47. Biela stopa

Běžecké lyžování
DATUM :07 - 8.3.2020 MÍSTO :Kremnica - Skalka

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KORISTEK Ján
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:44:34.6 0:00:00.0
2.
KILP Marko
Voru Skiclub
EST 1:47:25.0 0:02:50.4
3.
MLYNÁR Peter
ŠKP Vysoké Tatry
SVK 1:51:03.8 0:06:29.2
4.
RABAKUKK Karl Erik
MTÜ Meistriklass
EST 1:54:50.9 0:10:16.3
5.
KOŠÚT Mário
ŠKP Trstená
SVK 1:55:20.7 0:10:46.1
6.
GRACZ Bogusław
Team Goracy Potok
POL 1:56:04.3 0:11:29.7
7.
HOLIGA Ján
KBL ŠKP Martin
SVK 1:58:26.8 0:13:52.2
8.
MARTON Matúš
SANSPORT.sk
SVK 1:59:48.0 0:15:13.4
9.
YASTREBOV Andriy
Triatman
UKR 1:59:59.6 0:15:25.0
10.
PASHCHENKO Dmitry
Vegetable Peaks
RUS 2:00:21.4 0:15:46.8
11.
ZABOLOTNYI Pavlo
Triatman
UKR 2:00:28.9 0:15:54.3
12.
DEMETER Richard
KBL ŠKP Martin
SVK 2:01:10.9 0:16:36.3
13.
KASMAN Peter
MKL Kremnica
SVK 2:01:12.2 0:16:37.6
14.
MADLEŇÁK Jozef
Oravská Jasenica
SVK 2:02:23.5 0:17:48.9
15.
MEDVED Peter
FRAM
SLO 2:03:47.9 0:19:13.3
16.
RUPNIK Marko
Slovenija
SLO 2:06:46.8 0:22:12.2
17.
PRAJ Slavomír
ŠKP Trstená
SVK 2:07:10.0 0:22:35.4
18.
KLEBERC Robert
DULCIA.sk
SVK 2:09:25.3 0:24:50.7
19.
KARIAGIN Viktor
Vegetable Peaks
RUS 2:09:59.7 0:25:25.1
20.
HRUŠKA Martin
škp Banská Bystrica
SVK 2:11:22.2 0:26:47.6
21.
BELIANSKY Anton
Klub lyžiarov Nováky
SVK 2:14:13.1 0:29:38.5
22.
VYHNIČKA Kamil
BELUŠA
SVK 2:14:27.7 0:29:53.1
23.
VICIAN Vladimír
Stupy - Teplica, L. Sliače
SVK 2:14:29.8 0:29:55.2
24.
NEMČEK Martin
KRK Nováky
SVK 2:15:06.5 0:30:31.9
25.
KOZÁK Peter
Atleti BS
SVK 2:16:09.9 0:31:35.3
26.
ORSÁG Matej
all4Run Košice
SVK 2:16:36.1 0:32:01.5
27.
SCHMIDT Gabriel
elba a.s. Kremnica
SVK 2:19:15.8 0:34:41.2
28.
ŠULEK František
CASINO Komárno
SVK 2:20:36.2 0:36:01.6
29.
KUBIŠ Tomáš
C.K. Malachov
SVK 2:21:39.2 0:37:04.6
30.
ŠKARVADA Milan
Continental Zvolen
SVK 2:22:14.7 0:37:40.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SIXTOVÁ Anna
KL SG Jablonec n.N.
CZE 1:59:39.1 0:00:00.0
2.
PROCHÁZKOVÁ Alena
LK Slávia Ekonom UMB Banská
SVK 2:01:50.5 0:02:11.4
3.
KRAUSOVÁ Darina
Dom srdca Martin
SVK 2:19:40.8 0:20:01.7
4.
KALINOVÁ Ľubomíra
Banská Bystrica
SVK 2:24:47.4 0:25:08.3
5.
MACKOVÁ Martina
Bratislava
SVK 3:36:54.4 1:37:15.3
6.
BRŇOVÁ Katarína
Pirana TO
SVK 3:54:44.9 1:55:05.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených950
Přihlášeno - Muži757
Přihlášeno - Ženy193
Odstartovalo742
V cíli731