Tvrďák Košice

Přespolní běh
DATUM :11.5.2019 MÍSTO :Košice - Kavečany

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ILDŽA Matúš
Flying Monkeyes
SVK 0:35:01.6 0:00:00.0
2.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 0:35:30.8 0:00:29.2
3.
MILATA Paskal
ETOS Slovakia
SVK 0:35:41.8 0:00:40.2
4.
TAKÁČ Vladimír
ETOS Slovakia
SVK 0:35:44.2 0:00:42.6
5.
HRIVNÁK Ľubomír
Naplno Team SVK
SVK 0:35:50.1 0:00:48.5
6.
LUKÁČ Miroslav
Ziarske zlatokopky
SVK 0:36:08.2 0:01:06.6
7.
KOŠÍK Jozef
SVK 0:36:15.7 0:01:14.1
8.
KVASNIČKA Miroslav
Naplno Team SVK
SVK 0:37:44.9 0:02:43.3
9.
KEKELAK Karol
Berserkers
SVK 0:38:39.4 0:03:37.8
10.
ŽEMBA Peter
PIVKO TEAM
SVK 0:39:10.5 0:04:08.9
11.
BUČKO Martin
Berserkers
SVK 0:40:05.1 0:05:03.5
12.
ČERNIČKA Bohumil
Hlotka team
SVK 0:40:44.4 0:05:42.8
13.
PAVEL Jozef
Hlotka team
SVK 0:40:49.0 0:05:47.4
14.
DINDOFFER Rene
SVK 0:40:57.8 0:05:56.2
15.
BOČEK Lukas
SVK 0:41:15.9 0:06:14.3
16.
HORTOBÁGYI Marek
Honey&Bunny
SVK 0:41:30.6 0:06:29.0
17.
SLIEPKA Ivan
SVK 0:41:33.0 0:06:31.4
18.
BIRKA Pavel
AffinityAnalytics
SVK 0:41:35.0 0:06:33.4
19.
BAŠTA Pavel
Žiarske zlatokopky
SVK 0:42:14.8 0:07:13.2
20.
HANTABAL Tomas
Naplno Team SVK
SVK 0:42:15.6 0:07:14.0
21.
CHABAN Róbert
Berserkers
SVK 0:42:15.7 0:07:14.1
22.
KOŠČUŠKO Tomáš
Flying Monkeys
SVK 0:42:15.9 0:07:14.3
23.
KVAK Róbert
Žiarske zlatokopky
SVK 0:42:20.7 0:07:19.1
24.
ONDRIČKA Marián
Hlotka team
SVK 0:42:53.1 0:07:51.5
25.
MACKO Tomáš
BORCI 2019
SVK 0:43:00.6 0:07:59.0
26.
RONEC Andrej
Flying Monkeys
SVK 0:43:05.7 0:08:04.1
27.
MAĎAR Peter
Berserkers
SVK 0:43:07.6 0:08:06.0
28.
PAUMER Patrik
SVK 0:43:57.4 0:08:55.8
29.
GMITRO Patrik
GM training
SVK 0:44:06.1 0:09:04.5
30.
KOZAK Martin
SVK 0:44:38.8 0:09:37.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JANIGOVÁ Petra
Eor
SVK 0:41:34.3 0:00:00.0
2.
LUKASIK Sylwia
POL 0:44:22.5 0:02:48.2
3.
KUPCOVÁ Katarína
Berserkers
SVK 0:48:25.0 0:06:50.7
4.
CIBULKOVA Miška
SVK 0:48:41.8 0:07:07.5
5.
FAINOVÁ Monika
SVK 0:50:28.5 0:08:54.2
6.
HAJOSTEKOVA Simona
ETOS Slovakia
SVK 0:52:29.3 0:10:55.0
7.
ZÁVISKÁ Dominika
GM training
SVK 0:53:00.0 0:11:25.7
8.
OSADSKÁ Júlia
SVK 0:53:54.7 0:12:20.4
9.
TKÁČIKOVÁ Lenka
SVK 0:55:35.1 0:14:00.8
10.
VIERIKOVÁ Jana
SVK 0:56:07.7 0:14:33.4
11.
KVAKOVÁ Monika
Žiarske zlatokopky
SVK 0:56:55.5 0:15:21.2
12.
BOŽIKOVÁ Dorota
SVK 0:58:33.1 0:16:58.8
13.
HIRAKOVA Dominika
Tsystems Slovakia
SVK 0:58:50.7 0:17:16.4
14.
CERULOVÁ Ingrid
SVK 1:00:23.4 0:18:49.1
15.
RAFFAY Alexandra
SVK 1:02:18.2 0:20:43.9
16.
KNAPOVÁ Zuzana
SVK 1:05:00.0 0:23:25.7
17.
SIKLENKOVA Daniela
LsD a E
SVK 1:09:04.2 0:27:29.9
18.
WOLF Zuzana
GM training
SVK 1:10:28.6 0:28:54.3
19.
EGRYOVA Andrea
SVK 1:11:10.2 0:29:35.9
20.
PRUSÁKOVÁ Annamária
T-Systems Slovakia
SVK 1:21:31.8 0:39:57.5
21.
JENČOVÁ Lucia
BALVANY
SVK 1:24:17.1 0:42:42.8
22.
SNINČÁKOVÁ Eva
GM training
SVK 1:31:08.8 0:49:34.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených911
Přihlášeno - Muži635
Přihlášeno - Ženy276
Odstartovalo753
V cíli748