seriál : serie logo

Specialized - Extrém bike Most

MTB
DATUM :20.6.2020 MÍSTO :Most

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 3:13:18.3 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
CZE 3:13:18.4 0:00:00.1
3.
RAUCHFUSS Marek
Ethic Sport cycling team
CZE 3:14:01.6 0:00:43.3
4.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team
CZE 3:16:52.6 0:03:34.3
5.
KANĚRA Michal
Ghost Team
CZE 3:20:14.0 0:06:55.7
6.
MORÁVEK Tomáš
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
CZE 3:20:54.1 0:07:35.8
7.
HYNEK Kristian
Future Cycling Northwave
CZE 3:23:17.1 0:09:58.8
8.
CINK Ondřej
CZE 3:25:10.3 0:11:52.0
9.
BUKSA Dominik
Future Cycling Northwave
CZE 3:25:12.5 0:11:54.2
10.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 3:25:29.1 0:12:10.8
11.
JELÍNEK Josef
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
CZE 3:26:53.4 0:13:35.1
12.
KONWA Piotr Konwa
SGR Specialized
POL 3:26:53.5 0:13:35.2
13.
BUBÍLEK Michal
Kross BikeRanch Team
CZE 3:30:48.8 0:17:30.5
14.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Black.ET
CZE 3:33:34.8 0:20:16.5
15.
ŠIMEK Jakub
Kross BikeRanch Team
CZE 3:41:16.0 0:27:57.7
16.
SCHEJBAL Josef
Cyklo Bendl
CZE 3:41:16.7 0:27:58.4
17.
JEŽEK Petr
Superior riders
CZE 3:42:07.5 0:28:49.2
18.
ANDERLE Florian
Team FujiBikes Rockets
GER 3:42:37.2 0:29:18.9
19.
DAMEK Milan
Kilpi Racing Team
CZE 3:43:45.7 0:30:27.4
20.
ŠTOLFA Štěpán
Pítrs bikes team
CZE 3:43:51.9 0:30:33.6
21.
STADLER Alexander
Intersport Mühl4tlerBikeTeam
AUT 3:43:55.9 0:30:37.6
22.
VLČEK Sebastian
MONDRAKER Racing team
CZE 3:45:33.4 0:32:15.1
23.
KUBELKA Petr
MONDRAKER Racing team
CZE 3:46:25.2 0:33:06.9
24.
DZIEWA Mikołaj
SGR Specialized
POL 3:48:13.9 0:34:55.6
25.
HODYL Kamil Hodyl
Bike Center Atak Sport Świdnica
POL 3:49:31.7 0:36:13.4
26.
DOBRÝ Petr
Future Cycling Northwave
CZE 3:49:45.0 0:36:26.7
27.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
CZE 3:50:55.9 0:37:37.6
28.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER Racing team
CZE 3:51:35.2 0:38:16.9
29.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 3:53:17.6 0:39:59.3
30.
SULZBACHER Petr
Pítrs bikes team
CZE 3:53:30.4 0:40:12.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers XC Team
CZE 3:59:21.9 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross BikeRanch Team
CZE 4:01:34.7 0:02:12.8
3.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team
CZE 4:07:58.3 0:08:36.4
4.
KUBÍNOVÁ Veronika
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 4:35:08.7 0:35:46.8
5.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Ghost Team
CZE 4:59:16.0 0:59:54.1
6.
PEJŠOVÁ Kristýna
Ghost Team
CZE 5:10:21.5 1:10:59.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ALBRECHT Anton
Team STEIN-Bikes
GER 2:32:45.0 0:00:00.0
2.
LINET Pavel
Sport areál Klíny
CZE 2:42:08.0 0:09:23.0
3.
ŠLAJCHRT Filip
CK Kolokrám
CZE 2:43:06.3 0:10:21.3
4.
DUŠEK Karel
X-team BaNo z.s.
CZE 2:45:38.3 0:12:53.3
5.
VANĚČEK Lukáš
Hnizdil team Kadaň
CZE 2:50:01.5 0:17:16.5
6.
HUMMEL Jonas
SV IKA Chemnitz / Team LoonyTuns
GER 2:51:50.0 0:19:05.0
7.
LICHAN Paul
2 Rad Henke
GER 2:52:22.2 0:19:37.2
8.
VANĚČEK Adam
Hnízdil Team
CZE 2:52:44.0 0:19:59.0
9.
KARÁSEK Vladislav
Lawi Lekce Bajku
GRE 2:53:34.0 0:20:49.0
10.
SCHOLZE Patrick
GER 2:53:47.0 0:21:02.0
11.
STARK Immanuel
P&S Metalltechnick
GER 2:56:11.7 0:23:26.7
12.
VLAS Jakub
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 2:56:49.5 0:24:04.5
13.
ŠŤASTNÝ Jan
bike notoric
CZE 2:57:45.7 0:25:00.7
14.
KLUSÁK Radim
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 2:58:14.2 0:25:29.2
15.
BAUMGÄRTEL Lutz
Scott Bike24 MTB Team
GER 3:00:02.9 0:27:17.9
16.
TRAUTMANN Tobias
White Rock e.V.
GER 3:00:57.9 0:28:12.9
17.
SKRBEK Jan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 3:01:07.4 0:28:22.4
18.
NOSEK Pavel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:01:19.7 0:28:34.7
19.
WAUSCHKUHN Bastian
Team Bauer Werner
GER 3:01:25.7 0:28:40.7
20.
BRETSCHNEIDER Jan
Team ProCycle e.V.
GER 3:04:26.4 0:31:41.4
21.
WOLFRAM Steffen
RSV Erzgebirge e.V. Team KBC
GER 3:05:56.9 0:33:11.9
22.
STEHLIK Petr
Future Cycling Northwave
CZE 3:05:58.9 0:33:13.9
23.
LÁVIČKA Adam
Kross BikeRanch Team
CZE 3:06:10.6 0:33:25.6
24.
HVOLKA Petr
Kilpi Racing Team
CZE 3:07:00.4 0:34:15.4
25.
KOLÁŘ Kryštof
FRbikes.cz
CZE 3:07:09.9 0:34:24.9
26.
KOPECKÝ Petr
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 3:07:16.9 0:34:31.9
27.
RUDOLPH Toni
RSV Adler Arnstadt e.V.
GER 3:08:37.1 0:35:52.1
28.
SEDLÁČEK Pavel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:09:20.9 0:36:35.9
29.
WEINERT Simon
Team STEIN-Bikes
GER 3:09:38.1 0:36:53.1
30.
KIRALY Thomas
RC Dresden / r2-bike.com
GER 3:09:51.4 0:37:06.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena
Lawi Lekce Bajku
CZE 3:09:52.1 0:00:00.0
2.
URBANOVÁ Martina
Hnízdil Team
CZE 3:19:21.6 0:09:29.4
3.
KADNER Karin
Team Bauer Werner
GER 3:22:11.8 0:12:19.6
4.
BRETSCHNEIDER Lisa
GER 4:16:12.5 1:06:20.4
5.
KELBICHOVÁ Vendula
KL sport Most
CZE 4:22:34.5 1:12:42.3
6.
KÖNIG Lelia
CIS MTB Racing
GER 4:32:16.0 1:22:23.8
7.
MATUCHOVÁ Šárka
Cyklo Atom
CZE 4:38:57.9 1:29:05.7
8.
KŘESŤANOVÁ Gabriela
SupGirls
CZE 4:45:25.6 1:35:33.4
9.
FULKOVÁ Šárka
Redpoint team
CZE 4:53:51.8 1:43:59.6
10.
WALTERA Michaela
CZE 5:17:58.6 2:08:06.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RIES Immanuel
Radunion Halle e.V.
GER 1:19:49.4 0:00:00.0
2.
RŮŽIČKA Zbyněk
Ski Paudera Staré Splavy
CZE 1:20:09.9 0:00:20.5
3.
DOBRÝ Lukáš
Future Cycling Northwave
CZE 1:22:00.4 0:02:10.9
4.
LANGER Ben
RSV Erzgebirge e.V.
GER 1:23:19.4 0:03:29.9
5.
VÍCH Michal
Head Pro Team Opava
CZE 1:24:11.2 0:04:21.7
6.
SOLDÁTEK Jaroslav
Krušnoman TT Litvínov
CZE 1:26:02.2 0:06:12.7
7.
SCHNEIDER Paul Morten
Dresdner SC 1898 e.V.
GER 1:26:05.7 0:06:16.2
8.
MONTI Alberto
Top ten team Teplice
CZE 1:27:16.9 0:07:27.4
9.
MEIER Lukáš
Ghost Team
CZE 1:27:17.1 0:07:27.6
10.
KRAUSE Georg
Dresdner SC 1898 e.V.
GER 1:27:37.4 0:07:47.9
11.
LASSE Bernard
Dresdner SC 1898 e.V.
GER 1:27:44.6 0:07:55.1
12.
HROUDA Milan
Multisport Team
CZE 1:30:14.1 0:10:24.6
13.
FUTÓ Michal
Sport team Hrádek
CZE 1:30:39.1 0:10:49.6
14.
BŘÍZA Vojtěch
CK MTB Maraton
CZE 1:32:38.6 0:12:49.1
15.
KYSELA Patrik
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:33:32.6 0:13:43.1
16.
ŠVÁCHA Pavel
SG Jablonec
CZE 1:34:15.9 0:14:26.4
17.
ZVOLSKÝ Roman
Kross BikeRanch Team
CZE 1:34:25.9 0:14:36.4
18.
VÁŽANSKÝ Jan
Parker Chomutov
CZE 1:34:43.6 0:14:54.1
19.
TROJAN Tomáš
Krušnohorský dvůr #cocotibulitroni
CZE 1:35:24.6 0:15:35.1
20.
ŠLAJER Roman
CZE 1:35:33.6 0:15:44.1
21.
VÁGNER Daniel
CykloVAPE Racing Team
CZE 1:35:37.8 0:15:48.4
22.
FOLTIN Jakub
KL sport Most
CZE 1:36:49.8 0:17:00.4
23.
KREJČÍ Karel
TJ Klášterec nad Ohří
CZE 1:38:08.6 0:18:19.1
24.
MOLCAR Jan
CZE 1:38:13.3 0:18:23.9
25.
HEŘMAN Lukáš
Top ten team Teplice
CZE 1:38:34.3 0:18:44.9
26.
HUJA Oleg
Klášterec n Ohří
CZE 1:39:01.3 0:19:11.8
27.
NEDVĚD Radek
KL sport Most
CZE 1:39:06.6 0:19:17.1
28.
HENDRYCH Vojta
Bike freaks Holice
CZE 1:39:12.9 0:19:23.4
29.
MRÁZEK Pavel
Sport team Hrádek
CZE 1:39:21.1 0:19:31.6
30.
HUJER Ondřej
Sport team Hrádek
CZE 1:39:25.1 0:19:35.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 1:35:05.9 0:00:00.0
2.
WOLF Christiane
Team STEIN-Bikes
GER 1:38:37.1 0:03:31.2
3.
KVASNICKOVA Eliška
Hnizdil team Kadan
CZE 1:39:26.1 0:04:20.2
4.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike freaks Holice
CZE 1:42:02.3 0:06:56.4
5.
HOVORKOVÁ Aneta
CZE 1:42:03.8 0:06:57.9
6.
ŠEDIVÁ Evelína
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 1:47:54.0 0:12:48.1
7.
CHUDÁRKOVÁ Aneta
Cykloch team z.s.
CZE 1:48:57.0 0:13:51.1
8.
REJMANNOVÁ Eva
Team Bike Perštejn
CZE 1:49:27.5 0:14:21.6
9.
LICHAN Katrin
GER 1:51:50.5 0:16:44.6
10.
PRASKÁ Vendulka
WeTriDa
CZE 1:52:43.0 0:17:37.1
11.
SULZBACHEROVÁ Martina
Pítrs bikes team
CZE 1:54:35.2 0:19:29.3
12.
LICHAN Sophia
GER 1:57:12.0 0:22:06.1
13.
PŘENOSILOVÁ Alena
Tj Stadion Louny
CZE 2:00:15.2 0:25:09.3
14.
LEHNUNG Johanna
S.V. Grün-Weis-Pirna
CZE 2:00:19.0 0:25:13.1
15.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
Velké Březno
CZE 2:03:00.2 0:27:54.3
16.
HAINZELOVÁ Lucie
Pítrs bikes team
CZE 2:03:36.2 0:28:30.3
17.
BEZSTAROSTI Nicol
Bakako Nová Paka
CZE 2:05:02.4 0:29:56.5
18.
FUTÓ Tereza
Sport team Hrádek
CZE 2:06:26.9 0:31:21.0
19.
KANTOVÁ Olga
Spona Teplice
CZE 2:07:03.5 0:31:57.6
20.
HUMLOVA Miroslava
Stanley Black&Decker
CZE 2:07:18.2 0:32:12.3
21.
HASNEDLOVÁ Iva
Děčín
CZE 2:07:43.4 0:32:37.5
22.
ZEZULKOVÁ Simona
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 2:10:05.9 0:35:00.0
23.
STAŇOVÁ Šarlota
Force team Jeseník
CZE 2:10:06.2 0:35:00.3
24.
HAMPEJSOVÁ Martina
Autoopravna Peleška
CZE 2:10:49.9 0:35:44.0
25.
TOMSOVÁ Klára
Bike freaks Holice
CZE 2:13:54.1 0:38:48.2
26.
LEITERMANNOVA Ellen Elisabeth
Leitermann Team
CZE 2:14:43.9 0:39:38.0
27.
SIROTKOVÁ Eliška
Krušnoman TT Litvínov
CZE 2:14:44.9 0:39:39.0
28.
MATÚŠOVÁ Tereza
BAOS OSEK
CZE 2:21:26.4 0:46:20.5
29.
VACKOVÁ Pavla
Koloshop Team
CZE 2:23:13.9 0:48:08.0
30.
BUGANSKÁ Petra
CZE 2:24:07.6 0:49:01.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRITZSCHE Noah
RSV Erzgebirge e.V.
GER 0:17:42.1 0:00:00.0
2.
VEDRAL Max
SkiAndBike Tým Kunratice
CZE 0:18:48.3 0:01:06.2
3.
JANŮ Tomáš
Bike puzzle team
CZE 0:18:54.3 0:01:12.2
4.
SULZBACHER Vojtěch
Pítrs bikes team
CZE 0:19:34.3 0:01:52.2
5.
PŘENOSIL Adam
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 0:19:38.1 0:01:55.9
6.
TOMEŠ Roman
Cycology North Bike Club
CZE 0:20:25.1 0:02:42.9
7.
SCHIWEK Eddy
RSV Erzgebirge
GER 0:20:39.1 0:02:56.9
8.
ŠTOLBA Matěj
HC Litvínov
CZE 0:20:43.4 0:03:01.2
9.
STRAŇÁNEK Denis
CZE 0:21:07.3 0:03:25.2
10.
PŘÍHODA Lenny
CZE 0:21:22.8 0:03:40.7
11.
NAVOLY Jamie
RSV Erzgebirge e.V.
GER 0:21:44.3 0:04:02.1
12.
MALINA Matyáš
Dresdner SC 1898 e.V.
CZE 0:23:07.6 0:05:25.4
13.
JANŠTA Jakub
CZE 0:23:38.3 0:05:56.1
14.
MATES Martin
Top Ten Teplice
CZE 0:23:49.6 0:06:07.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIRÁSKOVÁ Ema
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
CZE 0:19:23.3 0:00:00.0
2.
FAMFULÍKOVÁ Barbora
Bakako Nová Paka
CZE 0:20:33.6 0:01:10.2
3.
DAJČOVÁ Amálie
Cycology North Bike Club
CZE 0:21:08.8 0:01:45.4
4.
ZELENÁ Lucie
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 0:21:45.1 0:02:21.7
5.
KUSSMANNOVÁ Nelly
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:22:46.1 0:03:22.7
6.
LHOTÁKOVÁ Kristýna
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 0:23:37.8 0:04:14.4
7.
VORÁČKOVÁ Ema
CZE 0:24:29.3 0:05:05.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LODR Oliver
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:05:00.3 0:00:00.0
2.
ŠORF Jakub
Sk Svojkov
CZE 0:05:45.3 0:00:44.9
3.
MÜLLER Moritz
RSV Erzgebirge e.V.
GER 0:06:24.8 0:01:24.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LHOTÁKOVÁ Sofie
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 0:06:22.8 0:00:00.0
2.
FAMFULÍKOVÁ Elena
Bakako Nová Paka
CZE 0:06:36.5 0:00:13.7
3.
KEJŘOVÁ Markéta
Baník Osek běžecké lyžování
CZE 0:06:49.3 0:00:26.4
4.
LINETOVÁ Kateřina
Sport areáp Klíny
CZE 0:06:49.5 0:00:26.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOVÁŘ Daniel
EXPRES CZ TUFO TEAM Kolín
CZE 0:02:24.8 0:00:00.0
2.
MAREČEK Oliver
KOVO Praha
CZE 0:03:06.6 0:00:41.7
3.
UHLIG Erwin
RSV Erzgebirge e.V.
GER 0:03:24.6 0:00:59.7
4.
DOBRÝ Andreas
Rozbehame Rakovnik
CZE 0:03:40.1 0:01:15.2
5.
KEDRŠT Petr
KEDA TEAM Kolín
CZE 0:04:11.6 0:01:46.7
6.
HAŠLAR Oldřich
KL sport Most
CZE 0:04:15.6 0:01:50.7
7.
KUNCA David
CZE 0:04:18.8 0:01:54.0
8.
MORCH Lukáš
CZE 0:04:39.3 0:02:14.5
9.
ŠTĚPÁN Ondřej
HC Slovan Louny
CZE 0:04:50.1 0:02:25.2
10.
KUBÍN Ondřej
Cyklo Point Most Hobby Team
CZE 0:05:11.6 0:02:46.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHUSOVÁ Eliška
CK Bítovska
CZE 0:03:07.1 0:00:00.0
2.
LODROVÁ Amelie
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:03:48.1 0:00:40.9
3.
BARTÍKOVÁ Hanna
CZE 0:03:49.3 0:00:42.2
4.
SCHIWEK Leni
RSV Erzgebirge
GER 0:03:50.3 0:00:43.2
5.
JAKUBCOVÁ Veronika
CZE 0:05:23.3 0:02:16.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru