Slovakman 226

Triatlon
DATUM :3.8.2019 MÍSTO :Piešťany

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VABROUŠEK Petr
Titan Trilife
CZE 8:48:08.3 0:00:00.0
2.
HOLUB Michal
Triatlon team Dolný Kubín
SVK 8:48:41.7 0:00:33.4
3.
KŘIVÁNEK Josef
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 8:52:53.5 0:04:45.2
4.
JÍLEK David
Titan Trilife
CZE 9:07:32.7 0:19:24.4
5.
FALTÝNEK Petr
Elab
CZE 9:17:36.4 0:29:28.1
6.
BLÁHA Jan
BTT Libochovice
CZE 9:25:42.0 0:37:33.7
7.
POLESNÝ Martin
Individuální
CZE 9:30:17.5 0:42:09.2
8.
ŠTILLA Peter
TRIAN ŠK UMB
SVK 9:30:23.5 0:42:15.2
9.
SMITH Matthew
Tri LAMY Brno
CZE 9:30:48.8 0:42:40.5
10.
POLAK Radek
AD team
CZE 9:40:52.8 0:52:44.5
11.
PAVELKA Libor
Sk Oceláci Ostrava
CZE 9:43:07.0 0:54:58.7
12.
POLÁCH Ivo
Krušnoman TT Litvínov
CZE 9:46:43.7 0:58:35.4
13.
VANĚK Jan
Bike Point Roudnice nad Labem
CZE 9:49:44.4 1:01:36.1
14.
HALAJ Dušan
Aquapark - triatlon Turčianske Teplice
SVK 9:51:40.9 1:03:32.6
15.
KNÍŽ Peter
Triax Bratislava
SVK 9:54:32.1 1:06:23.8
16.
PRAŽAN Jan
Titan Trilife
CZE 9:57:24.2 1:09:15.9
17.
SAIDL Filip
Individuální
CZE 10:00:48.7 1:12:40.4
18.
BUJDOŠ Radoslav
KPŠ nereus Žilina
SVK 10:00:56.4 1:12:48.1
19.
NOSEK Dalibor
Triatlon Team Trnava
SVK 10:01:30.5 1:13:22.2
20.
MÁTÉ Csatlós
575 Team
HUN 10:07:54.9 1:19:46.6
21.
OBERREITER Martin
CZE 10:09:26.2 1:21:17.9
22.
POKORNÝ Martin
SKI CLUB Brandýs n.L., z.s.
CZE 10:11:04.6 1:22:56.3
23.
KROHLÁK Milan
CZE 10:11:39.6 1:23:31.3
24.
KOZÁK Martin
SVK 10:15:03.3 1:26:55.0
25.
KOVAR Mario
Triatlon sala
SVK 10:15:58.2 1:27:49.9
26.
TEJKAL Šimon
CSG TRI TEAM
CZE 10:18:47.6 1:30:39.3
27.
CHUDÝ Michal
ŽELEZNÍ ŽOCHÁRI
SVK 10:21:27.8 1:33:19.5
28.
MIKULA Miroslav
IRON STARS BEROUN
CZE 10:21:59.1 1:33:50.8
29.
FOŘT Vítězslav
Kolinecký Nerezák
CZE 10:27:38.8 1:39:30.5
30.
SEDLÁČEK Roman
Individuální
CZE 10:29:20.0 1:41:11.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KŘIVÁNKOVÁ Simona
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 9:30:08.5 0:00:00.0
2.
CANDROVÁ Jana
B&H Triatlon České Budějovice
CZE 10:44:16.3 1:14:07.8
3.
KRÁTKÁ Kateřina
Elab
CZE 11:13:18.0 1:43:09.5
4.
DVOŘÁKOVÁ Simona
Triaklub Poděbrady
CZE 11:30:42.0 2:00:33.5
5.
DOKOUPILOVÁ Markéta
Na konečné
CZE 11:51:30.9 2:21:22.4
6.
KŘEFKÁ Dagmar
NAPOHODU! bike team Píšť
CZE 12:36:44.2 3:06:35.7
7.
JENYŠOVÁ Petra
KESBUK
CZE 13:10:18.5 3:40:10.0
8.
POPIEL Grażyna
Przebiegli MP
POL 13:43:25.9 4:13:17.4
9.
PROCHÁZKOVÁ Olga
Podebrady
CZE 14:00:44.7 4:30:36.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených208
Přihlášeno - Muži196
Přihlášeno - Ženy12
Odstartovalo185
V cíli173