Nočný beh Trebišov

Běh
DATUM :8.6.2019 MÍSTO :Trebišov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NITKULINEC Štefan
Active life
SVK 0:37:48 0:00:00
2.
RÁC Mikuláš
Trebišov
SVK 0:37:51 0:00:03
3.
ONOFREJ Erik
O5 BK Furča Košice
SVK 0:38:05 0:00:17
4.
ČEKLOVSKÝ Vladimír
ŠK Comenium Michalovce
SVK 0:39:16 0:01:28
5.
HÖNSCH Karol
Michalovce
SVK 0:40:13 0:02:25
6.
KARABIN Jozef
Občianske združenie Pomoc Perešu
SVK 0:40:25 0:02:37
7.
KOČIŠČIN Martin
Michaľany
SVK 0:40:33 0:02:45
8.
TREĽO Michal
Trebišov
SVK 0:40:35 0:02:47
9.
PAVÚK Jozef
SPIDER Porúbka
SVK 0:40:46 0:02:58
10.
GRYBOŚ Szymon
ŠK KOMPAS Košice
POL 0:41:27 0:03:39
11.
ROHAĽ Ján
MBO Strážske
SVK 0:42:17 0:04:29
12.
POTOCKÝ Vladislav
Pichné
SVK 0:42:36 0:04:48
13.
MARJOV Erik
Horovce
SVK 0:42:54 0:05:06
14.
CHYLA Samuel
HbK ADLER Trebišov
SVK 0:43:48 0:06:00
15.
DANKO Martin
Vranov nad Topľou
SVK 0:44:34 0:06:46
16.
KORMANÍK Ján
Kluknava
SVK 0:44:44 0:06:56
17.
HANULA Pavol
Ružomberok V Pohybe
SVK 0:44:47 0:06:59
18.
LUKÁČ Igor
DeutschMann
SVK 0:44:48 0:07:00
19.
KUSNÍR Peter
Michalovce
SVK 0:44:59 0:07:11
20.
BUBEŇKO Ivo
SVK 0:45:25 0:07:37
21.
TÓTH Mikuláš
MBK Velke Kapušany
SVK 0:45:42 0:07:54
22.
HALAS Marek
Horovce
SVK 0:45:49 0:08:01
23.
BODAJLA Rastislav
Vinne
SVK 0:45:54 0:08:06
24.
HREDZÁK Luboš
Sečovce
SVK 0:46:22 0:08:34
25.
PAVLOV Jaroslav
AC Michalovce
SVK 0:46:24 0:08:36
26.
GABRI Lóránt
MBK Velke Kapušany
SVK 0:47:00 0:09:12
27.
KMEC Ján
SVK 0:47:00 0:09:12
28.
ORENIČ Jozef
ŠKP Trebišov
SVK 0:47:13 0:09:25
29.
TIRPÁK Matúš
MBO Strážske
SVK 0:47:15 0:09:27
30.
JACKO Frantisek
OcU Zemplinska Siroka
SVK 0:47:19 0:09:31
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUDÁKOVÁ Andrea
Active Life Košice
SVK 0:43:18 0:00:00
2.
HANULOVÁ Danka
Ružomberok V Pohybe
SVK 0:44:55 0:01:37
3.
REISZOVA Eva
IT Girls
SVK 0:47:20 0:04:02
4.
DEMKOVÁ Martina
Košice
SVK 0:48:33 0:05:15
5.
CABADOVÁ Dominika
Hraň
SVK 0:52:05 0:08:47
6.
ČEKLOVSKÁ Petra
ŠK Comenium Michalovce
SVK 0:52:31 0:09:13
7.
SIKORAI Katarína
Lastomír
SVK 0:53:45 0:10:27
8.
KOČIŠČINOVÁ Zuzana
Michaľany
SVK 0:54:49 0:11:31
9.
SCHNUREROVA Renata
Michalany
SVK 0:55:14 0:11:56
10.
VITKOVÁ Viktória
Trebišov
SVK 0:55:33 0:12:15
11.
MULLEROVA Lucia
SVK 0:56:23 0:13:05
12.
PALOVA Anna
Michalovce
SVK 0:56:24 0:13:06
13.
STANKOVSKÁ Ivana
Michalovce
SVK 0:57:43 0:14:25
14.
FUGEDYOVÁ Monika
Zemplínska Teplica
SVK 0:58:42 0:15:24
15.
ROŽOKOVÁ Miroslava
Zemplínska Teplica
SVK 0:58:42 0:15:24
16.
HAMAŠOVÁ Eva
Stopa Michalovce
SVK 0:58:43 0:15:25
17.
ŠESTÁKOVÁ Ivana
AC Michalovce
SVK 0:58:54 0:15:36
18.
RACZOVA Valeria
MBK Velke Kapušany
SVK 0:58:54 0:15:36
19.
HERCZOGOVÁ Martina
Michalovce
SVK 0:59:06 0:15:48
20.
SKONCOVÁ Magdaléna
Košice
SVK 1:00:18 0:17:00
21.
LUKÁČOVÁ Beáta
Košice
SVK 1:00:33 0:17:15
22.
HABUROVÁ Martina
Gladiátor Michalovce
SVK 1:01:45 0:18:27
23.
VAŠKOVÁ Danka
SPIDER Porúbka
SVK 1:02:33 0:19:15
24.
LUTETANOVA Zuzana
Vranov nad Toplou
SVK 1:02:54 0:19:36
25.
HUDÁKOVÁ Ivona
Strážske
SVK 1:02:58 0:19:40
26.
HUDÁKOVÁ Iveta
MBO Strážske
SVK 1:02:58 0:19:40
27.
HILGARTOVÁ Edita
Trebišov
SVK 1:03:09 0:19:51
28.
TOTHOVA Monika
Kuzmice
SVK 1:03:19 0:20:01
29.
PILAROVA Michaela
Trebisov
SVK 1:04:03 0:20:45
30.
HREHOVÁ Viktória
SVK 1:04:37 0:21:19

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených673
Přihlášeno - Muži384
Přihlášeno - Ženy289
Odstartovalo598
V cíli593