seriál : serie logo

CARDION Karlův běh

Běžecké lyžování
DATUM :16 - 17.2.2019 MÍSTO :Boží Dar

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CERVINKA Maxim
Bertsdorfer SV 
GER 0:51:21.6 0:00:00.0
2.
ESCHER Toni
adidasXCSteam
GER 0:51:22.1 0:00:00.5
3.
KRISTEJN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 0:51:26.1 0:00:04.5
4.
NOVOTNÝ Viktor
Rossignol racing team
CZE 0:52:09.9 0:00:48.2
5.
LANG Carlos
SSV Geyer
GER 0:52:11.4 0:00:49.7
6.
KRETZSCHMAR Ruben
SC NORWEGER Annaberg
GER 0:52:16.9 0:00:55.2
7.
KUBRIČAN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 0:52:18.4 0:00:56.7
8.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 0:52:26.6 0:01:05.0
9.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
LK Pernink
CZE 0:52:43.4 0:01:21.7
10.
SCHREIER Michel
Fischer Racing Team / SV Stützengrün
GER 0:53:00.9 0:01:39.2
11.
HELDT Markus
WSC Erzgebirge O´thal
GER 0:53:28.1 0:02:06.5
12.
GROß Lukas
Psv Schwarzenberg
GER 0:54:06.9 0:02:45.2
13.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VSK MFF UK
CZE 0:54:34.1 0:03:12.5
14.
PETZOLD  Luca
WSC Erzgebirge Othal
GER 0:54:36.6 0:03:15.0
15.
EBERL Filip
X-Team BaNo K. Vary
CZE 0:54:41.1 0:03:19.5
16.
RÁDL Jakub
LK Slovan K. Vary
CZE 0:54:45.6 0:03:24.0
17.
HENNIG Hans
SV Neudorf
GER 0:54:47.4 0:03:25.7
18.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 0:54:52.4 0:03:30.7
19.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 0:55:46.1 0:04:24.5
20.
RICHTER Norman
SV Großwaltersdorf
GER 0:55:50.1 0:04:28.5
21.
SCHICKER Tim
SV Burkhardtsgrün
GER 0:56:43.6 0:05:22.0
22.
KAŇKA Adam
?Žižkovský tygři
CZE 0:56:45.1 0:05:23.5
23.
STROBEL Norbert
SC NORWEGER Annaberg
GER 0:56:49.6 0:05:28.0
24.
SIAMTOMOV Dmitrii
Vinev
RUS 0:56:51.6 0:05:30.0
25.
BRABEC Miroslav
Abertamy
CZE 0:56:52.4 0:05:30.7
26.
HAVEL Lukáš
Olfin Car Ski Team
CZE 0:56:54.1 0:05:32.5
27.
BERÁNEK Jan
USK CS Plzeň
CZE 0:56:54.6 0:05:33.0
28.
MARHOUN Petr
VSK MFF UK
CZE 0:57:06.1 0:05:44.5
29.
SIAMTOMOV Konstantin
Vinev
RUS 0:57:10.1 0:05:48.5
30.
TIBITANZL Michal
Sportcus team
CZE 0:57:21.1 0:05:59.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Petra
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:52:13.1 0:00:00.0
2.
MECHLOVÁ Lenka
SPORTICUS team
CZE 0:59:25.1 0:07:12.0
3.
HNÁTKOVÁ Tereza
SPORTICUS team
CZE 1:00:27.9 0:08:14.7
4.
NÖHMEIER Hanna
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
GER 1:00:41.4 0:08:28.2
5.
BAUEROVÁ Katka
sauna Čerťák
CZE 1:00:46.9 0:08:33.7
6.
RICHTER Jasmin
SV Stützengrün
GER 1:02:29.6 0:10:16.5
7.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol racing team
CZE 1:02:50.6 0:10:37.5
8.
STOKLASOVÁ Eva
Kasper-Swix Team
CZE 1:03:13.4 0:11:00.2
9.
MEISCHNER Marie
SC Norweger 1896 Annaberg e.V.
GER 1:03:56.9 0:11:43.7
10.
PANCHÁRTKOVÁ Tereza
Kasper - Swix team
CZE 1:04:50.4 0:12:37.3
11.
KODROVÁ Kateřina
Ouki Douki
CZE 1:05:04.4 0:12:51.2
12.
RIPPIN Alina- Selin
NSV Wernigerode
GER 1:05:30.1 0:13:17.0
13.
DUPALOVÁ Dominika
CZE 1:06:28.9 0:14:15.7
14.
HAVLOVÁ Marie
Olfin Car Ski Team
CZE 1:07:06.2 0:14:53.0
15.
NDUWIMANA Eva
SK Hubertus K. Vary
CZE 1:07:40.2 0:15:27.0
16.
ŠÍPKOVÁ Petra
Kasper - Swix team
CZE 1:07:57.2 0:15:44.0
17.
ZUZÁNKOVÁ Tereza
AC Turnov
CZE 1:08:28.2 0:16:15.0
18.
FRANZ  Viviane
Dorfchemnitzer SV
GER 1:08:42.4 0:16:29.2
19.
SEKYROVÁ Ivana
AK Sokolov
CZE 1:10:14.7 0:18:01.5
20.
WÜRZOVÁ Anna
GLEDE Team
CZE 1:11:00.2 0:18:47.0
21.
BRANTLOVÁ Jana
Velosport Domažlice
CZE 1:11:42.4 0:19:29.3
22.
GELFERT Lisa
Skiverein Schönheide
GER 1:12:31.4 0:20:18.3
23.
LENČOVÁ Jana
CZE 1:12:57.2 0:20:44.0
24.
ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka
LK Slovan K. Vary
CZE 1:13:41.4 0:21:28.3
25.
JEŘÁBKOVÁ Ladislava
Classic Workout Praha
CZE 1:14:04.2 0:21:51.0
26.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 1:15:14.4 0:23:01.3
27.
VALDMANOVÁ Lenka
CZE 1:16:00.9 0:23:47.8
28.
BARTHEL Manuela
GER 1:16:41.4 0:24:28.3
29.
ZANOZINA Ekaterina
Kerateam
RUS 1:18:21.9 0:26:08.8
30.
CIBULKOVÁ Markéta
CZE 1:19:14.2 0:27:01.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÜLLER Niklas
VfB Schöneck
GER 0:27:09.1 0:00:00.0
2.
BAUER Matyáš
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:30:53.6 0:03:44.5
3.
TOŠNER Michal
LK Slovan K.Vary
CZE 0:32:03.1 0:04:54.0
4.
ŠTĚRBA Marek
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:32:28.1 0:05:19.0
5.
NICO Reichelt
TSG Bau Hammerbrücke
GER 0:32:50.8 0:05:41.7
6.
DVOŘÁK Jan
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:33:06.1 0:05:57.0
7.
KOUŘÍK Pavel
TJ Sokol Díly
CZE 0:33:52.6 0:06:43.5
8.
NOVÁK Karel
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:34:18.3 0:07:09.2
9.
ŠTUDLAR Vítek
LK Skovan Karlovy Vary
CZE 0:34:20.3 0:07:11.2
10.
KOLOVRAT Jiří
sauna Čerťák
CZE 0:34:36.3 0:07:27.2
11.
KAUFMANN Johannes
VfL Reumtengrün
GER 0:34:59.3 0:07:50.2
12.
ESCHER Hendrik
SC NORWEGER Annaberg
GER 0:35:09.6 0:08:00.5
13.
TOKÁR Radim
KOS Slavia Plzeň
CZE 0:35:31.8 0:08:22.7
14.
GAŠEK Matouš
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:36:03.6 0:08:54.5
15.
KOVÁŘ Ondřej
CZE 0:37:47.1 0:10:38.0
16.
KRAFČIK štefan
CZE 0:37:59.6 0:10:50.5
17.
RYDLO Michal
CZE 0:38:04.9 0:10:55.7
18.
SÝKORA Jan
USK CS Plzeň
CZE 0:38:16.6 0:11:07.5
19.
KOČÍ Mikuláš
KB Kapslovna
CZE 0:38:18.9 0:11:09.7
20.
KLEIBER David
GER 0:39:06.4 0:11:57.2
21.
PILÁT Tomáš
sauna Čerťák
CZE 0:39:12.6 0:12:03.5
22.
SEČKA Ondřej
Ski Klub Imoba
CZE 0:40:07.9 0:12:58.7
23.
TOBRMAN Filip
CZE 0:40:12.6 0:13:03.5
24.
TRAPP Lukáš
BMC
CZE 0:42:52.1 0:15:43.0
25.
BARTOŠ Luděk
MLOK Mariánské Lázně
CZE 0:43:54.4 0:16:45.3
26.
KŘÍŽ Miloš
FUJIKOKI
CZE 0:44:09.4 0:17:00.3
27.
DVOŘÁK Miloš
sauna Čerťák
CZE 0:44:43.1 0:17:34.0
28.
NESTLER Frank
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 0:45:36.9 0:18:27.8
29.
MLÍKA Petr
CZE 0:46:37.6 0:19:28.5
30.
PRAŽAN Josef
Nováček Jáchymov
CZE 0:47:23.6 0:20:14.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLOVRATOVÁ Adéla
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:35:39.8 0:00:00.0
2.
ESCHER Silke
SC NORWEGER Annaberg
GER 0:37:04.6 0:01:24.7
3.
ČERNÁ Kateřina
MLOK Mariánské Lázně
CZE 0:38:32.6 0:02:52.7
4.
SLAMOVÁ Natálie
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:39:53.4 0:04:13.5
5.
SOUKUPOVÁ Petra
sauna Čerťák
CZE 0:39:58.1 0:04:18.2
6.
CIPRYSOVÁ Dáša
sauna Čerťák
CZE 0:39:58.4 0:04:18.5
7.
BOUCHALOVÁ Vendula
CZE 0:42:36.9 0:06:57.0
8.
KOLOVRATOVÁ Katka
sauna Čerťák
CZE 0:42:49.1 0:07:09.2
9.
KRAFČIKOVÁ Monika
CZE 0:43:07.9 0:07:28.0
10.
KINDLOVÁ Hedvika
XCSPORT.cz Ski Open Team
CZE 0:44:02.4 0:08:22.5
11.
POLCAROVÁ Marcela
CZE 0:44:19.9 0:08:40.0
12.
BADALÍKOVÁ Lucie
Cyklo Chlubna
CZE 0:44:30.1 0:08:50.2
13.
FUNKOVÁ Zuzka
sauna Čerťák
CZE 0:44:44.6 0:09:04.7
14.
VORÁČKOVÁ Petra
sauna Čerťák
CZE 0:45:08.9 0:09:29.0
15.
HNYKOVÁ Hana
VTKŽlutice
CZE 0:46:18.1 0:10:38.2
16.
FEIFRLÍKOVÁ Veronika
VTahu!
CZE 0:48:44.4 0:13:04.5
17.
MRÁZOVÁ Renáta
TJ Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:49:17.1 0:13:37.2
18.
SAVIČOVÁ Gabriela
sauna Čerťák
CZE 0:49:41.4 0:14:01.5
19.
NÁDENÍČKOVÁ Pavla
Nejdek Orienteering
CZE 0:50:07.6 0:14:27.8
20.
BURŠÍKOVÁ  Michaela 
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:51:22.6 0:15:42.8
21.
SRNKOVA Zdenka
CZE 0:51:39.2 0:15:59.3
22.
ŠPLINAROVÁ Jana
TJ Slovan Karlovy Vary
CZE 0:55:25.4 0:19:45.5
23.
KOVÁČOVÁ Eliška
ŠAK Chodov
CZE 0:59:26.2 0:23:46.3
24.
LAZUROVÁ Pavla
SKI Nordic Mar. Lázně
CZE 1:01:54.2 0:26:14.3
25.
FRÜHAUFOVÁ Míša
sauna Čerťák
CZE 1:07:58.4 0:32:18.6
26.
SITARČÍKOVÁ Lenka
Síťovci
CZE 1:39:14.8 1:03:34.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVLAS Ondra
LK Slovan K.Vary
CZE 0:17:06.9 0:00:00.0
2.
RÁDL Mikeš
LK Slovan K.Vary
CZE 0:17:28.9 0:00:22.0
3.
KOŠINA Tobiáš
LK Slovan K.Vary
CZE 0:17:33.9 0:00:26.9
4.
KRUL Michal
LK Slovan K.Vary
CZE 0:18:13.1 0:01:06.2
5.
FLÄMIG Colin
SV Großwaltersdorf
GER 0:18:13.9 0:01:07.0
6.
KULHÁNEK Ondra
LK Slovan K.Vary
CZE 0:18:26.2 0:01:19.2
7.
SÝKORA Vojtěch
CZE 0:19:01.6 0:01:54.7
8.
KOVÁČ Štěpán
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:19:03.6 0:01:56.7
9.
ELLEDER David
Humanita Praha
CZE 0:19:46.9 0:02:40.0
10.
UHER Adam
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:20:51.4 0:03:44.5
11.
KOLLÁR Nikola
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:21:03.7 0:03:56.7
12.
ANDRŠ Matěj
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:21:20.4 0:04:13.5
13.
ŠIMURDA Matěj
USK CS Plzeň
CZE 0:22:00.9 0:04:54.0
14.
TOBRMANOVÁ Anna Sofie
USK CS Plzeň
CZE 0:22:31.7 0:05:24.7
15.
MYSLÍK Vojtěch
SKOB Ostrov
CZE 0:24:33.2 0:07:26.2
16.
SÝKORA Štěpán
USK CS Plzeň
CZE 0:26:05.7 0:08:58.7
17.
GRIMM Tom
TSG Bau Hammerbrücke
GER 0:28:57.9 0:11:51.0
18.
DAVID Jan
CZE 0:35:17.0 0:18:10.0
19.
URBAN Vit
VS Kadaň
CZE 0:46:21.7 0:29:14.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DOLEŽALOVÁ Diana
CZE 0:17:07.1 0:00:00.0
2.
PEŘINOVÁ Anna
LK Slovan K.Vary
CZE 0:17:40.1 0:00:32.9
3.
ŠTUDLAROVÁ Zuzana
LK Slovan K.Vary
CZE 0:18:16.4 0:01:09.2
4.
NOVÁČKOVÁ Johana
LK Slovan K.Vary
CZE 0:18:18.4 0:01:11.2
5.
HARAKALOVÁ Kateřina
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:18:30.7 0:01:23.5
6.
NOVÁKOVÁ Anna
LK Slovan K.Vary
CZE 0:18:34.6 0:01:27.4
7.
KOLENATÁ Ema
LK Slovan K. Vary z.s.
CZE 0:18:46.4 0:01:39.2
8.
PEŘINOVÁ Zuzana
LK Slovan K.Vary
CZE 0:18:57.9 0:01:50.7
9.
HOLÍKOVÁ Simona
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:19:35.9 0:02:28.7
10.
HOLÍKOVÁ Petra
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:19:51.7 0:02:44.5
11.
ČÁSLAVSKÁ Klára
LK Slovan K.Vary
CZE 0:19:52.4 0:02:45.2
12.
MRÁZOVÁ Julie
Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:20:23.9 0:03:16.7
13.
ŘEHÁKOVÁ Mirka
LK Slovan K.Vary
CZE 0:20:25.2 0:03:18.0
14.
BARTOŠOVÁ Marie
MLOK Mariánské Lázně
CZE 0:20:33.7 0:03:26.5
15.
KOLOVRATOVÁ  Tereza
LK Slovan K.Vary
CZE 0:21:04.7 0:03:57.5
16.
SMETANKOVÁ Barbora
Ski Team Jinočany
CZE 0:29:07.7 0:12:00.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GAŠEK Šimon
LK Slovan K.Vary
CZE 0:07:42.3 0:00:00.0
2.
BAUER David
LK Slovan K.Vary
CZE 0:07:57.8 0:00:15.5
3.
ŠVARC Michal
Ekonom - Žižkovský Tygři
CZE 0:08:02.0 0:00:19.7
4.
ROZKOŠNÝ Jakub
KB Blansko
CZE 0:08:22.3 0:00:40.0
5.
TUREK  Jakub
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:08:25.1 0:00:42.7
6.
BRŠŤÁK Tomáš
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:08:42.6 0:01:00.2
7.
VEJVODA Lukáš
Biatlon Klecany
CZE 0:08:55.3 0:01:13.0
8.
ŠTĚRBA Lukáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:06.6 0:01:24.2
9.
BLAHOUT  Jonáš 
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:14.8 0:01:32.5
10.
WITNEY Samuel
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:17.6 0:01:35.2
11.
VODRÁŽKA Štěpán
USK CS Plzeň
CZE 0:09:40.6 0:01:58.2
12.
FRÝDEK Lukáš
biatlon blansko
CZE 0:09:49.1 0:02:06.7
13.
ŠMEJKAL Štěpán
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:55.3 0:02:13.0
14.
TOBRMAN Filip Albert
USK CS Plzeň
CZE 0:09:58.3 0:02:16.0
15.
KUNEŠ  Petr
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:10:08.6 0:02:26.2
16.
SOUKUP Ondřej
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:10:15.3 0:02:33.0
17.
KOLLÁR  Lubor
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:10:17.3 0:02:35.0
18.
RICHTER Maximilian
SV Neudorf e.V.
GER 0:10:17.6 0:02:35.2
19.
ANDERSÍK Matyáš
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:10:23.6 0:02:41.2
20.
BENÍŠEK Kryštof
CZE 0:10:28.8 0:02:46.5
21.
SOUKUP Pavel
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:10:46.6 0:03:04.2
22.
CHALUPA Šimon
Biatlon Klub Ostrov
CZE 0:10:49.1 0:03:06.7
23.
KRAUS Christian
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:10:57.3 0:03:15.0
24.
DVOŘÁK Jan
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:11:10.3 0:03:28.0
25.
ELLEDER Jan
Humanita Praha
CZE 0:11:21.6 0:03:39.2
26.
MYSLIK Antonín
Biatlon Klub Ostrov
CZE 0:11:33.8 0:03:51.5
27.
NOVÁK Filip
Biatlon Klub Ostrov
CZE 0:11:47.6 0:04:05.2
28.
PRŮCHA Jan
BTT Libohovice
CZE 0:11:59.8 0:04:17.5
29.
KUPEC Kryštof
CZE 0:12:07.6 0:04:25.2
30.
LAZUR šimon
CZE 0:12:16.6 0:04:34.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PÁTKOVÁ Viktorka
LK Slovan K.Vary
CZE 0:07:29.6 0:00:00.0
2.
BAUEROVÁ Aneta
LK Slovan K.Vary
CZE 0:07:30.1 0:00:00.4
3.
PEŘINOVÁ Eliška
LK Slovan K.Vary
CZE 0:08:30.6 0:01:00.9
4.
HENNIG Hanna
SV Neudorf e.V.
GER 0:08:31.1 0:01:01.5
5.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:50.8 0:01:21.2
6.
CIPRYSOVÁ  Alžběta
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:02.1 0:01:32.4
7.
FRUHAUFOVÁ  Julie
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:11.8 0:01:42.2
8.
BÁRTOVÁ  Kornelie
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:25.3 0:01:55.7
9.
RYBÁKOVÁ Lucie
Biatlon Klub Ostrov
CZE 0:09:40.1 0:02:10.4
10.
MIŠEKOVÁ Lucie
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:09:46.8 0:02:17.2
11.
BURŠÍKOVÁ  Michaela 
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:09:52.3 0:02:22.7
12.
CIPRYSOVÁ Magdaléna
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:10:00.8 0:02:31.2
13.
BERÁNKOVÁ Hedvika
USK CS Plzeň
CZE 0:10:06.8 0:02:37.2
14.
MIŠEKOVÁ Kateřina
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:10:10.3 0:02:40.7
15.
HAVLOVÁ Kateřina
Olfin Car Ski Team
CZE 0:10:28.6 0:02:58.9
16.
MRÁZOVÁ Ema
Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:10:44.6 0:03:15.0
17.
DÁŇOVÁ Klára
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:10:53.3 0:03:23.7
18.
ELLEDEROVA Eva
CZE 0:11:00.8 0:03:31.2
19.
RŮŽIČKOVÁ Jana
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:11:09.8 0:03:40.2
20.
VODRÁŽKOVÁ Barbora
USK CS Plzeň
CZE 0:11:18.8 0:03:49.2
21.
BLAHOUTOVÁ Klára
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:11:27.1 0:03:57.4
22.
ŠEBESTOVÁ Barbora
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:11:30.3 0:04:00.7
23.
NOVÁKOVÁ Julie
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:11:33.1 0:04:03.4
24.
DRAHORÁDOVÁ Ema
Telemark team Boží Dar
CZE 0:11:51.8 0:04:22.2
25.
LEPÍKOVÁ Barbora
Ski klub Karlovy Vary
CZE 0:12:09.1 0:04:39.5
26.
BERÁNKOVÁ Julie
USK CS Plzeň
CZE 0:12:23.1 0:04:53.5
27.
NEDBALOVÁ Kamila
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:12:28.8 0:04:59.2
28.
BÁRTOVÁ Darina
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:12:37.3 0:05:07.7
29.
HENDLOVÁ Natálie
CZE 0:12:43.8 0:05:14.2
30.
MAŠKOVÁ Lucie
SKI K. Vary
CZE 0:13:12.1 0:05:42.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠEDIVÝ Antonín
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:02:26.7 0:00:00.0
2.
CHALUPA Mikuláš
Biatlon Klub Ostrov
CZE 0:02:37.7 0:00:10.9
3.
KORELLUS Jakub
Ski klub Karlovy Vary
CZE 0:02:51.7 0:00:24.9
4.
PERGLER Eliáš
CZE 0:02:54.2 0:00:27.4
5.
KROUPA Daniel
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:03:01.5 0:00:34.7
6.
HAVEL Vojta
Olfin Car Ski Team
CZE 0:03:07.5 0:00:40.7
7.
BĚLINA Richard
CZE 0:03:17.5 0:00:50.7
8.
KOTLÁŘÍK Ondřej
CZE 0:03:18.7 0:00:51.9
9.
PILÁT Lukáš
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:03:20.0 0:00:53.2
10.
BUNKA Hubert
Moravan Louňovice
CZE 0:03:28.7 0:01:01.9
11.
KUNEŠ Matěj
LK Slovan K. Vary
CZE 0:03:30.7 0:01:03.9
12.
KUPEC Robin
CZE 0:03:44.0 0:01:17.2
13.
MARTIN Michal
CZE 0:04:00.2 0:01:33.4
14.
POZNER Adam
SK Zeleneč
CZE 0:04:06.2 0:01:39.5
15.
NOVÁK Štěpán
Biatlon Klub Ostrov
CZE 0:04:10.0 0:01:43.2
16.
KVAPIL Kryštof
SKI K. Vary
CZE 0:04:14.2 0:01:47.4
17.
KUNEŠ Tomáš
CZE 0:04:46.5 0:02:19.7
18.
ŠILHAN Kryštof
WiTTE bike team
CZE 0:05:23.2 0:02:56.5
19.
MIŠEK Michal
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:06:34.8 0:04:08.0
20.
SVOBODA Lukáš
CZE 0:06:53.3 0:04:26.5
21.
KOLESÁR Albert
USK Praha plavání
CZE 0:10:49.0 0:08:22.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠEBESTOVÁ Sára
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:02:33.7 0:00:00.0
2.
TURKOVÁ Klára
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:02:57.7 0:00:23.9
3.
ROZKOŠNÁ Erika
KB Blansko
CZE 0:03:10.0 0:00:36.2
4.
BAUEROVÁ Lucie
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:03:12.0 0:00:38.2
5.
MRÁZOVÁ Lucie
TJ Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:03:27.5 0:00:53.7
6.
ŠPERLOVÁ Kateřina
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:03:48.0 0:01:14.2
7.
BLAHUTOVÁ Barbora
CZE 0:04:08.5 0:01:34.7
8.
ZEMANOVÁ Cecílie
CZE 0:04:29.7 0:01:56.0
9.
GASSEROVÁ Sofie
CZE 0:04:49.5 0:02:15.7
10.
BARTOSINSKÁ Stela
CZE 0:04:51.8 0:02:18.0
11.
LAZUROVÁ Berta
SKI Nordic Mar. Lázně
CZE 0:04:53.8 0:02:20.0
12.
KREUZIGEROVÁ Viktorie
CZE 0:06:16.5 0:03:42.7
13.
PRŮCHOVÁ Julie
BTT Libochovice
CZE 0:06:21.3 0:03:47.5
14.
GASSEROVÁ šarlota
CZE 0:07:56.5 0:05:22.7
15.
CHALUPOVÁ Julie
Biatlon Klub Ostrov
CZE 0:08:02.8 0:05:29.0
16.
KŘÍŽOVÁ Ella
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:10:04.0 0:07:30.2
17.
ŠPERLOVÁ Marie
TJ RADON Vysoká Pec
CZE 0:15:01.0 0:12:27.2
18.
KOLESÁROVÁ Marie
USK Praha plavání
CZE 0:15:53.8 0:13:20.0
19.
ERETOVÁ Andula
CZE 0:17:36.8 0:15:03.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru