seriál :
Kolo pro život - Ride for Life
KPŽ #1 - Česká spořitelna Alongside The Rivers
DATUM : | 15.4.2020 | MÍSTO : | Rejštejn |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GIOVINE Dario |
Team Hincapie Leomo |
ITA | 1:00:04.4 | 0:00:00.0 |
2. | VASTL Jan |
Pushbikers XC Team |
CZE | 1:00:25.8 | 0:00:21.3 |
3. | ULLMAN Matouš |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:00:58.2 | 0:00:53.8 |
4. | SKARNITZL Jan |
Cyklostar Mercedes-Benz Praha Trek |
CZE | 1:01:54.3 | 0:01:49.8 |
5. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:03:55.3 | 0:03:50.9 |
6. | ŠNEBERGER Jan |
TT Příbram |
CZE | 1:04:38.6 | 0:04:34.2 |
7. | METELKA Jozef |
SVK | 1:05:58.9 | 0:05:54.5 | |
8. | MARTÍN GAMONALES Raúl |
CACERES BIKE EC |
ESP | 1:06:06.1 | 0:06:01.6 |
9. | BELFIORE Franco |
ASD Valgrigna Cycling Team |
ITA | 1:06:40.2 | 0:06:35.7 |
10. | WOLF Jan |
HPM Sport Teplice |
CZE | 1:06:53.5 | 0:06:49.0 |
11. | BATTAGLIA Giuseppe |
asd Bike Elite |
ITA | 1:06:55.6 | 0:06:51.2 |
12. | VILÍMEK Ondřej |
FISCHER SKI KLUB VIMPERK |
CZE | 1:07:07.4 | 0:07:03.0 |
13. | - - |
ESP | 1:07:38.7 | 0:07:34.2 | |
14. | HANÁK Jakub |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:08:35.8 | 0:08:31.4 |
15. | MACHADO Andre |
Ciclismo2640 |
POR | 1:08:53.0 | 0:08:48.6 |
16. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:08:53.3 | 0:08:48.9 |
17. | PATZ Franz |
SPORTUNION Tulln |
AUT | 1:08:54.0 | 0:08:49.5 |
18. | KOPECKÝ Lukáš |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 1:08:56.8 | 0:08:52.4 |
19. | STEIGERWALD Volker |
IBC DIMB Racing Team |
1:09:26.9 | 0:09:22.4 | |
20. | SILVESTRE Jaume |
ESP | 1:09:40.4 | 0:09:36.0 | |
21. | RYCHTERA Aleš |
CZE | 1:09:44.8 | 0:09:40.4 | |
22. | - - |
ITA | 1:09:47.4 | 0:09:43.0 | |
23. | DUŠÁK Martin |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:10:17.0 | 0:10:12.6 |
24. | KROPÁČEK Jan |
Slečinky Napajedla |
CZE | 1:10:34.5 | 0:10:30.0 |
25. | LÁVIČKA Adam |
KROSS Bike Ranch team |
CZE | 1:10:34.9 | 0:10:30.5 |
26. | MATĚJKA Ondřej |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 1:11:15.3 | 0:11:10.9 |
27. | CAPRIOTTI Andrea |
ASD ASTORIA |
ITA | 1:11:27.5 | 0:11:23.1 |
28. | - - |
ESP | 1:11:46.6 | 0:11:42.1 | |
29. | HÁJEK Pavel |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:11:49.6 | 0:11:45.1 |
30. | VACCARO Angelo |
ITA | 1:11:52.8 | 0:11:48.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MAGNALDI Erica |
Ceratizit WNT Pro cycling team |
ITA | 1:12:42.2 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
KROSS Bike Ranch team |
CZE | 1:16:40.8 | 0:03:58.6 |
3. | -VIKTOROVÁ -Nela |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:20:22.0 | 0:07:39.8 |
4. | BOROS Evelin |
FRA | 1:20:33.8 | 0:07:51.6 | |
5. | -D -trish |
CAN | 1:23:51.4 | 0:11:09.1 | |
6. | S Monas |
CZE | 1:25:03.7 | 0:12:21.4 | |
7. | RAJNOCHOVA Barbora |
IVAR CS Author team |
CZE | 1:30:21.3 | 0:17:39.1 |
8. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA cycling team |
CZE | 1:32:32.5 | 0:19:50.3 |
9. | FUKSOVÁ Adéla |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 1:32:46.7 | 0:20:04.5 |
10. | VOJTISKOVA Dorota |
CLIMBERG sport team |
SVK | 1:36:02.9 | 0:23:20.6 |
11. | PERMINGEAT Sandra |
FRA | 1:37:00.0 | 0:24:17.7 | |
12. | DINGOVÁ Anička |
ADASTRA cycling team |
CZE | 1:38:51.1 | 0:26:08.9 |
13. | IERVOLINO Marianna |
ASD TOUR BIKE |
ITA | 1:41:48.2 | 0:29:06.0 |
14. | - - |
CZE | 1:59:39.3 | 0:46:57.0 | |
15. | JANCARIKOVA Jolanka |
CZE | 2:02:23.8 | 0:49:41.6 |