seriál :
Orlík Tour Kooperativy
DATUM : | 29 - 30.5.2021 | MÍSTO : | Orlík - Vystrkov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:04:10.5 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Martin |
Canyon Northwave Cycling Team |
CZE | 2:04:12.0 | 0:00:01.5 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:04:23.0 | 0:00:12.5 |
4. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 2:04:32.8 | 0:00:22.3 |
5. | SEEWALD Andreas |
GER | 2:04:56.3 | 0:00:45.8 | |
6. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:05:25.3 | 0:01:14.8 |
7. | HYNEK Kristián |
Canyon Northwave Cycling Team |
CZE | 2:05:49.9 | 0:01:39.4 |
8. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:06:17.7 | 0:02:07.2 |
9. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:10:54.0 | 0:06:43.5 |
10. | ZEITHAMMER Martin |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:11:03.4 | 0:06:52.9 |
11. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:11:04.0 | 0:06:53.5 |
12. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:11:20.0 | 0:07:09.5 |
13. | BUKSA Dominik |
Canyon Northwave Cycling Team |
CZE | 2:12:26.8 | 0:08:16.3 |
14. | DVOŘÁK Michal |
KILPI KOME KLUB |
CZE | 2:15:40.2 | 0:11:29.7 |
15. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:15:55.9 | 0:11:45.4 |
16. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:16:22.4 | 0:12:11.9 |
17. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:16:50.9 | 0:12:40.4 |
18. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:17:09.1 | 0:12:58.5 |
19. | REITER Jakob |
AUT | 2:17:18.8 | 0:13:08.3 | |
20. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:17:51.7 | 0:13:41.2 |
21. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:18:49.9 | 0:14:39.4 |
22. | RŮŽIČKA Zbyněk |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:19:28.6 | 0:15:18.1 |
23. | SLAVÍK Vojtěch |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:20:32.9 | 0:16:22.4 |
24. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:20:39.9 | 0:16:29.4 |
25. | PÍSAŘ Jan |
Cycle Experts |
CZE | 2:21:43.9 | 0:17:33.4 |
26. | CHOVANEC Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:22:44.6 | 0:18:34.1 |
27. | TRTEK František |
žádný |
CZE | 2:23:17.2 | 0:19:06.7 |
28. | PRUDEK Dominik |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:23:38.3 | 0:19:27.8 |
29. | ISTENČIN Lukáš |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:23:54.7 | 0:19:44.2 |
30. | ŠTULA Daniel |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:25:10.3 | 0:20:59.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:43:39.6 | 0:00:00.0 |
2. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:46:45.5 | 0:03:05.8 |
3. | PODRACKÁ Hana |
CZE | 2:55:07.5 | 0:11:27.8 | |
4. | VORLÍČKOVÁ Jana |
CZE | 3:01:40.3 | 0:18:00.7 | |
5. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 3:03:40.1 | 0:20:00.4 |
6. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 3:21:52.1 | 0:38:12.4 |
7. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 3:22:40.3 | 0:39:00.6 |
8. | MÜLLEROVÁ iVANA |
LAWI Stars |
CZE | 3:23:00.1 | 0:39:20.4 |
9. | POLÍVKOVÁ Markéta |
BIKE puzzle team |
CZE | 3:23:36.7 | 0:39:57.0 |
10. | VICHOVÁ Jana |
CZE | 3:46:43.9 | 1:03:04.2 | |
11. | BORKOVCOVÁ Iva |
Nadšenci z Posázaví |
CZE | 4:12:36.1 | 1:28:56.4 |
Závody seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Bikemaraton Beroun Kooperativy
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO