Beh Devínskou Kobylou 2019

Běh
DATUM :19.10.2019 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VALENT René
BEHAME. sk
SVK 0:23:31 0:00:00
2.
FOLTÍN Andrej
Kamzík 1000+
SVK 0:23:59 0:00:28
3.
KOZLOVSKÝ Matúš
TRIAX
SVK 0:24:57 0:01:26
4.
BALÁŽ Samuel
ŠCP
SVK 0:25:35 0:02:04
5.
ŽIGO Martin
BEHAME.sk
SVK 0:26:04 0:02:33
6.
BENCO Peter
MAC RAČA
SVK 0:26:09 0:02:38
7.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 0:26:18 0:02:47
8.
MARTON Matúš
SANSPORT.sk
SVK 0:26:23 0:02:52
9.
DOŠEK Ivan
Ak TLMAČE
SVK 0:26:38 0:03:07
10.
BRISUDA Jozef
4life.sk
SVK 0:26:55 0:03:24
11.
HOLKA Tomáš
VK Tatran
SVK 0:26:58 0:03:27
12.
KRIŠKA Rastislav
STS Chvojkovice Brod
SVK 0:27:04 0:03:33
13.
STOJKOVIČ David
VK Tatran Karlova Ves
SVK 0:27:20 0:03:49
14.
KUPEC Pavol
Nipama group
SVK 0:27:32 0:04:01
15.
PRŠEK Henrich
BEHAME.sk
SVK 0:27:58 0:04:27
16.
DVORSKÝ Maroš
KAJAK SLAVIA
SVK 0:28:15 0:04:44
17.
KOVÁČ Andrej
VK Tatran Karlova Ves
SVK 0:28:22 0:04:51
18.
KOLLÁR Jozef
Kollobežci
SVK 0:28:28 0:04:57
19.
GALOVIČ Maximilián
ŠCP Bratislava
SVK 0:28:29 0:04:58
20.
NÉMETH Richard
VK Tataran
SVK 0:28:51 0:05:20
21.
BOBALIK Dominik
SVK 0:28:52 0:05:21
22.
ČERVEŇAN Andrej
BEHAME. sk
SVK 0:29:24 0:05:53
23.
KOUTNÝ Pavel
SVK 0:29:31 0:06:00
24.
PECSY Martin
ZŠ Tilgnerova
SVK 0:29:44 0:06:13
25.
ĎURAČKA Miroslav
Liga Lanovka
SVK 0:29:49 0:06:18
26.
MIČUŠÍK Matej
VK Tatran Karlova Ves
SVK 0:30:27 0:06:56
27.
BIKSADSKY Daniel
SVK 0:30:48 0:07:17
28.
SLOVÁK Štefan
BA DNV
SVK 0:31:02 0:07:31
29.
BURAN Ilja
ŠKP Brastislava
SVK 0:31:12 0:07:41
30.
NEVAŽIL Martin
RC edelstal
SVK 0:31:22 0:07:51
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
AMBRUSOVÁ Diana
ProCycling
SVK 0:28:20 0:00:00
2.
BÁTOVSKÁ Katarína
Ak TLMAČE
SVK 0:29:00 0:00:40
3.
GUTTMANNOVA Kristina
ZŠ Tilgnerova
SVK 0:29:28 0:01:08
4.
KLČOVÁ Renáta
Kamzík 1000+
SVK 0:30:52 0:02:32
5.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Lekáreň v Retre
SVK 0:31:31 0:03:11
6.
NEVAŘILOVÁ Kristína
ŠKP Brastislava
SVK 0:32:14 0:03:54
7.
KARABOVÁ Eva
TJ Dynamo DK
SVK 0:33:38 0:05:18
8.
LITVÁKOVÁ Viera
ZŠ Sokolíkova
SVK 0:34:36 0:06:16
9.
BARÁTHOVÁ Patrícia
SVK 0:35:25 0:07:05
10.
NRÁZKOVÁ Silvia
ŠKP Brastislava
SVK 0:36:10 0:07:50
11.
JANŽOVÁ Ivana
behamekecame
SVK 0:39:14 0:10:54
12.
BIKSADSKA Maria
SVK 0:39:46 0:11:26
13.
GABAJOVÁ Júlia
SVK 0:40:16 0:11:56
14.
MARTANOVIČOVÁ Jana
behamekecame
SVK 0:41:31 0:13:11
15.
HAJURKOVA Dana
SVK 0:42:13 0:13:53
16.
LAKOŠTÍKOVÁ Miloslava
SVK 0:42:17 0:13:57
17.
HEGEROVA Petra
SVK 0:42:41 0:14:21
18.
BEŇOVÁ Elena
SVK 0:45:23 0:17:03
19.
SABOLOVÁ Daniela
ZŠ Tilgnerova
SVK 0:46:42 0:18:22
20.
FREY Zuzana
ZŠ Tilgnerova
SVK 0:46:43 0:18:23
21.
ŠPÁNIKOVA Naďa
KVŠ Karlová Ves
SVK 0:46:48 0:18:28
22.
ŠTEFUNKOVÁ Alexandra
SVK 0:47:08 0:18:48
23.
PALKOVIČ Alexandra
Škola Felix
SVK 0:50:01 0:21:41

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených348
Přihlášeno - Muži219
Přihlášeno - Ženy129
Odstartovalo340
V cíli336