seriál : serie logo

Český pohár XCO MTB Zadov

MTB
DATUM :08 - 9.8.2020 MÍSTO :Zadov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FINI CARSTENSEN Sebastian
CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
DEN 1:27:35.6 0:00:00.0
2.
ANDREASSEN Simon
Specialized Racing
DEN 1:27:36.5 0:00:00.9
3.
CINK Ondřej
KROSS RACING TEAM
CZE 1:27:51.5 0:00:15.9
4.
KERSCHBAUMER Gerhard
TORPADO URSUS
ITA 1:28:01.8 0:00:26.2
5.
EGGER Georg
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GER 1:29:01.0 0:01:25.4
6.
SCHELB Julian
STOP&GO Marderabwehr MTB-Team
GER 1:29:13.0 0:01:37.4
7.
VASTL Jan
Pushbikers XC Team
CZE 1:29:17.5 0:01:41.9
8.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:29:41.3 0:02:05.6
9.
VIDAURRE KOSSMANN Martin
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
CHL 1:30:32.0 0:02:56.4
10.
MARKT Karl
Möbel Märki MTB Pro Team
AUT 1:30:32.5 0:02:56.9
11.
RAGGL Gregor
Möbel Märki MTB Pro Team
AUT 1:30:52.5 0:03:16.9
12.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:31:39.8 0:04:04.1
13.
HELTA Filip
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
POL 1:31:44.5 0:04:08.9
14.
BLUMS Martins
CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
LAT 1:32:11.8 0:04:36.1
15.
SCHWARZBAUER Luca
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GER 1:32:28.0 0:04:52.4
16.
LUKASIK Krzysztof
JBG-2 CryoSpace
POL 1:32:33.2 0:04:57.6
17.
GLUTH Martin
Maloja Pushbikers MTB
GER 1:32:39.7 0:05:04.1
18.
GIGER Fabian
Maloja Pushbikers MTB
SUI 1:33:39.5 0:06:03.9
19.
BAIR Mario
Racing Team Haiming
AUT 1:33:53.0 0:06:17.3
20.
BREGENZER Alex
Eighty-Aid Racing Team / RV Viktoria Wombach
GER 1:34:09.0 0:06:33.4
21.
STOŠEK Martin
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 1:34:33.2 0:06:57.6
22.
CLACHERTY Frazer
Great Britain National Team
GBR 1:34:45.0 0:07:09.3
23.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:34:58.5 0:07:22.8
24.
KAISER Leon Reinhard
Team Bulls
GER 1:35:09.5 0:07:33.8
25.
TOPOR Michal
MTB Racing Team Tarnów
POL 1:35:19.2 0:07:43.6
26.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:35:27.5 0:07:51.8
27.
STEINHART Tobias
GONSO-SIMPLON Racing Team
GER 1:35:30.5 0:07:54.8
28.
BIRCHILL Harry
Great Britain National Team
GBR 1:35:40.0 0:08:04.3
29.
COSTA Fabian
Radsportverein v.d.Arlberg
AUT 1:36:00.5 0:08:24.8
30.
RAJCHART Jan
Ethic Sport cycling team
CZE 1:36:15.7 0:08:40.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TERPSTRA Anne
GHOST FACTORY RACING
NED 1:13:30.1 0:00:00.0
2.
KELLER Alessandra
Thömus RS Swiss Bike Team
SUI 1:14:41.1 0:01:10.9
3.
BELOMOINA Yana
CTS PostNL Bafang MTB Racing Team
UKR 1:15:05.3 0:01:35.2
4.
LANGVAD Annika
Specialized Racing
DEN 1:15:25.8 0:01:55.7
5.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:16:06.3 0:02:36.2
6.
LOIV Janika
Hawaii Express
EST 1:16:19.3 0:02:49.2
7.
WLOSZCZOWSKA Maja
KROSS RACING TEAM
POL 1:16:38.3 0:03:08.2
8.
BRANDAU Elisabeth
Radon EBE Racing Team
GER 1:16:41.3 0:03:11.2
9.
BATTEN Haley
Specialized Racing
USA 1:16:41.3 0:03:11.2
10.
STIGGER Laura
URC Ötztal / Specialized
AUT 1:17:01.3 0:03:31.2
11.
RIEDER Nadine
Rotwild Factory Team
GER 1:17:06.0 0:03:35.9
12.
CZECZINKAROVÁ Jana
LIV Mistral Cycling
CZE 1:18:43.0 0:05:12.9
13.
SHORT Isla
Short Factory Racing
GBR 1:19:13.8 0:05:43.6
14.
PODGORSKA Aleksandra
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
POL 1:19:40.8 0:06:10.6
15.
REDECKER Cherie
CONWAY FACTORY RACING
RSA 1:19:50.3 0:06:20.1
16.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:20:02.0 0:06:31.9
17.
VAS Kata Blanka
Hungarian MTB National Team
HUN 1:20:16.5 0:06:46.4
18.
OSL Elisabeth
Toni´s Proshop Kirchberg
AUT 1:20:22.0 0:06:51.9
19.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz
SVK 1:20:24.8 0:06:54.6
20.
DAUBERMANN Antonia
Stevens MTB Racing Team / The Global Fine Art
GER 1:20:36.0 0:07:05.9
21.
NEUMANOVÁ Tereza
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:20:48.0 0:07:17.9
22.
DAUBERMANN Leonie
Stevens MTB Racing Team / The Global Fine Art
GER 1:20:54.5 0:07:24.4
23.
MARCHET Giorgia
Team Rudy Project
ITA 1:21:05.5 0:07:35.4
24.
EIBL Ronja
ALPECIN-FENIX
GER 1:21:46.5 0:08:16.4
25.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Polish Cycling Federation
POL 1:22:15.7 0:08:45.6
26.
SÁSKOVÁ Tereza
ROUVY Specialized
CZE 1:22:24.0 0:08:53.9
27.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Pushbikers XC Team
CZE 1:23:05.0 0:09:34.9
28.
HÄBERLIN Steffi
Thömus RN Swiss Bike Team
SUI 1:23:19.2 0:09:49.1
29.
CZABOK Klaudia
Polish Cycling Federation
POL 1:24:22.7 0:10:52.6
30.
PAULECHOVÁ Radka
Slovenský reprezentačný tím
SVK 1:24:43.2 0:11:13.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LIND Oscar
Team Serneke Allebike
SWE 1:06:38.9 0:00:00.0
2.
SOLVHOJ Oliver Vederso
Team Giant-ASSOS Offroad
DEN 1:06:40.6 0:00:01.7
3.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:06:43.6 0:00:04.7
4.
SÁSKA Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:06:51.6 0:00:12.7
5.
ÖRNBORG Samuel
Varbergs MTB Sweden
SWE 1:08:02.9 0:01:23.9
6.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:09:06.6 0:02:27.7
7.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:09:12.9 0:02:33.9
8.
HATZ Lukas
LRV Steiermark
AUT 1:09:22.1 0:02:43.2
9.
KÖNIG Tobias
MSC Wiesenbach / Team Orbea Sertpentine
GER 1:09:29.4 0:02:50.4
10.
CHURFÜRST Daniel
Union RC Bikerei
AUT 1:09:35.4 0:02:56.4
11.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:09:58.4 0:03:19.4
12.
BARANYI Dávid Áron
Limitless Team- XCO Nagykanizsa
HUN 1:10:14.6 0:03:35.7
13.
EDER Fabian
KTM Youngsters Bayern /Naturfreunde Töging
GER 1:10:39.1 0:04:00.2
14.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:10:57.4 0:04:18.4
15.
ZEMENE Jakub
Ethic Sport cycling team
CZE 1:11:17.6 0:04:38.7
16.
FINK Florian
GONSO-SIMPLON Racing Team
GER 1:11:21.1 0:04:42.2
17.
ZÄLLE Erik
Kvänums IF
SWE 1:11:37.1 0:04:58.2
18.
SCHERRER Julius
BikeWorks Race-Team
AUT 1:12:23.4 0:05:44.4
19.
KLIMEK Krzysztof
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
POL 1:12:49.1 0:06:10.1
20.
FEURSTEIN Kilian
RV Dornbirn / Loitz TREK Segafredo
AUT 1:13:03.3 0:06:24.4
21.
ROSSNER Moritz
triple2 youngsters
GER 1:13:07.8 0:06:28.9
22.
MACHÁČ Josef
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:13:12.1 0:06:33.1
23.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:13:21.1 0:06:42.1
24.
BUNDSCHUH Johan
White Rock
GER 1:13:38.6 0:06:59.6
25.
KAISER Nicolas Richard
MSV Essen-Steele 2011
GER 1:13:39.1 0:07:00.1
26.
HOENDERVANGERS Ryan
Racing Team Haiming
AUT 1:14:04.3 0:07:25.4
27.
GEIGLE Paul
B&W bike.cases Merida Team
GER 1:14:12.1 0:07:33.1
28.
KOREŇ Matúš Jakub
Slovenský reprezentačný tím
SVK 1:14:30.8 0:07:51.9
29.
ŠINDELÁŘ Jan
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:14:39.6 0:08:00.6
30.
HRTÁNEK Martin
Slovenský reprezentačný tím
SVK 1:14:45.6 0:08:06.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MITTERWALLNER Mona
Racing Team Haiming
AUT 0:58:51.2 0:00:00.0
2.
SZCZECINSKA Matylda
Polish Cycling Federation
POL 1:04:19.1 0:05:27.9
3.
HOLLAND Cornelia
Naturfreunde Wilhelmsburg
AUT 1:04:51.6 0:06:00.4
4.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:05:02.1 0:06:10.9
5.
DAUBERMANN Luisa
Stevens MTB Racing Team / The Global Fine Art
GER 1:05:19.8 0:06:28.6
6.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:05:56.3 0:07:05.1
7.
DORSCHT Lina
CONWAY FACTORY RACING
GER 1:06:53.8 0:08:02.6
8.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:08:27.1 0:09:35.9
9.
OBOŘILOVÁ Tereza
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:09:07.1 0:10:15.9
10.
ZAWIERTA Patrycja
Polish Cycling Federation
POL 1:09:19.8 0:10:28.6
11.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:10:11.5 0:11:20.3
12.
KRAVANJA Andrea
TSV Benediktbeuern-Bichl/StevensSchubertRacingTeam
GER 1:10:40.3 0:11:49.1
13.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:11:41.0 0:12:49.8
14.
BOKROS Csenge Anna
Limitless XCO Team Nagykanizsa
HUN 1:12:02.0 0:13:10.8
15.
GRATZER Viktoria
Racing Team Haiming
AUT 1:12:33.8 0:13:42.6
16.
ZIEBA Julia
Polish Cycling Federation
POL 1:13:24.3 0:14:33.1
17.
VICENTINI Sara
Focus xc Italy Team
ITA 1:13:50.8 0:14:59.6
18.
GRUBER Valentina
LRV Steiermark
AUT 1:14:14.0 0:15:22.8
19.
MARENGHI Sara
Focus xc Italy Team
ITA 1:15:11.2 0:16:20.0
20.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:16:19.5 0:17:28.3
21.
KLIEN Fiona
URC Bikerei
AUT 1:16:51.7 0:18:00.5
22.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 1:17:01.2 0:18:10.0
23.
ZAWIERTA Magdalena
Polish Cycling Federation
POL 1:17:23.7 0:18:32.5
24.
ŠEVĆÍKOVÁ Dorka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:17:46.5 0:18:55.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:41:57.1 0:00:00.0
2.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:42:21.1 0:00:23.9
3.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:28.8 0:00:31.7
4.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:42:40.1 0:00:42.9
5.
DOBRÝ Lukáš
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:42:58.6 0:01:01.4
6.
TAKÁCS-VALENT Márk
Hungarian MTB National Team
HUN 0:43:05.3 0:01:08.2
7.
KUNČÍK Matěj
ROUVY Specialized
CZE 0:43:09.1 0:01:11.9
8.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:43:24.1 0:01:26.9
9.
HLÁVKA Adam
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:43:34.3 0:01:37.2
10.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:43:52.6 0:01:55.4
11.
KERL Maximilian
Author Team Stupno
CZE 0:44:30.3 0:02:33.2
12.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:44:53.1 0:02:55.9
13.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:44:53.2 0:02:56.1
14.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:45:11.8 0:03:14.7
15.
POLÁŠEK Ondřej
BIKE 2000
CZE 0:45:27.8 0:03:30.7
16.
VENCL Libor
Eleven Black.ET team
CZE 0:45:30.3 0:03:33.2
17.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:45:39.6 0:03:42.4
18.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:45:48.6 0:03:51.5
19.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:45:56.8 0:03:59.7
20.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:46:01.1 0:04:04.0
21.
VONDRÁČEK Matyáš
ROUVY Specialized
CZE 0:46:05.8 0:04:08.7
22.
DEGENKOLB Hannes
RSV Schwarzenberg Team Auto Riedel e.V.
GER 0:46:11.6 0:04:14.4
23.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:18.8 0:04:21.7
24.
BÖHM Marian
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:46:23.6 0:04:26.4
25.
KIRCHBERGER Tobias
RSV Moosburg /Stieglbauer Racingteam
GER 0:46:23.8 0:04:26.7
26.
WEINBERG Peat
SSV Mounty Altenberg
GER 0:46:27.1 0:04:29.9
27.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:46:46.6 0:04:49.4
28.
UHER David
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:46:59.6 0:05:02.4
29.
PAVLÍČEK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:47:04.3 0:05:07.2
30.
SOUČEK Jakub
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:47:08.1 0:05:10.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS Bike Academy racing
CZE 0:32:01.5 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Eliška
CP team
CZE 0:32:22.7 0:00:21.2
3.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 0:34:15.0 0:02:13.4
4.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:34:28.7 0:02:27.2
5.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:34:38.2 0:02:36.7
6.
GRZEGORZEWSKA Natalia
niezrzeszona
POL 0:34:41.7 0:02:40.2
7.
SRNSKÁ Patricie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:34:48.4 0:02:46.9
8.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:35:09.7 0:03:08.2
9.
UHMANOVÁ Kateřina
MS Bike Academy racing
CZE 0:35:44.7 0:03:43.2
10.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:35:49.2 0:03:47.7
11.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:35:55.4 0:03:53.9
12.
GREMAN Szonja
Hungarian MTB National Team
HUN 0:36:06.2 0:04:04.7
13.
VIKTOROVÁ Nela
ROUVY Specialized
CZE 0:36:09.4 0:04:07.9
14.
SENN Silja
VBC Waldshut-Tiengen
GER 0:36:24.9 0:04:23.4
15.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:37:00.4 0:04:58.9
16.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:37:01.7 0:05:00.2
17.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:37:29.2 0:05:27.6
18.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS Bike Academy racing
CZE 0:37:45.2 0:05:43.7
19.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:37:48.7 0:05:47.1
20.
JELÍNKOVÁ Natálie
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 0:37:54.9 0:05:53.4
21.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:38:33.9 0:06:32.4
22.
LEÁNYVÁRI Sára
Hungarian MTB National Team
HUN 0:38:44.9 0:06:43.4
23.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:39:02.4 0:07:00.9
24.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:23.9 0:07:22.4
25.
ORAVECZ Lora
Hungarian MTB National Team
HUN 0:40:28.6 0:08:27.1
26.
KUBÍKOVÁ Nikola
Author Team Stupno
CZE 0:43:06.4 0:11:04.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:42:30.3 0:00:00.0
2.
MARKVART Vladislav
MS Bike Academy racing
CZE 0:44:53.8 0:02:23.4
3.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo Bendl
CZE 0:45:04.3 0:02:33.9
4.
HEJTMÁNEK Marek
SK Salith Šumperk
CZE 0:45:18.3 0:02:47.9
5.
VONDRÁČEK Jaroslav
ROUVY Specialized
CZE 0:45:26.0 0:02:55.7
6.
OŠŤÁDAL Jiří
ENJOY RIDING TEAM
CZE 0:46:15.5 0:03:45.2
7.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:46:31.8 0:04:01.4
8.
VOLF Michal
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:47:17.5 0:04:47.2
9.
RYBÁŘ Ivo
CK LOKO Rakovník
CZE 0:48:09.2 0:05:38.9
10.
KLUSÁK Radim
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:48:28.0 0:05:57.6
11.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:48:46.5 0:06:16.1
12.
SUCHÁNEK Vít
MORAVEC Team
CZE 0:49:23.5 0:06:53.1
13.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:49:43.2 0:07:12.9
14.
HENDRYCH Tomáš
Team Bike Perštejn
CZE 0:54:44.9 0:12:14.6
15.
CHRZ Petr
Author Team Stupno
CZE 0:59:51.6 0:17:21.3
16.
ŠTYCH Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:01:55.6 0:19:25.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Black.ET team
CZE 0:43:09.0 0:00:00.0
2.
LINET Pavel
KL sport Most
CZE 0:43:20.8 0:00:11.7
3.
MORGENSTEIN Libor
MS Bike Academy racing
CZE 0:43:34.3 0:00:25.2
4.
DOBRÝ Petr
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:44:01.0 0:00:51.9
5.
CZARNOTA Bogdan
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
POL 0:44:41.3 0:01:32.2
6.
BUKOVSKÝ Lukáš
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:44:53.8 0:01:44.7
7.
KANTNER Michal
MS Bike Academy racing
CZE 0:45:23.3 0:02:14.2
8.
VANČUŘÍK Pavel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:47:28.0 0:04:18.9
9.
CSER Gábor
Hungarian MTB National Team
HUN 0:48:27.2 0:05:18.2
10.
JEDLIČKA Luboš
MS Bike Academy racing
CZE 0:49:11.7 0:06:02.6
11.
BALAJKA Ondřej
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 0:50:00.7 0:06:51.6
12.
KUBÍK Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:50:22.5 0:07:13.4
13.
HUSTER Mark
RadUnion Halle
GER 0:51:31.2 0:08:22.1
14.
FALTYS Pavel
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:53:48.7 0:10:39.6
15.
VÁCLAVŮ Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:55:23.4 0:12:14.3
16.
PITHART Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 0:56:26.2 0:13:17.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru