seriál : serie logo

Oderská Mlýnice Lesy České republiky

MTB
DATUM :25.9.2021 MÍSTO :Klokočůvek u Oder

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:53:05.1 0:00:00.0
2.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:53:05.3 0:00:00.2
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:38.0 0:00:32.9
4.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:54:16.0 0:01:10.9
5.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:55:12.8 0:02:07.7
6.
ZEMENE Jakub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 1:57:56.5 0:04:51.4
7.
BARTŮNĚK Marek
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:57:57.3 0:04:52.2
8.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:57:57.8 0:04:52.7
9.
HNÍK Karel
D2Mont Merida
CZE 1:57:58.5 0:04:53.4
10.
DAMEK Milan
DECATHLON - KILPI
CZE 1:59:22.0 0:06:16.9
11.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:22.8 0:06:17.6
12.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:59:23.0 0:06:17.9
13.
KOZÁK Matouš
Rohozec Amulet Team
CZE 1:59:26.0 0:06:20.8
14.
STYBLÍK Adam
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:59:44.3 0:06:39.1
15.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:00:30.5 0:07:25.4
16.
STRUPEK Matyáš
BIKETEAM TJ Zlaté Hory
CZE 2:00:57.3 0:07:52.1
17.
RAKUS Ondřej
TJ TŽ Třinec
CZE 2:01:02.5 0:07:57.4
18.
KRAUS Lukáš
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 2:03:15.5 0:10:10.4
19.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 2:03:17.7 0:10:12.6
20.
TEKULA Hynek
DK Bikeshop RACING Team
CZE 2:03:29.0 0:10:23.9
21.
KUREČKA Ludvík
KCK ZLÍN
CZE 2:03:36.7 0:10:31.6
22.
SLAVÍK Vojtěch
Rohozec Amulet Team
CZE 2:04:37.5 0:11:32.4
23.
VÁCLAVEK Lukáš
Cykloop.cz-BT Morkovice
CZE 2:04:38.0 0:11:32.9
24.
MLČÁK Jan
Cyklosport Hranice
CZE 2:05:19.2 0:12:14.1
25.
TRTEK František
žádný
CZE 2:05:20.5 0:12:15.4
26.
WIEDERMANN Filip
Kolarna Abus
CZE 2:05:22.7 0:12:17.6
27.
RŮŽIČKA Zbyněk
Rohozec Amulet Team
CZE 2:05:37.5 0:12:32.4
28.
DŘEVOJÁNEK Jan
CYKLOMIRA RACING
CZE 2:06:16.5 0:13:11.4
29.
VOPÁLENSKÝ Martin
JH Cycling
CZE 2:06:19.7 0:13:14.6
30.
BRABEC David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:06:20.5 0:13:15.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB Team
CZE 2:21:32.9 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
CZE 2:21:40.4 0:00:07.5
3.
BOHÁČOVÁ Zuzana
MONDRAKER racing team
CZE 2:24:25.9 0:02:53.0
4.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:25:50.4 0:04:17.5
5.
HOVORKOVA Aneta
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 2:26:33.9 0:05:01.0
6.
MAŤHOVÁ Andrea
KROSS Bikeranch Team
CZE 2:28:04.8 0:06:31.9
7.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 2:35:20.3 0:13:47.4
8.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:35:27.3 0:13:54.4
9.
VALENTOVÁ Jana
Force Fojtík Wilier Team
CZE 2:35:32.5 0:13:59.6
10.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKE puzzle team
CZE 2:37:28.3 0:15:55.4
11.
ŠIMKOVÁ Barbora
COBRAM TEAM
CZE 2:38:52.7 0:17:19.8
12.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 2:39:31.2 0:17:58.3
13.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 2:40:40.5 0:19:07.6
14.
HOLLÁ LINDNEROVÁ Kateřina
KILPI racing team
CZE 2:44:49.0 0:23:16.1
15.
ROZHOŇOVÁ Andrea
CZE 2:48:05.8 0:26:32.9
16.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 2:48:13.2 0:26:40.3
17.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:49:27.9 0:27:55.0
18.
PALOVÁ Kateřina
2K bike club
CZE 2:53:06.1 0:31:33.2
19.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 2:53:11.4 0:31:38.5
20.
VČELAŘÍKOVÁ Michaela
Cyklo team Kolárna
CZE 2:56:02.4 0:34:29.5
21.
KAŠPAROVÁ Lenka
BIKETEAM TJ Zlaté Hory
CZE 3:18:47.3 0:57:14.4
22.
ČERMÁKOVÁ Dominika
CZE 3:36:37.1 1:15:04.2
23.
NIPPERTOVÁ Pavla
CZE 3:37:52.3 1:16:19.4
24.
DOLEŽELOVÁ Jitka
CZE 3:54:56.1 1:33:23.2
25.
BERKOVÁ Lucie
CZE 4:12:36.9 1:51:03.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru