MOON RUN Bratislava

Běh
DATUM :16.6.2019 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÉSZÁROS Jakub
SportArt Levice
SVK 0:58:13 0:00:00
2.
MIHALOV Adam
Prešov
SVK 1:00:40 0:02:27
3.
MURGAS Miroslav
Run For Fun
SVK 1:00:51 0:02:38
4.
TOMŠA Juraj
BRS Technology
SVK 1:01:55 0:03:42
5.
ŠRÁMEK Vladimír
TV JOJ RUNNING TEAM
SVK 1:02:30 0:04:17
6.
MATÚŠ Ján
BEHAME.sk
SVK 1:02:56 0:04:43
7.
GAZDA Martin
Bobrovec
SVK 1:05:33 0:07:20
8.
SÝKORA Vincent
GranarolloSVK
SVK 1:05:35 0:07:22
9.
ŽAJDLÍK Robert
Slovnaft
SVK 1:08:07 0:09:54
10.
SHKURKA Mike
Bratislava
SVK 1:08:23 0:10:10
11.
ŠOLONY Michal
Martin
SVK 1:08:42 0:10:29
12.
LICHTNEKER Lukáš
pod Hruskou
SVK 1:09:40 0:11:27
13.
GÜNTHER Ronny
SVK 1:09:40 0:11:27
14.
NOCIAR Adam
Bratislava
SVK 1:10:01 0:11:48
15.
BISTIAK Matej
Dell
SVK 1:10:16 0:12:03
16.
MATÁK Timotej
CCN
SVK 1:10:26 0:12:13
17.
CSOMOS Gabriel
CCN
SVK 1:11:11 0:12:58
18.
HANDLOVIČ Martin
iRun
SVK 1:11:25 0:13:12
19.
PECSY Martin
Bratislava
SVK 1:11:37 0:13:24
20.
PIOVARČI Michal
Bratislava
SVK 1:11:45 0:13:32
21.
ŠALÁTEK Pavol
Run For Fun
SVK 1:11:47 0:13:34
22.
ŽOVIC Martin
Škola Felix
SVK 1:12:06 0:13:53
23.
KAČMÁR Michal
DKR
SVK 1:12:10 0:13:57
24.
HORECKÝ Marek
Run For Fun
SVK 1:12:35 0:14:22
25.
RAJCOK Matus
Bratislava
SVK 1:13:22 0:15:09
26.
HRBEK Patrik
SVK 1:13:33 0:15:20
27.
MAĽA Daniel
Ivanka pri Dunaji
SVK 1:13:36 0:15:23
28.
HOLLÝ Tomáš
Run For Fun
SVK 1:13:37 0:15:24
29.
OLEJNÍK Juraj
Bratislava
SVK 1:13:49 0:15:36
30.
REPIČ Tomáš
Prekazkovebehy.sk
SVK 1:14:09 0:15:56
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOPATOVÁ Eva
Slovenský olympijský a športový výbor
SVK 1:07:51 0:00:00
2.
GUTTMANNOVA Kristina
HybajHore
SVK 1:10:15 0:02:24
3.
HUDEKOVÁ Kristína
Tilgnerka
SVK 1:14:28 0:06:37
4.
DVORSKA Denisa
Poprad
SVK 1:14:35 0:06:44
5.
KUSENDOVÁ Monika
Atletika Nové Mesto nad Váhom
SVK 1:14:59 0:07:08
6.
KRAJHANZLOVÁ Martina
Run For Fun
SVK 1:17:15 0:09:24
7.
GAŠPARÍKOVÁ Mária
Malacky
SVK 1:17:20 0:09:29
8.
LUPTÁKOVÁ Petra
Bratislava
SVK 1:19:58 0:12:07
9.
HLAVATÁ Mária
LifeGym Dúbravka
SVK 1:20:06 0:12:15
10.
HRVOLOVÁ Beáta
Galantská elita
SVK 1:20:12 0:12:21
11.
ŠVARCOVÁ Hana
Malíček
SVK 1:20:50 0:12:59
12.
KASOVÁ Katarína
SVK 1:21:09 0:13:18
13.
FRANTIŠKOVÁ Martina
BehamSrdcom.sk
SVK 1:22:17 0:14:26
14.
BELIAJEV Alexandra
Ig Running
SVK 1:23:02 0:15:11
15.
BENČÍKOVÁ Natália
Bratislava
SVK 1:23:42 0:15:51
16.
BOBUŠOVÁ Kristína
Bratislava
SVK 1:24:02 0:16:11
17.
BLAZEKOVA Pavlina
Bratislava
SVK 1:24:16 0:16:25
18.
SMOLINSKA Marika
SVK 1:24:58 0:17:07
19.
MAREČKOVÁ Alžbeta
SVK 1:25:35 0:17:44
20.
RISKOVA Lujza
Bratislava
SVK 1:25:39 0:17:48
21.
GALLOVÁ Dušana
Štítnik
SVK 1:26:08 0:18:17
22.
PATAKOVA Monika
Bratislava
SVK 1:26:54 0:19:03
23.
KORDIAKOVÁ Ľuba
SVK 1:27:30 0:19:39
24.
BÁTHORY Lucia
Bratislava
SVK 1:27:51 0:20:00
25.
GAJDOŠOVÁ Martina
Liptovský Hrádok
SVK 1:27:55 0:20:04
26.
HIRJAKOVA Slavka
Liga Lanovka
SVK 1:27:59 0:20:08
27.
DEJOVÁ Jana
Svrčinovec
SVK 1:28:11 0:20:20
28.
VERČÍKOVÁ Martina
adidas runners
SVK 1:28:14 0:20:23
29.
UDVARDI Anita
SVK 1:28:44 0:20:53
30.
ARPASOVA Lubomira
Deutsche Telekom Sports Club, Ironman Team Levice
SVK 1:29:30 0:21:39

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených1145
Přihlášeno - Muži644
Přihlášeno - Ženy501
Odstartovalo968
V cíli968