Tvrďák Bratislava

Přespolní běh
DATUM :15.6.2019 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PERŽEĽ Ján
Naplno Team SVK
SVK 0:29:37.1 0:00:00.0
2.
LUKÁČ Miroslav
Žiarske zlatokopky
SVK 0:32:47.3 0:03:10.2
3.
ŽEMBA Peter
SVK 0:33:32.6 0:03:55.5
4.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 0:34:17.1 0:04:40.0
5.
KRAJÍČEK Jozef
SVK 0:34:19.3 0:04:42.2
6.
BUČKO Martin
Berserkers
SVK 0:35:22.2 0:05:45.1
7.
KOŠÍK Jozef
SVK 0:35:30.0 0:05:52.9
8.
KVASNIČKA Miroslav
Naplno Team SVK
SVK 0:35:35.1 0:05:58.0
9.
KUNZMANN Egon
SVK 0:35:45.9 0:06:08.8
10.
BOČEK Lukas
Hlotka team
SVK 0:35:59.7 0:06:22.6
11.
ČERNIČKA Bohumil
Hlotka team
SVK 0:36:10.4 0:06:33.3
12.
KVAK Róbert
Žiarske zlatokopky
SVK 0:36:37.1 0:07:00.0
13.
DUREC Richard
Berserkers
SVK 0:36:38.5 0:07:01.4
14.
KEKELAK Karol
Berserkers
SVK 0:36:54.4 0:07:17.3
15.
IZSAK Gabriel
SVK 0:36:58.2 0:07:21.1
16.
DEJ Peter
Hlotka team
SVK 0:36:59.0 0:07:21.9
17.
POBUDA Jaroslav
SVK 0:37:23.7 0:07:46.6
18.
ADAMEC Jakub
Naplno Team SVK
SVK 0:37:28.1 0:07:51.0
19.
LABUDA Miloš
SVK 0:37:57.0 0:08:19.9
20.
SLIEPKA Ivan
SVK 0:38:03.1 0:08:26.0
21.
KLEJNA Michal
VaN GYM
SVK 0:38:25.5 0:08:48.4
22.
ŠESTÁK Branislav
ZDOCHLINY
SVK 0:38:50.6 0:09:13.5
23.
CHABAN Róbert
Berserkers
SVK 0:38:53.2 0:09:16.1
24.
ŠČIBRÁNY Adam
SVK 0:38:56.7 0:09:19.6
25.
MARTON Mário
SVK 0:39:13.5 0:09:36.4
26.
MAĎAR Peter
Berserkers
SVK 0:39:15.8 0:09:38.7
27.
SZIMICSEVICS László
HUN 0:39:36.3 0:09:59.2
28.
BAŠTA Pavel
Žiarske zlatokopky
SVK 0:39:41.5 0:10:04.4
29.
KOMORA Marek
Berserkers
SVK 0:40:05.6 0:10:28.5
30.
KUDLÁČ Branislav
Insanity Team
SVK 0:40:28.0 0:10:50.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LADECKÁ Petronela
SVK 0:39:22.3 0:00:00.0
2.
MICHNOVÁ Monika
SVK 0:40:15.5 0:00:53.2
3.
KUPCOVÁ Katarína
Berserkers
SVK 0:41:10.2 0:01:47.9
4.
ALBRECHT Christina
AUT 0:43:26.2 0:04:03.9
5.
CIBULKOVÁ Miška
SVK 0:43:45.8 0:04:23.5
6.
BLAŽOVÁ Mária
SVK 0:44:58.5 0:05:36.2
7.
FAINOVA Monika
SVK 0:45:47.2 0:06:24.9
8.
OSADSKÁ Júlia
SVK 0:45:47.4 0:06:25.1
9.
VIERIKOVÁ Jana
SVK 0:47:26.1 0:08:03.8
10.
PEKÁREKOVÁ Silvia
SVK 0:48:20.3 0:08:58.0
11.
KRAJNÍKOVÁ Ivana
ZDOCHLINY
SVK 0:48:25.5 0:09:03.2
12.
LEPORIS Tatiana
SVK 0:50:50.4 0:11:28.1
13.
GRUYOVÁ Martina
TOP 01
SVK 0:51:46.7 0:12:24.4
14.
BANIKOVA Tatiana
ZDOCHLINY
SVK 0:52:07.6 0:12:45.3
15.
SIKLENKOVA Daniela
LsD a E
SVK 0:56:05.8 0:16:43.5
16.
EISELOVA Kristína
TEAM MAREK OLEJAR
SVK 0:57:42.8 0:18:20.5
17.
TKÁČOVÁ Vladimíra
Hard gym
SVK 0:59:50.9 0:20:28.6
18.
BOŽIKOVÁ Veronika
SVK 1:05:04.9 0:25:42.6
19.
TRLANDOVÁ Janka
FitCamp
SVK 1:05:05.1 0:25:42.8
20.
LONDÁKOVA Gabriela
SVK 1:07:52.7 0:28:30.4
21.
NOVOMESTSKA Lenka
Schaeffler
SVK 1:10:03.1 0:30:40.8
22.
BÉGEROVÁ Martina
SVK 1:20:17.2 0:40:54.9
23.
HALLOVÁ Marcela
SVK 1:20:17.7 0:40:55.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených1661
Přihlášeno - Muži1086
Přihlášeno - Ženy575
Odstartovalo1247
V cíli1228