN Jozef
SVK 0:19:36 0:01:57
14.
SEMANCIK Libor
KOB KYSAK
SVK 0:19:40 0:02:01
15.
EVIN Štefan
Evinteam.sk
SVK 0:19:53 0:02:14
16.
RINGER Oliver
MARAS team
SVK 0:19:59 0:02:20
17.
SABOL Peter
SVK 0:20:07 0:02:28
18.
KALINA Adam
Iris Presov
SVK 0:20:09 0:02:30
19.
ROHÁČ Martin
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:20:09 0:02:30
20.
AKURATNY Michal
pro-body triatlon team Košice
SVK 0:20:14 0:02:35
21.
JANČÍK Lukáš
SVK 0:20:16 0:02:37
22.
BOGÁR János
HEGYALJA2050
HUN 0:20:18 0:02:39
23.
HOJDA Igor
DANKAteam
SVK 0:20:20 0:02:41
24.
POLONČÁK Ján
Klub bežcov Stropkov
SVK 0:20:27 0:02:48
25.
DANEL Mariusz
Lemra Cycling Team Košice
CZE 0:20:27 0:02:48
26.
KARABIN Jozef
Mesto Košice
SVK 0:20:28 0:02:49
27.
LUKČO Vladimír
Nováčany
SVK 0:20:41 0:03:02
28.
REPEĽ Peter
SVK 0:20:50 0:03:11
29.
FAZEKAŠ Miroslav
Active life
SVK 0:20:54 0:03:15
30.
SIMOČKO Lukáš
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:21:10 0:03:31
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NĚMCOVÁ Barbora
TJ Obal servis Košice
SVK 0:21:53 0:00:00
2.
TYSZOVÁ Natália
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:21:59 0:00:06
3.
IVANČOVÁ Tamara
ŠK Banské
SVK 0:22:01 0:00:08
4.
WEISSOVÁ Ľuboslava
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:22:07 0:00:14
5.
IVANKOVÁ Sandra
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:22:14 0:00:21
6.
KOPČÁKOVÁ Beáta
Metropol Košice
SVK 0:22:30 0:00:37
7.
REISTTETEROVÁ Miriam
Košice
SVK 0:23:21 0:01:28
8.
ŽEGLEŇOVÁ Nikola
SVK 0:23:47 0:01:54
9.
SLÁMOVÁ Jana
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:24:21 0:02:28
10.
BOŽOVÁ Danica
bežecký klub Poprad/ Svit Mierovka
SVK 0:24:34 0:02:41
11.
ZÁBOJOVÁ Zuzana
Active Life Košice
SVK 0:24:39 0:02:46
12.
JENDRICHOVSKA Danka
MARAS team
SVK 0:24:44 0:02:51
13.
FILIPOVÁ Petronela
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:24:52 0:02:59
14.
LAMIOVÁ Katarína
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:24:55 0:03:02
15.
VARGA Ildikó
HEGYALJA2050
HUN 0:24:57 0:03:04
16.
MIHOKOVÁ Anna
SVK 0:25:09 0:03:16
17.
JURIGOVA Barbara
SVK 0:25:16 0:03:23
18.
KARABAŠOVÁ Soňa
Košice
SVK 0:25:16 0:03:23
19.
BAGLIETTO Anita
MEX 0:25:17 0:03:24
20.
JACKULIAKOVÁ Kristína
Košice
SVK 0:25:17 0:03:24
21.
KOMKOVÁ Miriam
MARAS team
SVK 0:25:21 0:03:28
22.
ŠKOLNÍKOVÁ Petronela
WFM Košice
SVK 0:25:58 0:04:05
23.
OVČARÍKOVÁ Anna
SOPKA Seňa
SVK 0:26:01 0:04:08
24.
MALACHOVSKÁ Miroslava
SVK 0:26:41 0:04:48
25.
VOJACEK Katarína
Active Life Košice
SVK 0:26:53 0:05:00
26.
GARBINSKA Monika
SVK 0:27:03 0:05:10
27.
TISZOVÁ Alžbeta
TMS International Košice
SVK 0:27:04 0:05:11
28.
MARKO Valéria
Klub orientačného behu ATU Košice
SVK 0:27:14 0:05:21
29.
KOVÁCS Karolína
SVK 0:27:18 0:05:25
30.
KARDOŠOVÁ Alexandra
SVK 0:27:31 0:05:38

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených808
Přihlášeno - Muži488
Přihlášeno - Ženy320
Odstartovalo680
V cíli678