Bikefest 2019
DATUM : | 24 - 26.5.2019 | MÍSTO : | Kálnica |
---|
Oficiální výsledky
- Výsledková listina - pumptrack - kvalifikácia
- Výsledková listina - pumptrack - semifinále
- Výsledková listina - pumptrack - finále
- Výsledková listina - dualpumptrack - kvalifikácia
- Výsledková listina - dualpumptrack - finále
- Výsledková listina - XCEliminátor - kvalifikácia
- Výsledková listina - XCEliminátor - finále
- Výsledková listina - extrémny XC výšľap
- Enduro E-bike po kategorích
- Enduro Hobby po kategorích
- Enduro Race po kategorích
- Výsledková listina - Nočný dual - kvalifikácia
- Výsledková listina - Nočný dual - finále
- 10 km po kategorích
- 23 km po kategorích
- 23 km E-bikes po kategorích
- 49 km po kategorích
- Výsledková listina - downhill
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
SVK | 2:13:28.8 | 0:00:00.0 |
2. | ŽÁK Pavel |
Kolovna Km-Bt Morkovice |
CZE | 2:13:46.3 | 0:00:17.5 |
3. | HARTL Karel |
STARBIKE.SK |
CZE | 2:16:08.0 | 0:02:39.2 |
4. | KAWECKI Lech |
Bacardi Rum Cola |
POL | 2:26:58.7 | 0:13:29.8 |
5. | JURÁK Václav |
Juvacyklo |
CZE | 2:26:59.0 | 0:13:30.1 |
6. | KARAS Juraj |
PROefekt team |
SVK | 2:27:01.2 | 0:13:32.3 |
7. | MIKOLAJČÍK Samuel |
Finančné centrum team |
SVK | 2:27:05.0 | 0:13:36.1 |
8. | DVONČ Dávid |
BIKEZA |
SVK | 2:29:59.7 | 0:16:30.8 |
9. | ONDRUŠ Lubomír |
VEDORA - Bike4you Hlohovec |
SVK | 2:30:02.7 | 0:16:33.8 |
10. | GAŠPARÍK Branislav |
TOP SPORT TEAM |
SVK | 2:36:40.7 | 0:23:11.8 |
11. | SVATÍK Daniel |
Kostolné |
SVK | 2:39:19.9 | 0:25:51.0 |
12. | PLESNIVÝ Boris |
Šk Vyžití seladóni |
SVK | 2:39:35.9 | 0:26:07.0 |
13. | BLASKO Martin |
Čierny Baroni |
SVK | 2:39:40.6 | 0:26:11.7 |
14. | ŽÍDEK Pavol |
TOP SPORT TEAM |
SVK | 2:40:35.1 | 0:27:06.2 |
15. | TOMÁŠEK Tomáš |
bikepoin.sk eleven team |
SVK | 2:40:36.9 | 0:27:08.0 |
16. | MATOVČÍK Július |
CLIMBERG SPORT TEAM |
SVK | 2:40:37.9 | 0:27:09.0 |
17. | MATEJOVIC Michal |
CTK VIKING |
SVK | 2:41:14.4 | 0:27:45.5 |
18. | MATEJOVIC Jakub |
CTK VIKING |
SVK | 2:41:17.1 | 0:27:48.3 |
19. | KONÍČEK Pavel |
Pinkhorses Team Bojkovice |
CZE | 2:41:46.3 | 0:28:17.5 |
20. | PAULECH Marek |
Fénix3Club |
SVK | 2:42:21.3 | 0:28:52.5 |
21. | SANTA Marek |
SVK | 2:42:28.6 | 0:28:59.7 | |
22. | STEUER Radovan |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
SVK | 2:42:43.3 | 0:29:14.5 |
23. | STUPARIČ Matej |
Hôrka nad Váhom |
SVK | 2:43:33.1 | 0:30:04.2 |
24. | WIESER Bernhard |
Rc-Tri-run-atus-werx |
SVK | 2:44:09.1 | 0:30:40.2 |
25. | SCHWARZBACHER Ivan |
CK Route 66 Brezno |
SVK | 2:45:47.6 | 0:32:18.7 |
26. | HRONČEK Michal |
TOP SPORT TEAM |
SVK | 2:47:13.8 | 0:33:44.9 |
27. | BUCHTÍK Jaroslav |
Športservisklub team Bratislava |
SVK | 2:47:14.8 | 0:33:45.9 |
28. | BAHOREC Peter |
MTB Team Jacovce |
SVK | 2:48:02.6 | 0:34:33.7 |
29. | LÚČAN Miroslav |
MTB Harmony |
SVK | 2:48:28.3 | 0:34:59.4 |
30. | ONDRIŠKA Juraj |
Trenčín |
SVK | 2:49:13.5 | 0:35:44.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VASILIADISOVÁ Silvie |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 3:30:06.7 | 0:00:00.0 |
2. | HRONČEKOVÁ Martina |
TOP SPORT TEAM |
SVK | 3:42:13.9 | 0:12:07.1 |
3. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
Český Těšín |
CZE | 3:47:53.1 | 0:17:46.3 |
4. | PALCOVA Katarina |
Ratnovce |
SVK | 3:59:33.7 | 0:29:27.0 |
5. | KUBIŠOVÁ Lenka |
Športservisklub Bratislava |
SVK | 4:08:14.7 | 0:38:07.9 |
6. | POROŠINOVÁ Paulína |
Adamovské Kochanovce |
SVK | 4:20:10.3 | 0:50:03.6 |
7. | KRCHNAVÁ Andrea |
Hasiči Kálnica |
SVK | 4:40:00.4 | 1:09:53.7 |
Statistiky
Počet přihlášených | 839 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 763 |
Přihlášeno - Ženy | 76 |
Odstartovalo | 718 |
V cíli | 694 |