seriál : serie logo

Inline Trenčín

Inline
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Trenčín

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SUCHÝ Ondřej
Tempish Heartbeat Inline
CZE 1:16:10.3 0:00:00.0
2.
PTÁČNÍK Tomáš
LEGALsport Pardubice
CZE 1:16:13.5 0:00:03.2
3.
HASTÍK Kamil
IN-LINE VESELÍ
CZE 1:16:14.1 0:00:03.8
4.
ČIČMANEC Dušan
i-riders.sk
SVK 1:16:14.9 0:00:04.6
5.
LABUZ Martin
TEMPISH Heartbeat inline z.s.
CZE 1:16:15.0 0:00:04.7
6.
ZEZULA Filip
Brno
CZE 1:16:15.6 0:00:05.2
7.
PETRO Pavol
Skating Club Košice
SVK 1:16:15.6 0:00:05.3
8.
HALJAK Antti
R.U.S.T.
EST 1:17:27.7 0:01:17.4
9.
VARGA Boris
RKIC Košice
SVK 1:18:35.4 0:02:25.0
10.
PIPEREK Lukáš
Inline Borievka
SVK 1:18:45.7 0:02:35.4
11.
ZGRZYWA Marek
Jabra Roller Team
POL 1:19:26.9 0:03:16.6
12.
SVRČEK Rostislav
Tempisch Heartbeat
CZE 1:20:09.9 0:03:59.6
13.
VOLEK Martin
Tempish Heartbeat
CZE 1:20:09.9 0:03:59.6
14.
ŠPENDEL Igor
SC Košice
SVK 1:20:15.6 0:04:05.3
15.
MIKLOSSI Alexander
Skating Club Košice
SVK 1:20:15.9 0:04:05.6
16.
SMUDA Miro
CSC Košice
SVK 1:21:21.1 0:05:10.7
17.
PAIKERT Mirek
Hradec Králové
CZE 1:26:12.0 0:10:01.6
18.
DZURÁK Pavol
Inline Borievka
SVK 1:26:12.1 0:10:01.8
19.
ZIOŁO Jarosław
Silesia Skating
POL 1:26:15.0 0:10:04.6
20.
FILIP Matej
CSC Košice
SVK 1:26:15.6 0:10:05.3
21.
HEIDERFELDER Heinz
ATSV Ternitz
AUT 1:26:15.8 0:10:05.5
22.
MAKEĽ Kamil
Skating Club Košice
SVK 1:26:29.5 0:10:19.1
23.
NÉMETH Silvester
Tempish Inline Team
CZE 1:29:02.2 0:12:51.9
24.
VAŠKO Marian
Prešov
SVK 1:30:50.7 0:14:40.4
25.
NALDHERR Martin
ATSV Ternitz
AUT 1:31:40.1 0:15:29.8
26.
ŠOLTIS Eugen
CSRC Košice
SVK 1:31:40.1 0:15:29.8
27.
ŠEFRANKO Ľubomír
Inline Borievka
SVK 1:32:47.3 0:16:37.0
28.
HRISENKO Andrej
Bratislava
SVK 1:33:21.1 0:17:10.8
29.
ONDRUŠ Milan
Žilina
SVK 1:33:21.3 0:17:11.0
30.
STYBLÍK Zbyněk
Kvarteto+
CZE 1:33:43.2 0:17:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOKVENCOVÁ Andrea
KSBM Praha
CZE 1:26:01.0 0:00:00.0
2.
KARABOVÁ Renáta
RKIC Košice
SVK 1:27:55.3 0:01:54.2
3.
ŠIMONIDESOVÁ Nikola
Tempish Heartbeat Inline
CZE 1:31:47.2 0:05:46.1
4.
DOHANIČOVÁ Claudia
Tempish Heartbeat Inline
SVK 1:31:47.2 0:05:46.2
5.
FOREJTKOVÁ Štěpánka
LUIGINO.cz
CZE 1:34:12.1 0:08:11.0
6.
STAROVSKÁ Mária
Inline Club Žilina
SVK 1:36:41.2 0:10:40.2
7.
VÁGNER Gabriela
Havířov
CZE 1:37:27.4 0:11:26.3
8.
BUKOVSKÁ Radka
x-trail Orlová
CZE 1:42:48.4 0:16:47.3
9.
MRŠTÍKOVÁ Markéta
Hradec Králové
CZE 1:43:06.7 0:17:05.7
10.
BENEDIKOVÁ Jana
RRTC Košice
SVK 1:45:26.5 0:19:25.4
11.
CIFRANIČOVÁ Gabriela
Skating Club Košice
SVK 1:45:26.6 0:19:25.5
12.
OUDOVÁ Jana
IN-LINE AKADEMIE
SVK 1:45:26.6 0:19:25.5
13.
MLYNÁRIKOVÁ Stanislava
Inline Borievka
SVK 1:45:28.4 0:19:27.4
14.
SLAVÍČKOVÁ Simona
RTS Praha
CZE 1:57:02.4 0:31:01.3
15.
SÝKOROVÁ Júlia
Žilina
SVK 1:58:09.7 0:32:08.6
16.
KOLÁROVÁ Zuzana
Bratislava
SVK 2:17:01.0 0:50:59.9
17.
LAJDOVÁ Natália
Brezová pod Bradlom
SVK 2:26:15.0 1:00:13.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru