seriál :
Bikemaraton Beroun České spořitelny
DATUM : | 18.7.2020 | MÍSTO : | Beroun |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:51:30.4 | 0:00:00.0 |
2. | STROŽ Jan |
Ethic Sport cycling team |
CZE | 1:51:49.1 | 0:00:18.7 |
3. | CINK Ondřej |
CZE | 1:51:50.4 | 0:00:19.9 | |
4. | HYNEK Kristián |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:52:41.4 | 0:01:10.9 |
5. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:42.9 | 0:01:12.4 |
6. | ŠKARNITZL Jan |
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA |
CZE | 1:53:35.5 | 0:02:05.1 |
7. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft Mtb Team |
CZE | 1:53:35.6 | 0:02:05.2 |
8. | KOBES Lukáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:53:38.1 | 0:02:07.7 |
9. | RAUCHFUSS Marek |
Ethic Sport cycling team |
CZE | 1:54:42.1 | 0:03:11.7 |
10. | PAPRSTKA Tomáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:54:42.3 | 0:03:11.9 |
11. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 1:58:12.6 | 0:06:42.1 |
12. | LUDVÍK Vojtěch |
ACTIVE TOUR TEAM |
CZE | 1:58:39.1 | 0:07:08.6 |
13. | JEŽEK Petr |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:58:50.8 | 0:07:20.4 |
14. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 1:58:51.6 | 0:07:21.1 |
15. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:58:52.8 | 0:07:22.4 |
16. | BARTŮNĚK Marek |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:58:55.3 | 0:07:24.9 |
17. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:00:27.1 | 0:08:56.6 |
18. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Northwave |
CZE | 2:00:27.3 | 0:08:56.9 |
19. | HULA Robert |
Expres CZ - Tufo Team Kolín |
CZE | 2:01:05.6 | 0:09:35.1 |
20. | HELCEL Martin |
cyklo tým Horní Bludovice |
CZE | 2:01:06.6 | 0:09:36.1 |
21. | HOJDIK Vladimír |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:01:09.1 | 0:09:38.6 |
22. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:01:12.6 | 0:09:42.1 |
23. | ŠORF Pavel |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 2:03:15.0 | 0:11:44.6 |
24. | ELČKNER Lukáš |
Cyklos Trek Mercedes-Benz Praha |
CZE | 2:03:25.1 | 0:11:54.6 |
25. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:03:31.0 | 0:12:00.6 |
26. | ZEITHAMMER Martin |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:03:33.7 | 0:12:03.3 |
27. | SPILKA Tomáš |
Redfrog Bikeinvest |
CZE | 2:04:27.6 | 0:12:57.1 |
28. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 2:04:40.5 | 0:13:10.1 |
29. | KADLEC Jakub |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:04:47.8 | 0:13:17.3 |
30. | PRUDEK Dominik |
Ethic Sport cycling team |
CZE | 2:04:49.0 | 0:13:18.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CZECZINKAROVÁ Jana |
Liv Mistral Cycling |
CZE | 2:11:47.5 | 0:00:00.0 |
2. | ČÁBELICKÁ Jitka |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 2:13:08.5 | 0:01:20.9 |
3. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:16:26.4 | 0:04:38.9 |
4. | NEUMANOVÁ Tereza |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:18:02.4 | 0:06:14.9 |
5. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:22:12.1 | 0:10:24.6 |
6. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:24:39.6 | 0:12:52.1 |
7. | KUČEROVÁ Božena |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 2:28:29.1 | 0:16:41.5 |
8. | FILIPOVÁ Klára |
Prodoli Racing Team |
CZE | 2:32:42.3 | 0:20:54.8 |
9. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 2:32:57.5 | 0:21:10.0 |
10. | RADOVÁ Danča |
STEVENS Cykloklub Benešov |
CZE | 2:33:01.5 | 0:21:14.0 |
11. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:41:14.9 | 0:29:27.4 |
12. | NAVRÁTILOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 2:42:02.4 | 0:30:14.9 |
13. | VANKOVÁ Jana |
CykloTrener.com |
CZE | 2:43:44.7 | 0:31:57.2 |
14. | GÁVELOVÁ Petra |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:45:32.2 | 0:33:44.6 |
15. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
CZE | 2:49:21.4 | 0:37:33.8 | |
16. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 2:51:54.8 | 0:40:07.3 |
17. | VALDMANOVÁ Lenka |
Ski nordic Mariánské Lázně |
CZE | 2:53:26.6 | 0:41:39.1 |
18. | ODLOVÁ Hana |
KOME klub Kraslice |
CZE | 2:54:26.0 | 0:42:38.4 |
19. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:55:05.8 | 0:43:18.3 |
20. | VOKATÁ Martina |
HOVRCH |
CZE | 2:55:38.8 | 0:43:51.3 |
21. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 3:02:58.0 | 0:51:10.5 | |
22. | BOUKALOVÁ Blanka |
CZE | 3:06:54.2 | 0:55:06.7 | |
23. | PEJCHOVÁ Eva |
CZE | 3:08:38.2 | 0:56:50.7 | |
24. | PUNČOCHÁŘOVÁ Dita |
HISPORT Team |
CZE | 3:08:46.2 | 0:56:58.7 |
25. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:10:31.2 | 0:58:43.7 |
26. | LANDOVÁ Lenka |
CZE | 3:19:22.6 | 1:07:35.1 | |
27. | ELIŠKOVÁ Kristýna |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 3:20:51.1 | 1:09:03.6 |
28. | ZAJÍCOVÁ Lucie |
STS Chvojkovice - Brod |
CZE | 3:22:30.3 | 1:10:42.8 |
29. | KORDÍKOVÁ Ivana |
CZE | 3:30:05.2 | 1:18:17.7 | |
30. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 3:48:54.8 | 1:37:07.3 |
Závody seriálu
- Rouvy Virtuální závod
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour