Chateau Run Topolčianky

Běh
DATUM :16.11.2019 MÍSTO :Topoľčianky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠVAJDA Gabriel
DANUBE RUNNERS
SVK 0:58:26 0:00:00
2.
KOVALČÍK Matúš
BMSC
SVK 1:00:19 0:01:53
3.
MURGAŠ Miroslav
Run For Fun
SVK 1:01:14 0:02:48
4.
KAŠJAK Michal
VRÚTKY
SVK 1:04:43 0:06:17
5.
ČUMPERLÍK Rudolf
Bežci Lučenec
SVK 1:05:25 0:06:59
6.
MIKUŠ Igor
DANUBE RUNNERS
SVK 1:07:20 0:08:54
7.
SÝKORA Vincent
Granarollo
SVK 1:07:27 0:09:01
8.
VALKOVIČ Michal
Topoľčany
SVK 1:07:44 0:09:18
9.
ZVARÍK Andrej
SVK 1:07:49 0:09:23
10.
BARTÁK Tomáš
DANUBE RUNNERS
SVK 1:08:18 0:09:52
11.
ONDRIAŠ Mário
Topoľčianky
SVK 1:08:49 0:10:23
12.
KONÍK Igor
SVK 1:09:01 0:10:35
13.
PÁLENÍK Matej
BK Pyxida
SVK 1:09:26 0:11:00
14.
ŠIMKO Andrej
SVK 1:09:54 0:11:28
15.
PEKNÝ Michal
Maraton klub Rajec
SVK 1:10:04 0:11:38
16.
BRNA Matko
SVK 1:10:44 0:12:18
17.
FELIS Lukáš
QBSW, a.s., Pohodová streda
SVK 1:10:53 0:12:27
18.
MAĽA Peter
ultrabob
SVK 1:11:17 0:12:51
19.
VALACH Peter
UNIELEKTRO TEAM
SVK 1:11:53 0:13:27
20.
KOKLES Michal
Topoľčianky
SVK 1:11:55 0:13:29
21.
GAŠPEREC Zdenko
SVK 1:12:07 0:13:41
22.
MAKO Daniel
Čakajovce
SVK 1:12:08 0:13:42
23.
NOVÁK Peter
Klub bežcov Stropkov
SVK 1:12:43 0:14:17
24.
KALABER Ladislav
#ZAZIULTRA
SVK 1:12:51 0:14:25
25.
RONČÁK Peter
ľadové medvede Lučenec
SVK 1:12:52 0:14:26
26.
SÁGHY Martin
DANUBE RUNNERS
SVK 1:13:15 0:14:49
27.
KĽUSKA Ján
Senec
SVK 1:13:50 0:15:24
28.
BRIŠŠ Ľuboš
Beh Večernou Nitrou
SVK 1:14:01 0:15:35
29.
MIHÁL Štefan
SVK 1:14:10 0:15:44
30.
SEDALA Peter
Bytča
SVK 1:14:37 0:16:11
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BIBZOVÁ Zuzana
Pohodová streda
SVK 1:10:52 0:00:00
2.
BURZOVÁ Martina
Lesky’s runners
SVK 1:11:28 0:00:36
3.
BELLUŠOVÁ Martina
ŠK Kriváň Liptovský Mikuláš
SVK 1:13:49 0:02:57
4.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Pohodová streda
SVK 1:14:46 0:03:54
5.
GATIALOVA Marta
STG Prievidza
SVK 1:16:18 0:05:26
6.
BORHYOVÁ Jeanette
SVK 1:16:49 0:05:57
7.
GUNDOVÁ Katarína
ŠK Achilles Handlová
SVK 1:16:57 0:06:05
8.
LAKATOŠOVÁ Tatiana
Vinohradské strely
SVK 1:16:58 0:06:06
9.
TOPOROVÁ Ľubica
ŠK pre Radosť
SVK 1:17:24 0:06:32
10.
PODKAMENSKA Maria
SVK 1:18:08 0:07:16
11.
SLÁDEČKOVÁ Katarína
AC Stavbár
SVK 1:18:18 0:07:26
12.
BÁSTIOVÁ Diana
Bežci Lučenec
SVK 1:20:33 0:09:41
13.
ŠUCHOVÁ Marcela
SVK 1:22:38 0:11:46
14.
BARTKOVÁ Magdaléna
Adidas Runners Bratislava
SVK 1:24:23 0:13:31
15.
HUBINSKÁ Michaela
ŠK Slovan Hostie
SVK 1:24:38 0:13:46
16.
MAROŠOVÁ Lucia
Klub bežcov Stropkov
SVK 1:24:48 0:13:56
17.
FAJTOVÁ Michaela
SVK 1:25:06 0:14:14
18.
ČVIRIKOVÁ Zuzana
DANUBE RUNNERS
SVK 1:25:22 0:14:30
19.
ŠIRGELOVÁ Halina
Runningteam Zvolen
SVK 1:25:39 0:14:47
20.
ŠIŠMIŠOVÁ Soňa
SVK 1:26:01 0:15:09
21.
KRAMAROVA Elena
NZBK
SVK 1:27:33 0:16:41
22.
KĽUSKOVÁ Monika
Senev
SVK 1:28:07 0:17:15
23.
PODLUCKÁ Jana
SVK 1:28:08 0:17:16
24.
IMRISKOVA Dana
VUB hoBBici
SVK 1:28:21 0:17:29
25.
VALOCSAYOVÁ Janka
DANUBE RUNNERS
SVK 1:28:33 0:17:41
26.
KOVACIKOVA Kristina
beham pre radost :)
SVK 1:28:39 0:17:47
27.
KUBOVÁ Mária
Adamsport
SVK 1:28:47 0:17:55
28.
JÁGEROVÁ Veronika
Maňooo
SVK 1:29:25 0:18:33
29.
KARABČÍKOVÁ Helena
MUSHLA RUNNING
SVK 1:29:33 0:18:41
30.
PUDIŠOVÁ Alena
Ružomberskie strely
SVK 1:30:20 0:19:28

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených606
Přihlášeno - Muži341
Přihlášeno - Ženy265
Odstartovalo567
V cíli563